Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marciniak Tomasz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
2 | Puszkiel Leszek | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
3 | Skowrońska Dominika | Strzelce Krajeńskie | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
4 | ŻOŁNO MAGDA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
5 | Pawlikiewicz Katarzyna | Police | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kompas Team | opłacono on-line |
6 | Mantaj Celina | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
7 | Janecka Agnieszka | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
8 | Rosołek Elżbieta | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 10 km | Green Team Zielona Góra | opłacono on-line |
9 | Choryńska Danuta | Swarzędz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | swarzedz24.pl | opłacono on-line |
10 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
11 | Zgrzebnicka Agnieszka | Polkowice | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
12 | Stachowiak Magdalena | Konarzewo | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
13 | Stanisławski Jan | Poznan | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
14 | Kociubińska Maria | Koszalin | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
15 | Gabert Beata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
16 | MAKOCKA HALINA | szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
17 | Cetera Janusz | Dziwnówek | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
18 | Brzozowski Piotr | Sławno | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
19 | Rychlewska-Słodowa Danuta Rychlewska-Słodowa | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
20 | Lipińska Karolina | Szczecin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono | |
21 | Mroziński Paweł | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | MarszPoZdrowie | opłacono on-line |
22 | Lener Sławomir | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
23 | lipiński karol | szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
24 | Posłuszny Kamil | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
25 | Posłuszny Paweł | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
26 | Posłuszny Przemek | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
27 | Posłuszna Gosia | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
28 | Golus Urszula | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
29 | Zdanuk Artur | Przęsocin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
30 | NAKONIECZNY Grzegorz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
31 | STILLER Daria | Częstochowa | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KABEX Podkowa Janów | opłacono on-line |
32 | STILLER KAROL | Kusięta | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KABEX Podkowa Janów | opłacono on-line |
33 | Ewertowska Ewa | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line |
34 | Cichoń Sławomir | Warszawa | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KrosSki Remsport | opłacono on-line |
35 | Jędryczek Weronika | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | runnerski.pl | opłacono on-line |
36 | Rosak Marcin | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | runnerski.pl | opłacono on-line |
37 | Malec Magdalena | Gorzów Wielkopolski | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
38 | Wierchanowski Bogdan | GOLCZEWO | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
39 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
40 | Frąckowiak Mateusz | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
41 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
42 | Świętek Antoni | Czarnków | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
43 | Pałubicka Małgorzata | Goraj | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
44 | Wicher Jolanta | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
45 | Grupińska Katarzyna | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
46 | Zmysłowski Zygmunt | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
47 | Burliński Piotr | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono |
48 | Łazanowska Wiesława | Trzcianka | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Zasapani Hydro | opłacono on-line |
49 | Dolata Dorota | Kiekrz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line |
50 | LEHMANN DANUTA | POZNAŃ | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | opłacono on-line |
51 | urantówka henryk | SKWIERZYNA | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
52 | Ślusarczyk Alexander | POZNAN | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line |
53 | Rożek Wiktoria | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
54 | Olejniczak Aleksandra | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
55 | Kamińska-Sokół Marzena | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
56 | DOŁĘGOWSKI Marek | KOŁCZEWO | Polska | Nordic walking - 10 km | Bks Maniiak Wolin | opłacono on-line |
57 | Stasiak Iwona | Szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
58 | Chłodnicki Marek | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
59 | Czajkowskia Irena | Brzezno | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | AGA TEAM MTB | opłacono on-line |
60 | Miernik Dariusz | Gorzów Wielkopolski | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
61 | Grzebyk Barbara | Dobiegniew | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | UKS Dobiesław | opłacono on-line |
62 | Mos Elzbieta Mos | Dobiegniew | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | UKS Dobiesław | opłacono on-line |
63 | Skrzypczak Patryk Skrzypczak | Trzciel | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Spartakus | opłacono on-line |
64 | Stawujak Magdalena | Goraj | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
65 | Lepsza Kazimiera | Warnice | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Pora Seniora Warnice | opłacono on-line |
66 | Pleń Barbara | Warnice | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Pora Seniora Warnice | opłacono on-line |
67 | Śnigórska Krystyna | Warnice | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Pora Seniora Warnice | opłacono on-line |
68 | Jakubiak Waldemar | Różańsko | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Pora Seniora Różańsko | opłacono on-line |
69 | Wójcik Barbara | Krzczonów | Polska | Nordic walking - 10 km | NWPL/ Luki Team Siedlce | opłacono on-line |
70 | Jankowska Beata | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
71 | Hybiak Jolanta | Szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
72 | Mielecka Agnieszka | DREWNO | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KS IDMAR RACING TEAM | opłacono on-line |
73 | Maślanka Iwona | Śmigiel | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
74 | Mróz Barbara | Czarnków | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
75 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
76 | Czycz Emilia | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
77 | Kowalczyk Mariusz Kowalczyk | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 10 km | GREEN TEAM Zielona Góra | opłacono on-line |
78 | Gałkowska Elżbieta | Tuczno | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Marsz po zdrowie | opłacono on-line |
79 | Frydrych Marcin | Rokietnica | Polska | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line |
80 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
81 | Jurek Kamila | Białośliwie | Polska | Nordic walking - 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
82 | Łukaszewicz Joanna | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Green Team Zielona Góra | opłacono on-line |
83 | Boczar Beata | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 10 km | Green Team Zielona Góra | opłacono on-line |
84 | Samojłowicz Dorota | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono |
85 | Samojłowicz Arkadiusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono |
86 | Samojłowicz Julia | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono |
87 | Wujek Tomasz | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
88 | Nowaczyk Magdalena | Czarnków | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
89 | Budzyk Aleksandra | Kraków | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
90 | Grzelakowska Malwina | Kalisz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line |
91 | Grzelakowski Filip | Kalisz | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line |
92 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line |
93 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line |
94 | Rębowski Tomasz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono on-line |
95 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Active Family | opłacono on-line |
96 | Szycko Oliwia | Kobylnica | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
97 | Szycko Radek | Kobylnica | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
98 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
99 | Kluczka Mirosława | Trzcianka | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
100 | Zabrzeski Adam | Kiekrz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line |
Wyświetleń: 33457