Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowacka Anna Nowacka BOBROWNIKI START (osoby startujące bez zniżek) GKS FABIANKI 50.00 PLN
2 WITCZAK OLA Włocławek START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) GKS FABIANKI 40.00 PLN
3 Lenc Janusz Bydgoszcz START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) TKKF Kolejarz Bydgoszcz 40.00 PLN
4 Kubarski Julian Bydgoszcz START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 45.00 PLN
5 Chmielarz Krzysztof Kruszwica START (osoby startujące bez zniżek) CHMIELARZ TEAM 50.00 PLN
6 STYKAŁA ADRIANNA BUKOWIEC START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
7 Stykała Magdalena Bukowiec START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
8 Kunicki Tomasz Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) Parkrun Toruń 40.00 PLN
9 mokrzycki rafał inowrocław START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) T.G. Sokół Gniewkowo opłacono
10 Ciesielski Adrian Nakło Nad Notecia START (osoby startujące bez zniżek) Technikum Budowlane 50.00 PLN
11 Ciesielska Agnieszka Nakło Nad Notecia START (osoby startujące bez zniżek) 50.00 PLN
12 Chmielarz SEBASTIAN Kruszwica START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) Chmielarz Team opłacono
13 Tobolska Grażyna Grudziądz START (osoby niepełnosprawne) Akademia Biegania Grudziądz darmowy udział
14 Lewandowski Władysław Inowrocław START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) Decathlon Team Inowrocław opłacono
15 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO START (osoby niepełnosprawne) zgubiłem sponsora darmowy udział
16 Luzak Magdalena Bydgoszcz START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) opłacono
17 Kulczyk Mdard Sucha START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) darmowy udział
18 Nadolny Piotr Toruń START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) kujawsko-pomorskie.pl 45.00 PLN
19 Lipiński Marek Toruń START (osoby startujące bez zniżek) 50.00 PLN
20 Przybylski Patryk Toruń START (osoby startujące bez zniżek) Kujawsko-Pomorskie 50.00 PLN
21 Ratowski Rafał Toruń START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) Parkrun Toruń opłacono
22 Senger Michał Gąsawa START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) Pałuki Running Team opłacono
23 Luzak Mirosław Bydgoszcz START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) MWiK Bydgoszcz 40.00 PLN
24 Jereczek Michał Toruń START (osoby startujące bez zniżek) Agrolok Sport Team opłacono
25 Łuczak Paweł Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
26 Suchomska Beata Świekatowo START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
27 Klatecki Adam Pruszcz START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) opłacono
28 Lewandowska Małgorzata Lipie START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
29 Jeżewska Edyta Paparzyn START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) opłacono
30 Jeżewski Łukasz Kobyły START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) opłacono
31 Słuniecki Tomasz Toruń START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) Parkrun Toruń opłacono
32 Palma Mirosław Toruń START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) Podgórz Toruń opłacono
33 Sudziński Marcin Toruń START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) opłacono
34 Zielińska iwona Włocławek START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) WKB MARATOŃCZYK Włocławek opłacono
35 Podbielska Alina Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) opłacono
36 Piwoński Robert Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) opłacono
37 Czuk Marek Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) opłacono
38 Jetter Piotr Fabianki START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) UKS Cyprianka opłacono
39 Radtka Tomasz Łobżenica START (osoby startujące bez zniżek) LZS "Jedność" Łobżenica opłacono
40 Kornet Przemysław Toruń START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) opłacono
41 Strzelecki Konrad Kruszyn START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) WKB MARATOŃCZYK Włocławek opłacono
42 Trzciński Mariusz Włocławek START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) GKS FABIANKI 45.00 PLN
43 Nowakowski Jerzy Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) ANIRO RUN TEAM opłacono
44 MARCHEWKA MAREK TORUŃ START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) ANIRO RUN TEAM opłacono
45 Jagieła Jarosław Bydgoszcz START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
46 Dyczko Alicja Brąchnowo START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
47 Dyczko Adam Brąchnowo START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) opłacono
48 Bojakowski Tomasz Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) TBM opłacono
49 Tuczyński Sylwester Leon Bydgoszcz START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) Bydgoskie Okonie opłacono
50 Ulowska Katarzyna Watorowo START (osoby startujące bez zniżek) CHMIELARZ TEAM opłacono
51 Grapatyn Piotr Bydgoszcz START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) Bydgoszcz na Start 40.00 PLN
52 Dubiela Halina Tczew START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
53 Maciejewska Kamila Maciejewska Barcin START (osoby startujące bez zniżek) 50.00 PLN
54 Góralski Krzysztof Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) T.S. Opatrunki Toruń 40.00 PLN
55 Kujawa Mateusz Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) selekcja naturalna opłacono
56 Frąckowski Patryk Tuchola START (osoby startujące bez zniżek) Biegające Śliwice 50.00 PLN
57 Szweda Waldemar Gdańsk START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
58 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn START (osoby startujące bez zniżek) drużyna szpiku 50.00 PLN
59 Awizen Antoni Bydgoszcz START (osoby powyżej 70 roku życia) Kolo Lowieckie Nr143 ,,Borus,, darmowy udział
60 Kopacz Adrian Bysław START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) darmowy udział
61 Brzozowska Iwona Unisław START (osoby startujące bez zniżek) Przebiegli Unisław i Okolice opłacono
62 Kamiński Stefan Toruń START (osoby powyżej 70 roku życia) Rekreacja Toruń darmowy udział
63 lewandowska marlena Toruń START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) Podgórz Toruń opłacono
64 Wiśniewski Dariusz Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) 40.00 PLN
65 Kopacz Arkadiusz Bysław START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) darmowy udział
66 Kalinowski Wojciech Toruń START (osoby startujące bez zniżek) opłacono
67 Demirski Marek Demirski Śliwice START (osoby startujące bez zniżek) Biegające Śliwice opłacono
68 Roszak Zbigniew Gniewkowo START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) Wataha - Łączy nas bieganie 40.00 PLN
69 Dłoniak Edmund Gniewkowo START (osoby powyżej 70 roku życia) T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO darmowy udział
70 Miszke Kazimierz Czersk START (osoby niepełnosprawne) florianchojnice darmowy udział
71 Kmieciak Krzysztof Krąplewice START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) MCŚTeam opłacono
72 Gniot Henryk Minikowo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) darmowy udział
73 Karwasz Paulina Lubiewo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) Chmielarz Team darmowy udział
74 Gniot Bożena Minikowo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) darmowy udział


Wyświetleń: 1972

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ