WYNIKI 15 km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Leśnik DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 152 KLAYBOR DAWID M 1 M 20-29 ŻAGAŃ GKS FABIANKI 15km 0:48:46 18.46 [km/h] 0:03:15 [min/km]
2 92 OCHAL PAWEL M 2 M 30-39 BYDGOSZCZ ASICS FRONTRUNNERPOLSKA/ TEAMOCHAL 15km 0:48:52 18.42 [km/h] 0:03:15 [min/km]
3 153 ZBLEWSKI TADEUSZ M 3 M 30-39 BYTÓW ZKB IM. BRACI PETK LĘBORK 15km 0:49:36 18.15 [km/h] 0:03:18 [min/km]
4 52 KLEDZIK ZBIGNIEW M 4 M 20-29 1 CHOMIĄŻA SZLACHECKA IDEALNIE NIEDOSKONALI 15km 0:51:17 17.55 [km/h] 0:03:25 [min/km]
5 36 JARANOWSKI ANDRZEJ M 5 M 20-29 2 BRODNICA GKS FABIANKI 15km 0:52:00 17.31 [km/h] 0:03:28 [min/km]
6 122 SZPECIŃSKI PRZEMEK M 6 M 20-29 3 RYMAŃ RYMAŃ 15km 0:52:29 17.15 [km/h] 0:03:30 [min/km]
7 162 ŁABZIUK OLEKSANDER M 7 M 40-49 1 WINNICA - 15km 0:53:25 16.85 [km/h] 0:03:34 [min/km]
8 126 ŚWIDEREK WOJCIECH M 8 M 30-39 1 GŁOGOWO T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 0:53:50 16.72 [km/h] 0:03:35 [min/km]
9 13 CHMIELARZ SEBASTIAN M 9 M 30-39 2 KRUSZWICA CHMIELARZ TEAM 15km 0:54:32 16.50 [km/h] 0:03:38 [min/km]
10 137 WILIGALSKI BARTOSZ M 10 M 30-39 3 PIGŻA T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 0:54:51 16.41 [km/h] 0:03:39 [min/km]
11 101 RADTKA TOMASZ M 11 M 40-49 2 ŁOBŻENICA LZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICA 15km 0:55:43 16.15 [km/h] 0:03:43 [min/km]
12 94 ORCHOLSKI WITOLD M 12 M 40-49 3 TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 0:55:54 16.10 [km/h] 0:03:44 [min/km]
13 124 SZWARC RAFAŁ M 13 M 30-39 4 TUCHOLA TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 0:55:54 16.10 [km/h] 0:03:44 [min/km]
14 84 MIKA OSKAR M 14 M 40-49 4 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 15km 0:56:14 16.00 [km/h] 0:03:45 [min/km]
15 66 KUNECKI DARIUSZ M 15 M 30-39 5 WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 15km 0:56:19 15.98 [km/h] 0:03:45 [min/km]
16 79 MAĆKOWSKI MACIEJ M 16 M 30-39 6 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 15km 0:56:20 15.98 [km/h] 0:03:45 [min/km]
17 38 JERECZEK MICHAŁ M 17 M 20-29 4 TORUŃ AGROLOK SPORT TEAM 15km 0:56:24 15.96 [km/h] 0:03:46 [min/km]
18 25 DZIEDZIC PIOTR M 18 M 40-49 5 INOWROCŁAW T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 0:56:30 15.93 [km/h] 0:03:46 [min/km]
19 129 TREPKOWSKI MATEUSZ M 19 M 20-29 5 GŁOGOWO BORN TO RUN 15km 0:56:33 15.92 [km/h] 0:03:46 [min/km]
20 59 KRAIŃSKI MICHAŁ M 20 M 30-39 7 ŚLIWICE 15km 0:57:00 15.79 [km/h] 0:03:48 [min/km]
21 88 MOKRZYCKI RAFAŁ M 21 M 40-49 6 INOWROCŁAW T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 0:57:10 15.74 [km/h] 0:03:49 [min/km]
22 12 CHMIELARZ KRZYSZTOF M 22 M 20-29 6 KRUSZWICA CHMIELARZ TEAM 15km 0:57:43 15.59 [km/h] 0:03:51 [min/km]
23 50 KEMUŚ JAROSŁAW M 23 M 40-49 7 CHOJNICE NADLEŚNICTWO LUTÓWKO ; KBL Leśnik 15km 0:57:55 15.54 [km/h] 0:03:52 [min/km]
24 130 TRZCIŃSKI MARIUSZ M 24 M 30-39 8 WŁOCŁAWEK GKS FABIANKI 15km 0:58:06 15.49 [km/h] 0:03:52 [min/km]
25 32 JAGIEŁA JAROSŁAW M 25 M 40-49 8 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 0:58:13 15.46 [km/h] 0:03:53 [min/km]
26 8 ARSENIUK ANNA K 1 K 30-39 GÓRSK T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 0:58:31 15.38 [km/h] 0:03:54 [min/km]
27 93 OLSZEWSKI KRZYSZTOF M 26 M 30-39 9 LASKI MAŁE PAŁUKI RUNNING TEAM 15km 0:58:34 15.37 [km/h] 0:03:54 [min/km]
28 141 WOJTAS MAREK M 27 M 40-49 9 TUCHOLA TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 0:58:44 15.32 [km/h] 0:03:55 [min/km]
29 163 BĄK OSKAR M 28 M 30-39 10 MĄKOWARSKO 15km 0:58:50 15.30 [km/h] 0:03:55 [min/km]
30 110 SENGER MICHAŁ M 29 M 30-39 11 GĄSAWA PAŁUKI RUNNING TEAM 15km 0:59:32 15.12 [km/h] 0:03:58 [min/km]
31 131 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON M 30 M 20-29 7 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 15km 0:59:55 15.02 [km/h] 0:04:00 [min/km]
32 37 JAWORSKI MAREK M 31 M 60-69 1 TORUŃ NIEZALEŻNY 15km 1:00:08 14.97 [km/h] 0:04:01 [min/km]
33 48 KASPRZYK PIOTR M 32 M 50-59 1 TORUŃ ANIRO RUN TEAM 15km 1:00:25 14.90 [km/h] 0:04:02 [min/km]
34 135 WAMKA MATEUSZ M 33 M 0-19 1 BYDGOSZCZ 15km 1:01:12 14.71 [km/h] 0:04:05 [min/km]
35 58 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW M 34 M 30-39 12 TORUŃ BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 15km 1:01:51 14.55 [km/h] 0:04:07 [min/km]
36 108 SAMEREK DARIUSZ M 35 M 40-49 10 TORUŃ BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 15km 1:02:00 14.52 [km/h] 0:04:08 [min/km]
37 27 GIOLDA PAWEŁ M 36 M 30-39 13 BYDGOSZCZ 15km 1:02:32 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km]
38 61 KUBIAK TOMASZ M 37 M 40-49 11 INOWROCŁAW T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:02:33 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km]
39 15 CYRON BOGUMIŁ M 38 M 50-59 2 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 15km 1:02:36 14.38 [km/h] 0:04:10 [min/km]
40 57 KORNET PRZEMYSŁAW M 39 M 30-39 14 TORUŃ 15km 1:02:40 14.36 [km/h] 0:04:11 [min/km]
41 55 KOPACZ ADRIAN M 40 M 30-39 15 BYSŁAW 15km 1:02:54 14.31 [km/h] 0:04:12 [min/km]
42 21 DREWCZYŃSKA ADRIANNA K 2 K 30-39 CHOJNICE 15km 1:03:11 14.24 [km/h] 0:04:13 [min/km]
43 3 BARTOSZ MAREK M 41 M 40-49 12 KIKÓŁ GKS FABIANKI 15km 1:03:21 14.21 [km/h] 0:04:13 [min/km]
44 77 ŁUCZAK PAWEŁ M 42 M 50-59 3 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:03:27 14.18 [km/h] 0:04:14 [min/km]
45 82 MARCHEWKA MAREK M 43 M 40-49 13 TORUŃ ANIRO RUN TEAM 15km 1:03:28 14.18 [km/h] 0:04:14 [min/km]
46 46 KARNECKI RAFAŁ M 44 M 30-39 16 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 15km 1:03:42 14.13 [km/h] 0:04:15 [min/km]
47 30 GÓRALSKI KRZYSZTOF M 45 M 50-59 4 TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 1:04:53 13.87 [km/h] 0:04:20 [min/km]
48 160 NADOLNY PIOTR M 46 M 40-49 14 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 15km 1:05:05 13.83 [km/h] 0:04:20 [min/km]
49 158 BUTOWSKI KRZYSZTOF M 47 M 30-39 17 TORUŃ STUDIO NIERUCHOMOŚCI TORUŃ 15km 1:05:20 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km]
50 128 TOMASIK PIOTR M 48 M 30-39 18 TORUŃ T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:05:24 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km]
51 91 NOWAKOWSKI JERZY M 49 M 40-49 15 TORUŃ ANIRO RUN TEAM 15km 1:05:34 13.73 [km/h] 0:04:22 [min/km]
52 49 KĄTOWSKI TADEUSZ M 50 M 50-59 5 ŚWIECIE 15km 1:05:42 13.70 [km/h] 0:04:23 [min/km]
53 114 STRZELECKI KONRAD M 51 M 40-49 16 KRUSZYN WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 15km 1:05:43 13.70 [km/h] 0:04:23 [min/km]
54 64 KUJAWA MATEUSZ M 52 M 30-39 19 BYDGOSZCZ SELEKCJA NATURALNA 15km 1:06:10 13.60 [km/h] 0:04:25 [min/km]
55 60 KUBARSKI JULIAN M 53 M 40-49 17 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:06:32 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
56 1 ANGIELCZYK MIROSŁAW M 54 M 50-59 6 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 15km 1:06:42 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km]
57 105 ROK-SZPALA SYLWIA K 3 K 30-39 LUBICZ GÓRNY PARKRUN TORUŃ 15km 1:06:43 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km]
58 53 KŁOSOWSKI MARCIN M 55 M 40-49 18 BYDGOSZCZ GRUPA BANKIETOWA SPECJAL 15km 1:06:49 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
59 70 LEWANDOWSKA MARLENA K 4 K 40-49 1 TORUŃ PODGÓRZ TORUŃ 15km 1:07:08 13.41 [km/h] 0:04:29 [min/km]
60 112 STAWARSKA ELŻBIETA K 5 K 40-49 2 TORUŃ BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 15km 1:07:10 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km]
61 54 KMIECIAK KRZYSZTOF M 56 M 30-39 20 KRĄPLEWICE MCŚTEAM 15km 1:07:23 13.36 [km/h] 0:04:30 [min/km]
62 164 ZABOROWSKI MARIUSZ M 57 M 30-39 21 MALBORK 15km 1:07:30 13.33 [km/h] 0:04:30 [min/km]
63 43 KACZYŃSKI DANIEL M 58 M 30-39 22 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 15km 1:07:39 13.30 [km/h] 0:04:31 [min/km]
64 125 SZWEDA WALDEMAR M 59 M 40-49 19 GDAŃSK 15km 1:07:39 13.30 [km/h] 0:04:31 [min/km]
65 14 CHORĄŻAK SŁAWEK M 60 M 40-49 20 UNISŁAW 15km 1:08:02 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km]
66 155 MICHALEWSKI BARTOSZ M 61 M 40-49 21 BYDGOSZCZ LUCKY LUCK 15km 1:08:11 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km]
67 22 DUBIELA HALINA K 6 K 50-59 1 TCZEW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:08:21 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km]
68 146 ZIELIŃSKA IWONA K 7 K 50-59 2 WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 15km 1:09:02 13.04 [km/h] 0:04:36 [min/km]
69 121 SZCZUTKOWSKA JUSTYNA K 8 K 50-59 3 JANIKOWO 15km 1:09:28 12.96 [km/h] 0:04:38 [min/km]
70 107 RUDNIK JERZY M 62 M 60-69 2 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 15km 1:09:39 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km]
71 86 MISZKE KAZIMIERZ M 63 M 60-69 3 CZERSK FLORIAN CHOJNICE 15km 1:10:30 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km]
72 47 KARWASZ PAULINA K 9 K 20-29 1 LUBIEWO CHMIELARZ TEAM 15km 1:10:35 12.75 [km/h] 0:04:42 [min/km]
73 51 KLATECKI ADAM M 64 M 30-39 23 PRUSZCZ 15km 1:10:40 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km]
74 143 WYSOCKI PATRYK M 65 M 20-29 8 TUCHOLA 15km 1:10:51 12.70 [km/h] 0:04:43 [min/km]
75 161 SOBKOWIAK OLGIERD M 66 M 40-49 22 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 15km 1:10:54 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km]
76 6 BEREBECKI ROMAN M 67 M 60-69 4 RYPIN KB LECH RYPIN 15km 1:11:04 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km]
77 78 MACIEJEWSKA KAMILA K 10 K 30-39 1 BARCIN ŚLIMAKI BARCIN 15km 1:11:07 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km]
78 106 ROMPALSKI JAKUB M 68 M 20-29 9 TUCHOLA TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 1:12:18 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km]
79 100 PODBIELSKA ALINA K 11 K 50-59 4 TORUŃ 15km 1:12:26 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km]
80 90 NOWAK JAROSŁAW M 69 M 50-59 7 TORUŃ 15km 1:12:42 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km]
81 10 BONK TOMASZ M 70 M 30-39 24 BYSŁAW 15km 1:13:00 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km]
82 9 BOJAKOWSKI TOMASZ M 71 M 40-49 23 TORUŃ TBM 15km 1:13:35 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km]
83 111 SŁUNIECKI TOMASZ M 72 M 40-49 24 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 15km 1:13:37 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km]
84 102 RATOWSKI RAFAŁ M 73 M 40-49 25 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 15km 1:13:45 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
85 154 WRÓBLEWSKA DAGMARA K 12 K 30-39 2 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:13:53 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km]
86 62 KUBOWICZ PAWEŁ M 74 M 30-39 25 STARY SUMIN 15km 1:14:00 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km]
87 97 PALMA MIROSŁAW M 75 M 60-69 5 TORUŃ PODGÓRZ TORUŃ 15km 1:14:04 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
88 159 PRYKANOWSKI MARCIN M 76 M 40-49 26 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 15km 1:14:21 12.10 [km/h] 0:04:57 [min/km]
89 18 DERĘGOWSKI SZYMON M 77 M 30-39 26 TORUŃ BHO 15km 1:14:25 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
90 75 LUZAK MAGDALENA K 13 K 20-29 2 BYDGOSZCZ 15km 1:14:39 12.06 [km/h] 0:04:59 [min/km]
91 39 JETTER PIOTR M 78 M 40-49 27 FABIANKI UKS CYPRIANKA 15km 1:15:07 11.98 [km/h] 0:05:00 [min/km]
92 157 KAŁDUŃSKI TADEUSZ M 79 M 60-69 6 CZERSK FLORIAN CHOJNICE 15km 1:15:29 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km]
93 4 BARTOSZ MARIOLA K 14 K 40-49 3 KIKÓŁ 15km 1:15:37 11.90 [km/h] 0:05:02 [min/km]
94 99 PIWOŃSKI ROBERT M 80 M 40-49 28 TORUŃ 15km 1:15:56 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km]
95 140 WOJEWÓDZKI PIOTR M 81 M 40-49 29 BYDGOSZCZ 15km 1:16:00 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km]
96 7 BERNACKI PIOTR M 82 M 60-69 7 WYRZYSK GLESZCZONEK 15km 1:16:00 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km]
97 156 FRĄCKOWSKI PATRYK M 83 M 20-29 10 TUCHOLA BIEGAJĄCE ŚLIWICE 15km 1:16:18 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
98 23 DYCZKO ADAM M 84 M 50-59 8 BRĄCHNOWO 15km 1:16:21 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
99 26 FRYCA KAROLINA K 15 K 20-29 3 KLONOWO 15km 1:16:23 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km]
100 145 ZAWIASIŃSKI BARTŁOMIEJ M 85 M 20-29 11 UNISŁAW UNISŁAW BIEGA 15km 1:16:39 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
101 41 JEŻEWSKI ŁUKASZ M 86 M 30-39 27 KOBYŁY 15km 1:17:25 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km]
102 40 JEŻEWSKA EDYTA K 16 K 20-29 4 PAPARZYN 15km 1:17:26 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
103 80 MAJER JANUSZ M 87 M 30-39 28 GNIEWKOWO 15km 1:17:47 11.57 [km/h] 0:05:11 [min/km]
104 81 MALEK ANDRZEJ M 88 M 60-69 8 KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM 15km 1:17:48 11.57 [km/h] 0:05:11 [min/km]
105 45 KAMIŃSKI STEFAN M 89 M 70+ 1 TORUŃ REKREACJA TORUŃ 15km 1:17:54 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
106 116 STYKAŁA MAGDALENA K 17 K 40-49 4 BUKOWIEC 15km 1:18:07 11.52 [km/h] 0:05:12 [min/km]
107 149 BARSZCZEWSKI SEBASTIAN M 90 M 40-49 30 MIELENKO BŁĘKITNY PATROL WWF 15km 1:18:31 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
108 74 LIPIŃSKI ARTUR M 91 M 30-39 29 TORUŃ 15km 1:18:55 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
109 96 PACEK DARIUSZ M 92 M 30-39 30 LUBIEWO 15km 1:19:01 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
110 67 KUNICKI TOMASZ M 93 M 30-39 31 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 15km 1:19:07 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km]
111 34 JANICKA NATALIA K 18 K 0-19 1 TERESPOL POMORSKI LUKS OGRODNIK 15km 1:19:12 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
112 35 JANOWSKI PIOTR M 94 M 50-59 9 NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA TKKF CHEŁMNO 15km 1:19:15 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
113 11 BRZOZOWSKA IWONA K 19 K 50-59 5 UNISŁAW PRZEBIEGLI UNISŁAW I OKOLICE 15km 1:19:20 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km]
114 72 LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW M 95 M 60-69 9 INOWROCŁAW DECATHLON TEAM INOWROCŁAW 15km 1:19:20 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km]
115 63 KUCIAK ANGELIKA K 20 K 30-39 3 PLUSKOWĘSY CHMIELARZ TEAM 15km 1:19:23 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
116 24 DYCZKO ALICJA K 21 K 0-19 2 BRĄCHNOWO 15km 1:19:23 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
117 138 WIŚNIEWSKA DANIELA K 22 K 30-39 4 LUBICZ GÓRNY PARKRUN TORUŃ 15km 1:19:25 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
118 132 TUROWSKA PATRYCJA K 23 K 30-39 5 MĄKOWARSKO 15km 1:19:25 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
119 69 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA K 24 K 50-59 6 LIPIE T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:19:40 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km]
120 73 LIPIŃSKA MAŁGORZATA K 25 K 30-39 6 TORUŃ 15km 1:19:45 11.29 [km/h] 0:05:19 [min/km]
121 134 ULOWSKA KATARZYNA K 26 K 20-29 5 WATOROWO CHMIELARZ TEAM 15km 1:19:56 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
122 83 MICHALSKA DARIA K 27 K 20-29 6 BYDGOSZCZ CHMIELARZ TEAM 15km 1:19:56 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
123 117 SUCHOMSKA BEATA K 28 K 40-49 5 ŚWIEKATOWO 15km 1:19:56 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
124 142 WYCINKA CHRISTIAN M 96 M 30-39 32 BYDGOSZCZ CHMIELARZ TEAM 15km 1:19:58 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
125 144 ZABŁOCKA MARTYNA K 29 K 0-19 3 LUBIEWO LUKS OGRODNIK 15km 1:20:52 11.13 [km/h] 0:05:23 [min/km]
126 123 SZRAJBER MALWINA K 30 K 20-29 7 BYSŁAW 15km 1:22:09 10.96 [km/h] 0:05:29 [min/km]
127 151 ŁANGOWSKI KRZYSZTOF M 97 M 50-59 10 TUCHOLA 15km 1:22:22 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km]
128 33 JANCZEWSKA AGNIESZKA K 31 K 40-49 6 PAWŁÓWEK 15km 1:22:34 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
129 113 STAWICKI ŁUKASZ M 98 M 40-49 31 BYDGOSZCZ 15km 1:22:34 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
130 76 LUZAK MIROSŁAW M 99 M 50-59 11 BYDGOSZCZ MWIK BYDGOSZCZ 15km 1:22:39 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
131 118 SUDZIŃSKI MARCIN M 100 M 40-49 32 TORUŃ 15km 1:24:09 10.70 [km/h] 0:05:37 [min/km]
132 139 WITCZAK OLA K 32 K 40-49 7 WŁOCŁAWEK GKS FABIANKI 15km 1:25:03 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km]
133 104 REDZIMSKI PIOTR M 101 M 40-49 33 GDAŃSK MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 15km 1:25:46 10.49 [km/h] 0:05:43 [min/km]
134 28 GNIOT BOŻENA K 33 K 30-39 7 MINIKOWO 15km 1:26:26 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
135 119 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ M 102 M 40-49 34 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 15km 1:26:26 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
136 56 KOPACZ ARKADIUSZ M 103 M 20-29 12 BYSŁAW 15km 1:26:29 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
137 109 SAPALSKA MICHALINA K 34 K 20-29 8 LUBIEWO BIEGAJĄCE ŚLIWICE 15km 1:26:32 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
138 147 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW M 104 M 50-59 12 JANIKOWO ZGUBIŁEM SPONSORA 15km 1:26:40 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km]
139 87 MODRZEJEWSKA-IWICKA ANETA K 35 K 30-39 8 SUCHA 15km 1:26:45 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
140 29 GNIOT HENRYK M 105 M 40-49 35 MINIKOWO 15km 1:27:51 10.24 [km/h] 0:05:51 [min/km]
141 17 DEMIRSKI MAREK M 106 M 60-69 10 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 15km 1:28:30 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km]
142 115 STYKAŁA ADRIANNA K 36 K 20-29 9 BUKOWIEC 15km 1:30:20 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km]
143 68 LENC JANUSZ M 107 M 60-69 11 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:31:40 9.82 [km/h] 0:06:07 [min/km]
144 148 ŻUKOWSKA JOANNA K 37 K 30-39 9 LUBIEWO 15km 1:35:00 9.47 [km/h] 0:06:20 [min/km]
145 71 LEWANDOWSKI RADOSŁAW M 108 M 20-29 13 LUBICZ GÓRNY T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 1:38:13 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km]
146 133 TYBUSZEWSKI JANUSZ M 109 M 60-69 12 TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 1:38:13 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km]
147 2 AWIZEN ANTONI M 110 M 70+ 2 BYDGOSZCZ KOLO LOWIECKIE NR143 ,,BORUS,, 15km 1:40:54 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km]
148 98 PAŁUBICKA KLAUDIA K 38 K 20-29 10 LUBIEWO 15km 1:42:39 8.77 [km/h] 0:06:51 [min/km]
149 103 RECKA WIOLETA K 39 K 20-29 11 LUBIEWO 15km 1:42:39 8.77 [km/h] 0:06:51 [min/km]
150 95 ORNOWSKA JULIA K 40 K 30-39 10 BYSŁAW 15km 1:42:45 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km]
151 65 KULCZYK MEDARD M 111 M 60-69 13 SUCHA 15km 1:45:00 8.57 [km/h] 0:07:00 [min/km]
152 127 TOBOLSKA GRAŻYNA K 41 K 60-69 1 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 15km 1:49:44 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km]
153 150 KOWALEWSKI KRZYSZTOF M 112 M 40-49 36 WIELONEK - 15km 1:50:00 8.18 [km/h] 0:07:20 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ