Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
2 | Piosik Beata | Rumia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
3 | Piosik Stanisław | Rumia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
4 | Piosik Paulina | Rumia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
5 | Gębka Grzegorz | Rumia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
6 | Formela Adam | Bolszewo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
7 | Specht Mateusz | Świchowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
8 | Służewska Maria | Rumia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
9 | Wiśnicki Krystian | Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
10 | Piosik Igor | Rumia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
11 | Wiśnicka Anna | Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
12 | Korycka Julia | Brzyno | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
13 | Korycka Nadia | Brzyno | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
14 | Stenka Roksana | Bolszewo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
15 | Stenka Zbigniew | Grzybno | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
16 | FOGT PAWEŁ | Bolszewo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
17 | FOGT ZUZANNA | Bolszewo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
18 | Korcz-Konkol Natalia | Orle | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
19 | Brzezińska Aleksandra | Żarnowiec | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
20 | Sobociński Kamil | Reda | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
21 | Sobociński Daniel | Reda | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
22 | Reclaf Natan | Borzestowo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
23 | Klebba Mariusz | Mrzezino | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
24 | Chazan Marcin | Biała Podlaska | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
25 | Chazan Małgorzata | Biała Podlaska | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
26 | Chazan Krzysztof | Biała Podlaska | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
27 | Chazan Klaudia | Warszawa | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
28 | Małecka Monika | Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
29 | Brzezińska Ida | Żarnowiec | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
30 | Łukaszewska Halina | Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
31 | Stępiński Jakub | Wejherowo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
32 | Stępiński Paweł | Wejherowo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
33 | Reclaf Daria | Borzestowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
34 | Reclaf Piotr | Borzestowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
35 | Roda Nicolé | Kochanowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
36 | Roda Emilia | Kochanowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
37 | Konkol Hubert | Orle | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
38 | Wenta Dorota | Wejherowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
39 | Dominik Katarzyna | Wejherowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
40 | Zuchwalska Oliwia | Starzyno | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
41 | Szymański Paweł | Orle | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
42 | Rompski Kamil | Orle | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
43 | Stenka Karolina | Grzybno | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
44 | Janus Amelia | Wejherowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
45 | Janus Zuzanna | Wejherowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
46 | Barthelke Tamara | Bolszewo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
47 | Gmyrek Paulina | Zgorzałe | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
48 | Konkel Krzysztof | Domatówko | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
49 | Szala Jacek | Góra | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
50 | Konkel Grzegorz | Domatówko | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
51 | Stenka Gabriel | Goscicino | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
52 | Szala Beata | Góra | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
53 | Kania Anna | Wejherowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
54 | Młyński Bartłomiej | Zwartowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
55 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
56 | Bojaruniec Dariusz | Niestępowo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
57 | Kreft Daria | Bolszewo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
58 | Konkel Bartosz | Domatówko | Polska | START Malucha (do 9 lat) | ||
59 | Bronk Justyna | Zgorzałe | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | ||
60 | Sobocinska Natalia | Reda | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | 2 lo rumia | |
61 | Kuptz Mariola | Sopieszyno | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | AKKUS | |
62 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | AKKUS | |
63 | Kohnke Joanna | Jastarnia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Aktywna Jastarnia | |
64 | Konieczna Monika | Jastarnia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Aktywna Jastarnia | |
65 | Elmiś Grzegorz | Hel | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Biegacz Portowy Hel | |
66 | Kantecki Tomasz | Bolszewo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | biegam bo lubię | |
67 | Kantecka Renata | Bolszewo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | biegam bo lubię | |
68 | Fengler-Kasperowicz Dorota | Rumia / Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Bieganie jest dla Koni | |
69 | Kasperowicz Krzysztof | Rumia / Lubsko | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Bieganie jest dla Koni | |
70 | Stokarska Beata | Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Biegowi Wariaci | |
71 | jamróz renata | gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Big Yelow Food Adventure Team | |
72 | Adrianowicz Bożena | Bolszewo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | BKR cyklista | |
73 | Gumowska Laura | Banino | Polska | START Malucha (do 9 lat) | Gumisie | |
74 | Gumowska Lena | Banino | Polska | START Malucha (do 9 lat) | Gumisie | |
75 | Labudda Elżbieta | Starzyno | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Morsy Puck | |
76 | Klebba Diana | Mrzezino | Polska | START Malucha (do 9 lat) | Mrzezino | |
77 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Run Babys | |
78 | Matysiak Ewa | Gdańsk | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | SRS Szansa-Start Gdańsk | |
79 | Klas Gabriel | Bolszewo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | Szkoła Podstawowa Bolszewo | |
80 | Klas Natan | Bolszewo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | Szkoła Podstawowa Bolszewo | |
81 | Konkol Maja | Bolszewo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | Szkoła Podstawowa Bolszewo | |
82 | Konkol Agata | Bolszewo | Polska | START Malucha (do 9 lat) | Szkoła Podstawowa Bolszewo | |
83 | Stenka Piotr | Grzybno | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | SzP Grzybno | |
84 | Bieszke Izabela | Mosty | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Wymiatacze | |
85 | Gromadzka Natalia | Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | WYMIATACZE | |
86 | Gromadzki Arkadiusz | Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Wymiatacze | |
87 | Gromadzki Szymon | Gdynia | Polska | START Bieg główny (powyżej 10 lat) | Wymiatacze |
Wyświetleń: 5004