Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŻOŁNO MAGDA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
2 | Zwiachel Julia | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
3 | Zmysłowski Zygmunt | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
4 | Złota Renata | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line |
5 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team | |
6 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team | |
7 | Zieliński Waldemar | Gubin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line |
8 | Zieliński Dariusz | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line |
9 | Zgrzebnicka Agnieszka | Polkowice | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
10 | Zehnke Zoye Ann | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
11 | Zdanuk Artur | Przęsocin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
12 | Zawisła Stanisław | Plewiska | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
13 | Zabrzeski Adam | Kiekrz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line |
14 | Zabrzeska Hanna | Kiekrz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line |
15 | Zabłocki Karol | Warszawa | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line |
16 | Zabagło Elżbieta | Gorzów Wielkopolski | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
17 | Yankovskiy Maksim | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line |
18 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 10 km | Active Family | opłacono on-line |
19 | Yankovskaya Daria | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line |
20 | Yankovskaya Aleksandra | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono on-line |
21 | Wujek Tomasz | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
22 | Wroniszewska Marta | Dzikow | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | ||
23 | Wroniszewska Maria | Dzikowo | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
24 | Wójcik Barbara | Krzczonów | Polska | Nordic walking - 10 km | NWPL/ Luki Team Siedlce | opłacono on-line |
25 | Wójcicka Anna | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
26 | wójciak MIROSŁAW | Gryfice | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | RunGRYF GRYFICE | opłacono on-line |
27 | Woźniak Iwona | Resko | Polska | Nordic walking - 10 km | RunGryf Gryfice | opłacono on-line |
28 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | Nordic walking - 10 km | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
29 | Wolański Bartłomiej | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
30 | Władkowska Agnieszka | Szczecin | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
31 | wiśniewski maciej | malbork | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | grupa malbork | |
32 | Winnicki Piotr | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
33 | Wikierski Karol | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line |
34 | Wikierska Alicja | Gubin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line |
35 | Więczkowski Konrad | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
36 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
37 | Wierchanowski Bogdan | GOLCZEWO | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
38 | Wieczorek Krzysztof | Dębe | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | |
39 | Wicher Jolanta | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
40 | Wereśniak Kinga | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
41 | Wąs Irena | Dobrzany | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
42 | Wanat Wioletta | Konin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | NW KONIN warto nad Wartą | opłacono on-line |
43 | Walczewska Maria | Dobiegniew | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | UKS Dobiesław | |
44 | Walczak Grzegorz | Suchy Las | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Octopus Team | opłacono on-line |
45 | Wagner Łukasz | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
46 | Urbańska Łucja | Gubin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line |
47 | urantówka henryk | SKWIERZYNA | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
48 | Trimpe Johannes | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
49 | Topler Rosalie | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
50 | Tomaszewski Henryk | Tuczno | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | ||
51 | Tobys Ryszard | Piotrowo Drugie | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
52 | Tobys Alicja | Piotrowo Drugie | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
53 | Terpiłowska Halina Terpiłowska | Gorzów Wlkp. | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
54 | Świętek Antoni | Czarnków | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
55 | Śnigórska Krystyna | Warnice | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Pora Seniora Warnice | opłacono on-line |
56 | Ślusarczyk Alexander | POZNAN | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line |
57 | Szymska Małgorzata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Szczecin NWPL | opłacono on-line |
58 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | Nordic walking - 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
59 | Szycko Radek | Kobylnica | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
60 | Szycko Oliwia | Kobylnica | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
61 | SZULC Jarosław | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
62 | Szulc Hanna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
63 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | ELITE TEAM | |
64 | Szewczyk Małgorzata | Stargard | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KAGIK | opłacono on-line |
65 | Szarszunowicz Mariusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KRAM TEAM | opłacono on-line |
66 | Szarszunowicz Anna | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 10 km | KRAM TEAM | opłacono on-line |
67 | Sykisz Maksym | Kościan | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | LESZNO :) | |
68 | Susiak Ewelina | Borne Sulinowo | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | NW Lubasz | opłacono on-line |
69 | STILLER KAROL | Kusięta | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KABEX Podkowa Janów | opłacono on-line |
70 | STILLER Daria | Częstochowa | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KABEX Podkowa Janów | opłacono on-line |
71 | Stawujak Magdalena | Goraj | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
72 | Stasiak Iwona | Szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
73 | Stańczykowski Marcin | Drawsko Pomorskie | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line |
74 | Stańczak Ryszard | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
75 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
76 | Stanisławski Piotr | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | |
77 | Stanisławski Jan | Poznan | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
78 | Stanisławska Katarzyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | |
79 | Stachowiak Tomasz | Konarzewo | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
80 | Stachowiak Magdalena | Konarzewo | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
81 | Sosnowska Magdalena | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
82 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | Nordic walking - 10 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line |
83 | Smarszcz Grażyna | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line |
84 | Skrzypczak Patryk Skrzypczak | Trzciel | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Spartakus | opłacono on-line |
85 | Skowrońska Dominika | Strzelce Krajeńskie | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
86 | Skowron Liliana | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
87 | Seifert Sylwia | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Serikon Team | opłacono on-line |
88 | Schroder Marie Sophie | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
89 | Scholz Henry | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
90 | Schneider Harlin | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
91 | Samojłowicz Julia | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono |
92 | Samojłowicz Dorota | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono |
93 | Samojłowicz Arkadiusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono |
94 | Rychłowska Joanna | Mogilno | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
95 | Rychlewska-Słodowa Danuta Rychlewska-Słodowa | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
96 | Rybczyk Paweł | Trzebież | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kompas Team | opłacono on-line |
97 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |
98 | Rudawski Piotr | Trzciel | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
99 | Rudawski Maciej | Trzciel | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
100 | Rożek Wiktoria | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
Wyświetleń: 33463