Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 WENDT JAROSŁAW Gościcino Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
2 Rosołek Elżbieta Zielona Góra Nordic walking 10 km Green Team Zielona Gora opłacono on-line
3 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
4 Maślanka Iwona Śmigiel Nordic walking 5 km Marsz Po Zdrowie 45.00 PLN
5 Denert Jan Augustów Nordic walking 5 km 45.00 PLN
6 Zawodnik Małgorzata Poznań Rekreacyjny nordic walking 5 km Marsz Po Zdrowie 45.00 PLN
7 Sroka Zuzanna Koszalin Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat 30.00 PLN
8 Grzeszczak Małgorzata Gdynia Nordic walking 10 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
9 Bończyszyn Bożena Bończyszyn Wicko Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
10 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska Nordic walking 10 km Polipack Team GWE 45.00 PLN
11 Góral-Brygała Monika Gdańsk Nordic walking 5 km Elite Team opłacono on-line
12 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
13 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
14 Śmig Agnieszka Gdynia Nordic walking 10 km opłacono on-line
15 Boczar Beata Zielona Góra Nordic walking 10 km Green Team Zielona Gora 45.00 PLN
16 Łozińska Wioletta Połczyn-Zdrój Nordic walking 5 km opłacono on-line
17 Kasprowicz Małgorzata Słupsk Bieg 10 km Stopa Słupsk opłacono on-line
18 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
19 PALKA OLENA ŻUKOWO Nordic walking 5 km opłacono on-line
20 BORYŃSKA HALINA GDYNIA Nordic walking 5 km opłacono on-line
21 Konkol Krystyna Lębork Nordic walking 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
22 Szczęsna Renata Słupsk Rekreacyjny nordic walking 5 km opłacono on-line
23 Tatarewicz Arkadiusz Gdańsk Nordic walking 10 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
24 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking 5 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
25 Kuczyński Włodzimierz Kuczyński Oborniki Nordic walking 5 km Nordic Walking Kiekrz Poland 45.00 PLN
26 Chęcińska Krystyna Złotniki Nordic walking 5 km UKS Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
27 Ponka Barbara Wejherowo Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE 45.00 PLN
28 Ponka Radosław Wejherowo Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE 45.00 PLN
29 Kaczmarek Maja Wejherowo Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
30 Rudek Małgorzata Rumia Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne 30.00 PLN
31 Drewa Zygmunt GOŚCICINO Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
32 Babińska Joanna Łeba Bieg 10 km Błękitne Morsy Łebskie opłacono on-line
33 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking 10 km opłacono on-line
34 Jemrych Dorota Złotniki Nordic walking 5 km UKS Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
35 Gutowski PAWEŁ Prudnik Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Wesoły Borsuk Team 30.00 PLN
36 Ewertowska Ewa Poznań Nordic walking 5 km Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
37 Kromski Paweł Kiekrz Nordic walking 5 km Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono on-line
38 Kuczyński Włodzimierz Oborniki Nordic walking 5 km Nordic Walking Kiekrz Poland 45.00 PLN
39 Mrozik Aleksandra Bydgoszcz Nordic walking 10 km opłacono on-line
40 Markin Evgenij Kaliningrad Nordic walking 10 km opłacono on-line
41 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
42 Knitter Tomasz Dziemiany Nordic walking 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono on-line
43 Rudawski Maciej Trzciel Nordic walking 10 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
44 Zaitcev Vasilii Kaliningrad Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family opłacono on-line
45 Zaitceva Svetlana Kaliningrad Nordic walking 5 km Active Family opłacono on-line
46 Zaitcev Dmitrii Kaliningrad Nordic walking 5 km Active Family opłacono on-line
47 LEHMANN DANUTA POZNAŃ Nordic walking 5 km UKS GIMNAZJON SUCHY LAS opłacono on-line
48 KAPSA EMILIA LUBOŃ Nordic walking 5 km UKS Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
49 Kałużna Magdalena Suchy Las Nordic walking 5 km UKS Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
50 Kałużny Waldemar Suchy Las Nordic walking 5 km UKS Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
51 Bryliński Piotr Proszowice Nordic walking 10 km 45.00 PLN
52 POBŁOCKA MARIA SKORZEWO Nordic walking 10 km KOŚCIERSKI KLUB NORDIK WALKING opłacono on-line
53 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Elite Team opłacono on-line
54 Olech Anna Gdańsk Nordic walking 10 km Elite Team opłacono on-line
55 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking 5 km Elite Team opłacono on-line
56 Pruska Agnieszka Słupsk Nordic walking 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
57 Szudobaj Hanna Słupsk Nordic walking 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
58 Badziąg Waldemar Słupsk Nordic walking 5 km Elite Team opłacono on-line
59 Sawa Helena Lębork Nordic walking 5 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
60 Rogulski Mateusz Pasłęk Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
61 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
62 Rogulska Anna Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
63 mieczkowski tomasz pasłęk Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
64 Przygoda Agnieszka Pasłęk Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
65 Przygoda Mariusz Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
66 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 10 km Face Nordic Walking Team 45.00 PLN
67 Szudarski Marek Słupsk Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Dwa Kije Słupsk 30.00 PLN
68 Szudarski Edward Słupsk Nordic walking 5 km Dwa Kije Słupsk 45.00 PLN
69 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk Nordic walking 5 km Dwa Kije Słupsk 45.00 PLN
70 Posim Bogumiła Dubiel Nordic walking 10 km Wataha opłacono on-line
71 Posim Dariusz Dubiel Nordic walking 10 km Wataha opłacono on-line
72 Szymańska Hanna Skórka Bieg 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
73 Szymański Jacek Skórka Nordic walking 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
74 Konkol Andrzej Lębork Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne KreativSport Lębork opłacono on-line
75 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic walking 5 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
76 Bikowski Marek Lębork Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Lęborskie Lwy opłacono on-line
77 Bikowska Gabriela Lębork Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Lęborskie Lwy opłacono on-line
78 Sibik Beata Lębork Nordic walking 5 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
79 Kusza Jolanta Suchy Las Nordic walking 5 km UKS GIMNAZJON SUCHY LAS opłacono on-line
80 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking 5 km Lęborskie Lwy 45.00 PLN
81 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
82 Szymanowska Anna Lębork Nordic walking 5 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
83 Zemła Maja Warszawa Bieg 10 km opłacono on-line
84 Kopańczuk Piotr Warszawa Bieg 10 km Ośka Warszawa opłacono on-line
85 Białk Roman Gdańsk Nordic walking 10 km opłacono on-line
86 Mulkowska Mariola Złotniki Nordic walking 5 km UKS GIMNAZJON SUCHY LAS opłacono on-line
87 Kop Wiesław Piła Nordic walking 5 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
88 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
89 Wankiewicz Irena Piła Nordic walking 5 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
90 Kusza Henryk Suchy Las Nordic walking 5 km UKS Gimnazjon Suchy Las opłacono on-line
91 Piaskowska Małgorzata Suchy Dwór Nordic walking 5 km opłacono on-line
92 Kostecki Wiesław Nowy Dwór Mazowiecki Nordic walking 5 km KB LEGIONOWO opłacono on-line
93 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic walking 10 km opłacono on-line
94 Schwarz Izabela Pogórze Nordic walking 5 km opłacono on-line
95 Pierzchała Marek Luzino Nordic walking 10 km opłacono on-line
96 Piątek Dariusz gniewino Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
97 Szymska Małgorzata Szczecin Nordic walking 5 km NWPL/Szczecin opłacono on-line
98 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
99 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne ELITE TEAM opłacono on-line
100 Seifert Sylwia Poznań Nordic walking 5 km Serikon Team opłacono on-line


Wyświetleń: 6663

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ