Korona Północy Polski #2
Nordic walking 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk Nordic walking 10 km AMSTI opłacono on-line
2 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Nordic walking 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
3 Depka Prądzyński Olgierd Gdynia Nordic walking 10 km opłacono on-line
4 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking 10 km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
5 Żmuda Paweł Główczyce Nordic walking 10 km GOK Główczyce opłacono on-line
6 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking 10 km opłacono on-line
7 Olech Anna Gdańsk Nordic walking 10 km Elite Team opłacono on-line
8 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
9 Pierzchała Marek Luzino Nordic walking 10 km opłacono on-line
10 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
11 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska Nordic walking 10 km Polipack Team GWE opłacono on-line
12 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
13 Kaczmarek Maja Wejherowo Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
14 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
15 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
16 Bończyszyn Bożena Bończyszyn Wicko Nordic walking 10 km opłacono on-line
17 Obszańska Małgorzata Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
18 Soroka Teresa Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
19 Białk Roman Gdańsk Nordic walking 10 km opłacono on-line
20 Kwidzyńska Anna Ledziechowo Nordic walking 10 km opłacono on-line
21 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
22 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
23 Szymański Jacek Skórka Nordic walking 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
24 Stencel Wanda Żukowo Nordic walking 10 km opłacono on-line
25 Zaręba Beata Gdynia Nordic walking 10 km opłacono on-line
26 Posim Bogumiła Dubiel Nordic walking 10 km Wataha opłacono on-line
27 Posim Dariusz Dubiel Nordic walking 10 km Wataha opłacono on-line
28 Bryliński Piotr Proszowice Nordic walking 10 km
29 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking 10 km Active Family opłacono on-line
30 Wruk Magdalena Rumia Nordic walking 10 km
31 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking 10 km opłacono on-line
32 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking 10 km opłacono on-line
33 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking 10 km NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
34 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
35 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
36 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking 10 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
37 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking 10 km Elite Team opłacono on-line
38 Zientkiewicz Aga Banino Nordic walking 10 km Elite Team opłacono on-line
39 Rogulska Anna Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
40 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 6602

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ