Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gumowska Lena | Banino | Polska | START Malucha (do 9 lat) | Gumisie | |
2 | Gumowska Laura | Banino | Polska | START Malucha (do 9 lat) | Gumisie | |
3 | Chazan Krzysztof | Biała Podlaska | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
4 | Chazan Małgorzata | Biała Podlaska | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
5 | Chazan Marcin | Biała Podlaska | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
6 | Adrianowicz Bożena | Bolszewo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | BKR cyklista | |
7 | FOGT ZUZANNA | Bolszewo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
8 | FOGT PAWEŁ | Bolszewo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
9 | Stenka Roksana | Bolszewo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
10 | Barthelke Tamara | Bolszewo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
11 | Formela Adam | Bolszewo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
12 | Klas Gabriel | Bolszewo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | Szkoła Podstawowa Bolszewo | |
13 | Kantecka Renata | Bolszewo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | biegam bo lubię | |
14 | Konkol Agata | Bolszewo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | Szkoła Podstawowa Bolszewo | |
15 | Konkol Maja | Bolszewo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | Szkoła Podstawowa Bolszewo | |
16 | Kantecki Tomasz | Bolszewo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | biegam bo lubię | |
17 | Klas Natan | Bolszewo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | Szkoła Podstawowa Bolszewo | |
18 | Kreft Daria | Bolszewo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
19 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Run Babys | |
20 | Reclaf Daria | Borzestowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
21 | Reclaf Piotr | Borzestowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
22 | Reclaf Natan | Borzestowo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
23 | Korycka Nadia | Brzyno | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
24 | Korycka Julia | Brzyno | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
25 | Konkel Krzysztof | Domatówko | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
26 | Konkel Bartosz | Domatówko | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
27 | Konkel Grzegorz | Domatówko | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
28 | Matysiak Ewa | Gdańsk | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | SRS Szansa-Start Gdańsk | |
29 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
30 | Wiśnicka Anna | Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
31 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
32 | Wiśnicki Krystian | Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
33 | Stokarska Beata | Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Biegowi Wariaci | |
34 | Łukaszewska Halina | Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
35 | Małecka Monika | Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
36 | Gromadzki Szymon | Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Wymiatacze | |
37 | Gromadzki Arkadiusz | Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Wymiatacze | |
38 | Gromadzka Natalia | Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | WYMIATACZE | |
39 | jamróz renata | gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Big Yelow Food Adventure Team | |
40 | Stenka Gabriel | Goscicino | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
41 | Szala Beata | Góra | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
42 | Szala Jacek | Góra | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
43 | Stenka Karolina | Grzybno | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
44 | Stenka Zbigniew | Grzybno | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
45 | Stenka Piotr | Grzybno | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | SzP Grzybno | |
46 | Elmiś Grzegorz | Hel | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Biegacz Portowy Hel | |
47 | Kohnke Joanna | Jastarnia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Aktywna Jastarnia | |
48 | Konieczna Monika | Jastarnia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Aktywna Jastarnia | |
49 | Roda Emilia | Kochanowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
50 | Roda Nicolé | Kochanowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
51 | Bieszke Izabela | Mosty | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Wymiatacze | |
52 | Klebba Mariusz | Mrzezino | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
53 | Klebba Diana | Mrzezino | Polska | START Malucha (do 9 lat) | Mrzezino | |
54 | Bojaruniec Dariusz | Niestępowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
55 | Szymański Paweł | Orle | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
56 | Rompski Kamil | Orle | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
57 | Konkol Hubert | Orle | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
58 | Korcz-Konkol Natalia | Orle | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
59 | Sobociński Kamil | Reda | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
60 | Sobociński Daniel | Reda | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
61 | Sobocinska Natalia | Reda | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | 2 lo rumia | |
62 | Piosik Beata | Rumia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
63 | Służewska Maria | Rumia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
64 | Piosik Stanisław | Rumia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
65 | Piosik Igor | Rumia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
66 | Piosik Paulina | Rumia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
67 | Gębka Grzegorz | Rumia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
68 | Fengler-Kasperowicz Dorota | Rumia / Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Bieganie jest dla Koni | |
69 | Kasperowicz Krzysztof | Rumia / Lubsko | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Bieganie jest dla Koni | |
70 | Kuptz Mariola | Sopieszyno | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | AKKUS | |
71 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | AKKUS | |
72 | Labudda Elżbieta | Starzyno | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Morsy Puck | |
73 | Zuchwalska Oliwia | Starzyno | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
74 | Specht Mateusz | Świchowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
75 | Chazan Klaudia | Warszawa | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
76 | Wenta Dorota | Wejherowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
77 | Kania Anna | Wejherowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
78 | Janus Zuzanna | Wejherowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
79 | Dominik Katarzyna | Wejherowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
80 | Janus Amelia | Wejherowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
81 | Stępiński Jakub | Wejherowo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
82 | Stępiński Paweł | Wejherowo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
83 | Gmyrek Paulina | Zgorzałe | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
84 | Bronk Justyna | Zgorzałe | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
85 | Młyński Bartłomiej | Zwartowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
86 | Brzezińska Aleksandra | Żarnowiec | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
87 | Brzezińska Ida | Żarnowiec | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) |
Wyświetleń: 5015