Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
302 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne ELITE TEAM opłacono on-line
303 Polanowski Tomasz Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
304 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking - 10 km opłacono on-line
305 Jasiłek Kama Radawnica Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
306 Jasiłek Przemysław Radawnica Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
307 Iwańczuk Łukasz Sędzinko Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SZYBCIORY W DECHĘ opłacono on-line
308 Kontusz-Iwańczuk Beata Sędzinko Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) SZYBCIORY W DECHĘ opłacono on-line
309 Iwańczuk Arkadiusz Sędzinko Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications)
310 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking - 10 km opłacono on-line
311 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
312 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
313 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
314 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking - 10 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
315 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
316 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
317 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono on-line
318 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking - 10 km Active Family opłacono on-line
319 Chachuła Sylwia Dolice Rekreacyjny nordic walking - 5 km
320 Pałka Grzegorz Tulce Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Serikon Team opłacono on-line
321 Seifert Sylwia Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Serikon Team opłacono on-line
322 Bogacki Maksymilian Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km
323 Zientkiewicz Aga Banino Nordic walking - 10 km Elite Team
324 Rudawski Piotr Trzciel Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
325 Rudawski Maciej Trzciel Nordic walking - 10 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
326 Jarczewska Renata Goleniów Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
327 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking - 10 km Elite Team
328 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
329 Rogulska Anna Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
330 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
331 Czekajło Franciszek Drezdenko Nordic walking - 10 km REMI opłacono on-line
332 Burliński Xawery BYTÓW Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
333 Burlińska Anna Gdańsk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family opłacono on-line
334 Burlińska Katarzyna BYTÓW Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family opłacono on-line
335 Bieszke Paweł Wojcieszyce Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
336 Janik Maciej Piła Nordic walking - 10 km Zasapani Hydro opłacono on-line
337 Dobrowolska Dorota Dobrowolska Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km ALS Szczecin opłacono on-line
338 Susiak Ewelina Borne Sulinowo Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) NW Lubasz opłacono on-line
339 Zabagło Elżbieta Gorzów Wielkopolski Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
340 Boruczyński Dariusz Police Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) opłacono on-line
341 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie/NWPL opłacono on-line


Wyświetleń: 24573

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ