Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sobociński Kamil Reda START Bieg główny (powyżej 10 lat)
2 Sobociński Daniel Reda START Bieg główny (powyżej 10 lat)
3 Konkol Agata Bolszewo START Malucha (do 9 lat) Szkoła Podstawowa Bolszewo
4 Sobocinska Natalia Reda START Bieg główny (powyżej 10 lat) 2 lo rumia
5 Konkol Maja Bolszewo START Malucha (do 9 lat) Szkoła Podstawowa Bolszewo
6 Klas Natan Bolszewo START Malucha (do 9 lat) Szkoła Podstawowa Bolszewo
7 Klas Gabriel Bolszewo START Malucha (do 9 lat) Szkoła Podstawowa Bolszewo
8 Klebba Diana Mrzezino START Malucha (do 9 lat) Mrzezino
9 Reclaf Natan Borzestowo START Malucha (do 9 lat)
10 Klebba Mariusz Mrzezino START Bieg główny (powyżej 10 lat)
11 Chazan Marcin Biała Podlaska START Bieg główny (powyżej 10 lat)
12 Chazan Małgorzata Biała Podlaska START Bieg główny (powyżej 10 lat)
13 Chazan Krzysztof Biała Podlaska START Bieg główny (powyżej 10 lat)
14 Chazan Klaudia Warszawa START Bieg główny (powyżej 10 lat)
15 Brzezińska Aleksandra Żarnowiec START Bieg główny (powyżej 10 lat)
16 Brzezińska Ida Żarnowiec START Bieg główny (powyżej 10 lat)
17 Łukaszewska Halina Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
18 Kuptz Daniel Sopieszyno START Bieg główny (powyżej 10 lat) AKKUS
19 Kuptz Mariola Sopieszyno START Bieg główny (powyżej 10 lat) AKKUS
20 Konieczna Monika Jastarnia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Aktywna Jastarnia
21 Kohnke Joanna Jastarnia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Aktywna Jastarnia
22 Stępiński Jakub Wejherowo START Malucha (do 9 lat)
23 Stępiński Paweł Wejherowo START Malucha (do 9 lat)
24 Reclaf Daria Borzestowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
25 Reclaf Piotr Borzestowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
26 Roda Nicolé Kochanowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
27 Roda Emilia Kochanowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
28 Piosik Igor Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
29 Piosik Beata Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
30 Piosik Stanisław Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
31 Piosik Paulina Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
32 Gębka Grzegorz Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
33 Stokarska Beata Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Biegowi Wariaci
34 Formela Adam Bolszewo START Malucha (do 9 lat)
35 Labudda Elżbieta Starzyno START Bieg główny (powyżej 10 lat) Morsy Puck
36 Specht Mateusz Świchowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
37 Służewska Maria Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
38 Wiśnicki Krystian Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
39 Wiśnicka Wiktoria Gdynia START Malucha (do 9 lat)
40 Wiśnicka Anna Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
41 Korycka Julia Brzyno START Malucha (do 9 lat)
42 Korycka Nadia Brzyno START Malucha (do 9 lat)
43 Matysiak Ewa Gdańsk START Bieg główny (powyżej 10 lat) SRS Szansa-Start Gdańsk
44 Gumowska Laura Banino START Malucha (do 9 lat) Gumisie
45 Gumowska Lena Banino START Malucha (do 9 lat) Gumisie
46 Stenka Roksana Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
47 Stenka Zbigniew Grzybno START Bieg główny (powyżej 10 lat)
48 FOGT PAWEŁ Bolszewo START Malucha (do 9 lat)
49 FOGT ZUZANNA Bolszewo START Malucha (do 9 lat)
50 Korcz-Konkol Natalia Orle START Bieg główny (powyżej 10 lat)
51 Konkol Hubert Orle START Bieg główny (powyżej 10 lat)
52 Fengler-Kasperowicz Dorota Rumia / Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Bieganie jest dla Koni
53 Kasperowicz Krzysztof Rumia / Lubsko START Bieg główny (powyżej 10 lat) Bieganie jest dla Koni
54 Gromadzki Szymon Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Wymiatacze
55 Kulczycki Jan GDAŃSK START Bieg główny (powyżej 10 lat)
56 Gromadzki Arkadiusz Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Wymiatacze
57 Gromadzka Natalia Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) WYMIATACZE
58 Młyński Bartłomiej Zwartowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
59 Elmiś Grzegorz Hel START Bieg główny (powyżej 10 lat) Biegacz Portowy Hel
60 Bieszke Izabela Mosty START Bieg główny (powyżej 10 lat) Wymiatacze
61 Stenka Gabriel Goscicino START Bieg główny (powyżej 10 lat)
62 Konkel Bartosz Domatówko START Malucha (do 9 lat)
63 Konkel Grzegorz Domatówko START Malucha (do 9 lat)
64 Konkel Krzysztof Domatówko START Malucha (do 9 lat)
65 jamróz renata gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Big Yelow Food Adventure Team
66 Barthelke Tamara Bolszewo START Malucha (do 9 lat)
67 Janus Zuzanna Wejherowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
68 Janus Amelia Wejherowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
69 Stenka Piotr Grzybno START Bieg główny (powyżej 10 lat) SzP Grzybno
70 Stenka Karolina Grzybno START Bieg główny (powyżej 10 lat)
71 Rompski Kamil Orle START Bieg główny (powyżej 10 lat)
72 Szymański Paweł Orle START Bieg główny (powyżej 10 lat)
73 Zuchwalska Oliwia Starzyno START Bieg główny (powyżej 10 lat)
74 Dominik Katarzyna Wejherowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
75 Wenta Dorota Wejherowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
76 Gmyrek Paulina Zgorzałe START Bieg główny (powyżej 10 lat)
77 Szala Jacek Góra START Bieg główny (powyżej 10 lat)
78 Szala Beata Góra START Bieg główny (powyżej 10 lat)
79 Kantecka Renata Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat) biegam bo lubię
80 Kantecki Tomasz Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat) biegam bo lubię
81 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat) Run Babys
82 Kreft Daria Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
83 Bronk Justyna Zgorzałe START Bieg główny (powyżej 10 lat)
84 Bojaruniec Dariusz Niestępowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
85 Kania Anna Wejherowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
86 Małecka Monika Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
87 Adrianowicz Bożena Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat) BKR cyklista


Wyświetleń: 1441

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ