Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adrianowicz Bożena Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat) BKR cyklista
2 Małecka Monika Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
3 Kania Anna Wejherowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
4 Bojaruniec Dariusz Niestępowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
5 Bronk Justyna Zgorzałe START Bieg główny (powyżej 10 lat)
6 Kreft Daria Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
7 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat) Run Babys
8 Kantecki Tomasz Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat) biegam bo lubię
9 Kantecka Renata Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat) biegam bo lubię
10 Szala Beata Góra START Bieg główny (powyżej 10 lat)
11 Szala Jacek Góra START Bieg główny (powyżej 10 lat)
12 Gmyrek Paulina Zgorzałe START Bieg główny (powyżej 10 lat)
13 Wenta Dorota Wejherowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
14 Dominik Katarzyna Wejherowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
15 Zuchwalska Oliwia Starzyno START Bieg główny (powyżej 10 lat)
16 Szymański Paweł Orle START Bieg główny (powyżej 10 lat)
17 Rompski Kamil Orle START Bieg główny (powyżej 10 lat)
18 Stenka Karolina Grzybno START Bieg główny (powyżej 10 lat)
19 Stenka Piotr Grzybno START Bieg główny (powyżej 10 lat) SzP Grzybno
20 Janus Amelia Wejherowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
21 Janus Zuzanna Wejherowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
22 jamróz renata gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Big Yelow Food Adventure Team
23 Stenka Gabriel Goscicino START Bieg główny (powyżej 10 lat)
24 Bieszke Izabela Mosty START Bieg główny (powyżej 10 lat) Wymiatacze
25 Elmiś Grzegorz Hel START Bieg główny (powyżej 10 lat) Biegacz Portowy Hel
26 Młyński Bartłomiej Zwartowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
27 Gromadzka Natalia Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) WYMIATACZE
28 Gromadzki Arkadiusz Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Wymiatacze
29 Kulczycki Jan GDAŃSK START Bieg główny (powyżej 10 lat)
30 Gromadzki Szymon Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Wymiatacze
31 Kasperowicz Krzysztof Rumia / Lubsko START Bieg główny (powyżej 10 lat) Bieganie jest dla Koni
32 Fengler-Kasperowicz Dorota Rumia / Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Bieganie jest dla Koni
33 Konkol Hubert Orle START Bieg główny (powyżej 10 lat)
34 Korcz-Konkol Natalia Orle START Bieg główny (powyżej 10 lat)
35 Stenka Zbigniew Grzybno START Bieg główny (powyżej 10 lat)
36 Stenka Roksana Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
37 Matysiak Ewa Gdańsk START Bieg główny (powyżej 10 lat) SRS Szansa-Start Gdańsk
38 Wiśnicka Anna Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
39 Wiśnicki Krystian Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
40 Służewska Maria Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
41 Specht Mateusz Świchowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
42 Labudda Elżbieta Starzyno START Bieg główny (powyżej 10 lat) Morsy Puck
43 Stokarska Beata Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Biegowi Wariaci
44 Gębka Grzegorz Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
45 Piosik Paulina Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
46 Piosik Stanisław Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
47 Piosik Beata Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
48 Piosik Igor Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
49 Roda Emilia Kochanowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
50 Roda Nicolé Kochanowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
51 Reclaf Piotr Borzestowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
52 Reclaf Daria Borzestowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
53 Kohnke Joanna Jastarnia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Aktywna Jastarnia
54 Konieczna Monika Jastarnia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Aktywna Jastarnia
55 Kuptz Mariola Sopieszyno START Bieg główny (powyżej 10 lat) AKKUS
56 Kuptz Daniel Sopieszyno START Bieg główny (powyżej 10 lat) AKKUS
57 Łukaszewska Halina Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
58 Brzezińska Ida Żarnowiec START Bieg główny (powyżej 10 lat)
59 Brzezińska Aleksandra Żarnowiec START Bieg główny (powyżej 10 lat)
60 Chazan Klaudia Warszawa START Bieg główny (powyżej 10 lat)
61 Chazan Krzysztof Biała Podlaska START Bieg główny (powyżej 10 lat)
62 Chazan Małgorzata Biała Podlaska START Bieg główny (powyżej 10 lat)
63 Chazan Marcin Biała Podlaska START Bieg główny (powyżej 10 lat)
64 Klebba Mariusz Mrzezino START Bieg główny (powyżej 10 lat)
65 Sobocinska Natalia Reda START Bieg główny (powyżej 10 lat) 2 lo rumia
66 Sobociński Daniel Reda START Bieg główny (powyżej 10 lat)
67 Sobociński Kamil Reda START Bieg główny (powyżej 10 lat)
68 Barthelke Tamara Bolszewo START Malucha (do 9 lat)
69 Konkel Krzysztof Domatówko START Malucha (do 9 lat)
70 Konkel Grzegorz Domatówko START Malucha (do 9 lat)
71 Konkel Bartosz Domatówko START Malucha (do 9 lat)
72 FOGT ZUZANNA Bolszewo START Malucha (do 9 lat)
73 FOGT PAWEŁ Bolszewo START Malucha (do 9 lat)
74 Gumowska Lena Banino START Malucha (do 9 lat) Gumisie
75 Gumowska Laura Banino START Malucha (do 9 lat) Gumisie
76 Korycka Nadia Brzyno START Malucha (do 9 lat)
77 Korycka Julia Brzyno START Malucha (do 9 lat)
78 Wiśnicka Wiktoria Gdynia START Malucha (do 9 lat)
79 Formela Adam Bolszewo START Malucha (do 9 lat)
80 Stępiński Paweł Wejherowo START Malucha (do 9 lat)
81 Stępiński Jakub Wejherowo START Malucha (do 9 lat)
82 Reclaf Natan Borzestowo START Malucha (do 9 lat)
83 Klebba Diana Mrzezino START Malucha (do 9 lat) Mrzezino
84 Klas Gabriel Bolszewo START Malucha (do 9 lat) Szkoła Podstawowa Bolszewo
85 Klas Natan Bolszewo START Malucha (do 9 lat) Szkoła Podstawowa Bolszewo
86 Konkol Maja Bolszewo START Malucha (do 9 lat) Szkoła Podstawowa Bolszewo
87 Konkol Agata Bolszewo START Malucha (do 9 lat) Szkoła Podstawowa Bolszewo


Wyświetleń: 1680

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ