Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gumowska Lena Banino START Malucha (do 9 lat) Gumisie
2 Gumowska Laura Banino START Malucha (do 9 lat) Gumisie
3 Chazan Krzysztof Biała Podlaska START Bieg główny (powyżej 10 lat)
4 Chazan Małgorzata Biała Podlaska START Bieg główny (powyżej 10 lat)
5 Chazan Marcin Biała Podlaska START Bieg główny (powyżej 10 lat)
6 FOGT ZUZANNA Bolszewo START Malucha (do 9 lat)
7 FOGT PAWEŁ Bolszewo START Malucha (do 9 lat)
8 Kreft Daria Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
9 Stenka Roksana Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
10 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat) Run Babys
11 Barthelke Tamara Bolszewo START Malucha (do 9 lat)
12 Klas Gabriel Bolszewo START Malucha (do 9 lat) Szkoła Podstawowa Bolszewo
13 Klas Natan Bolszewo START Malucha (do 9 lat) Szkoła Podstawowa Bolszewo
14 Konkol Maja Bolszewo START Malucha (do 9 lat) Szkoła Podstawowa Bolszewo
15 Konkol Agata Bolszewo START Malucha (do 9 lat) Szkoła Podstawowa Bolszewo
16 Adrianowicz Bożena Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat) BKR cyklista
17 Kantecki Tomasz Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat) biegam bo lubię
18 Kantecka Renata Bolszewo START Bieg główny (powyżej 10 lat) biegam bo lubię
19 Formela Adam Bolszewo START Malucha (do 9 lat)
20 Reclaf Natan Borzestowo START Malucha (do 9 lat)
21 Reclaf Piotr Borzestowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
22 Reclaf Daria Borzestowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
23 Korycka Nadia Brzyno START Malucha (do 9 lat)
24 Korycka Julia Brzyno START Malucha (do 9 lat)
25 Konkel Krzysztof Domatówko START Malucha (do 9 lat)
26 Konkel Grzegorz Domatówko START Malucha (do 9 lat)
27 Konkel Bartosz Domatówko START Malucha (do 9 lat)
28 Kulczycki Jan GDAŃSK START Bieg główny (powyżej 10 lat)
29 Matysiak Ewa Gdańsk START Bieg główny (powyżej 10 lat) SRS Szansa-Start Gdańsk
30 Gromadzka Natalia Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) WYMIATACZE
31 Gromadzki Arkadiusz Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Wymiatacze
32 Gromadzki Szymon Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Wymiatacze
33 Łukaszewska Halina Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
34 jamróz renata gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Big Yelow Food Adventure Team
35 Małecka Monika Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
36 Stokarska Beata Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Biegowi Wariaci
37 Wiśnicka Anna Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
38 Wiśnicka Wiktoria Gdynia START Malucha (do 9 lat)
39 Wiśnicki Krystian Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
40 Stenka Gabriel Goscicino START Bieg główny (powyżej 10 lat)
41 Szala Beata Góra START Bieg główny (powyżej 10 lat)
42 Szala Jacek Góra START Bieg główny (powyżej 10 lat)
43 Stenka Karolina Grzybno START Bieg główny (powyżej 10 lat)
44 Stenka Piotr Grzybno START Bieg główny (powyżej 10 lat) SzP Grzybno
45 Stenka Zbigniew Grzybno START Bieg główny (powyżej 10 lat)
46 Elmiś Grzegorz Hel START Bieg główny (powyżej 10 lat) Biegacz Portowy Hel
47 Kohnke Joanna Jastarnia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Aktywna Jastarnia
48 Konieczna Monika Jastarnia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Aktywna Jastarnia
49 Roda Emilia Kochanowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
50 Roda Nicolé Kochanowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
51 Bieszke Izabela Mosty START Bieg główny (powyżej 10 lat) Wymiatacze
52 Klebba Mariusz Mrzezino START Bieg główny (powyżej 10 lat)
53 Klebba Diana Mrzezino START Malucha (do 9 lat) Mrzezino
54 Bojaruniec Dariusz Niestępowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
55 Szymański Paweł Orle START Bieg główny (powyżej 10 lat)
56 Rompski Kamil Orle START Bieg główny (powyżej 10 lat)
57 Konkol Hubert Orle START Bieg główny (powyżej 10 lat)
58 Korcz-Konkol Natalia Orle START Bieg główny (powyżej 10 lat)
59 Sobocinska Natalia Reda START Bieg główny (powyżej 10 lat) 2 lo rumia
60 Sobociński Daniel Reda START Bieg główny (powyżej 10 lat)
61 Sobociński Kamil Reda START Bieg główny (powyżej 10 lat)
62 Piosik Paulina Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
63 Piosik Stanisław Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
64 Piosik Beata Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
65 Piosik Igor Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
66 Służewska Maria Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
67 Gębka Grzegorz Rumia START Bieg główny (powyżej 10 lat)
68 Fengler-Kasperowicz Dorota Rumia / Gdynia START Bieg główny (powyżej 10 lat) Bieganie jest dla Koni
69 Kasperowicz Krzysztof Rumia / Lubsko START Bieg główny (powyżej 10 lat) Bieganie jest dla Koni
70 Kuptz Mariola Sopieszyno START Bieg główny (powyżej 10 lat) AKKUS
71 Kuptz Daniel Sopieszyno START Bieg główny (powyżej 10 lat) AKKUS
72 Labudda Elżbieta Starzyno START Bieg główny (powyżej 10 lat) Morsy Puck
73 Zuchwalska Oliwia Starzyno START Bieg główny (powyżej 10 lat)
74 Specht Mateusz Świchowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
75 Chazan Klaudia Warszawa START Bieg główny (powyżej 10 lat)
76 Janus Amelia Wejherowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
77 Janus Zuzanna Wejherowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
78 Stępiński Paweł Wejherowo START Malucha (do 9 lat)
79 Stępiński Jakub Wejherowo START Malucha (do 9 lat)
80 Kania Anna Wejherowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
81 Wenta Dorota Wejherowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
82 Dominik Katarzyna Wejherowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
83 Bronk Justyna Zgorzałe START Bieg główny (powyżej 10 lat)
84 Gmyrek Paulina Zgorzałe START Bieg główny (powyżej 10 lat)
85 Młyński Bartłomiej Zwartowo START Bieg główny (powyżej 10 lat)
86 Brzezińska Ida Żarnowiec START Bieg główny (powyżej 10 lat)
87 Brzezińska Aleksandra Żarnowiec START Bieg główny (powyżej 10 lat)


Wyświetleń: 1683

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ