Korona Północy Polski #3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jarczewska Renata Goleniów Bieg przełajowy 5,7 km Nie zrzeszona opłacono on-line
2 Zduńska Monika Kobylnica Bieg przełajowy 5,7 km opłacono on-line
3 Downar-Zapolski Paweł Słupsk Bieg przełajowy 5,7 km opłacono on-line
4 Michalak-Małecka Anna Kobylnica Bieg przełajowy 5,7 km Vacu Activ Gym opłacono on-line
5 Bijok Małgorzata Kobylnica Bieg przełajowy 5,7 km Vacu Activ Gym opłacono on-line
6 Sychla Monika Łosino Bieg przełajowy 5,7 km Vacu Activ Gym opłacono on-line
7 Sychla Mateusz Łosino Bieg przełajowy 5,7 km Vacu Activ Gym opłacono on-line
8 Kasprowicz Małgorzata Słupsk Bieg przełajowy 5,7 km Stopa Słupsk opłacono on-line
9 Chałubinski Karol Słupsk Bieg przełajowy 5,7 km
10 Kozaczuk Jarosław Słupsk Bieg przełajowy 5,7 km opłacono on-line
11 Marczak Małgorzata Żelkowo Bieg przełajowy 5,7 km
12 Szymańska Hanna Skórka Bieg przełajowy 5,7 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
13 Adamiec Marek Słupsk Bieg przełajowy 5,7 km W.P.K. Słoń Team Ustka opłacono on-line
14 Andryskowski Marek Lębork Bieg przełajowy 5,7 km
15 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg przełajowy 5,7 km Kolarz-Pol opłacono on-line
16 Musiał Łukasz Słońsk Bieg przełajowy 5,7 km Runners Słońsk opłacono on-line
17 Michalska Agnieszka Lulemino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
18 Sałaj Angelika Zbyszewo Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica OSP Lulemino
19 Derda Julia Lulemino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
20 Piłczyński Paweł Widzino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
21 Jopek Pattycja Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Vacu Activ Gym
22 Dziekanowski Bartosz Łosino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
23 Nizioł Patryk Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
24 Nizioł Małgorzata Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
25 Karczewski Piotr Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
26 Woźniak-Karczewska Patrycja Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
27 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking 11 km opłacono on-line
28 Górska Iwona Lębork Nordic walking 11 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
29 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking 11 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
30 Rogulska Anna Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
31 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
32 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
33 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking 11 km NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
34 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking 11 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
35 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking 11 km opłacono on-line
36 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking 11 km Active Family opłacono on-line
37 Kierzk Arkadiusz Cetyń Nordic walking 11 km
38 Bryliński Piotr Proszowice Nordic walking 11 km
39 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
40 Białk Roman Gdańsk Nordic walking 11 km opłacono on-line
41 Posim Dariusz Dubiel Nordic walking 11 km Wataha opłacono on-line
42 Posim Bogumiła Dubiel Nordic walking 11 km Wataha opłacono on-line
43 Kaczmarek Maja Wejherowo Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
44 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic walking 11 km opłacono on-line
45 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking 11 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
46 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
47 niemczyk krzysztof Skarszewy Nordic walking 11 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
48 Szymański Jacek Skórka Nordic walking 11 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
49 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 11 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
50 Olech Anna Gdańsk Nordic walking 11 km Elite Team opłacono on-line
51 Reseman Sylwia Żukowo Nordic walking 11 km Face Nordic Walking Team
52 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
53 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
54 Wendt Jarosław Gościcino Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
55 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
56 Bończyszyn Bożena Wicko Nordic walking 11 km opłacono on-line
57 Kuźmicz Adam Maszewko Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
58 Rudawski Maciej Trzciel Nordic walking 11 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
59 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Nordic walking 11 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
60 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking 11 km opłacono on-line
61 Soroka Teresa Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
62 Posłuszna Gosia Oborniki Nordic walking 11 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
63 Sepetowska Kinga Chwaszczyno Nordic walking 11 km Elektonicznezapisy.pl Team
64 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking 11 km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
65 Żmuda Paweł Główczyce Nordic walking 11 km GOK Główczyce opłacono on-line
66 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK Nordic walking 11 km FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
67 Burlińska Anna Gdańsk Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
68 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
69 Zientkiewicz Aga Banino Nordic walking 5,7 km Elite Team opłacono on-line
70 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
71 Kwidzińska Elwira Łubiana Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
72 Reca Grażyna Kościerzyna Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
73 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking 5,7 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
74 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking 5,7 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
75 Seifert Sylwia Poznań Nordic walking 5,7 km Serikon Team opłacono on-line
76 Rosa Michał Wejherowo Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
77 Rosa Bogumiła Gdynia Nordic walking 5,7 km Opec gdynia opłacono on-line
78 Jasiłek Przemysław Radawnica Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
79 Jasiłek Kama Radawnica Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
80 Rębowski Tomasz Pasłęk Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
81 Formela Andrzej Pasłęk Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
82 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
83 Laane Elena Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
84 Brzuchalska Danuta Rumia Nordic walking 5,7 km
85 Brzuchalski Kazimierz Rumia Nordic walking 5,7 km
86 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking 5,7 km ELITE TEAM
87 Pałka Grzegorz Poznań Nordic walking 5,7 km Serikon Team opłacono on-line
88 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Nordic walking 5,7 km KS Metraco Polkowice opłacono on-line
89 Frąckowiak Roman Wieleń Nordic walking 5,7 km KS Metraco Polkowice opłacono on-line
90 Kromelitskiy Andrey Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
91 Kromelitckaia Irina Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
92 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
93 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking 5,7 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
94 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking 5,7 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
95 Kocoń Sylwia Siemianice Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
96 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
97 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic walking 5,7 km Elite Team opłacono on-line
98 Kuczyński Włodzimierz Oborniki Nordic walking 5,7 km Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
99 Szymanowska Anna Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
100 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line


Wyświetleń: 19824

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ