Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AGA TEAM MTB | |||||||||
1 | Czajkowskia Irena | Brzezno | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | AGA TEAM MTB | opłacono on-line | ||||
ALKS AJP Gorzów Wlkp. | |||||||||
2 | Mydłowska Marta | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | opłacono on-line | ||||
ALS Szczecin | |||||||||
3 | Figiel Danuta | Szczecin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | ALS Szczecin | opłacono on-line | ||||
4 | Rosner Bożena | Szczecin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | ALS Szczecin | |||||
5 | Dobrowolska Dorota Dobrowolska | Szczecin | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ALS Szczecin | opłacono on-line | ||||
Active Family | |||||||||
6 | Burliński Piotr | Pasłęk | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono | ||||
7 | Samojłowicz Dorota | Pasłęk | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono | ||||
8 | Samojłowicz Arkadiusz | Pasłęk | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono | ||||
9 | Samojłowicz Julia | Pasłęk | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono | ||||
10 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line | ||||
11 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line | ||||
12 | Rębowski Tomasz | Pasłęk | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono on-line | ||||
13 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Active Family | opłacono on-line | ||||
14 | Kromelitskaya Anna | Kaliningrad | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line | ||||
15 | Kromelitckaia Irina | Kaliningrad | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono on-line | ||||
16 | Kromelitskiy Andrey | Kaliningrad | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono on-line | ||||
17 | Laane Elena | Kaliningrad | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono on-line | ||||
18 | Yankovskaya Daria | Kaliningrad | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line | ||||
19 | Yankovskiy Maksim | Kaliningrad | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line | ||||
20 | Yankovskaya Aleksandra | Kaliningrad | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono on-line | ||||
21 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | Nordic walking - 10 km | Active Family | opłacono on-line | ||||
22 | Burliński Xawery | BYTÓW | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line | ||||
23 | Burlińska Anna | Gdańsk | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | opłacono on-line | ||||
24 | Burlińska Katarzyna | BYTÓW | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family | opłacono on-line | ||||
Atomówki Stargard | |||||||||
25 | Łagiewka Alicja | Stargard | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Atomówki Stargard | opłacono on-line | ||||
26 | Łagiewka Paulina | Stargard | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Atomówki Stargard | opłacono on-line | ||||
Barlinek To mnie rusza! | |||||||||
27 | Płaczek Filip | Barlinek | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | |||||
28 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | |||||
29 | Stanisławski Piotr | Barlinek | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | |||||
30 | Stanisławska Katarzyna | Barlinek | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | |||||
31 | Wereśniak Kinga | Barlinek | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |||||
32 | Zwiachel Julia | Barlinek | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |||||
33 | Kulpa Hanna | Barlinek | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |||||
34 | Granowska Kinga | Barlinek | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |||||
35 | Baranowska Martyna | Barlinek | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |||||
36 | Baranowska Paulina | Barlinek | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |||||
37 | Bunda Adrianna | Barlinek | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |||||
38 | Łazęcki Jakub (Kuba) | Barlinek | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |||||
39 | Picz Damian | Barlinek | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |||||
40 | Więczkowski Konrad | Barlinek | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |||||
41 | Jońca-Kulpa Mariola | Barlinek | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line | ||||
42 | Nosowicz Anna | Barlinek | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line | ||||
43 | Borkowska Elwira | Barlinek | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line | ||||
44 | Złota Renata | Barlinek | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line | ||||
45 | Zieliński Dariusz | Barlinek | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | opłacono on-line | ||||
Barlinek to mnie rusza | |||||||||
46 | Kuźniweska Maja | Barlinek | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | |||||
Bks Maniiak Wolin | |||||||||
47 | DOŁĘGOWSKI Marek | KOŁCZEWO | Nordic walking - 10 km | Bks Maniiak Wolin | opłacono on-line | ||||
Daj Radość Niepełnosprawnym | |||||||||
48 | Janecka Agnieszka | Piła | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | ||||
49 | Jurek Kamila | Białośliwie | Nordic walking - 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | ||||
50 | Łopiński Aleksy | Piła | Nordic walking - 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | ||||
51 | Kop Wiesław | Piła | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | ||||
52 | Krawczyk Dorota | Piła | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | ||||
53 | Szymański Jacek | Skórka | Nordic walking - 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | ||||
Diesterweg Grundschule | |||||||||
54 | Gest Annie | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
55 | Ozturk Dina | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
56 | Arndt Lilli | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
57 | Holz Lina | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
58 | Muchow Lenee | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
59 | Zehnke Zoye Ann | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
60 | Biadacz Emilia | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
61 | Conrad Lara | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
62 | Skowron Liliana | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
63 | Schroder Marie Sophie | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
64 | Menz Alina | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
65 | Klaas Alicia | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
66 | Rothenburg Linda | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
67 | Topler Rosalie | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
68 | Schneider Harlin | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
69 | Gehrmann Armin | Prenzlau | Nordic walking - 10 km | Diesterweg Grundschule | |||||
70 | Butow Rudiger | Prenzlau | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Diesterweg Grundschule | |||||
71 | Eisner Emil | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
72 | Scholz Henry | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
73 | Trimpe Johannes | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
74 | Muller Leon | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
75 | Heller Justin | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
76 | Jonda Julian | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
77 | Graphentin Luis | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
78 | Mandele Hendrik | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
79 | Butow Florian | Prenzlau | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |||||
ELITE TEAM | |||||||||
80 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | ELITE TEAM | |||||
81 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | ELITE TEAM | opłacono on-line | ||||
Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |||||||||
82 | Marciniak Tomasz | Szczecin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line | ||||
83 | ŻOŁNO MAGDA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line | ||||
84 | Gabert Beata | Szczecin | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono | ||||
85 | MAKOCKA HALINA | szczecin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono | ||||
86 | Cetera Janusz | Dziwnówek | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono | ||||
87 | Brzozowski Piotr | Sławno | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono | ||||
88 | Lipińska Karolina | Szczecin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono | ||||
89 | Lener Sławomir | Szczecin | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono | ||||
90 | lipiński karol | szczecin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono | ||||
91 | Golus Urszula | Szczecin | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono | ||||
92 | Zdanuk Artur | Przęsocin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono | ||||
93 | NAKONIECZNY Grzegorz | Szczecin | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono | ||||
Elite Team | |||||||||
94 | Olech Mateusz | Gdańsk | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Elite Team | opłacono on-line | ||||
95 | Olech Anna | Gdańsk | Nordic walking - 10 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
96 | Olech Marcin | Gdańsk | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Elite Team | opłacono on-line | ||||
97 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Elite Team | opłacono on-line | ||||
98 | Zientkiewicz Witold | Banino | Nordic walking - 10 km | Elite Team | |||||
Elite Team | |||||||||
99 | Zientkiewicz Aga | Banino | Nordic walking - 10 km | Elite Team | |||||
Fabryka Nordica Trzcianka | |||||||||
100 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | ||||
101 | Kluczka Mirosława | Trzcianka | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | ||||
102 | Wołk Beata | Trzcianka | Nordic walking - 10 km | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
103 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Nordic walking - 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
GREEN TEAM Zielona Góra | |||||||||
104 | Kowalczyk Mariusz Kowalczyk | Zielona Góra | Nordic walking - 10 km | GREEN TEAM Zielona Góra | opłacono on-line | ||||
Green Team Zielona Góra | |||||||||
105 | Rosołek Elżbieta | Zielona Góra | Nordic walking - 10 km | Green Team Zielona Góra | opłacono on-line | ||||
106 | Łukaszewicz Joanna | Zielona Góra | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Green Team Zielona Góra | opłacono on-line | ||||
Green Team Zielona Góra | |||||||||
107 | Boczar Beata | Zielona Góra | Nordic walking - 10 km | Green Team Zielona Góra | opłacono on-line | ||||
Gubińska Grupa Nordic Walking | |||||||||
108 | Husak Dagmara | Gubin | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
109 | Urbańska Łucja | Gubin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
110 | Zieliński Waldemar | Gubin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
111 | Wikierski Karol | Gubin | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
112 | Wikierska Alicja | Gubin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
KABEX Podkowa Janów | |||||||||
113 | STILLER Daria | Częstochowa | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KABEX Podkowa Janów | opłacono on-line | ||||
114 | STILLER KAROL | Kusięta | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KABEX Podkowa Janów | opłacono on-line | ||||
KAGIK | |||||||||
115 | Szewczyk Małgorzata | Stargard | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KAGIK | opłacono on-line | ||||
116 | Kłyszejko Iwona Kłyszejko | Stargard | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KAGIK | opłacono on-line | ||||
117 | Kołacka Katarzyna | Stargard | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KAGIK | opłacono on-line | ||||
118 | Kołacka Anita | stargard | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KAGIK | opłacono on-line | ||||
119 | Miksza Maja | Stargard | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | KAGIK | opłacono on-line | ||||
120 | Miksza Katarzyna | Stargard | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KAGIK | opłacono on-line | ||||
KB LEGIONOWO | |||||||||
121 | Kostecki Wiesław | Nowy Dwór Mazowiecki | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KB LEGIONOWO | opłacono on-line | ||||
KRAM TEAM | |||||||||
122 | Szarszunowicz Anna | Pasłęk | Nordic walking - 10 km | KRAM TEAM | opłacono on-line | ||||
123 | Szarszunowicz Mariusz | Pasłęk | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KRAM TEAM | opłacono on-line | ||||
KS IDMAR RACING TEAM | |||||||||
124 | Mielecka Agnieszka | DREWNO | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KS IDMAR RACING TEAM | opłacono on-line | ||||
KS Metraco Polkowice | |||||||||
125 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line | ||||
126 | Frąckowiak Mateusz | Wieleń | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line | ||||
127 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line | ||||
Kalisia Nordic Team | |||||||||
128 | Grzelakowska Malwina | Kalisz | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line | ||||
129 | Grzelakowski Filip | Kalisz | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line | ||||
130 | Grzesiek Justyna | Nowe Skalmierzyce | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line | ||||
131 | Lorens Izabela | Kalisz | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line | ||||
132 | Lorens Krzysztof | Kalisz | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kalisia Nordic Team | opłacono on-line | ||||
Kijkowe Trzemeszno | |||||||||
133 | Rożek Wiktoria | Trzemeszno | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line | ||||
134 | Olejniczak Aleksandra | Trzemeszno | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line | ||||
135 | Antas Maciej | Trzemeszno | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kijkowe Trzemeszno | |||||
136 | Kolberg Kamila | Zieleń | Nordic walking - 10 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line | ||||
137 | Kędzierska Agnieszka | TRZEMESZNO | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line | ||||
138 | Sosnowska Magdalena | Trzemeszno | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line | ||||
Kompas Team | |||||||||
139 | Pawlikiewicz Katarzyna | Police | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kompas Team | opłacono on-line | ||||
140 | Rybczyk Paweł | Trzebież | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kompas Team | opłacono on-line | ||||
141 | Gładzik Aleksander Gładzik | Szczecin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kompas Team | opłacono on-line | ||||
142 | Niezgoda Adam | Police | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kompas Team | opłacono on-line | ||||
143 | Kupniewska Aleksandra | Police | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kompas Team | opłacono on-line | ||||
KrosSki Remsport | |||||||||
144 | Cichoń Sławomir | Warszawa | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KrosSki Remsport | opłacono on-line | ||||
LESZNO :) | |||||||||
145 | Sykisz Maksym | Kościan | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | LESZNO :) | |||||
LUKI Team Gdańsk | |||||||||
146 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | LUKI Team Gdańsk | opłacono on-line | ||||
LĘBORSKIE LWY | |||||||||
147 | Smarszcz Grażyna | Lębork | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line | ||||
148 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Nordic walking - 10 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line | ||||
Marsz Po Zdrowie | |||||||||
149 | Skowrońska Dominika | Strzelce Krajeńskie | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
150 | Kruszka Arleta | Poznań | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
151 | Zawisła Stanisław | Plewiska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
152 | SZULC Jarosław | BYDGOSZCZ | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
153 | Krajewska Hanna | Piła | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
MarszPoZdrowie | |||||||||
154 | Mroziński Paweł | Poznań | Nordic walking - 10 km | MarszPoZdrowie | opłacono on-line | ||||
Marsz Po Zdrowie | |||||||||
155 | Chłodnicki Marek | Poznań | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
156 | Maślanka Iwona | Śmigiel | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
157 | Wujek Tomasz | Poznań | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
158 | Szulc Hanna | Poznań | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
Marsz Po Zdrowie/NWPL | |||||||||
159 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie/NWPL | opłacono on-line | ||||
Marsz po Zdrowie Poznań | |||||||||
160 | Grygiel Teresa | Poznań | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line | ||||
Marsz po zdrowie | |||||||||
161 | Gałkowska Elżbieta | Tuczno | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Marsz po zdrowie | opłacono on-line | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
162 | Zabłocki Karol | Warszawa | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line | ||||
NW KONIN warto nad Wartą | |||||||||
163 | Wanat Wioletta | Konin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | NW KONIN warto nad Wartą | opłacono on-line | ||||
NW Lubasz | |||||||||
164 | Susiak Ewelina | Borne Sulinowo | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | NW Lubasz | opłacono on-line | ||||
NWPL/ Luki Team Siedlce | |||||||||
165 | Wójcik Barbara | Krzczonów | Nordic walking - 10 km | NWPL/ Luki Team Siedlce | opłacono on-line | ||||
NWPL/NW Bełchatów | |||||||||
166 | Motyl Anna | Belchatow | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | NWPL/NW Bełchatów | opłacono on-line | ||||
NW Wyspa Sobieszewska | |||||||||
167 | Kłos Maciej | Gdańsk | Nordic walking - 10 km | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line | ||||
Nadleśnictwo Okonek | |||||||||
168 | Berczyński Henryk | Okonek | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nadleśnictwo Okonek | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Kiekrz Poland | |||||||||
169 | Koterba Damian | Kiekrz | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Nordic Walking Kiekrz Poland | |||||
170 | Ewertowska Ewa | Poznań | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line | ||||
171 | Dolata Dorota | Kiekrz | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line | ||||
172 | Ślusarczyk Alexander | POZNAN | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line | ||||
173 | Frydrych Marcin | Rokietnica | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line | ||||
174 | Gudzio Maciej | Czerwonak | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line | ||||
175 | Kuczyńska Anna | Oborniki | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line | ||||
176 | Marchwicki Przemysław Marchwicki | Tarnowo Podgórne | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line | ||||
177 | Kuczyński Włodzimierz | Oborniki | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line | ||||
178 | Kromski Paweł | ROKIETNICA | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Lubasz | |||||||||
179 | Mantaj Celina | Lubasz | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line | ||||
180 | Rychlewska-Słodowa Danuta Rychlewska-Słodowa | Lubasz | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line | ||||
181 | Świętek Antoni | Czarnków | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line | ||||
182 | Pałubicka Małgorzata | Goraj | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line | ||||
183 | Wicher Jolanta | Lubasz | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line | ||||
184 | Grupińska Katarzyna | Lubasz | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line | ||||
185 | Zmysłowski Zygmunt | Lubasz | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line | ||||
186 | Kamińska-Sokół Marzena | Lubasz | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line | ||||
187 | Stawujak Magdalena | Goraj | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line | ||||
188 | Mróz Barbara | Czarnków | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line | ||||
189 | Nowaczyk Magdalena | Czarnków | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line | ||||
190 | Wieczorek Krzysztof | Dębe | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | |||||
Nordic Walking Mobilna Szkoła Ruchu | |||||||||
191 | Radgowski Waldemar | Płock | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Mobilna Szkoła Ruchu | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
192 | Jankowska Beata | Pasłęk | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
193 | Rogulski Mateusz | Pasłęk | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
194 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
195 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
196 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
197 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
198 | Rogulski Tomasz | Pasłęk | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
199 | Rogulska Anna | Pasłęk | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
200 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
Octopus Team | |||||||||
201 | Walczak Grzegorz | Suchy Las | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Octopus Team | opłacono on-line | ||||
Orka CKS Szczecin | |||||||||
202 | panasiuk tomasz | szczecin | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Orka CKS Szczecin | opłacono on-line | ||||
PARKRUN ŻARY | |||||||||
203 | JAPIN HENRYK | ŻARY | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | PARKRUN ŻARY | opłacono on-line | ||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
204 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Nordic walking - 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
205 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Nordic walking - 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
Pora Seniora Różańsko | |||||||||
206 | Jakubiak Waldemar | Różańsko | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Pora Seniora Różańsko | opłacono on-line | ||||
Pora Seniora Warnice | |||||||||
207 | Lepsza Kazimiera | Warnice | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Pora Seniora Warnice | opłacono on-line | ||||
208 | Pleń Barbara | Warnice | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Pora Seniora Warnice | opłacono on-line | ||||
209 | Śnigórska Krystyna | Warnice | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Pora Seniora Warnice | opłacono on-line | ||||
REMI | |||||||||
210 | Czekajło Franciszek | Drezdenko | Nordic walking - 10 km | REMI | opłacono on-line | ||||
RunGRYF GRYFICE | |||||||||
211 | Romanowicz Piotr | Resko | Nordic walking - 10 km | RunGRYF GRYFICE | opłacono on-line | ||||
212 | wójciak MIROSŁAW | Gryfice | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | RunGRYF GRYFICE | opłacono on-line | ||||
RunGryf Gryfice | |||||||||
213 | Woźniak Iwona | Resko | Nordic walking - 10 km | RunGryf Gryfice | opłacono on-line | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
214 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
SZYBCIORY W DECHĘ | |||||||||
215 | Iwańczuk Łukasz | Sędzinko | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | SZYBCIORY W DECHĘ | opłacono on-line | ||||
216 | Kontusz-Iwańczuk Beata | Sędzinko | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | SZYBCIORY W DECHĘ | opłacono on-line | ||||
Serikon Team | |||||||||
217 | Pałka Grzegorz | Tulce | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Serikon Team | opłacono on-line | ||||
218 | Seifert Sylwia | Poznań | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Serikon Team | opłacono on-line | ||||
Spartakus | |||||||||
219 | Skrzypczak Patryk Skrzypczak | Trzciel | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Spartakus | opłacono on-line | ||||
Szczecin NWPL | |||||||||
220 | Szymska Małgorzata | Szczecin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Szczecin NWPL | opłacono on-line | ||||
Szybciej Nie Mogę | |||||||||
221 | Rosik Joanna | Szczecin | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Szybciej Nie Mogę | opłacono on-line | ||||
222 | Maciaszczyk Zbigniew | Szczecin | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Szybciej Nie Mogę | opłacono on-line | ||||
TEAM BEROTU | |||||||||
223 | Lotka Izabela | Stary Tomyśl | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | TEAM BEROTU | |||||
224 | Lotka Jakub | Stary Tomyśl | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | TEAM BEROTU | |||||
TKKF Płomień Pobiedziska | |||||||||
225 | Gołębiewski Edward | Pobiedziska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | TKKF Płomień Pobiedziska | opłacono on-line | ||||
TR StarBlade | |||||||||
226 | Kozłowski Piotr | Stare Kurowo | Nordic walking - 10 km | TR StarBlade | opłacono on-line | ||||
Tarnogórskie Łazęgi | |||||||||
227 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono on-line | ||||
UKS Dobiesław | |||||||||
228 | Walczewska Maria | Dobiegniew | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | UKS Dobiesław | |||||
229 | Grzebyk Barbara | Dobiegniew | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | UKS Dobiesław | opłacono on-line | ||||
230 | Mos Elzbieta Mos | Dobiegniew | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | UKS Dobiesław | opłacono on-line | ||||
UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | |||||||||
231 | LEHMANN DANUTA | POZNAŃ | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | opłacono on-line | ||||
232 | Kusza Jolanta | Suchy Las | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | opłacono on-line | ||||
UKS Gimnazjon Suchy Las | |||||||||
233 | Zabrzeski Adam | Kiekrz | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line | ||||
234 | Zabrzeska Hanna | Kiekrz | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line | ||||
235 | Mulkowska Mariola | Złotniki | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line | ||||
236 | Jurdziński Edmund | Przezmierowo | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line | ||||
237 | Jemrych Dorota | Złotniki | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line | ||||
238 | Kusza Henryk | Suchy Las | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line | ||||
UKS SKOCZEK Skoki | |||||||||
239 | Nowak Wiesław | Skoki | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | UKS SKOCZEK Skoki | opłacono on-line | ||||
Walk & Run Team Oborniki | |||||||||
240 | Posłuszny Kamil | Oborniki | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line | ||||
241 | Posłuszny Paweł | Oborniki | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line | ||||
242 | Posłuszny Przemek | Oborniki | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line | ||||
243 | Posłuszna Gosia | Oborniki | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line | ||||
244 | Bojanowski Marcin | Oborniki | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line | ||||
245 | Rudawski Piotr | Trzciel | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line | ||||
246 | Rudawski Maciej | Trzciel | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line | ||||
ZASAPANI | |||||||||
247 | Cyganik Wioletta | Trzcianka | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | ZASAPANI | opłacono on-line | ||||
Zasapani Hydro | |||||||||
248 | Łazanowska Wiesława | Trzcianka | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Zasapani Hydro | opłacono on-line | ||||
249 | Janik Maciej | Piła | Nordic walking - 10 km | Zasapani Hydro | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
250 | Puszkiel Leszek | Zielona Góra | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |||||
251 | Zgrzebnicka Agnieszka | Polkowice | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
252 | Stachowiak Magdalena | Konarzewo | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
253 | Wroniszewska Marta | Dzikow | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | ||||||
254 | Wroniszewska Maria | Dzikowo | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||||||
255 | Stanisławski Jan | Poznan | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
256 | Kociubińska Maria | Koszalin | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |||||
257 | Malec Magdalena | Gorzów Wielkopolski | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
258 | Wierchanowski Bogdan | GOLCZEWO | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
259 | urantówka henryk | SKWIERZYNA | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |||||
260 | Stasiak Iwona | Szczecin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
261 | Miernik Dariusz | Gorzów Wielkopolski | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
262 | Hybiak Jolanta | Szczecin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
263 | Białk Roman | Gdańsk | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |||||
264 | Czycz Emilia | Zielona Góra | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |||||
265 | Budzyk Aleksandra | Kraków | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |||||
266 | Szycko Oliwia | Kobylnica | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |||||
267 | Szycko Radek | Kobylnica | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
268 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
269 | Jasianek Lucja | Barlinek | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | ||||||
270 | Tobys Alicja | Piotrowo Drugie | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
271 | Tobys Ryszard | Piotrowo Drugie | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |||||
272 | Owczarz Krystyna | Barlinek | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | opłacono on-line | |||||
273 | Brotkiewicz Mariusz Brotkiewicz | Poznań | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
274 | Paliwoda Kasia | Mierzyn | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |||||
275 | Bończyszyn Bożena Bończyszyn | Wicko | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |||||
276 | Filipek Zofia Antonina | Karsko | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |||||
277 | Faściszewska Ewa | Karsko | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |||||
278 | Bryliński Piotr | Proszowice | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | ||||||
279 | Majewska Lidia Ewa | Starogard Łobeski | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |||||
280 | Łaszczewska Anna | Drawsko Pomorskie | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
281 | Grochowalska Jadwiga | Sławno | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | ||||||
282 | Lewandowska Joanna | Barlinek | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | opłacono on-line | |||||
283 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
284 | Władkowska Agnieszka | Szczecin | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
285 | Piskor Marika | Stargard | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
286 | Chomka Małgorzata | Przemyśl | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||||||
287 | Małka Marian | Gliwice | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
288 | Wąs Irena | Dobrzany | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
289 | Prochorenko Joanna Prochorenko | Myślibórz | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
290 | Małecka Sylwia | Szczecin | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
291 | Panasiuk Beata | Szczecin | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
292 | Małecki Bolesław | Szczecin | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
293 | Terpiłowska Halina Terpiłowska | Gorzów Wlkp. | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
294 | Kuc Michał | Ciechanów | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | ||||||
295 | KASPRZAK TADEUSZ | OSIEK | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |||||
296 | Kunecka Elżbieta | Barlinek | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | opłacono on-line | |||||
297 | Jastrzębska Żaneta | Barlinek | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | opłacono on-line | |||||
298 | Linhard Bożena | Sierakowo | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
299 | Pietrzyk Anna Pietrzyk | Kalisz Pomorski | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |||||
300 | Stachowiak Tomasz | Konarzewo | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
301 | Rychłowska Joanna | Mogilno | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |||||
302 | Połubiak Paweł | Siecino | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |||||
303 | Horba Agnieszka | Mierzyn | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
304 | Tomaszewski Henryk | Tuczno | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | ||||||
305 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
306 | Polanowski Tomasz | Poznań | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | ||||||
307 | MALKIEWICZ MAŁGORZATA | WIERSZYNO | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |||||
308 | Jasiłek Kama | Radawnica | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
309 | Jasiłek Przemysław | Radawnica | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
310 | Iwańczuk Arkadiusz | Sędzinko | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | ||||||
311 | KORZEŃ GRZEGORZ | SŁUPSK | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |||||
312 | Stańczak Ryszard | GDAŃSK | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
313 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
314 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
315 | Chachuła Sylwia | Dolice | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||||||
316 | Bogacki Maksymilian | Szczecin | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||||||
317 | Jarczewska Renata | Goleniów | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |||||
318 | Bieszke Paweł | Wojcieszyce | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
319 | Zabagło Elżbieta | Gorzów Wielkopolski | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
320 | Boruczyński Dariusz | Police | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | opłacono on-line | |||||
grupa malbork | |||||||||
321 | wiśniewski maciej | malbork | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | grupa malbork | |||||
nierzeszony | |||||||||
322 | Mielcarek Leszek | Bytom | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | nierzeszony | |||||
runnerski.pl | |||||||||
323 | Jędryczek Weronika | Zielona Góra | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | runnerski.pl | opłacono on-line | ||||
324 | Rosak Marcin | Zielona Góra | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | runnerski.pl | opłacono on-line | ||||
stowarzyszenie FILAR | |||||||||
325 | Chilla Maciej | Drawsko Pomorskie | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line | ||||
326 | Kot Mateusz | Złocieniec | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line | ||||
327 | Stańczykowski Marcin | Drawsko Pomorskie | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line | ||||
328 | Pluta Bożena | Drawsko Pomorskie | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line | ||||
329 | Wolański Bartłomiej | Drawsko Pomorskie | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line | ||||
330 | Winnicki Piotr | Drawsko Pomorskie | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line | ||||
331 | Laskowski Dariusz | Drawsko Pomorskie | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line | ||||
332 | Kraus Karolina | Drawsko Pomorskie | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line | ||||
333 | Bujnowski Edward | Drawsko Pomorskie | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line | ||||
334 | Wójcicka Anna | Drawsko Pomorskie | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line | ||||
335 | Wagner Łukasz | Drawsko Pomorskie | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line | ||||
336 | Minkiewicz Michalina | Drawsko Pomorskie | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line | ||||
337 | Bolewicz Antoni | Drawsko Pomorskie | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line | ||||
338 | Minkiewicz Elżbieta | Drawsko Pomorskie | Nordic walking - 10 km | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line | ||||
339 | Bolewicz Urszula | Drawsko Pomorskie | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | stowarzyszenie FILAR | opłacono on-line | ||||
swarzedz24.pl | |||||||||
340 | Choryńska Danuta | Swarzędz | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | swarzedz24.pl | opłacono on-line | ||||
zaSapani | |||||||||
341 | Drewnowska Barbara | Trzcianka | Nordic walking - 10 km | zaSapani | opłacono on-line |
Wyświetleń: 33774