Korona Północy Polski #3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK Nordic walking 11 km FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
2 Woźniak-Karczewska Patrycja Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
3 Karczewski Piotr Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
4 Berczyński Henryk Okonek Nordic walking 5,7 km Nadleśnictwo Okonek opłacono on-line
5 Nizioł Małgorzata Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
6 Nizioł Patryk Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
7 Musiał Łukasz Słońsk Bieg przełajowy 5,7 km Runners Słońsk opłacono on-line
8 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking 5,7 km LUKI Team Gdańsk opłacono on-line
9 Brzozowska Krystyna Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
10 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg przełajowy 5,7 km Kolarz-Pol opłacono on-line
11 Żmuda Paweł Główczyce Nordic walking 11 km GOK Główczyce opłacono on-line
12 Majkowska Maja Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
13 Sufryt Marika Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
14 Dziekanowski Bartosz Łosino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
15 Włodarczyk Józef Słupsk Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
16 Kuczyńska Anna Oborniki Nordic walking 5,7 km Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
17 Brzozowski Konrad Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
18 Sidorowicz Przemysław Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
19 Wodziński Marcin Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
20 Sufryt Patryk Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
21 Remus Jan Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
22 Chamier Gliszczyński Paweł Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
23 Sajko Hanna Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
24 Owczarek Aleksandra Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
25 Pacan-Skiers Karolina Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
26 Brzozowski Jakub Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
27 Pacan-Skiers Maciej Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
28 Bartnicka Izabela Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
29 Bartnicka Julia Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
30 Wietrzycki Andrzej Trzcianka Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
31 Szymańska Katarzyna Słupsk Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica
32 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking 11 km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
33 Posłuszna Gosia Oborniki Nordic walking 11 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
34 Jopek Pattycja Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Vacu Activ Gym
35 Badziąg Waldemar Słupsk Nordic walking 5,7 km Elite Team opłacono on-line
36 Kujawska Hanna Gdańsk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Szkoła Podst. nr 84 Gdańsk opłacono on-line
37 STEREŃCZAK FABIAN KULESZEWO Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
38 STASIUK BRAYAN ZAGÓRKI Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
39 GRABOWSKI ANTONI ZAGÓRKI Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
40 BARTOSIAK IZABELA ZAGÓRKI Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
41 PACAK KAMIL KULESZEWO Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
42 NEUMANN ANGELIKA KWAKOWO Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
43 LORANT JULIA ZAGÓRKI Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
44 Mańczak Lucyna Krępa Słupska Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
45 Soroka Teresa Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
46 Duda Marek Gdańsk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Szkoła Podst. nr 84 Gdańsk opłacono on-line
47 Duda Aleksandra Gdańsk Nordic walking 5,7 km Politechnika Gdańska opłacono on-line
48 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking 5,7 km ELITE TEAM opłacono on-line
49 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking 11 km opłacono on-line
50 Mądry Dorota Studzienice Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
51 Dyks Krzysztof Mądrzechowo Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
52 Dyks Danuta Mądrzechowo Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
53 Lipińska Zofia Lipusz Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
54 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. Nordic walking 5,7 km MIASTO GORZÓW WLKP. opłacono on-line
55 Adamiec Marek Słupsk Bieg przełajowy 5,7 km W.P.K. Słoń Team Ustka opłacono on-line
56 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Nordic walking 11 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
57 Rudawski Piotr Trzciel Nordic walking 5,7 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
58 Rudawski Maciej Trzciel Nordic walking 11 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
59 Janecka Agnieszka Piła Nordic walking 5,7 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
60 Formela Andrzej Gdynia Nordic walking 5,7 km active family pasłęk opłacono on-line
61 Kuźmicz Adam Maszewko Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
62 Kuźmicz Magdalena Maszewko Nordic walking 5,7 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
63 Szudarski Marek Słupsk Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
64 Bończyszyn Bożena Wicko Nordic walking 11 km opłacono on-line
65 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
66 Szycko Oliwa Kobylnica Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica
67 Szycko Radek Kobylnica Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica
68 Maślanka Iwona Śmigiel Nordic walking 5,7 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
69 Wendt Jarosław Gościcino Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
70 Wawrzyniak Igor Gdynia Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
71 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
72 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
73 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
74 Sibik Beata Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
75 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking 5,7 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
76 Kowalewska Wiesława Szczecinek Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
77 Niezgoda Małgorzata Szczecinek Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
78 Niezgoda Tomasz Szczecinek Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
79 Wiśnik Agnieszka Szczecinek Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
80 Michalska Małgorzata Szczecinek Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
81 Ledentcova Iuliia Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
82 Sladkoshtiev Maksim Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
83 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Elite Team opłacono on-line
84 Olech Anna Gdańsk Nordic walking 11 km Elite Team opłacono on-line
85 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking 5,7 km Elite Team opłacono on-line
86 Drewa Zygmunt GOŚCICINO Nordic walking 5,7 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
87 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk Nordic walking 5,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
88 Podleś Danuta Słupsk Nordic walking 5,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
89 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 11 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
90 Bikowski Marek Lębork Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne Lęborskie Lwy opłacono on-line
91 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
92 Czernichowska Teresa Reblino Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Dwa Kije Słupsk
93 Pruska Agnieszka Widzino Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica
94 Piłczyński Paweł Widzino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
95 Szymańska Hanna Skórka Bieg przełajowy 5,7 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
96 Szymański Jacek Skórka Nordic walking 11 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
97 Miąskowski Zbigniew Skarszewy Nordic walking 5,7 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
98 niemczyk krzysztof Skarszewy Nordic walking 11 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
99 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
100 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking 11 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line


Wyświetleń: 19818

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ