Korona Północy Polski #3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Active Family
1 Ledentcova Iuliia Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
2 Sladkoshtiev Maksim Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
3 Kromelitskaya Anna Kaliningrad Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
4 Kromelitckaia Irina Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
5 Kromelitskiy Andrey Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
6 Yankovskaya Daria Kaliningrad Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
7 Yankovskiy Maksim Kaliningrad Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
8 Laane Elena Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
9 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
10 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking 11 km Active Family opłacono on-line
11 Formela Andrzej Pasłęk Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
12 Rębowski Mateusz Pasłęk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
13 Rębowski Grzegorz PASŁĘK Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
14 Rębowski Tomasz Pasłęk Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
15 Rębowska Agnieszka Pasłęk Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne Active Family opłacono on-line
16 Burliński Xawery Bytów Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
17 Burlińska Katarzyna Bytów Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
18 Burlińska Anna Gdańsk Nordic walking 5,7 km Active Family opłacono on-line
Best Beasts
19 Woźniak-Karczewska Patrycja Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
20 Karczewski Piotr Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
21 Nizioł Małgorzata Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
22 Nizioł Patryk Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
Daj Radość Niepełnosprawnym
23 Janecka Agnieszka Piła Nordic walking 5,7 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
24 Szymańska Hanna Skórka Bieg przełajowy 5,7 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
25 Szymański Jacek Skórka Nordic walking 11 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
26 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking 11 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
27 Krawczyk Dorota Piła Nordic walking 5,7 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
Dwa Kije Słupsk
28 Szudarski Edward Słupsk Nordic walking 5,7 km Dwa Kije Słupsk
29 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk Nordic walking 5,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
Dwa Kije Słupsk
30 Szudarski Marek Słupsk Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
31 Podleś Danuta Słupsk Nordic walking 5,7 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
32 Czernichowska Teresa Reblino Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Dwa Kije Słupsk
ELITE TEAM
33 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking 5,7 km ELITE TEAM opłacono on-line
34 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking 5,7 km ELITE TEAM
35 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne ELITE TEAM opłacono on-line
Elektonicznezapisy.pl Team
36 Sepetowska Kinga Chwaszczyno Nordic walking 11 km Elektonicznezapisy.pl Team
Elite Team
37 Badziąg Waldemar Słupsk Nordic walking 5,7 km Elite Team opłacono on-line
38 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Elite Team opłacono on-line
39 Olech Anna Gdańsk Nordic walking 11 km Elite Team opłacono on-line
40 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking 5,7 km Elite Team opłacono on-line
41 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic walking 5,7 km Elite Team opłacono on-line
42 Zientkiewicz Aga Banino Nordic walking 5,7 km Elite Team opłacono on-line
FACE NORDIC WALKING TEAM
43 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK Nordic walking 11 km FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
Fabryka Nordica Trzcianka
44 Wietrzycki Andrzej Trzcianka Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
45 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking 11 km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
Face Nordic Walking Team
46 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking 11 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
Face Nordic Walking Team
47 Reseman Sylwia Żukowo Nordic walking 11 km Face Nordic Walking Team
48 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 11 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
49 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking 5,7 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
50 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking 5,7 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
GOK Główczyce
51 Żmuda Paweł Główczyce Nordic walking 11 km GOK Główczyce opłacono on-line
KS Metraco Polkowice
52 Frąckowiak Roman Wieleń Nordic walking 5,7 km KS Metraco Polkowice opłacono on-line
53 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Nordic walking 5,7 km KS Metraco Polkowice opłacono on-line
Kolarz-Pol
54 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg przełajowy 5,7 km Kolarz-Pol opłacono on-line
LUKI Team Gdańsk
55 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking 5,7 km LUKI Team Gdańsk opłacono on-line
LĘBORSKIE LWY
56 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking 11 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
Lęborskie Lwy
57 Sibik Beata Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
Lęborskie Lwy
58 Bikowski Marek Lębork Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne Lęborskie Lwy opłacono on-line
59 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
60 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
61 Bikowska Gabriela Lębork Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne Lęborskie Lwy opłacono on-line
62 Szymanowska Anna Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
Lęborskie Lwy
63 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
64 Górska Iwona Lębork Nordic walking 11 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
MIASTO GORZÓW WLKP.
65 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. Nordic walking 5,7 km MIASTO GORZÓW WLKP. opłacono on-line
Marsz Po Zdrowie
66 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Nordic walking 11 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
67 Maślanka Iwona Śmigiel Nordic walking 5,7 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
Morsy Skarszewy
68 Miąskowski Zbigniew Skarszewy Nordic walking 5,7 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
69 niemczyk krzysztof Skarszewy Nordic walking 11 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
NW Wyspa Sobieszewska
70 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking 11 km NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
Nadleśnictwo Okonek
71 Berczyński Henryk Okonek Nordic walking 5,7 km Nadleśnictwo Okonek opłacono on-line
Nie zrzeszona
72 Jarczewska Renata Goleniów Bieg przełajowy 5,7 km Nie zrzeszona opłacono on-line
Nordic Walking Kiekrz Poland
73 Kuczyńska Anna Oborniki Nordic walking 5,7 km Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
74 Kuczyński Włodzimierz Oborniki Nordic walking 5,7 km Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
Nordic Walking Pasłęk
75 Soroka Teresa Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
76 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
77 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
78 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
79 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
80 Rogulski Mateusz Pasłęk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
81 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
82 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
83 Rogulska Anna Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
OSP Lulemino
84 Sałaj Angelika Zbyszewo Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica OSP Lulemino
Ogólnopolska Grupa Nordic Walking
85 Kowalski Mirosław Szczecinek Nordic walking 5,7 km Ogólnopolska Grupa Nordic Walking
Opec gdynia
86 Rosa Bogumiła Gdynia Nordic walking 5,7 km Opec gdynia opłacono on-line
POLIPACK TEAM GWE
87 Kuźmicz Adam Maszewko Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
88 Kuźmicz Magdalena Maszewko Nordic walking 5,7 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
89 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
90 Wendt Jarosław Gościcino Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
91 Wawrzyniak Igor Gdynia Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
92 Drewa Zygmunt GOŚCICINO Nordic walking 5,7 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
93 Piątek Dariusz gniewino Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
94 Kaczmarek Maja Wejherowo Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
95 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
POLIPACK TEAM GWE
96 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking 5,7 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
Politechnika Gdańska
97 Duda Aleksandra Gdańsk Nordic walking 5,7 km Politechnika Gdańska opłacono on-line
Runners Słońsk
98 Musiał Łukasz Słońsk Bieg przełajowy 5,7 km Runners Słońsk opłacono on-line
SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA
99 KEIL MAJA REBLINO Rekreacyjny nordic walking 5,7 km - dzieci, młodzież i os. npsr. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA
100 BOJKO TOMASZ WRZĄCA Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA
101 JOPEK TOMASZ RUNOWO SŁAWIEŃSKIE 3 Rekreacyjny nordic walking 5,7 km - dzieci, młodzież i os. npsr. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA
102 BEMOWSKA MARTYNA WRZĄCA Rekreacyjny nordic walking 5,7 km - dzieci, młodzież i os. npsr. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA
103 ŚLUSARCZYK ANNA SIEMIANICE Rekreacyjny nordic walking 5,7 km - dzieci, młodzież i os. npsr. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
104 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking 5,7 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
Serikon Team
105 Pałka Grzegorz Poznań Nordic walking 5,7 km Serikon Team opłacono on-line
106 Seifert Sylwia Poznań Nordic walking 5,7 km Serikon Team opłacono on-line
Step by Step Trójmiasto
107 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking 5,7 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
Stopa Słupsk
108 Kasprowicz Małgorzata Słupsk Bieg przełajowy 5,7 km Stopa Słupsk opłacono on-line
Szkoła Podst. nr 84 Gdańsk
109 Kujawska Hanna Gdańsk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Szkoła Podst. nr 84 Gdańsk opłacono on-line
110 Duda Marek Gdańsk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Szkoła Podst. nr 84 Gdańsk opłacono on-line
Szkoła Podstawowa Kończewo
111 STEREŃCZAK FABIAN KULESZEWO Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
112 STASIUK BRAYAN ZAGÓRKI Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
113 GRABOWSKI ANTONI ZAGÓRKI Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
114 BARTOSIAK IZABELA ZAGÓRKI Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
115 PACAK KAMIL KULESZEWO Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
116 NEUMANN ANGELIKA KWAKOWO Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
117 LORANT JULIA ZAGÓRKI Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
118 Mańczak Lucyna Krępa Słupska Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
Szkoła Podstawowa w Kwakowie
119 Brzozowska Krystyna Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
120 Majkowska Maja Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
121 Sufryt Marika Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
122 Brzozowski Konrad Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
123 Sidorowicz Przemysław Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
124 Wodziński Marcin Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
125 Sufryt Patryk Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
126 Remus Jan Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
127 Chamier Gliszczyński Paweł Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
128 Sajko Hanna Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
129 Owczarek Aleksandra Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
130 Pacan-Skiers Karolina Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
131 Brzozowski Jakub Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
132 Pacan-Skiers Maciej Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
133 Bartnicka Izabela Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
134 Bartnicka Julia Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
Vacu Activ Gym
135 Jopek Pattycja Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Vacu Activ Gym
136 Sychla Mateusz Łosino Bieg przełajowy 5,7 km Vacu Activ Gym opłacono on-line
137 Sychla Monika Łosino Bieg przełajowy 5,7 km Vacu Activ Gym opłacono on-line
138 Bijok Małgorzata Kobylnica Bieg przełajowy 5,7 km Vacu Activ Gym opłacono on-line
139 Michalak-Małecka Anna Kobylnica Bieg przełajowy 5,7 km Vacu Activ Gym opłacono on-line
W.P.K. Słoń Team Ustka
140 Adamiec Marek Słupsk Bieg przełajowy 5,7 km W.P.K. Słoń Team Ustka opłacono on-line
Walk & Run Team Oborniki
141 Posłuszna Gosia Oborniki Nordic walking 11 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
142 Rudawski Piotr Trzciel Nordic walking 5,7 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
143 Rudawski Maciej Trzciel Nordic walking 11 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
Wataha
144 Posim Bogumiła Dubiel Nordic walking 11 km Wataha opłacono on-line
145 Posim Dariusz Dubiel Nordic walking 11 km Wataha opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
146 Dziekanowski Bartosz Łosino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
147 Włodarczyk Józef Słupsk Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
148 Szymańska Katarzyna Słupsk Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica
149 Andryskowski Marek Lębork Bieg przełajowy 5,7 km
150 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking 11 km opłacono on-line
151 Mądry Dorota Studzienice Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
152 Dyks Krzysztof Mądrzechowo Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
153 Dyks Danuta Mądrzechowo Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
154 Lipińska Zofia Lipusz Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
155 Bończyszyn Bożena Wicko Nordic walking 11 km opłacono on-line
156 Szycko Oliwa Kobylnica Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica
157 Szycko Radek Kobylnica Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica
158 Kowalewska Wiesława Szczecinek Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
159 Niezgoda Małgorzata Szczecinek Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
160 Niezgoda Tomasz Szczecinek Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
161 Wiśnik Agnieszka Szczecinek Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
162 Michalska Małgorzata Szczecinek Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
163 Pruska Agnieszka Widzino Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica
164 Piłczyński Paweł Widzino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
165 Jakuć Krzysztof Starkowo Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne
166 Derda Julia Lulemino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
167 Michalska Agnieszka Lulemino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
168 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic walking 11 km opłacono on-line
169 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
170 Konkol Andrzej Lębork Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
171 Marczak Małgorzata Żelkowo Bieg przełajowy 5,7 km
172 Kwapisz Izabela Słupsk Rekreacyjny nordic walking 5,7 km opłacono on-line
173 Kocoń Sylwia Siemianice Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
174 Białk Roman Gdańsk Nordic walking 11 km opłacono on-line
175 Kozaczuk Jarosław Słupsk Bieg przełajowy 5,7 km opłacono on-line
176 Chałubinski Karol Słupsk Bieg przełajowy 5,7 km
177 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
178 Bryliński Piotr Proszowice Nordic walking 11 km
179 Downar-Zapolski Paweł Słupsk Bieg przełajowy 5,7 km opłacono on-line
180 Kierzk Arkadiusz Cetyń Nordic walking 11 km
181 Zduńska Monika Kobylnica Bieg przełajowy 5,7 km opłacono on-line
182 Brzuchalski Kazimierz Rumia Nordic walking 5,7 km
183 Brzuchalska Danuta Rumia Nordic walking 5,7 km
184 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking 11 km opłacono on-line
185 Jasiłek Kama Radawnica Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
186 Jasiłek Przemysław Radawnica Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
187 Rosa Michał Wejherowo Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
188 Rosa Jakub Wejherowo Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat opłacono on-line
189 Sugier Dorota Kaliska Kościerskie Rekreacyjny nordic walking 5,7 km opłacono on-line
190 Reca Grażyna Kościerzyna Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
191 Kwidzińska Elwira Łubiana Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
192 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking 5,7 km opłacono on-line
193 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking 11 km opłacono on-line
active family pasłęk
194 Formela Andrzej Gdynia Nordic walking 5,7 km active family pasłęk opłacono on-line


Wyświetleń: 19817

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ