Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wirkus Łukasz Lipnica START (osoby startujące bez zniżek) LKB im. Braci Petk w Lęborku
2 Wirkus Antonina Szczecinek START (osoby startujące bez zniżek) MKL Szczecinek
3 Zaborowski Mariusz Malbork START (osoby startujące bez zniżek)
4 Bernacki Piotr Wyrzysk Gleszczonek START (osoby startujące bez zniżek)
5 Bernacki Piotr Sucha START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
6 Pałubicka Klaudia Lubiewo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
7 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska START (osoby startujące bez zniżek) TKKF Chełmno opłacono
8 Recka Wioleta Lubiewo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
9 Kubiak Tomasz Inowrocław START (osoby niepełnosprawne) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
10 Wojewódzki Piotr Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
11 Kuciak Angelika Pluskowęsy START (osoby startujące bez zniżek) Chmielarz Team opłacono
12 Samerek Dariusz Toruń START (osoby startujące bez zniżek) Biegoholicy / Marmel Toruń opłacono
13 Klaybor Dawid Żagań START (osoby startujące bez zniżek) GKS FABIANKI
14 Kledzik Zbigniew Chomiąża Szlachecka START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) Idealnie Niedoskonali opłacono
15 KASPRZYK PIOTR TORUŃ START (osoby startujące bez zniżek) ANIRO RUN TEAM opłacono
16 Modrzejewska-Iwicka Aneta Sucha START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
17 Kątowski Tadeusz Świecie START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
18 Stawarska Elżbieta Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) Biegoholicy / Marmel Toruń opłacono
19 Olszewski Krzysztof Laski Małe START (osoby startujące bez zniżek) Pałuki Running Team opłacono
20 Mika Oskar Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) Bydgoskie Okonie opłacono
21 Wilczewski Robert Toruń START (osoby startujące bez zniżek) 1WSzP opłacono
22 Kemuś Jarosław Chojnice START (osoby startujące bez zniżek) Nadleśnictwo Lutówko ; KBL opłacono
23 Kozłowski Zbigniew Toruń START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) Biegoholicy / Marmel Toruń opłacono
24 Trepkowski Mateusz Głogowo START (osoby startujące bez zniżek) Born To run opłacono
25 Karnecki Rafał Świecie START (osoby startujące bez zniżek) The Runners Świecie opłacono
26 Janicka Natalia Terespol Pomorski START (osoby startujące bez zniżek) Luks Ogrodnik opłacono
27 Malek Andrzej Koscierzyna START (osoby startujące bez zniżek) Atlas Running Team opłacono
28 Nowak Jarosław Toruń START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
29 Sobkowiak Olgierd Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) Kujawsko-Pomorskie
30 dziedzic piotr inowrocław START (osoby startujące bez zniżek) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
31 Zięba Hanna Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek)
32 Deręgowski Szymon Deręgowski Toruń START (osoby startujące bez zniżek) BHO opłacono
33 Drewczyńska Adrianna Chojnice START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
34 Kunecki Dariusz Włocławek START (osoby startujące bez zniżek) WKB Maratończyk Włocławek opłacono
35 milkowski mariusz gdynia START (osoby niepełnosprawne)
36 Szczutkowska Justyna Janikowo START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
37 Frąckowski Patryk Tuchola START (osoby startujące bez zniżek) Biegające Śliwice
38 Ochal Pawel Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) ASICS FrontrunnerPolska/ TEAMOCHAL opłacono
39 Pilarski Krzysztof Toruń START (osoby startujące bez zniżek) Kujawsko-Pomorskie
40 Szwarc Rafał Tuchola START (osoby startujące bez zniżek) Tucholanka Tuchola opłacono
41 Jonatowski Grzegorz Silno START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) GREGORTECH opłacono
42 Rudowicz Marcin Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek)
43 Butowski Krzysztof Butowski Toruń START (osoby startujące bez zniżek) Studio Nieruchomości Toruń
44 Kłosowski Marcin Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) Grupa Bankietowa Specjal opłacono
45 Łącka Barbara Chojnice START (osoby startujące bez zniżek)
46 Lipiński Artur Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) opłacono
47 Lipińska Małgorzata Lipińska Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) opłacono
48 Michalska Daria Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) Chmielarz Team opłacono
49 Wycinka Christian Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) Chmielarz Team opłacono
50 Bonk Tomasz Bysław START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
51 Rompalski Jakub Tuchola START (osoby startujące bez zniżek) Tucholanka Tuchola opłacono
52 Łangowski Krzysztof Tuchola START (osoby startujące bez zniżek)
53 Prykanowski Marcin Toruń START (osoby startujące bez zniżek) Kujawsko-Pomorskie
54 Kaczyński Daniel Starogard Gdański START (osoby startujące bez zniżek) Morsy Zblewo opłacono
55 Krupiński Andrzej Nakło nad Notecią START (osoby startujące bez zniżek) Nakielski KB
56 Drapiewski Mirosław Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) Biegoholicy / Marmel Toruń opłacono
57 Ornowska Julia Bysław START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
58 Belowska Aleksandra Kraków START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
59 Wamka Mateusz Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
60 Żukowska Joanna Żukowska Lubiewo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
61 Bartosz Marek Kikół START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) opłacono
62 Wiśniewska Daniela Lubicz Górny START (osoby startujące bez zniżek) Parkrun Toruń opłacono
63 Giolda Paweł Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
64 Kubowicz Paweł Stary Sumin START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
65 Lewandowski Radosław Lubicz Górny START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
66 Jabłoński Jarosław Ciechocinek START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) opłacono
67 Wysocki Patryk Tuchola START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
68 Szrajber Malwina Bysław START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
69 Pacek Dariusz Lubiewo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
70 Zawiasiński Bartłomiej Unisław START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) Unisław Biega opłacono
71 Angielczyk Mirosław Świecie START (osoby startujące bez zniżek) The Runners Świecie opłacono
72 Wróblewska Dagmara Bydgoszcz START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
73 Maćkowski Maciej Żnin START (osoby startujące bez zniżek) Pałuki Running Team opłacono
74 Jaworski Marek Toruń START (osoby startujące bez zniżek) niezależny opłacono
75 Majer Janusz GNIEWKOWO START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
76 Orcholski Witold Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
77 Cyron Bogumił Śliwice START (osoby startujące bez zniżek) Biegające Śliwice opłacono
78 TYBUSZEWSKI Janusz Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) TS OPATRUNKI TORUŃ opłacono
79 ROK-SZPALA SYLWIA ROK-SZPALA Lubicz Górny START (osoby startujące bez zniżek) Parkrun Toruń opłacono
80 Szafkowski Arkadiusz Solec Kujawski START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) Soleccy Biegacze opłacono
81 Tadeja Jakub Toruń START (osoby startujące bez zniżek)
82 Szpeciński Przemek Rymań START (osoby startujące bez zniżek) Rymań opłacono
83 Kraiński Michał Śliwice START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
84 Wiligalski Bartosz Pigża START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
85 CHORĄŻAK Sławek UNISŁAW START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) opłacono
86 Stawicki Łukasz Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
87 Janczewska Agnieszka Pawłówek START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
88 Błaszkowska Aneta Obrowo START (osoby startujące bez zniżek) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
89 Fryca Karolina Klonowo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
90 Berebecki Roman Rypin START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) KB Lech Rypin opłacono
91 Bartosz Mariola Kikół START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) opłacono
92 Szczechura Radosław Sucha START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
93 Zabłocka Martyna Lubiewo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) Luks Ogrodnik
94 TOMASIK PIOTR TOMASIK TORUŃ START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) TG Sokół Gniewkowo opłacono
95 Kaczor Marcin Święciechowa START (osoby startujące bez zniżek)
96 Sapalska Michalina Lubiewo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) Biegające Śliwice
97 Świderek Wojciech Głogowo START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
98 Treć Leon Sztum START (osoby startujące bez zniżek) LKS Zantyr Sztum
99 Turowska Patrycja Mąkowarsko START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) opłacono
100 Rudnik Jerzy Chojnice START (osoby startujące bez zniżek) florian chojnice opłacono


Wyświetleń: 6027

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ