Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
2 Bogacki Maksymilian Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km
3 Stasiak Iwona Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
4 Chachuła Sylwia Dolice Rekreacyjny nordic walking - 5 km
5 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
6 Małecki Bolesław Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
7 urantówka henryk SKWIERZYNA Nordic walking - 10 km opłacono on-line
8 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking - 10 km opłacono on-line
9 Panasiuk Beata Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
10 Małecka Sylwia Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
11 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
12 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
13 Linhard Bożena Sierakowo Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
14 Władkowska Agnieszka Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
15 Pietrzyk Anna Pietrzyk Kalisz Pomorski Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
16 Paliwoda Kasia Mierzyn Nordic walking - 10 km opłacono on-line
17 Piskor Marika Stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
18 Kociubińska Maria Koszalin Nordic walking - 10 km opłacono on-line
19 Łaszczewska Anna Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
20 Małka Marian Gliwice Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
21 Stanisławski Jan Poznan Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
22 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
23 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
24 Hybiak Jolanta Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
25 Terpiłowska Halina Terpiłowska Gorzów Wlkp. Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
26 Chomka Małgorzata Przemyśl Rekreacyjny nordic walking - 5 km
27 Budzyk Aleksandra Kraków Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
28 Wroniszewska Maria Dzikowo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
29 Wroniszewska Marta Dzikow Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
30 Polanowski Tomasz Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
31 Boruczyński Dariusz Police Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
32 Brotkiewicz Mariusz Brotkiewicz Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
33 Zabagło Elżbieta Gorzów Wielkopolski Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
34 Bończyszyn Bożena Bończyszyn Wicko Nordic walking - 10 km opłacono on-line
35 Owczarz Krystyna Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka opłacono on-line
36 Stachowiak Magdalena Konarzewo Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
37 Jarczewska Renata Goleniów Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
38 Rychłowska Joanna Mogilno Nordic walking - 10 km opłacono on-line
39 Zgrzebnicka Agnieszka Polkowice Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
40 Bryliński Piotr Proszowice Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
41 Puszkiel Leszek Zielona Góra Nordic walking - 10 km opłacono on-line
42 Połubiak Paweł Siecino Nordic walking - 10 km opłacono on-line
43 Grochowalska Jadwiga Sławno Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne
44 Jasianek Lucja Barlinek Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka
45 Prochorenko Joanna Prochorenko Myślibórz Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
46 Lewandowska Joanna Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka opłacono on-line
47 Horba Agnieszka Mierzyn Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
48 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking - 10 km opłacono on-line
49 Iwańczuk Arkadiusz Sędzinko Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
50 Stachowiak Tomasz Konarzewo Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
51 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
52 Kuc Michał Ciechanów Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
53 Tomaszewski Henryk Tuczno Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
54 Jasiłek Przemysław Radawnica Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
55 Jastrzębska Żaneta Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka opłacono on-line
56 Kunecka Elżbieta Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka opłacono on-line
57 Miernik Dariusz Gorzów Wielkopolski Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
58 Bieszke Paweł Wojcieszyce Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
59 Faściszewska Ewa Karsko Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
60 Szycko Radek Kobylnica Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
61 Szycko Oliwia Kobylnica Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
62 Wierchanowski Bogdan GOLCZEWO Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
63 Malec Magdalena Gorzów Wielkopolski Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
64 Filipek Zofia Antonina Karsko Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
65 Jasiłek Kama Radawnica Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
66 Tobys Ryszard Piotrowo Drugie Nordic walking - 10 km opłacono on-line
67 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
68 Czycz Emilia Zielona Góra Nordic walking - 10 km opłacono on-line
69 Tobys Alicja Piotrowo Drugie Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
70 Wąs Irena Dobrzany Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
71 Majewska Lidia Ewa Starogard Łobeski Nordic walking - 10 km opłacono on-line
72 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne ELITE TEAM opłacono on-line
73 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) ELITE TEAM
74 Burlińska Katarzyna BYTÓW Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
75 Burlińska Anna Gdańsk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono on-line
76 Burliński Xawery BYTÓW Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
77 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking - 10 km Active Family opłacono on-line
78 Yankovskiy Maksim Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
79 Yankovskaya Daria Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
80 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono on-line
81 Kromelitskiy Andrey Kaliningrad Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono on-line
82 Kromelitckaia Irina Kaliningrad Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono on-line
83 Kromelitskaya Anna Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
84 Burliński Piotr Pasłęk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono
85 Samojłowicz Julia Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono
86 Samojłowicz Arkadiusz Pasłęk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono
87 Samojłowicz Dorota Pasłęk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono
88 Laane Elena Kaliningrad Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono on-line
89 Rębowska Agnieszka Pasłęk Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Active Family opłacono on-line
90 Rębowski Tomasz Pasłęk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono on-line
91 Rębowski Mateusz Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
92 Rębowski Grzegorz Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
93 Czajkowskia Irena Brzezno Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) AGA TEAM MTB opłacono on-line
94 Mydłowska Marta GORZÓW WIELKOPOLSKI Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) ALKS AJP Gorzów Wlkp. opłacono on-line
95 Figiel Danuta Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) ALS Szczecin opłacono on-line
96 Rosner Bożena Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) ALS Szczecin
97 Dobrowolska Dorota Dobrowolska Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km ALS Szczecin opłacono on-line
98 Łagiewka Paulina Stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Atomówki Stargard opłacono on-line
99 Łagiewka Alicja Stargard Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Atomówki Stargard opłacono on-line
100 Kuźniweska Maja Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza


Wyświetleń: 24572

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ