Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking - 10 km Elite Team
2 Zientkiewicz Aga Banino Nordic walking - 10 km Elite Team
3 Zieliński Dariusz Barlinek Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza! opłacono on-line
4 Złota Renata Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza! opłacono on-line
5 Borkowska Elwira Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza! opłacono on-line
6 Nosowicz Anna Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza! opłacono on-line
7 Owczarz Krystyna Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka opłacono on-line
8 Więczkowski Konrad Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
9 Picz Damian Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
10 Łazęcki Jakub (Kuba) Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
11 Bunda Adrianna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
12 Baranowska Paulina Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
13 Baranowska Martyna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
14 Granowska Kinga Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
15 Kulpa Hanna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
16 Zwiachel Julia Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
17 Jasianek Lucja Barlinek Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka
18 Wereśniak Kinga Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek To mnie rusza!
19 Stanisławska Katarzyna Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza!
20 Stanisławski Piotr Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza!
21 Lewandowska Joanna Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka opłacono on-line
22 Oleszczuk Teresa Barlinek Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza!
23 Płaczek Filip Barlinek Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza!
24 Kuźniweska Maja Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza
25 Jońca-Kulpa Mariola Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza! opłacono on-line
26 Jastrzębska Żaneta Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka opłacono on-line
27 Kunecka Elżbieta Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka opłacono on-line
28 Motyl Anna Belchatow Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) NWPL/NW Bełchatów opłacono on-line
29 Jurek Kamila Białośliwie Nordic walking - 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
30 Susiak Ewelina Borne Sulinowo Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) NW Lubasz opłacono on-line
31 Czajkowskia Irena Brzezno Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) AGA TEAM MTB opłacono on-line
32 SZULC Jarosław BYDGOSZCZ Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
33 Mielcarek Leszek Bytom Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) nierzeszony
34 Burlińska Katarzyna BYTÓW Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
35 Burliński Xawery BYTÓW Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
36 Kuc Michał Ciechanów Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
37 Nowaczyk Magdalena Czarnków Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Lubasz opłacono on-line
38 Świętek Antoni Czarnków Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Lubasz opłacono on-line
39 Mróz Barbara Czarnków Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Lubasz opłacono on-line
40 Gudzio Maciej Czerwonak Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
41 STILLER Daria Częstochowa Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KABEX Podkowa Janów opłacono on-line
42 Wieczorek Krzysztof Dębe Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Lubasz
43 Mos Elzbieta Mos Dobiegniew Rekreacyjny nordic walking - 5 km UKS Dobiesław opłacono on-line
44 Grzebyk Barbara Dobiegniew Rekreacyjny nordic walking - 5 km UKS Dobiesław opłacono on-line
45 Walczewska Maria Dobiegniew Rekreacyjny nordic walking - 5 km UKS Dobiesław
46 Wąs Irena Dobrzany Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
47 Chachuła Sylwia Dolice Rekreacyjny nordic walking - 5 km
48 Bolewicz Urszula Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
49 Minkiewicz Elżbieta Drawsko Pomorskie Nordic walking - 10 km stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
50 Bolewicz Antoni Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
51 Minkiewicz Michalina Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
52 Wagner Łukasz Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
53 Wójcicka Anna Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
54 Bujnowski Edward Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
55 Kraus Karolina Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
56 Laskowski Dariusz Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
57 Winnicki Piotr Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
58 Wolański Bartłomiej Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
59 Pluta Bożena Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
60 Stańczykowski Marcin Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
61 Łaszczewska Anna Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
62 Chilla Maciej Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
63 Mielecka Agnieszka DREWNO Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KS IDMAR RACING TEAM opłacono on-line
64 Czekajło Franciszek Drezdenko Nordic walking - 10 km REMI opłacono on-line
65 Wroniszewska Marta Dzikow Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
66 Wroniszewska Maria Dzikowo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
67 Cetera Janusz Dziwnówek Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
68 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
69 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
70 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
71 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
72 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
73 Burlińska Anna Gdańsk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono on-line
74 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
75 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Elite Team opłacono on-line
76 Olech Anna Gdańsk Nordic walking - 10 km Elite Team opłacono on-line
77 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Elite Team opłacono on-line
78 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking - 10 km NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
79 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) LUKI Team Gdańsk opłacono on-line
80 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne ELITE TEAM opłacono on-line
81 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) ELITE TEAM
82 Małka Marian Gliwice Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
83 Wierchanowski Bogdan GOLCZEWO Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
84 Jarczewska Renata Goleniów Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
85 Pałubicka Małgorzata Goraj Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Lubasz opłacono on-line
86 Stawujak Magdalena Goraj Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Lubasz opłacono on-line
87 Mydłowska Marta GORZÓW WIELKOPOLSKI Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) ALKS AJP Gorzów Wlkp. opłacono on-line
88 ŻOŁNO MAGDA GORZÓW WIELKOPOLSKI Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
89 Zabagło Elżbieta Gorzów Wielkopolski Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
90 Miernik Dariusz Gorzów Wielkopolski Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
91 Malec Magdalena Gorzów Wielkopolski Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
92 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
93 Terpiłowska Halina Terpiłowska Gorzów Wlkp. Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
94 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking - 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
95 wójciak MIROSŁAW Gryfice Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) RunGRYF GRYFICE opłacono on-line
96 Wikierska Alicja Gubin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono on-line
97 Wikierski Karol Gubin Nordic walking - 10 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono on-line
98 Zieliński Waldemar Gubin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono on-line
99 Urbańska Łucja Gubin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono on-line
100 Husak Dagmara Gubin Nordic walking - 10 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono on-line


Wyświetleń: 24566

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ