Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Active Family | |||||||||
1 | Ledentcova Iuliia | Kaliningrad | Nordic walking 5,7 km | Active Family | opłacono on-line | ||||
2 | Sladkoshtiev Maksim | Kaliningrad | Nordic walking 5,7 km | Active Family | opłacono on-line | ||||
3 | Kromelitskaya Anna | Kaliningrad | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family | opłacono on-line | ||||
4 | Kromelitckaia Irina | Kaliningrad | Nordic walking 5,7 km | Active Family | opłacono on-line | ||||
5 | Kromelitskiy Andrey | Kaliningrad | Nordic walking 5,7 km | Active Family | opłacono on-line | ||||
6 | Yankovskaya Daria | Kaliningrad | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family | opłacono on-line | ||||
7 | Yankovskiy Maksim | Kaliningrad | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family | opłacono on-line | ||||
8 | Laane Elena | Kaliningrad | Nordic walking 5,7 km | Active Family | opłacono on-line | ||||
9 | Yankovskaya Aleksandra | Kaliningrad | Nordic walking 5,7 km | Active Family | opłacono on-line | ||||
10 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | Nordic walking 11 km | Active Family | opłacono on-line | ||||
11 | Formela Andrzej | Pasłęk | Nordic walking 5,7 km | Active Family | opłacono on-line | ||||
12 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family | opłacono on-line | ||||
13 | Rębowski Grzegorz | PASŁĘK | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family | opłacono on-line | ||||
14 | Rębowski Tomasz | Pasłęk | Nordic walking 5,7 km | Active Family | opłacono on-line | ||||
15 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | Active Family | opłacono on-line | ||||
16 | Burliński Xawery | Bytów | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family | opłacono on-line | ||||
17 | Burlińska Katarzyna | Bytów | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Active Family | opłacono on-line | ||||
18 | Burlińska Anna | Gdańsk | Nordic walking 5,7 km | Active Family | opłacono on-line | ||||
Best Beasts | |||||||||
19 | Woźniak-Karczewska Patrycja | Kobylnica | Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica | Best Beasts | |||||
20 | Karczewski Piotr | Kobylnica | Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica | Best Beasts | |||||
21 | Nizioł Małgorzata | Kobylnica | Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica | Best Beasts | |||||
22 | Nizioł Patryk | Kobylnica | Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica | Best Beasts | |||||
Daj Radość Niepełnosprawnym | |||||||||
23 | Janecka Agnieszka | Piła | Nordic walking 5,7 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | ||||
24 | Szymańska Hanna | Skórka | Bieg przełajowy 5,7 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | ||||
25 | Szymański Jacek | Skórka | Nordic walking 11 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | ||||
26 | Łopiński Aleksy | Piła | Nordic walking 11 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | ||||
27 | Krawczyk Dorota | Piła | Nordic walking 5,7 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | ||||
Dwa Kije Słupsk | |||||||||
28 | Szudarski Edward | Słupsk | Nordic walking 5,7 km | Dwa Kije Słupsk | |||||
29 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | Nordic walking 5,7 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | ||||
Dwa Kije Słupsk | |||||||||
30 | Szudarski Marek | Słupsk | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | ||||
31 | Podleś Danuta | Słupsk | Nordic walking 5,7 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | ||||
32 | Czernichowska Teresa | Reblino | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Dwa Kije Słupsk | |||||
ELITE TEAM | |||||||||
33 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Nordic walking 5,7 km | ELITE TEAM | opłacono on-line | ||||
34 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Nordic walking 5,7 km | ELITE TEAM | |||||
35 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | ELITE TEAM | opłacono on-line | ||||
Elektonicznezapisy.pl Team | |||||||||
36 | Sepetowska Kinga | Chwaszczyno | Nordic walking 11 km | Elektonicznezapisy.pl Team | |||||
Elite Team | |||||||||
37 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Nordic walking 5,7 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
38 | Olech Mateusz | Gdańsk | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Elite Team | opłacono on-line | ||||
39 | Olech Anna | Gdańsk | Nordic walking 11 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
40 | Olech Marcin | Gdańsk | Nordic walking 5,7 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
41 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Nordic walking 5,7 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
42 | Zientkiewicz Aga | Banino | Nordic walking 5,7 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
FACE NORDIC WALKING TEAM | |||||||||
43 | RAKOWIECKI ZBIGNIEW | GDAŃSK | Nordic walking 11 km | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono on-line | ||||
Fabryka Nordica Trzcianka | |||||||||
44 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | ||||
45 | Wołk Beata | Trzcianka | Nordic walking 11 km | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
46 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Nordic walking 11 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
47 | Reseman Sylwia | Żukowo | Nordic walking 11 km | Face Nordic Walking Team | |||||
48 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Nordic walking 11 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
49 | Stańczak Ryszard | GDAŃSK | Nordic walking 5,7 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
50 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Nordic walking 5,7 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
GOK Główczyce | |||||||||
51 | Żmuda Paweł | Główczyce | Nordic walking 11 km | GOK Główczyce | opłacono on-line | ||||
KS Metraco Polkowice | |||||||||
52 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Nordic walking 5,7 km | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line | ||||
53 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Nordic walking 5,7 km | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line | ||||
Kolarz-Pol | |||||||||
54 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Bieg przełajowy 5,7 km | Kolarz-Pol | opłacono on-line | ||||
LUKI Team Gdańsk | |||||||||
55 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Nordic walking 5,7 km | LUKI Team Gdańsk | opłacono on-line | ||||
LĘBORSKIE LWY | |||||||||
56 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Nordic walking 11 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
57 | Sibik Beata | Lębork | Nordic walking 5,7 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
58 | Bikowski Marek | Lębork | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
59 | Sałabon Grzegorz | Lębork | Nordic walking 5,7 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
60 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Nordic walking 5,7 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
61 | Bikowska Gabriela | Lębork | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
62 | Szymanowska Anna | Lębork | Nordic walking 5,7 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
63 | Smarszcz Grażyna | Lębork | Nordic walking 5,7 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
64 | Górska Iwona | Lębork | Nordic walking 11 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
MIASTO GORZÓW WLKP. | |||||||||
65 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Nordic walking 5,7 km | MIASTO GORZÓW WLKP. | opłacono on-line | ||||
Marsz Po Zdrowie | |||||||||
66 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | Nordic walking 11 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
67 | Maślanka Iwona | Śmigiel | Nordic walking 5,7 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | ||||
Morsy Skarszewy | |||||||||
68 | Miąskowski Zbigniew | Skarszewy | Nordic walking 5,7 km | Morsy Skarszewy | opłacono on-line | ||||
69 | niemczyk krzysztof | Skarszewy | Nordic walking 11 km | Morsy Skarszewy | opłacono on-line | ||||
NW Wyspa Sobieszewska | |||||||||
70 | Kłos Maciej | Gdańsk | Nordic walking 11 km | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line | ||||
Nadleśnictwo Okonek | |||||||||
71 | Berczyński Henryk | Okonek | Nordic walking 5,7 km | Nadleśnictwo Okonek | opłacono on-line | ||||
Nie zrzeszona | |||||||||
72 | Jarczewska Renata | Goleniów | Bieg przełajowy 5,7 km | Nie zrzeszona | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Kiekrz Poland | |||||||||
73 | Kuczyńska Anna | Oborniki | Nordic walking 5,7 km | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line | ||||
74 | Kuczyński Włodzimierz | Oborniki | Nordic walking 5,7 km | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
75 | Soroka Teresa | Pasłęk | Nordic walking 11 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
76 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
77 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Nordic walking 11 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
78 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Nordic walking 11 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
79 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Nordic walking 11 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
80 | Rogulski Mateusz | Pasłęk | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
81 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Nordic walking 11 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
82 | Rogulski Tomasz | Pasłęk | Nordic walking 11 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
83 | Rogulska Anna | Pasłęk | Nordic walking 11 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
OSP Lulemino | |||||||||
84 | Sałaj Angelika | Zbyszewo | Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica | OSP Lulemino | |||||
Ogólnopolska Grupa Nordic Walking | |||||||||
85 | Kowalski Mirosław | Szczecinek | Nordic walking 5,7 km | Ogólnopolska Grupa Nordic Walking | |||||
Opec gdynia | |||||||||
86 | Rosa Bogumiła | Gdynia | Nordic walking 5,7 km | Opec gdynia | opłacono on-line | ||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
87 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Nordic walking 11 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
88 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | Nordic walking 5,7 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
89 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Nordic walking 11 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
90 | Wendt Jarosław | Gościcino | Nordic walking 11 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
91 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
92 | Drewa Zygmunt | GOŚCICINO | Nordic walking 5,7 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
93 | Piątek Dariusz | gniewino | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
94 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Nordic walking 11 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
95 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Nordic walking 11 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
96 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Nordic walking 5,7 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
Politechnika Gdańska | |||||||||
97 | Duda Aleksandra | Gdańsk | Nordic walking 5,7 km | Politechnika Gdańska | opłacono on-line | ||||
Runners Słońsk | |||||||||
98 | Musiał Łukasz | Słońsk | Bieg przełajowy 5,7 km | Runners Słońsk | opłacono on-line | ||||
SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA | |||||||||
99 | KEIL MAJA | REBLINO | Rekreacyjny nordic walking 5,7 km - dzieci, młodzież i os. npsr. | SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA | |||||
100 | BOJKO TOMASZ | WRZĄCA | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA | |||||
101 | JOPEK TOMASZ | RUNOWO SŁAWIEŃSKIE 3 | Rekreacyjny nordic walking 5,7 km - dzieci, młodzież i os. npsr. | SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA | |||||
102 | BEMOWSKA MARTYNA | WRZĄCA | Rekreacyjny nordic walking 5,7 km - dzieci, młodzież i os. npsr. | SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA | |||||
103 | ŚLUSARCZYK ANNA | SIEMIANICE | Rekreacyjny nordic walking 5,7 km - dzieci, młodzież i os. npsr. | SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA | |||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
104 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Nordic walking 5,7 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
Serikon Team | |||||||||
105 | Pałka Grzegorz | Poznań | Nordic walking 5,7 km | Serikon Team | opłacono on-line | ||||
106 | Seifert Sylwia | Poznań | Nordic walking 5,7 km | Serikon Team | opłacono on-line | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
107 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Nordic walking 5,7 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
Stopa Słupsk | |||||||||
108 | Kasprowicz Małgorzata | Słupsk | Bieg przełajowy 5,7 km | Stopa Słupsk | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podst. nr 84 Gdańsk | |||||||||
109 | Kujawska Hanna | Gdańsk | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Szkoła Podst. nr 84 Gdańsk | opłacono on-line | ||||
110 | Duda Marek | Gdańsk | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Szkoła Podst. nr 84 Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa Kończewo | |||||||||
111 | STEREŃCZAK FABIAN | KULESZEWO | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa Kończewo | |||||
112 | STASIUK BRAYAN | ZAGÓRKI | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa Kończewo | |||||
113 | GRABOWSKI ANTONI | ZAGÓRKI | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa Kończewo | |||||
114 | BARTOSIAK IZABELA | ZAGÓRKI | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa Kończewo | |||||
115 | PACAK KAMIL | KULESZEWO | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa Kończewo | |||||
116 | NEUMANN ANGELIKA | KWAKOWO | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa Kończewo | |||||
117 | LORANT JULIA | ZAGÓRKI | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa Kończewo | |||||
118 | Mańczak Lucyna | Krępa Słupska | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa Kończewo | |||||
Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||||||
119 | Brzozowska Krystyna | Kwakowo | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||
120 | Majkowska Maja | Kwakowo | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||
121 | Sufryt Marika | Kwakowo | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||
122 | Brzozowski Konrad | Kwakowo | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||
123 | Sidorowicz Przemysław | Kwakowo | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||
124 | Wodziński Marcin | Kwakowo | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||
125 | Sufryt Patryk | Kwakowo | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||
126 | Remus Jan | Kwakowo | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||
127 | Chamier Gliszczyński Paweł | Kwakowo | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||
128 | Sajko Hanna | Kwakowo | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||
129 | Owczarek Aleksandra | Kwakowo | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||
130 | Pacan-Skiers Karolina | Kwakowo | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||
131 | Brzozowski Jakub | Kwakowo | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||
132 | Pacan-Skiers Maciej | Kwakowo | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||
133 | Bartnicka Izabela | Kwakowo | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||
134 | Bartnicka Julia | Kwakowo | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | Szkoła Podstawowa w Kwakowie | |||||
Vacu Activ Gym | |||||||||
135 | Jopek Pattycja | Kobylnica | Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica | Vacu Activ Gym | |||||
136 | Sychla Mateusz | Łosino | Bieg przełajowy 5,7 km | Vacu Activ Gym | opłacono on-line | ||||
137 | Sychla Monika | Łosino | Bieg przełajowy 5,7 km | Vacu Activ Gym | opłacono on-line | ||||
138 | Bijok Małgorzata | Kobylnica | Bieg przełajowy 5,7 km | Vacu Activ Gym | opłacono on-line | ||||
139 | Michalak-Małecka Anna | Kobylnica | Bieg przełajowy 5,7 km | Vacu Activ Gym | opłacono on-line | ||||
W.P.K. Słoń Team Ustka | |||||||||
140 | Adamiec Marek | Słupsk | Bieg przełajowy 5,7 km | W.P.K. Słoń Team Ustka | opłacono on-line | ||||
Walk & Run Team Oborniki | |||||||||
141 | Posłuszna Gosia | Oborniki | Nordic walking 11 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line | ||||
142 | Rudawski Piotr | Trzciel | Nordic walking 5,7 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line | ||||
143 | Rudawski Maciej | Trzciel | Nordic walking 11 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line | ||||
Wataha | |||||||||
144 | Posim Bogumiła | Dubiel | Nordic walking 11 km | Wataha | opłacono on-line | ||||
145 | Posim Dariusz | Dubiel | Nordic walking 11 km | Wataha | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
146 | Dziekanowski Bartosz | Łosino | Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica | ||||||
147 | Włodarczyk Józef | Słupsk | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
148 | Szymańska Katarzyna | Słupsk | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | ||||||
149 | Andryskowski Marek | Lębork | Bieg przełajowy 5,7 km | ||||||
150 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Nordic walking 11 km | opłacono on-line | |||||
151 | Mądry Dorota | Studzienice | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
152 | Dyks Krzysztof | Mądrzechowo | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
153 | Dyks Danuta | Mądrzechowo | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
154 | Lipińska Zofia | Lipusz | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
155 | Bończyszyn Bożena | Wicko | Nordic walking 11 km | opłacono on-line | |||||
156 | Szycko Oliwa | Kobylnica | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | ||||||
157 | Szycko Radek | Kobylnica | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | ||||||
158 | Kowalewska Wiesława | Szczecinek | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
159 | Niezgoda Małgorzata | Szczecinek | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
160 | Niezgoda Tomasz | Szczecinek | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
161 | Wiśnik Agnieszka | Szczecinek | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
162 | Michalska Małgorzata | Szczecinek | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
163 | Pruska Agnieszka | Widzino | Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica | ||||||
164 | Piłczyński Paweł | Widzino | Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica | ||||||
165 | Jakuć Krzysztof | Starkowo | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | ||||||
166 | Derda Julia | Lulemino | Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica | ||||||
167 | Michalska Agnieszka | Lulemino | Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica | ||||||
168 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Nordic walking 11 km | opłacono on-line | |||||
169 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
170 | Konkol Andrzej | Lębork | Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |||||
171 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Bieg przełajowy 5,7 km | ||||||
172 | Kwapisz Izabela | Słupsk | Rekreacyjny nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
173 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
174 | Białk Roman | Gdańsk | Nordic walking 11 km | opłacono on-line | |||||
175 | Kozaczuk Jarosław | Słupsk | Bieg przełajowy 5,7 km | opłacono on-line | |||||
176 | Chałubinski Karol | Słupsk | Bieg przełajowy 5,7 km | ||||||
177 | Lipińska Grażyna | Skorzewo | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
178 | Bryliński Piotr | Proszowice | Nordic walking 11 km | ||||||
179 | Downar-Zapolski Paweł | Słupsk | Bieg przełajowy 5,7 km | opłacono on-line | |||||
180 | Kierzk Arkadiusz | Cetyń | Nordic walking 11 km | ||||||
181 | Zduńska Monika | Kobylnica | Bieg przełajowy 5,7 km | opłacono on-line | |||||
182 | Brzuchalski Kazimierz | Rumia | Nordic walking 5,7 km | ||||||
183 | Brzuchalska Danuta | Rumia | Nordic walking 5,7 km | ||||||
184 | MALKIEWICZ MAŁGORZATA | WIERSZYNO | Nordic walking 11 km | opłacono on-line | |||||
185 | Jasiłek Kama | Radawnica | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
186 | Jasiłek Przemysław | Radawnica | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
187 | Rosa Michał | Wejherowo | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
188 | Rosa Jakub | Wejherowo | Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono on-line | |||||
189 | Sugier Dorota | Kaliska Kościerskie | Rekreacyjny nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
190 | Reca Grażyna | Kościerzyna | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
191 | Kwidzińska Elwira | Łubiana | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
192 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Nordic walking 5,7 km | opłacono on-line | |||||
193 | KORZEŃ GRZEGORZ | SŁUPSK | Nordic walking 11 km | opłacono on-line | |||||
active family pasłęk | |||||||||
194 | Formela Andrzej | Gdynia | Nordic walking 5,7 km | active family pasłęk | opłacono on-line |
Wyświetleń: 27102