Korona Północy Polski #3
Nordic walking 11 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK Nordic walking 11 km FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
2 Żmuda Paweł Główczyce Nordic walking 11 km GOK Główczyce opłacono on-line
3 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking 11 km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
4 Sepetowska Kinga Chwaszczyno Nordic walking 11 km Elektonicznezapisy.pl Team
5 Posłuszna Gosia Oborniki Nordic walking 11 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
6 Soroka Teresa Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
7 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking 11 km opłacono on-line
8 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Nordic walking 11 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
9 Rudawski Maciej Trzciel Nordic walking 11 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
10 Kuźmicz Adam Maszewko Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
11 Bończyszyn Bożena Wicko Nordic walking 11 km opłacono on-line
12 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
13 Wendt Jarosław Gościcino Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
14 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
15 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
16 Reseman Sylwia Żukowo Nordic walking 11 km Face Nordic Walking Team
17 Olech Anna Gdańsk Nordic walking 11 km Elite Team opłacono on-line
18 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 11 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
19 Szymański Jacek Skórka Nordic walking 11 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
20 niemczyk krzysztof Skarszewy Nordic walking 11 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
21 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
22 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking 11 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
23 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic walking 11 km opłacono on-line
24 Kaczmarek Maja Wejherowo Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
25 Posim Bogumiła Dubiel Nordic walking 11 km Wataha opłacono on-line
26 Posim Dariusz Dubiel Nordic walking 11 km Wataha opłacono on-line
27 Białk Roman Gdańsk Nordic walking 11 km opłacono on-line
28 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
29 Bryliński Piotr Proszowice Nordic walking 11 km
30 Kierzk Arkadiusz Cetyń Nordic walking 11 km
31 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking 11 km Active Family opłacono on-line
32 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking 11 km opłacono on-line
33 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking 11 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
34 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking 11 km NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
35 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
36 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
37 Rogulska Anna Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
38 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking 11 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
39 Górska Iwona Lębork Nordic walking 11 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
40 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking 11 km opłacono on-line


Wyświetleń: 15121

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ