Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boczar Beata | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 10 km | Green Team Zielona Góra | opłacono on-line |
2 | Jurek Kamila | Białośliwie | Polska | Nordic walking - 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
3 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
4 | Frydrych Marcin | Rokietnica | Polska | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line |
5 | Kowalczyk Mariusz Kowalczyk | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 10 km | GREEN TEAM Zielona Góra | opłacono on-line |
6 | Czycz Emilia | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
7 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
8 | Wójcik Barbara | Krzczonów | Polska | Nordic walking - 10 km | NWPL/ Luki Team Siedlce | opłacono on-line |
9 | Chłodnicki Marek | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
10 | DOŁĘGOWSKI Marek | KOŁCZEWO | Polska | Nordic walking - 10 km | Bks Maniiak Wolin | opłacono on-line |
11 | urantówka henryk | SKWIERZYNA | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
12 | Gehrmann Armin | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 10 km | Diesterweg Grundschule | |
13 | NAKONIECZNY Grzegorz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
14 | Golus Urszula | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
15 | Posłuszna Gosia | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
16 | Posłuszny Przemek | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
17 | Lener Sławomir | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
18 | Mroziński Paweł | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | MarszPoZdrowie | opłacono on-line |
19 | Gabert Beata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
20 | Kociubińska Maria | Koszalin | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
21 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
22 | Rosołek Elżbieta | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 10 km | Green Team Zielona Góra | opłacono on-line |
23 | ŻOŁNO MAGDA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
24 | Skowrońska Dominika | Strzelce Krajeńskie | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
25 | Puszkiel Leszek | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
26 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie/NWPL | opłacono on-line |
27 | Janik Maciej | Piła | Polska | Nordic walking - 10 km | Zasapani Hydro | opłacono on-line |
28 | Czekajło Franciszek | Drezdenko | Polska | Nordic walking - 10 km | REMI | opłacono on-line |
29 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
30 | Rogulska Anna | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
31 | Rogulski Tomasz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
32 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team | |
33 | Rudawski Maciej | Trzciel | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
34 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team | |
35 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 10 km | Active Family | opłacono on-line |
36 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
37 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | Nordic walking - 10 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line |
38 | KORZEŃ GRZEGORZ | SŁUPSK | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
39 | MALKIEWICZ MAŁGORZATA | WIERSZYNO | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
40 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
41 | Połubiak Paweł | Siecino | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
42 | Rychłowska Joanna | Mogilno | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
43 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line |
44 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
45 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | Nordic walking - 10 km | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
46 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | Nordic walking - 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
47 | Szarszunowicz Anna | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 10 km | KRAM TEAM | opłacono on-line |
48 | Marchwicki Przemysław Marchwicki | Tarnowo Podgórne | Polska | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line |
49 | SZULC Jarosław | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
50 | Minkiewicz Elżbieta | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 10 km | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
51 | Drewnowska Barbara | Trzcianka | Polska | Nordic walking - 10 km | zaSapani | opłacono on-line |
52 | Majewska Lidia Ewa | Starogard Łobeski | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
53 | Kolberg Kamila | Zieleń | Polska | Nordic walking - 10 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
54 | Bończyszyn Bożena Bończyszyn | Wicko | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
55 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | Nordic walking - 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
56 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team | opłacono on-line |
57 | Kozłowski Piotr | Stare Kurowo | Polska | Nordic walking - 10 km | TR StarBlade | opłacono on-line |
58 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | Nordic walking - 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
59 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | Nordic walking - 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
60 | Paliwoda Kasia | Mierzyn | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
61 | Tobys Ryszard | Piotrowo Drugie | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
62 | Romanowicz Piotr | Resko | Polska | Nordic walking - 10 km | RunGRYF GRYFICE | opłacono on-line |
63 | Woźniak Iwona | Resko | Polska | Nordic walking - 10 km | RunGryf Gryfice | opłacono on-line |
64 | Wikierski Karol | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line |
65 | Husak Dagmara | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line |
66 | Zieliński Dariusz | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line |
67 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | |
68 | Płaczek Filip | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | |
69 | Szycko Oliwia | Kobylnica | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
70 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line |
71 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line |
72 | Grzelakowski Filip | Kalisz | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line |
73 | Samojłowicz Julia | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono |
74 | Olejniczak Aleksandra | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
75 | Rożek Wiktoria | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
76 | Ślusarczyk Alexander | POZNAN | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line |
77 | Butow Florian | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
78 | Mandele Hendrik | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
79 | Graphentin Luis | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
80 | Jonda Julian | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
81 | Heller Justin | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
82 | Muller Leon | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
83 | Trimpe Johannes | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
84 | Scholz Henry | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
85 | Eisner Emil | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
86 | Frąckowiak Mateusz | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
87 | Schneider Harlin | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
88 | Topler Rosalie | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
89 | Rothenburg Linda | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
90 | Klaas Alicia | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
91 | Menz Alina | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
92 | Schroder Marie Sophie | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
93 | Skowron Liliana | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
94 | Conrad Lara | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
95 | Biadacz Emilia | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
96 | Zehnke Zoye Ann | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
97 | Muchow Lenee | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
98 | Holz Lina | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
99 | Arndt Lilli | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
100 | Ozturk Dina | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule |
Wyświetleń: 33461