Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zieliński Dariusz | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line |
2 | Złota Renata | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line |
3 | Borkowska Elwira | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line |
4 | Nosowicz Anna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line |
5 | Jastrzębska Żaneta | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | opłacono on-line | |
6 | Kunecka Elżbieta | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | opłacono on-line | |
7 | Lewandowska Joanna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | opłacono on-line | |
8 | Jońca-Kulpa Mariola | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line |
9 | Owczarz Krystyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | opłacono on-line | |
10 | Motyl Anna | Belchatow | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | NWPL/NW Bełchatów | opłacono on-line |
11 | Jurek Kamila | Białośliwie | Polska | Nordic walking - 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
12 | Susiak Ewelina | Borne Sulinowo | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | NW Lubasz | opłacono on-line |
13 | Czajkowskia Irena | Brzezno | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | AGA TEAM MTB | opłacono on-line |
14 | SZULC Jarosław | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
15 | Burlińska Katarzyna | BYTÓW | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line |
16 | Burliński Xawery | BYTÓW | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line |
17 | Nowaczyk Magdalena | Czarnków | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
18 | Mróz Barbara | Czarnków | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
19 | Świętek Antoni | Czarnków | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
20 | Gudzio Maciej | Czerwonak | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line |
21 | STILLER Daria | Częstochowa | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KABEX Podkowa Janów | opłacono on-line |
22 | Mos Elzbieta Mos | Dobiegniew | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | UKS Dobiesław | opłacono on-line |
23 | Grzebyk Barbara | Dobiegniew | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | UKS Dobiesław | opłacono on-line |
24 | Wąs Irena | Dobrzany | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
25 | Bolewicz Urszula | Drawsko Pomorskie | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
26 | Minkiewicz Elżbieta | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 10 km | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
27 | Bolewicz Antoni | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
28 | Minkiewicz Michalina | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
29 | Wagner Łukasz | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
30 | Wójcicka Anna | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
31 | Bujnowski Edward | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
32 | Kraus Karolina | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
33 | Laskowski Dariusz | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
34 | Winnicki Piotr | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
35 | Wolański Bartłomiej | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
36 | Pluta Bożena | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
37 | Stańczykowski Marcin | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
38 | Łaszczewska Anna | Drawsko Pomorskie | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
39 | Chilla Maciej | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
40 | Mielecka Agnieszka | DREWNO | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KS IDMAR RACING TEAM | opłacono on-line |
41 | Czekajło Franciszek | Drezdenko | Polska | Nordic walking - 10 km | REMI | opłacono on-line |
42 | Cetera Janusz | Dziwnówek | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
43 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
44 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
45 | Burlińska Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono on-line |
46 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
47 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
48 | Stańczak Ryszard | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
49 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line |
50 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
51 | Olech Marcin | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Elite Team | opłacono on-line |
52 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team | opłacono on-line |
53 | Olech Mateusz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Elite Team | opłacono on-line |
54 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | LUKI Team Gdańsk | opłacono on-line |
55 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | ELITE TEAM | opłacono on-line |
56 | Małka Marian | Gliwice | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
57 | Wierchanowski Bogdan | GOLCZEWO | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
58 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
59 | Stawujak Magdalena | Goraj | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
60 | Pałubicka Małgorzata | Goraj | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
61 | Miernik Dariusz | Gorzów Wielkopolski | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
62 | Malec Magdalena | Gorzów Wielkopolski | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
63 | ŻOŁNO MAGDA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
64 | Zabagło Elżbieta | Gorzów Wielkopolski | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
65 | Mydłowska Marta | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | opłacono on-line |
66 | Terpiłowska Halina Terpiłowska | Gorzów Wlkp. | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
67 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
68 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | Nordic walking - 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
69 | wójciak MIROSŁAW | Gryfice | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | RunGRYF GRYFICE | opłacono on-line |
70 | Wikierska Alicja | Gubin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line |
71 | Wikierski Karol | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line |
72 | Zieliński Waldemar | Gubin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line |
73 | Urbańska Łucja | Gubin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line |
74 | Husak Dagmara | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line |
75 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 10 km | Active Family | opłacono on-line |
76 | Yankovskaya Aleksandra | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono on-line |
77 | Yankovskiy Maksim | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line |
78 | Yankovskaya Daria | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line |
79 | Laane Elena | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono on-line |
80 | Kromelitskiy Andrey | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono on-line |
81 | Kromelitckaia Irina | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono on-line |
82 | Kromelitskaya Anna | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line |
83 | Lorens Krzysztof | Kalisz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line |
84 | Lorens Izabela | Kalisz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line |
85 | Grzelakowski Filip | Kalisz | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line |
86 | Grzelakowska Malwina | Kalisz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line |
87 | Pietrzyk Anna Pietrzyk | Kalisz Pomorski | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
88 | Faściszewska Ewa | Karsko | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
89 | Filipek Zofia Antonina | Karsko | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
90 | Zabrzeska Hanna | Kiekrz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line |
91 | Zabrzeski Adam | Kiekrz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line |
92 | Dolata Dorota | Kiekrz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line |
93 | Szycko Radek | Kobylnica | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
94 | Szycko Oliwia | Kobylnica | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
95 | DOŁĘGOWSKI Marek | KOŁCZEWO | Polska | Nordic walking - 10 km | Bks Maniiak Wolin | opłacono on-line |
96 | Stachowiak Magdalena | Konarzewo | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
97 | Stachowiak Tomasz | Konarzewo | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
98 | Wanat Wioletta | Konin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | NW KONIN warto nad Wartą | opłacono on-line |
99 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Elite Team | opłacono on-line |
100 | Kociubińska Maria | Koszalin | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 33459