Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŚLUSARCZYK ANNA | SIEMIANICE | Polska | Rekreacyjny nordic walking 5,7 km - dzieci, młodzież i os. npsr. | SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA | |
2 | BEMOWSKA MARTYNA | WRZĄCA | Polska | Rekreacyjny nordic walking 5,7 km - dzieci, młodzież i os. npsr. | SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA | |
3 | JOPEK TOMASZ | RUNOWO SŁAWIEŃSKIE 3 | Polska | Rekreacyjny nordic walking 5,7 km - dzieci, młodzież i os. npsr. | SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA | |
4 | KEIL MAJA | REBLINO | Polska | Rekreacyjny nordic walking 5,7 km - dzieci, młodzież i os. npsr. | SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA | |
5 | Sugier Dorota | Kaliska Kościerskie | Polska | Rekreacyjny nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |
6 | Kwapisz Izabela | Słupsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |
7 | Pruska Agnieszka | Widzino | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | ||
8 | Czernichowska Teresa | Reblino | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Dwa Kije Słupsk | |
9 | Szycko Radek | Kobylnica | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | ||
10 | Szycko Oliwa | Kobylnica | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | ||
11 | Mańczak Lucyna | Krępa Słupska | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa Kończewo | |
12 | LORANT JULIA | ZAGÓRKI | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa Kończewo | |
13 | NEUMANN ANGELIKA | KWAKOWO | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa Kończewo | |
14 | PACAK KAMIL | KULESZEWO | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa Kończewo | |
15 | BARTOSIAK IZABELA | ZAGÓRKI | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa Kończewo | |
16 | GRABOWSKI ANTONI | ZAGÓRKI | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa Kończewo | |
17 | STASIUK BRAYAN | ZAGÓRKI | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa Kończewo | |
18 | STEREŃCZAK FABIAN | KULESZEWO | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa Kończewo | |
19 | Szymańska Katarzyna | Słupsk | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | ||
20 | Bartnicka Julia | Kwakowo | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |
21 | Bartnicka Izabela | Kwakowo | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |
22 | Pacan-Skiers Maciej | Kwakowo | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |
23 | Brzozowski Jakub | Kwakowo | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |
24 | Pacan-Skiers Karolina | Kwakowo | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |
25 | Owczarek Aleksandra | Kwakowo | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |
26 | Sajko Hanna | Kwakowo | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |
27 | Chamier Gliszczyński Paweł | Kwakowo | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |
28 | Remus Jan | Kwakowo | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |
29 | Sufryt Patryk | Kwakowo | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |
30 | Wodziński Marcin | Kwakowo | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |
31 | Sidorowicz Przemysław | Kwakowo | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |
32 | Brzozowski Konrad | Kwakowo | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |
33 | Sufryt Marika | Kwakowo | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |
34 | Majkowska Maja | Kwakowo | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |
35 | Brzozowska Krystyna | Kwakowo | Polska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |
36 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | ELITE TEAM | opłacono on-line |
37 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | Active Family | opłacono on-line |
38 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
39 | Piątek Dariusz | gniewino | Polska | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
40 | Bikowska Gabriela | Lębork | Polska | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | Lęborskie Lwy | opłacono on-line |
41 | Jakuć Krzysztof | Starkowo | Polska | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | ||
42 | Bikowski Marek | Lębork | Polska | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | Lęborskie Lwy | opłacono on-line |
43 | Szudarski Marek | Słupsk | Polska | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
44 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Polska | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
45 | BOJKO TOMASZ | WRZĄCA | Polska | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA | |
46 | Burlińska Katarzyna | Bytów | Polska | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family | opłacono on-line |
47 | Burliński Xawery | Bytów | Polska | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family | opłacono on-line |
48 | Rosa Jakub | Wejherowo | Polska | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono on-line | |
49 | Rębowski Grzegorz | PASŁĘK | Polska | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family | opłacono on-line |
50 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family | opłacono on-line |
51 | Yankovskiy Maksim | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family | opłacono on-line |
52 | Yankovskaya Daria | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family | opłacono on-line |
53 | Kromelitskaya Anna | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family | opłacono on-line |
54 | Rogulski Mateusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
55 | Olech Mateusz | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Elite Team | opłacono on-line |
56 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
57 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
58 | Duda Marek | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Szkoła Podst. nr 84 Gdańsk | opłacono on-line |
59 | Kujawska Hanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Szkoła Podst. nr 84 Gdańsk | opłacono on-line |
60 | Burlińska Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5,7 km | Active Family | opłacono on-line |
61 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |
62 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | Nordic walking 5,7 km | Elite Team | opłacono on-line |
63 | Smarszcz Grażyna | Lębork | Polska | Nordic walking 5,7 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line |
64 | Kwidzińska Elwira | Łubiana | Polska | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |
65 | Reca Grażyna | Kościerzyna | Polska | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |
66 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Polska | Nordic walking 5,7 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
67 | Stańczak Ryszard | GDAŃSK | Polska | Nordic walking 5,7 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
68 | Seifert Sylwia | Poznań | Polska | Nordic walking 5,7 km | Serikon Team | opłacono on-line |
69 | Rosa Michał | Wejherowo | Polska | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |
70 | Rosa Bogumiła | Gdynia | Polska | Nordic walking 5,7 km | Opec gdynia | opłacono on-line |
71 | Jasiłek Przemysław | Radawnica | Polska | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |
72 | Jasiłek Kama | Radawnica | Polska | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |
73 | Rębowski Tomasz | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5,7 km | Active Family | opłacono on-line |
74 | Formela Andrzej | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5,7 km | Active Family | opłacono on-line |
75 | Yankovskaya Aleksandra | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking 5,7 km | Active Family | opłacono on-line |
76 | Laane Elena | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking 5,7 km | Active Family | opłacono on-line |
77 | Brzuchalska Danuta | Rumia | Polska | Nordic walking 5,7 km | ||
78 | Brzuchalski Kazimierz | Rumia | Polska | Nordic walking 5,7 km | ||
79 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking 5,7 km | ELITE TEAM | |
80 | Pałka Grzegorz | Poznań | Polska | Nordic walking 5,7 km | Serikon Team | opłacono on-line |
81 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | Nordic walking 5,7 km | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
82 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | Nordic walking 5,7 km | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
83 | Kromelitskiy Andrey | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking 5,7 km | Active Family | opłacono on-line |
84 | Kromelitckaia Irina | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking 5,7 km | Active Family | opłacono on-line |
85 | Lipińska Grażyna | Skorzewo | Polska | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |
86 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Nordic walking 5,7 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
87 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic walking 5,7 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
88 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |
89 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |
90 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Polska | Nordic walking 5,7 km | Elite Team | opłacono on-line |
91 | Kuczyński Włodzimierz | Oborniki | Polska | Nordic walking 5,7 km | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line |
92 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | Nordic walking 5,7 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line |
93 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | Nordic walking 5,7 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line |
94 | Krawczyk Dorota | Piła | Polska | Nordic walking 5,7 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
95 | Miąskowski Zbigniew | Skarszewy | Polska | Nordic walking 5,7 km | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
96 | Sałabon Grzegorz | Lębork | Polska | Nordic walking 5,7 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line |
97 | Podleś Danuta | Słupsk | Polska | Nordic walking 5,7 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
98 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | Polska | Nordic walking 5,7 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
99 | Szudarski Edward | Słupsk | Polska | Nordic walking 5,7 km | Dwa Kije Słupsk | |
100 | Drewa Zygmunt | GOŚCICINO | Polska | Nordic walking 5,7 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 27123