Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Więczkowski Konrad | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
102 | Picz Damian | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
103 | Łazęcki Jakub (Kuba) | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
104 | Bunda Adrianna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
105 | Baranowska Paulina | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
106 | Baranowska Martyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
107 | Granowska Kinga | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
108 | Kulpa Hanna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
109 | Zwiachel Julia | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
110 | Wereśniak Kinga | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
111 | Stanisławska Katarzyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | |
112 | Stanisławski Piotr | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | |
113 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | |
114 | Płaczek Filip | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | |
115 | Zieliński Dariusz | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line |
116 | Złota Renata | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line |
117 | Borkowska Elwira | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line |
118 | Nosowicz Anna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line |
119 | Jońca-Kulpa Mariola | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line |
120 | DOŁĘGOWSKI Marek | KOŁCZEWO | Polska | Nordic walking - 10 km | Bks Maniiak Wolin | opłacono on-line |
121 | Jurek Kamila | Białośliwie | Polska | Nordic walking - 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
122 | Janecka Agnieszka | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
123 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | Nordic walking - 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
124 | Krawczyk Dorota | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
125 | Kop Wiesław | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
126 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | Nordic walking - 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
127 | Butow Florian | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
128 | Mandele Hendrik | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
129 | Graphentin Luis | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
130 | Jonda Julian | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
131 | Heller Justin | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
132 | Muller Leon | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
133 | Trimpe Johannes | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
134 | Scholz Henry | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
135 | Eisner Emil | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
136 | Butow Rudiger | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Diesterweg Grundschule | |
137 | Gehrmann Armin | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 10 km | Diesterweg Grundschule | |
138 | Schneider Harlin | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
139 | Topler Rosalie | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
140 | Rothenburg Linda | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
141 | Klaas Alicia | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
142 | Menz Alina | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
143 | Schroder Marie Sophie | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
144 | Skowron Liliana | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
145 | Conrad Lara | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
146 | Biadacz Emilia | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
147 | Zehnke Zoye Ann | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
148 | Muchow Lenee | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
149 | Holz Lina | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
150 | Arndt Lilli | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
151 | Ozturk Dina | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
152 | Gest Annie | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
153 | NAKONIECZNY Grzegorz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
154 | Zdanuk Artur | Przęsocin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
155 | Golus Urszula | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
156 | lipiński karol | szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
157 | Lener Sławomir | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
158 | Lipińska Karolina | Szczecin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono | |
159 | Brzozowski Piotr | Sławno | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
160 | Cetera Janusz | Dziwnówek | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
161 | MAKOCKA HALINA | szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
162 | Gabert Beata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
163 | ŻOŁNO MAGDA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
164 | Marciniak Tomasz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
165 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team | |
166 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team | |
167 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Elite Team | opłacono on-line |
168 | Olech Marcin | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Elite Team | opłacono on-line |
169 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team | opłacono on-line |
170 | Olech Mateusz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Elite Team | opłacono on-line |
171 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | Nordic walking - 10 km | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
172 | Kluczka Mirosława | Trzcianka | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
173 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
174 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
175 | Łukaszewicz Joanna | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Green Team Zielona Góra | opłacono on-line |
176 | Rosołek Elżbieta | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 10 km | Green Team Zielona Góra | opłacono on-line |
177 | Boczar Beata | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 10 km | Green Team Zielona Góra | opłacono on-line |
178 | Kowalczyk Mariusz Kowalczyk | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 10 km | GREEN TEAM Zielona Góra | opłacono on-line |
179 | wiśniewski maciej | malbork | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | grupa malbork | |
180 | Wikierska Alicja | Gubin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line |
181 | Wikierski Karol | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line |
182 | Zieliński Waldemar | Gubin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line |
183 | Urbańska Łucja | Gubin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line |
184 | Husak Dagmara | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line |
185 | STILLER KAROL | Kusięta | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KABEX Podkowa Janów | opłacono on-line |
186 | STILLER Daria | Częstochowa | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KABEX Podkowa Janów | opłacono on-line |
187 | Miksza Katarzyna | Stargard | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KAGIK | opłacono on-line |
188 | Miksza Maja | Stargard | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | KAGIK | opłacono on-line |
189 | Kołacka Anita | stargard | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KAGIK | opłacono on-line |
190 | Kołacka Katarzyna | Stargard | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KAGIK | opłacono on-line |
191 | Kłyszejko Iwona Kłyszejko | Stargard | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KAGIK | opłacono on-line |
192 | Szewczyk Małgorzata | Stargard | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KAGIK | opłacono on-line |
193 | Lorens Krzysztof | Kalisz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line |
194 | Lorens Izabela | Kalisz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line |
195 | Grzesiek Justyna | Nowe Skalmierzyce | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line |
196 | Grzelakowski Filip | Kalisz | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line |
197 | Grzelakowska Malwina | Kalisz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line |
198 | Kostecki Wiesław | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KB LEGIONOWO | opłacono on-line |
199 | Sosnowska Magdalena | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
200 | Kędzierska Agnieszka | TRZEMESZNO | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
Wyświetleń: 33647