Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Majewska Lidia Ewa Starogard Łobeski Nordic walking - 10 km opłacono on-line
202 Kusza Henryk Suchy Las Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) UKS Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
203 Drewnowska Barbara Trzcianka Nordic walking - 10 km zaSapani opłacono on-line
204 Chilla Maciej Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
205 Łaszczewska Anna Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
206 Kot Mateusz Złocieniec Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
207 Stańczykowski Marcin Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
208 Pluta Bożena Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
209 Wolański Bartłomiej Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
210 Winnicki Piotr Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
211 Laskowski Dariusz Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
212 Kraus Karolina Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
213 Bujnowski Edward Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
214 Wójcicka Anna Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
215 Wagner Łukasz Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
216 Minkiewicz Michalina Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
217 Bolewicz Antoni Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
218 Minkiewicz Elżbieta Drawsko Pomorskie Nordic walking - 10 km stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
219 Bolewicz Urszula Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km stowarzyszenie FILAR opłacono on-line
220 Kuczyńska Anna Oborniki Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
221 Kędzierska Agnieszka TRZEMESZNO Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
222 Zawisła Stanisław Plewiska Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
223 Sosnowska Magdalena Trzemeszno Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
224 SZULC Jarosław BYDGOSZCZ Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
225 Grochowalska Jadwiga Sławno Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne
226 Rogulski Mateusz Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
227 Walczak Grzegorz Suchy Las Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Octopus Team opłacono on-line
228 Lorens Izabela Kalisz Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Kalisia Nordic Team opłacono on-line
229 Lorens Krzysztof Kalisz Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Kalisia Nordic Team opłacono on-line
230 Marchwicki Przemysław Marchwicki Tarnowo Podgórne Nordic walking - 10 km Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
231 Gładzik Aleksander Gładzik Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Kompas Team opłacono on-line
232 Gołębiewski Edward Pobiedziska Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) TKKF Płomień Pobiedziska opłacono on-line
233 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Elite Team opłacono on-line
234 Lewandowska Joanna Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka opłacono on-line
235 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
236 Władkowska Agnieszka Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
237 Piskor Marika Stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
238 Szarszunowicz Anna Pasłęk Nordic walking - 10 km KRAM TEAM opłacono on-line
239 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KRAM TEAM opłacono on-line
240 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking - 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
241 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking - 10 km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
242 Kromelitskaya Anna Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
243 Kromelitckaia Irina Kaliningrad Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono on-line
244 Kromelitskiy Andrey Kaliningrad Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono on-line
245 Krajewska Hanna Piła Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
246 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
247 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
248 Chomka Małgorzata Przemyśl Rekreacyjny nordic walking - 5 km
249 Małka Marian Gliwice Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
250 Wąs Irena Dobrzany Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
251 Prochorenko Joanna Prochorenko Myślibórz Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
252 panasiuk tomasz szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km Orka CKS Szczecin opłacono on-line
253 Małecka Sylwia Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
254 Panasiuk Beata Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
255 Małecki Bolesław Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
256 Niezgoda Adam Police Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Kompas Team opłacono on-line
257 Kupniewska Aleksandra Police Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Kompas Team opłacono on-line
258 Kostecki Wiesław Nowy Dwór Mazowiecki Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KB LEGIONOWO opłacono on-line
259 Terpiłowska Halina Terpiłowska Gorzów Wlkp. Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
260 Kuczyński Włodzimierz Oborniki Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
261 wójciak MIROSŁAW Gryfice Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) RunGRYF GRYFICE opłacono on-line
262 Kuc Michał Ciechanów Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
263 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
264 Radgowski Waldemar Płock Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Mobilna Szkoła Ruchu opłacono on-line
265 Kunecka Elżbieta Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka opłacono on-line
266 Jastrzębska Żaneta Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka opłacono on-line
267 Nosowicz Anna Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza! opłacono on-line
268 Borkowska Elwira Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza! opłacono on-line
269 Złota Renata Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza! opłacono on-line
270 Zieliński Dariusz Barlinek Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza! opłacono on-line
271 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking - 10 km NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
272 Kromski Paweł ROKIETNICA Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
273 Mielcarek Leszek Bytom Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) nierzeszony
274 Wanat Wioletta Konin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) NW KONIN warto nad Wartą opłacono on-line
275 Zabłocki Karol Warszawa Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) NW CZŁAPSKI TEAM opłacono on-line
276 Linhard Bożena Sierakowo Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
277 Pietrzyk Anna Pietrzyk Kalisz Pomorski Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
278 Berczyński Henryk Okonek Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nadleśnictwo Okonek opłacono on-line
279 Stachowiak Tomasz Konarzewo Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
280 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) ELITE TEAM
281 Szewczyk Małgorzata Stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KAGIK opłacono on-line
282 Kłyszejko Iwona Kłyszejko Stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KAGIK opłacono on-line
283 Rychłowska Joanna Mogilno Nordic walking - 10 km opłacono on-line
284 Laane Elena Kaliningrad Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono on-line
285 Połubiak Paweł Siecino Nordic walking - 10 km opłacono on-line
286 Łagiewka Alicja Stargard Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Atomówki Stargard opłacono on-line
287 Łagiewka Paulina Stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Atomówki Stargard opłacono on-line
288 Horba Agnieszka Mierzyn Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
289 Szulc Hanna Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
290 Tomaszewski Henryk Tuczno Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
291 Kołacka Katarzyna Stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KAGIK opłacono on-line
292 Kołacka Anita stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KAGIK opłacono on-line
293 Miksza Maja Stargard Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. KAGIK opłacono on-line
294 Miksza Katarzyna Stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KAGIK opłacono on-line
295 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Tarnogórskie Łazęgi opłacono on-line
296 Yankovskaya Daria Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
297 Yankovskiy Maksim Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
298 wiśniewski maciej malbork Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) grupa malbork
299 Szymska Małgorzata Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Szczecin NWPL opłacono on-line
300 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line


Wyświetleń: 24593

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ