Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kloskowski Dariusz | Słupsk | Bieg główny | opłacono on-line | ||
2 | Solak Halina | Bytów | Bieg główny | Prezent na "40" Kryspina | opłacono on-line | |
3 | Czapiński Michał | Reda | Bieg główny | Hotel Cztery Brzozy Gdańsk | ||
4 | Piernicka Krystyna | Chwaszczyno | Bieg główny | opłacono on-line | ||
5 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Bieg główny | pozytywna endorfina | ||
6 | Żytkiewicz Katarzyna | Gdańsk | Bieg główny | opłacono on-line | ||
7 | Czerniak Grzegorz | Nowa Wieś k. Grudziądza | Bieg główny | opłacono on-line | ||
8 | Bober Dorota | Skorzewo | Bieg główny - mieszkańcy Skorzewa i osoby 70+ | |||
9 | Pastwa Daniel | Nowa Wieś Kościerska | Bieg główny | Kościerski Klub Morsów "Forest Gump" | opłacono on-line | |
10 | Jaworski Mateusz | Wielki Klincz | Bieg główny | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | |
11 | Pek Daniel | Kościerzyna | Bieg główny | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono | |
12 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Bieg główny | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono on-line | |
13 | Brovchenko Sylwia | Bytów | Bieg główny | Prezent na "40" Kryspina | opłacono | |
14 | Hesse Marcin | Bytów | Bieg główny | Prezent na "40" Kryspina | opłacono | |
15 | Krzaczkowska Izabela | Stężyca | Bieg główny | opłacono on-line | ||
16 | Rudnik Krzysztof | Krępa Słupska | Bieg główny | Night Runners Słupsk | opłacono on-line | |
17 | Wojciechowski Marcin | Bytów | Bieg główny | Prezent na "40" Kryspina | opłacono | |
18 | Gawlik Danuta | Mosty | Bieg główny | opłacono on-line | ||
19 | Gawlik Mariusz | Mosty | Bieg główny | opłacono on-line | ||
20 | Burzyński Aleksander | Słupsk | Bieg główny | Stopa Słupsk | opłacono on-line | |
21 | Kulaszewicz Magdalena | Skorzewo | Bieg główny - mieszkańcy Skorzewa i osoby 70+ | |||
22 | Wiczkowska Elżbieta | Linia | Bieg główny | opłacono on-line | ||
23 | Sowa Joanna | Koscierzyna | Bieg główny | opłacono on-line | ||
24 | Sowa Krzysztof | Koscierzyna | Bieg główny | opłacono on-line | ||
25 | Kita Aleksander | Siemirowice | Bieg główny | opłacono on-line | ||
26 | Kita Anna | Siemirowice | Bieg główny | MKS FIGHTER | opłacono on-line | |
27 | Peplińska Katarzyna | Skorzewo | Bieg główny - mieszkańcy Skorzewa i osoby 70+ | |||
28 | Szmigiero Arkadiusz | Słupsk | Bieg główny | W.P.K. SŁOŃ TEAM | opłacono | |
29 | Kludziak Andrzej | Gdynia | Bieg główny | wymiatacze | opłacono on-line | |
30 | Bobrowska Natalia | Kartuzy | Bieg główny | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line | |
31 | Jeszke Seweryn | Skorzewo | Bieg główny - mieszkańcy Skorzewa i osoby 70+ | |||
32 | Wlazło Tomasz | Malbork | Bieg główny | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego | opłacono on-line | |
33 | Wlazło Joanna | Malbork | Bieg główny | JW 2031 | opłacono on-line | |
34 | Jelińska Aneta | Żukowo | Bieg główny | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | opłacono on-line | |
35 | Kurowska Halina | Żukowo | Bieg główny | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | opłacono on-line | |
36 | SZMIGIERO Agnieszka | Słupsk | Bieg główny | opłacono on-line | ||
37 | SZMIGIERO Sebastian | Słupsk | Bieg główny | W.P.K Słoń Team | opłacono on-line | |
38 | Lewańczyk Marcin | Skorzewo | Bieg główny - mieszkańcy Skorzewa i osoby 70+ | |||
39 | Kujawski Łukasz | Żukowo | Bieg główny | opłacono | ||
40 | Stencel Marian | Somonino | Bieg główny | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | opłacono on-line | |
41 | BRUNKA Barbara | Brusy | Bieg główny | opłacono on-line | ||
42 | Formella Karol | Kościerzyna | Bieg główny | opłacono on-line | ||
43 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Bieg główny | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | |
44 | Gralak Jacek | Kościerzyna | Bieg główny | opłacono on-line | ||
45 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | Malbork | Bieg główny | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | |
46 | Kwiatkowski Andrzej | Kościerzyna | Bieg główny | REMUS Kościerzyna | opłacono on-line | |
47 | Kwiatkowski Krzysztof | Kościerzyna | Bieg główny | REMUS Kościerzyna | opłacono on-line | |
48 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Bieg główny | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | |
49 | BŁASZKOWSKI PIOTR | Łubiana | Bieg główny | opłacono on-line | ||
50 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg główny | sztum biega | opłacono on-line | |
51 | BŁASZKOWSKA SYLWIA | ŁUBIANA | Bieg główny | opłacono on-line | ||
52 | Buczak -Kłosowska Karolina | Gdynia | Bieg główny | wymiatacze | opłacono on-line | |
53 | KŁOSOWSKI Damian | Gdynia | Bieg główny | wymiatacze | opłacono on-line | |
54 | Muszyński Jacek | Bytów | Bieg główny | Prezent na "40" Kryspina | opłacono | |
55 | Napiontek Elżbieta | Bytów | Bieg główny | Prezent na "40" Kryspina | opłacono | |
56 | Klawikowski Tomasz | Kiełpino | Bieg główny | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | opłacono on-line | |
57 | Góra Przemysław | Nowy Podleś | Bieg główny | MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ | opłacono on-line | |
58 | Klawikowska Paulina | Kiełpino | Bieg główny | Akademia Biegowa Amator Kielpino | opłacono on-line | |
59 | Styk Edward | Gdynia | Bieg główny | opłacono on-line | ||
60 | Wojciechowska Małgorzata | Bytów | Bieg główny | Prezent na "40" Kryspina | opłacono | |
61 | Dułak Wiktoria | Skorzewo | Bieg główny - mieszkańcy Skorzewa i osoby 70+ | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
62 | Kleist Nikola | Skorzewo | Bieg główny - mieszkańcy Skorzewa i osoby 70+ | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
63 | Biernat Sylwia | Skorzewo | Bieg główny - mieszkańcy Skorzewa i osoby 70+ | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
64 | SMENTOCH Mariusz | LIPUSZ | Bieg główny | |||
65 | Kunkel Anna | Gdańsk | Bieg główny | PGB Sportowa Paczka | opłacono on-line | |
66 | Brovchenko Jurii | Bytów | Bieg główny | Prezent na "40" Kryspina | opłacono | |
67 | Orlikowska Marlena | Bytów | Bieg główny | Prezent na "40" Kryspina | opłacono | |
68 | Rembalski Piotr | Bytów | Bieg główny | Prezent na "40" Kryspina | opłacono | |
69 | Matysiak-Rembalska Anna | Bytów | Bieg główny | Prezent na "40" Kryspina | opłacono | |
70 | Orlikowski Czesław | Bytów | Bieg główny | Prezent na "40" Kryspina | opłacono | |
71 | Zientarska Martyna | Bytów | Bieg główny | Prezent na "40" Kryspina | opłacono | |
72 | Garski Kryspin | Bytów | Bieg główny | Świat Płytek/Sexyrunners | opłacono | |
73 | Zientarska Joanna | Bytów | Bieg główny | Prezent na "40" Kryspina | opłacono | |
74 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Bieg główny | Wencik Team | opłacono on-line | |
75 | Szlas Radosław | tuchom | Bieg główny | Studio S7 Banino Nieslyszacych | ||
76 | Bednarek Anna | LINIA | Bieg główny | Nasze Zdrowie SZEMUD | opłacono on-line | |
77 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Bieg główny | opłacono on-line | ||
78 | STENCEL KATARZYNA | SOMONINO | Bieg główny | AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO | opłacono on-line | |
79 | STENCEL GRZEGORZ | SOMONINO | Bieg główny | AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO | opłacono on-line | |
80 | KREFT ALEKSANDRA | MOSTY | Bieg główny | opłacono on-line | ||
81 | Dziadczyk Krzysztof | Chojnice | Bieg główny | Florian Chojnice | opłacono on-line | |
82 | Kożyczkowska Magdalena | Kościerzyna | Bieg główny | opłacono | ||
83 | DEJA DANIEL | Chojnice | Bieg główny | opłacono on-line | ||
84 | Kaźmierczak Jarosław | Kartuzy | Bieg główny | opłacono on-line | ||
85 | Łyczywek Jan | Chojnice | Bieg główny | Johny Latawiec | opłacono on-line | |
86 | Stosik Robert | Skorzewo | Bieg główny - mieszkańcy Skorzewa i osoby 70+ | Forrest Gump Kościerzyna | ||
87 | Grycner Joanna | Gdynia | Bieg główny | opłacono on-line | ||
88 | Czapiewska Monika | Skorzewo | Bieg główny - mieszkańcy Skorzewa i osoby 70+ | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
89 | Fułat Karol | Cekcyn | Bieg główny | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | |
90 | Gromowska Grażyna | Cekcyn | Bieg główny | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | |
91 | Gański Marek | Skorzewo | Bieg główny - mieszkańcy Skorzewa i osoby 70+ | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
92 | Konkol Mateusz | Skorzewo | Bieg główny - mieszkańcy Skorzewa i osoby 70+ | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
93 | Makurat Agata | Skorzewo | Bieg główny - mieszkańcy Skorzewa i osoby 70+ | UKS Olimpijczyk Skorzewo | ||
94 | Kolka Katarzyna | Kartuzy | Bieg główny | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line | |
95 | Knitter-Klasa Edyta | Mściszewice | Bieg główny | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | opłacono on-line | |
96 | Klasa Michał | Mściszewice | Bieg główny | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | opłacono on-line | |
97 | Szemiot EWA | Mosty | Bieg główny | opłacono on-line | ||
98 | Grycner Piotr | Starogard Gdański | Bieg główny | ROCOCO | opłacono on-line | |
99 | Szymańska Weronika | Kościerzyna | Bieg główny | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | |
100 | Politowski Nikodem | Skorzewo | Bieg główny - mieszkańcy Skorzewa i osoby 70+ | UKS Olimpijczyk Skorzewo |
Wyświetleń: 13685