Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie/NWPL opłacono on-line
2 Janik Maciej Piła Nordic walking - 10 km Zasapani Hydro opłacono on-line
3 Czekajło Franciszek Drezdenko Nordic walking - 10 km REMI opłacono on-line
4 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
5 Rogulska Anna Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
6 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
7 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking - 10 km Elite Team
8 Rudawski Maciej Trzciel Nordic walking - 10 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
9 Zientkiewicz Aga Banino Nordic walking - 10 km Elite Team
10 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking - 10 km Active Family opłacono on-line
11 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
12 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking - 10 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
13 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking - 10 km opłacono on-line
14 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking - 10 km opłacono on-line
15 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
16 Połubiak Paweł Siecino Nordic walking - 10 km opłacono on-line
17 Rychłowska Joanna Mogilno Nordic walking - 10 km opłacono on-line
18 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking - 10 km NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
19 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
20 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking - 10 km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
21 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking - 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
22 Szarszunowicz Anna Pasłęk Nordic walking - 10 km KRAM TEAM opłacono on-line
23 Marchwicki Przemysław Marchwicki Tarnowo Podgórne Nordic walking - 10 km Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
24 SZULC Jarosław BYDGOSZCZ Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
25 Minkiewicz Elżbieta Drawsko Pomorskie Nordic walking - 10 km stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
26 Drewnowska Barbara Trzcianka Nordic walking - 10 km zaSapani opłacono on-line
27 Majewska Lidia Ewa Starogard Łobeski Nordic walking - 10 km opłacono on-line
28 Kolberg Kamila Zieleń Nordic walking - 10 km Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
29 Bończyszyn Bożena Bończyszyn Wicko Nordic walking - 10 km opłacono on-line
30 Szymański Jacek Skórka Nordic walking - 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
31 Olech Anna Gdańsk Nordic walking - 10 km Elite Team opłacono on-line
32 Kozłowski Piotr Stare Kurowo Nordic walking - 10 km TR StarBlade opłacono on-line
33 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking - 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
34 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking - 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
35 Paliwoda Kasia Mierzyn Nordic walking - 10 km opłacono on-line
36 Tobys Ryszard Piotrowo Drugie Nordic walking - 10 km opłacono on-line
37 Romanowicz Piotr Resko Nordic walking - 10 km RunGRYF GRYFICE opłacono on-line
38 Woźniak Iwona Resko Nordic walking - 10 km RunGryf Gryfice opłacono on-line
39 Wikierski Karol Gubin Nordic walking - 10 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono on-line
40 Husak Dagmara Gubin Nordic walking - 10 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono on-line
41 Boczar Beata Zielona Góra Nordic walking - 10 km Green Team Zielona Góra opłacono on-line
42 Jurek Kamila Białośliwie Nordic walking - 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
43 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
44 Frydrych Marcin Rokietnica Nordic walking - 10 km Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
45 Kowalczyk Mariusz Kowalczyk Zielona Góra Nordic walking - 10 km GREEN TEAM Zielona Góra opłacono on-line
46 Czycz Emilia Zielona Góra Nordic walking - 10 km opłacono on-line
47 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
48 Wójcik Barbara Krzczonów Nordic walking - 10 km NWPL/ Luki Team Siedlce opłacono on-line
49 Chłodnicki Marek Poznań Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
50 DOŁĘGOWSKI Marek KOŁCZEWO Nordic walking - 10 km Bks Maniiak Wolin opłacono on-line
51 urantówka henryk SKWIERZYNA Nordic walking - 10 km opłacono on-line
52 Gehrmann Armin Prenzlau Nordic walking - 10 km Diesterweg Grundschule
53 NAKONIECZNY Grzegorz Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
54 Golus Urszula Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
55 Posłuszna Gosia Oborniki Nordic walking - 10 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
56 Posłuszny Przemek Oborniki Nordic walking - 10 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
57 Lener Sławomir Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
58 Mroziński Paweł Poznań Nordic walking - 10 km MarszPoZdrowie opłacono on-line
59 Gabert Beata Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
60 Kociubińska Maria Koszalin Nordic walking - 10 km opłacono on-line
61 Kruszka Arleta Poznań Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
62 Rosołek Elżbieta Zielona Góra Nordic walking - 10 km Green Team Zielona Góra opłacono on-line
63 ŻOŁNO MAGDA GORZÓW WIELKOPOLSKI Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
64 Skowrońska Dominika Strzelce Krajeńskie Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
65 Puszkiel Leszek Zielona Góra Nordic walking - 10 km opłacono on-line
66 Zieliński Dariusz Barlinek Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza! opłacono on-line
67 Oleszczuk Teresa Barlinek Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza!
68 Płaczek Filip Barlinek Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza!
69 Burlińska Katarzyna BYTÓW Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
70 Burliński Xawery BYTÓW Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
71 Iwańczuk Łukasz Sędzinko Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SZYBCIORY W DECHĘ opłacono on-line
72 Yankovskiy Maksim Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
73 Yankovskaya Daria Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
74 Miksza Maja Stargard Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. KAGIK opłacono on-line
75 Łagiewka Alicja Stargard Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Atomówki Stargard opłacono on-line
76 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
77 Krajewska Hanna Piła Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
78 Kromelitskaya Anna Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
79 Rogulski Mateusz Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
80 Bolewicz Antoni Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
81 Minkiewicz Michalina Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
82 Filipek Zofia Antonina Karsko Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
83 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Elite Team opłacono on-line
84 Szycko Oliwia Kobylnica Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
85 Rębowski Mateusz Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
86 Rębowski Grzegorz Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
87 Grzelakowski Filip Kalisz Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Kalisia Nordic Team opłacono on-line
88 Samojłowicz Julia Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono
89 Olejniczak Aleksandra Trzemeszno Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
90 Rożek Wiktoria Trzemeszno Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
91 Ślusarczyk Alexander POZNAN Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
92 Butow Florian Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
93 Mandele Hendrik Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
94 Graphentin Luis Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
95 Jonda Julian Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
96 Heller Justin Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
97 Muller Leon Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
98 Trimpe Johannes Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
99 Scholz Henry Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule
100 Eisner Emil Prenzlau Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Diesterweg Grundschule


Wyświetleń: 24570

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ