Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AMSTI | |||||||||
1 | Matyjek-Macholla Joanna | Gdańsk | Nordic walking 10 km | AMSTI | opłacono on-line | ||||
Active Family | |||||||||
2 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | Nordic walking 10 km | Active Family | opłacono on-line | ||||
Daj Radość Niepełnosprawnym | |||||||||
3 | Łopiński Aleksy | Piła | Nordic walking 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | ||||
4 | Szymański Jacek | Skórka | Nordic walking 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | ||||
Elite Team | |||||||||
5 | Olech Anna | Gdańsk | Nordic walking 10 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
6 | Zientkiewicz Witold | Banino | Nordic walking 10 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
7 | Zientkiewicz Aga | Banino | Nordic walking 10 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
Fabryka Nordica Trzcianka | |||||||||
8 | Wołk Beata | Trzcianka | Nordic walking 10 km | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
9 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Nordic walking 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
GOK Główczyce | |||||||||
10 | Żmuda Paweł | Główczyce | Nordic walking 10 km | GOK Główczyce | opłacono on-line | ||||
LĘBORSKIE LWY | |||||||||
11 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Nordic walking 10 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line | ||||
Marsz Po Zdrowie | |||||||||
12 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | Nordic walking 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
NW Wyspa Sobieszewska | |||||||||
13 | Kłos Maciej | Gdańsk | Nordic walking 10 km | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
14 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
15 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
16 | Obszańska Małgorzata | Pasłęk | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
17 | Soroka Teresa | Pasłęk | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
18 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
19 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
20 | Rogulski Tomasz | Pasłęk | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
21 | Rogulska Anna | Pasłęk | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
22 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
23 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
24 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
25 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Nordic walking 10 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
Wataha | |||||||||
26 | Posim Bogumiła | Dubiel | Nordic walking 10 km | Wataha | opłacono on-line | ||||
27 | Posim Dariusz | Dubiel | Nordic walking 10 km | Wataha | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
28 | Depka Prądzyński Olgierd | Gdynia | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |||||
29 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |||||
30 | Pierzchała Marek | Luzino | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |||||
31 | Bończyszyn Bożena Bończyszyn | Wicko | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |||||
32 | Białk Roman | Gdańsk | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |||||
33 | Kwidzyńska Anna | Ledziechowo | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |||||
34 | Stencel Wanda | Żukowo | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |||||
35 | Zaręba Beata | Gdynia | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |||||
36 | Bryliński Piotr | Proszowice | Nordic walking 10 km | ||||||
37 | Wruk Magdalena | Rumia | Nordic walking 10 km | ||||||
38 | MALKIEWICZ MAŁGORZATA | WIERSZYNO | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |||||
39 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |||||
40 | KORZEŃ GRZEGORZ | SŁUPSK | Nordic walking 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19906