Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking

5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR OSTRZEŻENIA rodzina DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS STARTU
1 177 GRODZKI IRENEUSZ M 1 M 40-49 GORZÓW WLKP. MIASTO GORZÓW WLKP. 5km NW 0:30:49 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km] 0:05:04
2 368 TOPOREK RAFAŁ M 2 M NPSR PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE NPSR tak 5km NW 0:30:58 9.69 [km/h] 0:06:12 [min/km] 0:07:45
3 299 BRZOZOWSKI PIOTR M 3 M 30-39 SŁAWNO AKTYWNI POSTOMINO 5km NW 0:31:25 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:05:05
4 172 FRĄCKOWIAK ROMAN M 4 M 50-59 1 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE tak FRĄCKOWIAK 5km NW 0:31:28 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km] 0:05:05
5 171 FRĄCKOWIAK MATEUSZ M 5 M 16-29 1 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE tak FRĄCKOWIAK 5km NW 0:32:20 9.28 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:05:06
6 198 KOP WIESŁAW M 6 M 50-59 2 PIŁA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM tak 5km NW 0:32:21 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:07:28
7 288 ZMYSŁOWSKI ZYGMUNT M 7 M 60-69 1 LUBASZ NORDIC WALKING LUBASZ tak 5km NW 0:32:23 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km] 0:06:56
8 187 JASIŁEK PRZEMYSŁAW M 8 M 40-49 1 RADAWNICA 5km NW 0:32:54 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km] 0:05:04
9 282 ZAITCEV DMITRII M 9 M 40-49 2 KALININGRAD ACTIVE FAMILY tak ZAITCEV 5km NW 0:33:10 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km] 0:06:51
10 206 KROMELITSKIY ANDREY M 10 M 40-49 3 KALININGRAD ACTIVE FAMILY KROMELITSKAYA 5km NW 0:33:11 9.04 [km/h] 0:06:38 [min/km] 0:06:54
11 199 KOPCZEWSKI DARIUSZ M 11 M 50-59 3 KOSZALIN ELITE TEAM 5km NW 0:33:20 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:05:04
12 248 SAŁABON GRZEGORZ M 12 M 50-59 4 LĘBORK LĘBORSKIE LWY tak 5km NW 0:33:24 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km] 0:05:04
13 239 RĘBOWSKI TOMASZ M 13 M 30-39 1 PASŁĘK ACTIVE FAMILY RĘBOWSCY 5km NW 0:33:36 8.93 [km/h] 0:06:43 [min/km] 0:05:06
14 219 MAŚLANKA IWONA K 1 K 40-49 ŚMIGIEL MARSZ PO ZDROWIE 5km NW 0:33:39 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km] 0:05:43
15 223 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA K 2 K 50-59 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE FRĄCKOWIAK 5km NW 0:33:51 8.86 [km/h] 0:06:46 [min/km] 0:05:42
16 294 KONKOL ANDRZEJ M 14 M 60-69 2 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 0 tak 5km NW 0:34:01 8.82 [km/h] 0:06:48 [min/km] 0:05:05
17 259 SZUDARSKI EDWARD M 15 M 60-69 3 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5km NW 0:34:15 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km] 0:07:24
18 184 JANKOWSKI MARCIN M 16 M 40-49 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:34:15 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km] 0:06:51
19 207 KROMSKI PAWEŁ M 17 M 50-59 5 KIEKRZ NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND 5km NW 0:34:27 8.71 [km/h] 0:06:53 [min/km] 0:06:47
20 185 JANKOWSKI MATEUSZ M 18 M 16-29 2 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:34:36 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:06:40
21 265 SZYMSKA MAŁGORZATA K 3 K 30-39 SZCZECIN NWPL/SZCZECIN 5km NW 0:34:37 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:08:51
22 245 RUDAWSKI PIOTR M 19 M 30-39 2 TRZCIEL WALK & RUN TEAM OBORNIKI 5km NW 0:34:37 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:06:40
23 201 KOSTECKI WIESŁAW M 20 M 60-69 4 NOWY DWÓR MAZOWIECKI KB LEGIONOWO 5km NW 0:34:37 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:00:00
24 266 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 21 M 40-49 5 GDAŃSK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:34:57 8.58 [km/h] 0:06:59 [min/km] 0:06:48
25 153 BARTOSIEWICZ ŁUKASZ M 22 M 30-39 3 GDAŃSK LUKI TEAM GDAŃSK 5km NW 0:35:05 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km] 0:06:40
26 263 SZYMANOWSKA ANNA K 4 K 50-59 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:35:21 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km] 0:05:40
27 264 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 23 M 60-69 5 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:35:27 8.46 [km/h] 0:07:05 [min/km] 0:05:04
28 151 BADOCHA-DUDA MAŁGORZATA K 5 K 50-59 2 GDAŃSK ELITE TEAM 5km NW 0:35:46 8.39 [km/h] 0:07:09 [min/km] 0:09:54
29 232 POSŁUSZNY PAWEŁ M 24 M 13-15 1 OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI POSŁUSZNI 5km NW 0:35:50 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km] 0:06:43
30 178 GRUPIŃSKA KATARZYNA K 6 K 50-59 3 LUBASZ NORDIC WALKING LUBASZ 5km NW 0:35:55 8.35 [km/h] 0:07:11 [min/km] 0:09:59
31 273 WILKOŁEK-SZUDARSKA SATURNINA K 7 K 60-69 1 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5km NW 0:36:01 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km] 0:05:41
32 283 ZAITCEV VASILII M 25 M 10-12 1 KALININGRAD ACTIVE FAMILY ZAITCEV 5km NW 0:36:29 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km] 0:11:24
33 241 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 8 K 40-49 1 SOPOT tak 5km NW 0:36:33 8.21 [km/h] 0:07:19 [min/km] 0:08:55
34 270 WAWRZYNIAK IGOR M 26 M 13-15 2 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:36:36 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km] 0:11:14
35 225 OLECH MATEUSZ M 27 M 10-12 2 GDAŃSK ELITE TEAM OLECH 5km NW 0:36:40 8.18 [km/h] 0:07:20 [min/km] 0:11:14
36 203 KRAKOWIAK MAŁGORZATA K 9 K 50-59 4 WIRY UKS-GIMNAZJON SUCHY LAS 5km NW 0:36:44 8.17 [km/h] 0:07:21 [min/km] 0:10:02
37 366 SZUDARSKI MAREK M 28 M NPSR 1 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK NPSR 5km NW 0:36:45 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km] 0:06:43
38 215 KWIDZIŃSKA ELWIRA K 10 K 40-49 2 ŁUBIANA 5km NW 0:36:48 8.15 [km/h] 0:07:22 [min/km] 0:04:10
39 155 BERCZYŃSKI HENRYK M 29 M 60-69 6 OKONEK NADLEŚNICTWO OKONEK (LEŚNIK) 5km NW 0:36:49 8.15 [km/h] 0:07:22 [min/km] 0:07:28
40 272 WICHER JOLANTA K 11 K 40-49 3 LUBASZ NORDIC WALKING LUBASZ 5km NW 0:36:50 8.14 [km/h] 0:07:22 [min/km] 0:08:56
41 269 WAWRZYNIAK ANNA K 12 K 40-49 4 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:36:54 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km] 0:08:54
42 255 SMARSZCZ GRAŻYNA K 13 K 60-69 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:37:01 8.10 [km/h] 0:07:24 [min/km] 0:05:41
43 256 STAŃCZAK GRAŻYNA K 14 K 60-69 3 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:37:06 8.09 [km/h] 0:07:25 [min/km] 0:10:05
44 367 TOPOREK ALEKSANDRA K 15 K NPSR 1 GDYNIA ELITE TEAM NPSR 5km NW 0:37:12 8.06 [km/h] 0:07:26 [min/km] 0:08:53
45 212 KUSZA HENRYK M 30 M 50-59 6 SUCHY LAS UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5km NW 0:37:21 8.03 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:06:51
46 211 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 31 M 60-69 7 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:37:22 8.03 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:07:28
47 287 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 32 M 40-49 6 BANINO ELITE TEAM 5km NW 0:37:28 8.01 [km/h] 0:07:30 [min/km] 0:06:56
48 233 PRUSKA AGNIESZKA K 16 K 40-49 5 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5km NW 0:37:30 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km] 0:05:41
49 169 DUDA SŁAWOMIR M 33 M 50-59 7 GDAŃSK ELITE TEAM tak 5km NW 0:37:30 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km] 0:06:54
50 195 KIERSNOWSKI HENRYK M 34 M 70+ 1 GDAŃSK tak 5km NW 0:37:30 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km] 0:07:32
51 262 SZYCKO RADEK M 35 M 40-49 7 SŁUPSK 5km NW 0:37:34 7.99 [km/h] 0:07:31 [min/km] 0:06:47
52 292 PRZYGODA MARIUSZ M 36 M 40-49 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:37:52 7.92 [km/h] 0:07:34 [min/km] 0:06:54
53 352 BIKOWSKA GABRIELA K 17 K NPSR 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY NPSR 5km NW 0:37:54 7.92 [km/h] 0:07:35 [min/km] 0:05:42
54 257 STAŃCZAK RYSZARD M 37 M 70+ 2 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:37:56 7.91 [km/h] 0:07:35 [min/km] 0:07:28
55 152 BADZIĄG WALDEMAR M 38 M 50-59 8 SŁUPSK ELITE TEAM 5km NW 0:38:00 7.89 [km/h] 0:07:36 [min/km] 0:06:48
56 159 BUJNICKA MAGDALENA K 18 K 13-15 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK BUJNICCY 5km NW 0:38:02 7.89 [km/h] 0:07:36 [min/km] 0:11:17
57 224 OLECH MARCIN M 39 M 40-49 9 GDAŃSK ELITE TEAM OLECH 5km NW 0:38:09 7.86 [km/h] 0:07:38 [min/km] 0:06:51
58 230 PONKA BARBARA K 19 K 40-49 6 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:38:11 7.86 [km/h] 0:07:38 [min/km] 0:08:57
59 279 YANKOVSKAYA ALEKSANDRA K 20 K 30-39 1 KALININGRAD ACTIVE FAMILY YANKOVSKIY 5km NW 0:38:11 7.86 [km/h] 0:07:38 [min/km] 0:08:58
60 356 ŁĘCKI JAN M 40 M NPSR 2 GDYNIA ELITE TEAM NPSR 5km NW 0:38:17 7.84 [km/h] 0:07:39 [min/km] 0:06:44
61 260 SZUDOBAJ HANNA K 21 K 50-59 5 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5km NW 0:38:35 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km] 0:10:13
62 165 CHYLIŃSKI ANDRZEJ M 41 M 40-49 10 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ tak 5km NW 0:38:39 7.76 [km/h] 0:07:44 [min/km] 0:06:43
63 296 MROZIK ALEKSANDRA K 22 K 40-49 7 BYDGOSZCZ tak 5km NW 0:38:40 7.76 [km/h] 0:07:44 [min/km] 0:05:43
64 208 KUCZYŃSKA ANNA K 23 K 50-59 6 OBORNIKI NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND 5km NW 0:38:42 7.75 [km/h] 0:07:44 [min/km] 0:10:08
65 189 JURDZIŃSKI EDMUND M 42 M 70+ 3 PRZEZMIEROWO UKS GIMNAZJON SUCHY LAS tak 5km NW 0:39:05 7.68 [km/h] 0:07:49 [min/km] 0:07:32
66 238 RĘBOWSKI MATEUSZ M 43 M 0-9 1 PASŁĘK ACTIVE FAMILY RĘBOWSCY 5km NW 0:39:08 7.67 [km/h] 0:07:50 [min/km] 0:11:14
67 213 KUSZA JOLANTA K 24 K 50-59 7 SUCHY LAS UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5km NW 0:39:28 7.60 [km/h] 0:07:54 [min/km] 0:10:02
68 191 KAŁUŻNY WALDEMAR M 44 M 50-59 9 SUCHY LAS UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5km NW 0:39:36 7.58 [km/h] 0:07:55 [min/km] 0:06:54
69 205 KROMELITSKAYA ANNA K 25 K 10-12 1 KALININGRAD ACTIVE FAMILY KROMELITSKAYA 5km NW 0:39:46 7.54 [km/h] 0:07:57 [min/km] 0:11:25
70 170 EWERTOWSKA EWA K 26 K 50-59 8 POZNAŃ NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND 5km NW 0:39:48 7.54 [km/h] 0:07:58 [min/km] 0:10:08
71 281 YANKOVSKIY MAKSIM M 45 M 10-12 3 KALININGRAD ACTIVE FAMILY YANKOVSKIY 5km NW 0:39:55 7.52 [km/h] 0:07:59 [min/km] 0:11:17
72 280 YANKOVSKAYA DARIA K 27 K 0-9 1 KALININGRAD ACTIVE FAMILY 5km NW 0:40:00 7.50 [km/h] 0:08:00 [min/km] 0:11:24
73 222 MULKOWSKA MARIOLA K 28 K 60-69 4 ZŁOTNIKI UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5km NW 0:40:04 7.49 [km/h] 0:08:01 [min/km] 0:10:28
74 359 MIECZKOWSKI TOMASZ M 46 M NPSR 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK NPSR 5km NW 0:40:04 7.49 [km/h] 0:08:01 [min/km] 0:08:18
75 214 KUTNIEWSKA MARIA K 29 K 60-69 5 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:40:08 7.48 [km/h] 0:08:02 [min/km] 0:10:10
76 204 KROMELITCKAIA IRINA K 30 K 40-49 8 KALININGRAD ACTIVE FAMILY KROMELITSKAYA 5km NW 0:40:09 7.47 [km/h] 0:08:02 [min/km] 0:09:10
77 188 JEMRYCH DOROTA K 31 K 60-69 6 ZŁOTNIKI UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5km NW 0:40:14 7.46 [km/h] 0:08:03 [min/km] 0:10:28
78 218 ŁOZIŃSKA WIOLETTA K 32 K 50-59 9 POŁCZYN-ZDRÓJ 5km NW 0:40:32 7.40 [km/h] 0:08:06 [min/km] 0:09:59
79 285 ZIELIŃSKI JACEK M 47 M 60-69 8 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:40:42 7.37 [km/h] 0:08:08 [min/km] 0:07:25
80 216 LAANE ELENA K 33 K 16-29 1 KALININGRAD ACTIVE FAMILY 5km NW 0:40:43 7.37 [km/h] 0:08:09 [min/km] 0:08:51
81 240 ROGULSKI MATEUSZ M 48 M 13-15 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK ROGULSKI 5km NW 0:40:46 7.36 [km/h] 0:08:09 [min/km] 0:11:14
82 197 KONKOL KRYSTYNA K 34 K 50-59 10 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5km NW 0:40:46 7.36 [km/h] 0:08:09 [min/km] 0:09:54
83 258 STRÓŻYNA WIESŁAWA K 35 K 50-59 11 LUBASZ NORDIC WALKING LUBASZ 5km NW 0:40:47 7.36 [km/h] 0:08:09 [min/km] 0:09:54
84 276 WŁODARCZYK JÓZEF M 49 M 60-69 9 SŁUPSK 5km NW 0:40:50 7.35 [km/h] 0:08:10 [min/km] 0:07:34
85 252 SIBIK BEATA K 36 K 50-59 12 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 1min 5km NW 0:41:04 7.31 [km/h] 0:08:13 [min/km] 0:10:02
86 267 ŚLEDZIEWSKI DOMINIK M 50 M 16-29 3 GDAŃSK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:41:09 7.29 [km/h] 0:08:14 [min/km] 0:06:40
87 358 MARKINA INNA K 37 K NPSR 3 KALININGRAD ACTIVE FAMILY NPSR 5km NW 0:41:17 7.27 [km/h] 0:08:15 [min/km] 0:09:10
88 274 WIŚNIOWSKA RENATA K 38 K 50-59 13 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:41:19 7.26 [km/h] 0:08:16 [min/km] 0:09:54
89 293 SKOWROŃSKA-ŁOPIŃSKA GENOWEFA K 39 K 60-69 7 PIŁA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM tak 5km NW 0:41:45 7.19 [km/h] 0:08:21 [min/km] 0:10:30
90 244 ROSA MICHAŁ M 51 M 30-39 4 WEJHEROWO 5km NW 0:41:55 7.16 [km/h] 0:08:23 [min/km] 0:10:08
91 242 ROSA BOGUMIŁA K 40 K 60-69 8 GDYNIA 5km NW 0:41:56 7.15 [km/h] 0:08:23 [min/km] 0:10:05
92 251 SEIFERT SYLWIA K 41 K 40-49 9 POZNAŃ SERIKON TEAM 5km NW 0:42:05 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km] 0:08:58
93 176 GÓRAL-BRYGAŁA MONIKA K 42 K 40-49 10 GDAŃSK ELITE TEAM 5km NW 0:42:06 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km] 0:09:26
94 154 BASZKIEWICZ JANUSZ M 52 M 60-69 10 GOLENÓW UTW GOLENIÓW tak 5km NW 0:42:09 7.12 [km/h] 0:08:26 [min/km] 0:07:35
95 275 WIŚNIOWSKI JERZY M 53 M 60-69 11 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:42:23 7.08 [km/h] 0:08:29 [min/km] 0:07:32
96 291 CHĘCIŃSKA KRYSTYNA K 43 K 60-69 9 ZŁOTNIKI UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5km NW 0:42:33 7.05 [km/h] 0:08:31 [min/km] 0:10:27
97 249 SAWA HELENA K 44 K 70+ 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km NW 0:42:49 7.01 [km/h] 0:08:34 [min/km] 0:10:02
98 193 KLUCZKA MIRKA K 45 K 40-49 11 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5km NW 0:43:06 6.96 [km/h] 0:08:37 [min/km] 0:09:12
99 227 PAŁKA GRZEGORZ M 54 M 60-69 12 POZNAŃ SERIKON TEAM 5km NW 0:43:13 6.94 [km/h] 0:08:39 [min/km] 0:07:25
100 209 KUCZYŃSKI WŁODZIMIERZ M 55 M 60-69 13 OBORNIKI NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND 5km NW 0:43:14 6.94 [km/h] 0:08:39 [min/km] 0:07:24
101 362 PRZYGODA AGNIESZKA K 46 K NPSR 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK NPSR 5km NW 0:43:17 6.93 [km/h] 0:08:39 [min/km] 0:10:00
102 221 MRÓZ BARBARA K 47 K 30-39 2 CZARNKÓW NORDIC WALKING LUBASZ 5km NW 0:43:22 6.92 [km/h] 0:08:40 [min/km] 0:08:55
103 284 ZAITCEVA SVETLANA K 48 K 40-49 12 KALININGRAD ACTIVE FAMILY ZAITCEV 5km NW 0:43:24 6.91 [km/h] 0:08:41 [min/km] 0:09:16
104 200 KOPCZYŃSKA IRENA K 49 K 60-69 10 BORKOWO ELITE TEAM 5km NW 0:43:25 6.91 [km/h] 0:08:41 [min/km] 0:10:14
105 297 KASPROWICZ ARON M 56 M 10-12 4 SŁUPSK 5km NW 0:43:53 6.84 [km/h] 0:08:47 [min/km] 0:11:31
106 157 BRZUCHALSKA DANUTA K 50 K 60-69 11 RUMIA 5km NW 0:43:59 6.82 [km/h] 0:08:48 [min/km] 0:10:04
107 190 KAŁUŻNA MAGDALENA K 51 K 50-59 14 SUCHY LAS UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5km NW 0:44:03 6.81 [km/h] 0:08:49 [min/km] 0:10:00
108 351 BASZKIEWICZ BARBARA K 52 K NPSR 5 GOLENÓW UTW GOLENIÓW NPSR 5km NW 0:44:18 6.77 [km/h] 0:08:52 [min/km] 0:10:46
109 163 DUCH URSZULA K 53 K 60-69 12 GOLENÓW UTW GOLENIÓW tak 5km NW 0:44:31 6.74 [km/h] 0:08:54 [min/km] 0:10:32
110 290 BRZOZOWSKA RENATA K 54 K 40-49 13 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5km NW 0:44:38 6.72 [km/h] 0:08:56 [min/km] 0:09:22
111 286 ZIENTKIEWICZ AGA K 55 K 40-49 14 BANINO ELITE TEAM 5km NW 0:44:44 6.71 [km/h] 0:08:57 [min/km] 0:09:10
112 156 BORYŃSKA HALINA K 56 K 60-69 13 GDYNIA 5km NW 0:44:51 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km] 0:10:39
113 217 LEHMANN DANUTA K 57 K 70+ 2 POZNAŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5km NW 0:44:52 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km] 0:10:30
114 268 WANKIEWICZ IRENA K 58 K 50-59 15 PIŁA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM 5km NW 0:44:55 6.68 [km/h] 0:08:59 [min/km] 0:10:11
115 235 PRZYBYLSKI WALDEMAR M 57 M 70+ 4 GOLENÓW UTW GOLENIÓW 5km NW 0:44:59 6.67 [km/h] 0:09:00 [min/km] 0:07:38
116 353 BIKOWSKI MAREK M 58 M NPSR 4 LĘBORK LĘBORSKIE LWY NPSR 5km NW 0:45:01 6.66 [km/h] 0:09:00 [min/km] 0:02:51
117 158 BRZUCHALSKI KAZIMIERZ M 59 M 60-69 14 RUMIA 5km NW 0:45:17 6.62 [km/h] 0:09:03 [min/km] 0:02:55
118 247 RYNKOWSKI WIESŁAW M 60 M 70+ 5 GOLENÓW UTW GOLENIÓW 1min 5km NW 0:45:26 6.60 [km/h] 0:09:05 [min/km] 0:08:13
119 174 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 59 K 40-49 15 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:45:47 6.55 [km/h] 0:09:09 [min/km] 0:09:16
120 175 GÓRA BEATA K 60 K 40-49 16 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:45:49 6.55 [km/h] 0:09:10 [min/km] 0:09:12
121 183 JANISZEWSKI EUGENIUSZ M 61 M 60-69 15 GOLENÓW UTW GOLENIÓW 5km NW 0:45:50 6.55 [km/h] 0:09:10 [min/km] 0:07:35
122 228 PANEK ANETA K 61 K 40-49 17 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 5km NW 0:45:50 6.55 [km/h] 0:09:10 [min/km] 0:09:11
123 231 POSŁUSZNY KAMIL M 62 M 10-12 5 OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI 5km NW 0:45:55 6.53 [km/h] 0:09:11 [min/km] 0:11:18
124 181 IZBIŃSKI WITOLD M 63 M 60-69 16 GOLENÓW UTW GOLENIÓW 5km NW 0:46:13 6.49 [km/h] 0:09:15 [min/km] 0:07:37
125 164 CHORYŃSKA DANUTA K 62 K 70+ 3 SWARZĘDZ 5km NW 0:46:21 6.47 [km/h] 0:09:16 [min/km] 0:10:42
126 354 JARCZAK ALEKSANDRA K 63 K NPSR 6 OSTRÓW WIELKOPOLSKI UKS-GIMNAZJON SUCHY LAS NPSR 5km NW 0:46:31 6.45 [km/h] 0:09:18 [min/km] 0:09:55
127 278 WROŃSKA WANDA K 64 K 60-69 14 GOLENÓW UTW GOLENIÓW 5km NW 0:46:34 6.44 [km/h] 0:09:19 [min/km] 0:10:32
128 192 KAPSA EMILIA K 65 K 70+ 4 LUBOŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5km NW 0:46:40 6.43 [km/h] 0:09:20 [min/km] 0:10:30
129 357 MARCZYŃSKA MARTA K 66 K NPSR 7 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE NPSR 5km NW 0:47:17 6.34 [km/h] 0:09:27 [min/km] 0:08:52
130 166 DREWA ZYGMUNT M 64 M 70+ 6 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5km NW 0:47:20 6.34 [km/h] 0:09:28 [min/km] 0:07:35
131 210 KULCZYCKI JAN M 65 M 60-69 17 GDAŃSK 5km NW 0:47:47 6.28 [km/h] 0:09:33 [min/km] 0:07:32
132 364 RUDEK MAŁGORZATA K 67 K NPSR 8 RUMIA NPSR 5km NW 0:48:17 6.21 [km/h] 0:09:39 [min/km] 0:09:25
133 229 PIASKOWSKA MAŁGORZATA K 68 K 40-49 18 SUCHY DWÓR 5km NW 0:48:27 6.19 [km/h] 0:09:41 [min/km] 0:09:13
134 250 SCHWARZ IZABELA K 69 K 40-49 19 POGÓRZE 5km NW 0:48:27 6.19 [km/h] 0:09:41 [min/km] 0:09:13
135 298 HOKUSZ BRUNON M 67 M 70+ 7 ŁEBA TEAM ŁEBA 5km NW 0:49:16 6.09 [km/h] 0:09:51 [min/km] 0:07:35
136 289 MACKO KLAUDIA K 71 K 16-29 2 GDYNIA 5km NW 0:49:23 6.07 [km/h] 0:09:53 [min/km] 0:08:52
137 277 WORONOWICZ MIROSŁAWA K 72 K 60-69 15 ZŁOTNIKI UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5km NW 0:49:36 6.05 [km/h] 0:09:55 [min/km] 0:10:28
138 253 SIPOWICZ JERZUNIA K 73 K 70+ 5 GOLENÓW UTW GOLENIÓW 5km NW 0:50:42 5.92 [km/h] 0:10:08 [min/km] 0:10:34
139 220 MÓWIŃSKA JANINA K 74 K 70+ 6 GOLENÓW UTW GOLENIÓW 5km NW 0:50:49 5.90 [km/h] 0:10:10 [min/km] 0:10:39
140 182 JANISZEWSKA GRAŻYNA K 75 K 60-69 16 GOLENÓW UTW GOLENIÓW 5km NW 0:50:50 5.90 [km/h] 0:10:10 [min/km] 0:10:34
141 180 IZBIŃSKA ZOFIA K 76 K 60-69 17 GOLENÓW UTW GOLENIÓW 5km NW 0:50:55 5.89 [km/h] 0:10:11 [min/km] 0:10:35
142 365 SIPOWICZ LECH M 68 M NPSR 5 GOLENÓW UTW GOLENIÓW NPSR tak 5km NW 0:53:13 5.64 [km/h] 0:10:39 [min/km] 0:08:03
143 360 MIELIANIEC IRENA K 77 K NPSR 9 GOLENÓW UTW GOLENIÓW NPSR 5km NW 0:54:47 5.48 [km/h] 0:10:57 [min/km] 0:10:46
144 194 KASPROWICZ WIKTORIA K 78 K 0-9 2 SŁUPSK 5km NW 0:57:12 5.24 [km/h] 0:11:26 [min/km] 0:11:18
145 234 PRZYBYLSKA HALINA K 79 K 70+ 7 GOLENÓW UTW GOLENIÓW 5km NW 0:59:46 5.02 [km/h] 0:11:57 [min/km] 0:10:44
146 271 WEBER STANISŁAWA K 80 K 60-69 18 GOLENÓW UTW GOLENIÓW 5km NW 0:59:50 5.01 [km/h] 0:11:58 [min/km] 0:10:41
147 363 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 81 K NPSR 10 PASŁĘK ACTIVE FAMILY NPSR RĘBOWSCY 5km NW 1:15:54 3.95 [km/h] 0:15:11 [min/km] 0:11:28
148 161 RĘBOWSKA MARTYNA K 82 K 0-9 3 BYTÓW ACTIVE FAMILY 5km NW 1:21:32 3.68 [km/h] 0:16:18 [min/km] 0:11:29

10km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR OSTRZEŻENIA x DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS STARTU
1 61 YANKOVSKIY DMITRIY M 1 M 40-49 KALININGRAD ACTIVE FAMILY YANKOVSKIY 10km NW 1:00:48 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km] 0:00:52
2 16 KŁOS MACIEJ M 2 M 0-39 GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 10km NW 1:02:49 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:00:52
3 17 KNITTER TOMASZ M 3 M 0-39 DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 10km NW 1:03:03 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km] 0:00:52
4 25 KUŹMICZ ADAM M 4 M 0-39 1 MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE 10km NW 1:03:14 9.49 [km/h] 0:06:19 [min/km] 0:00:52
5 19 KORZEŃ GRZEGORZ M 5 M 40-49 1 SŁUPSK 10km NW 1:03:34 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km] 0:00:53
6 43 POSŁUSZNY PRZEMEK M 6 M 40-49 2 OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI POSŁUSZNI 10km NW 1:07:16 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km] 0:02:48
7 54 SMARSZCZ WIESŁAW M 7 M 60-69 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 10km NW 1:09:14 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:00:53
8 9 DREWA MARIAN M 8 M 60-69 2 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 10km NW 1:09:37 8.62 [km/h] 0:06:58 [min/km] 0:00:54
9 31 MARCZYŃSKI ADAM M 9 M 40-49 3 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE tak 10km NW 1:09:41 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km] 0:02:47
10 32 MARKIN EVGENIJ M 10 M 0-39 2 KALININGRAD ACTIVE FAMILY 10km NW 1:10:17 8.54 [km/h] 0:07:02 [min/km] 0:02:32
11 24 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 1 K 40-49 KRĘPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE 10km NW 1:10:36 8.50 [km/h] 0:07:04 [min/km] 0:01:31
12 65 RAKOWIECKI ZBIGNIEW M 11 M 50-59 1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 10km NW 1:10:43 8.48 [km/h] 0:07:04 [min/km] 0:00:53
13 2 BANASIAK DAMIAN M 12 M 0-39 3 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 10km NW 1:11:36 8.38 [km/h] 0:07:10 [min/km] 0:02:33
14 41 POSIM DARIUSZ M 13 M 50-59 2 DUBIEL WATAHA 10km NW 1:11:39 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km] 0:02:43
15 5 BOCZAR BEATA K 2 K 50-59 ZIELONA GÓRA GREEN TEAM ZIELONA GORA 10km NW 1:11:41 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km] 0:04:09
16 60 WOŁK BEATA K 3 K 40-49 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 10km NW 1:11:56 8.34 [km/h] 0:07:12 [min/km] 0:01:31
17 10 FALKOWSKA BEATA K 4 K 50-59 1 WIRY UKS GIMNAZJON SUCHY LAS tak 10km NW 1:11:56 8.34 [km/h] 0:07:12 [min/km] 0:03:54
18 45 PRZYBYŁEK MARYSIA K 5 K 40-49 1 ŚMIGIEL MARSZ PO ZDROWIE tak 10km NW 1:11:58 8.34 [km/h] 0:07:12 [min/km] 0:01:30
19 51 RUDAWSKI MACIEJ M 14 M 0-39 4 TRZCIEL WALK & RUN TEAM OBORNIKI 10km NW 1:12:09 8.32 [km/h] 0:07:13 [min/km] 0:00:53
20 20 KOWALCZUK ROBERT M 15 M 50-59 3 GDAŃSK ELITE TEAM 10km NW 1:12:12 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km] 0:02:55
21 18 KOLBERG KAMILA K 6 K 0-39 1 ZIELEŃ KIJKOWE TRZEMESZNO 10km NW 1:12:14 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km] 0:03:54
22 36 OSTROCHALSKA ALEKSANDRA K 7 K 40-49 2 KREPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE 10km NW 1:12:16 8.30 [km/h] 0:07:14 [min/km] 0:04:05
23 7 BUJNICKI MARCIN M 16 M 40-49 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK BUJNICCY 10km NW 1:12:17 8.30 [km/h] 0:07:14 [min/km] 0:00:54
24 49 ROGULSKI TOMASZ M 17 M 40-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK ROGULSKI 10km NW 1:12:43 8.25 [km/h] 0:07:16 [min/km] 0:02:38
25 14 HINC IWONA K 8 K 40-49 3 ŻUKOWO-BORKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM plus 2min 10km NW 1:13:13 8.19 [km/h] 0:07:19 [min/km] 0:01:33
26 44 PÓŁROLA ROBERT M 18 M 40-49 6 BANINO KUJAWSCY RUNNERS 10km NW 1:13:21 8.18 [km/h] 0:07:20 [min/km] 0:02:39
27 55 SZYMAŃSKI JACEK M 19 M 50-59 4 SKÓRKA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM 10km NW 1:13:44 8.14 [km/h] 0:07:22 [min/km] 0:02:43
28 12 GÓRSKA IWONA K 9 K 40-49 4 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 10km NW 1:14:00 8.11 [km/h] 0:07:24 [min/km] 0:01:30
29 26 LENER SŁAWOMIR M 20 M 60-69 3 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10km NW 1:14:18 8.08 [km/h] 0:07:26 [min/km] 0:02:55
30 57 TATAREWICZ ARKADIUSZ M 21 M 0-39 5 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km NW 1:14:34 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km] 0:02:32
31 6 BOŃCZYSZYN BOŻENA K 10 K 50-59 2 WICKO POLIPACK TEAM GWE 10km NW 1:14:35 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:01:31
32 23 KREFFT BARBARA K 11 K 50-59 3 PARCHOWO 10km NW 1:14:41 8.03 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:01:31
33 47 RESEMAN SYLWIA K 12 K 50-59 4 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 10km NW 1:14:48 8.02 [km/h] 0:07:29 [min/km] 0:03:56
34 35 OLECH ANNA K 13 K 40-49 5 GDAŃSK ELITE TEAM OLECH 10km NW 1:15:18 7.97 [km/h] 0:07:32 [min/km] 0:01:31
35 11 GAJEWSKA DANUTA K 14 K 40-49 6 ŁEBA 10km NW 1:15:19 7.97 [km/h] 0:07:32 [min/km] 0:03:54
36 59 WISNIEWSKA MARLENA K 15 K 40-49 7 WRZESCIENKO 10km NW 1:15:19 7.97 [km/h] 0:07:32 [min/km] 0:03:56
37 3 BARTOSIEWICZ WŁODZIMIERZ M 22 M 60-69 4 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM tak 10km NW 1:15:40 7.93 [km/h] 0:07:34 [min/km] 0:02:51
38 27 ŁOPIŃSKI ALEKSY M 23 M 70+ 1 PIŁA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM 10km NW 1:16:07 7.88 [km/h] 0:07:37 [min/km] 0:02:52
39 21 KOWALCZYK MARIUSZ M 24 M 50-59 5 ZIELONA GÓRA GREEN TEAM ZIELONA GÓRA 10km NW 1:16:25 7.85 [km/h] 0:07:39 [min/km] 0:02:43
40 50 ROSOŁEK ELŻBIETA K 16 K 50-59 5 ZIELONA GÓRA GREEN TEAM ZIELONA GORA 10km NW 1:16:39 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km] 0:04:17
41 42 POSŁUSZNA GOSIA K 17 K 40-49 8 OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI POSŁUSZNI 10km NW 1:16:39 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km] 0:01:32
42 8 CHOJNICKA JOANNA K 18 K 40-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK BUJNICCY 10km NW 1:17:06 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km] 0:04:05
43 39 PONKA RADOSŁAW M 25 M 40-49 7 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 10km NW 1:18:12 7.67 [km/h] 0:07:49 [min/km] 0:02:43
44 58 WENDT JAROSŁAW M 26 M 50-59 6 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 10km NW 1:18:32 7.64 [km/h] 0:07:51 [min/km] 0:02:39
45 52 SCHWANN MIROSŁAW M 27 M 50-59 7 WEJHEROWO 10km NW 1:18:40 7.63 [km/h] 0:07:52 [min/km] 0:02:38
46 4 BIAŁK ROMAN M 28 M 60-69 5 GDAŃSK 10km NW 1:19:32 7.54 [km/h] 0:07:57 [min/km] 0:02:50
47 1 ADAMSKA JUSTYNA K 19 K 40-49 10 BANINO TRIM tak 10km NW 1:20:45 7.43 [km/h] 0:08:05 [min/km] 0:03:56
48 37 PIERZCHAŁA MAREK M 29 M 60-69 6 LUZINO 10km NW 1:20:55 7.42 [km/h] 0:08:06 [min/km] 0:02:48
49 15 KAZYAKA JÓZEF M 30 M 60-69 7 GDYNIA 10km NW 1:21:50 7.33 [km/h] 0:08:11 [min/km] 0:02:51
50 63 WOJEWSKA NATALIA K 20 K 0-39 2 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km NW 1:21:51 7.33 [km/h] 0:08:11 [min/km] 0:03:54
51 22 KOZŁOWSKA ANNA K 21 K 40-49 11 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:22:27 7.28 [km/h] 0:08:15 [min/km] 0:04:06
52 29 MACUŁO OLA K 22 K 0-39 3 SŁUPSK 10km NW 1:23:04 7.22 [km/h] 0:08:18 [min/km] 0:03:56
53 64 DUCH JAN M 31 M 60-69 8 GOLENÓW UTW GOLENIÓW tak 10km NW 1:23:04 7.22 [km/h] 0:08:18 [min/km] 0:02:56
54 34 NIKODEMSKA JOANNA K 23 K 0-39 4 USTKA FREGATA-USTKA.PL 0 10km NW 1:23:05 7.22 [km/h] 0:08:19 [min/km] 0:03:55
55 62 ŻMUDA PAWEŁ M 32 M 0-39 6 GŁÓWCZYCE tak 10km NW 1:23:27 7.19 [km/h] 0:08:21 [min/km] 0:02:33
56 28 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 24 K 50-59 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:23:43 7.17 [km/h] 0:08:22 [min/km] 0:04:14
57 48 ROGULSKA ANNA K 25 K 40-49 12 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK ROGULSKI 10km NW 1:23:52 7.15 [km/h] 0:08:23 [min/km] 0:04:05
58 53 SIKORRA JANINA K 26 K 70+ 1 LĘDZIECHOWO BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE 10km NW 1:25:29 7.02 [km/h] 0:08:33 [min/km] 0:04:14
59 13 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K 27 K 40-49 13 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10km NW 1:31:00 6.59 [km/h] 0:09:06 [min/km] 0:04:14
60 40 POSIM BOGUMIŁA K 28 K 50-59 7 DUBIEL WATAHA 10km NW 1:32:28 6.49 [km/h] 0:09:15 [min/km] 0:04:11
61 38 POBŁOCKA MARIA K 29 K 60-69 1 SKORZEWO KOŚCIERSKI KLUB NORDIK WALKING tak 10km NW 1:41:15 5.93 [km/h] 0:10:08 [min/km] 0:04:09
62 56 ŚMIG AGNIESZKA k 30 K 40-49 13 10km NW 1:59:51

10km bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR OSTRZEŻENIA rodzina DYSTANS Wynik CZAS STARTU
1 112 KOPAŃCZUK PIOTR M 1 M 40-59 1 WARSZAWA OŚKA WARSZAWA 10km 0:38:45 0:00:00
2 110 KANKOWSKI PAWEŁ M 2 M 0-39 1 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO KANKOWSCY 10km 0:39:55 0:00:01
3 117 SZCZEPANIK MELCHIOR M 3 M 40-59 2 WARSZAWA 10km 0:40:01 0:00:01
4 107 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 4 M 0-39 2 SIERAKOWICE 10km 0:41:33 0:00:01
5 116 MUSIAŁ ŁUKASZ M 5 M 0-39 3 SŁOŃSK RUNNERS SŁOŃSK 10km 0:42:25 0:00:00
6 102 ANDRYSKOWSKI ZDZISLAW M 6 M 40-59 3 LĘBORK KOLARZ-POL 10km 0:45:04 0:00:00
7 121 SZCZĘSNY PIOTR M 7 M 40-59 4 ŁEBA LKBB PETK 10km 0:48:27 0:00:01
8 101 ADAMIEC MAREK M 8 M 40-59 5 SŁUPSK W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA 10km 0:50:21 0:00:02
9 111 KASPROWICZ MAŁGORZATA K 1 K 0-39 1 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 10km 0:50:49 0:00:01
10 106 GRZESZCZAK ADAM M 9 M 40-59 6 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10km 0:51:13 0:00:01
11 114 MAZUR ALEKSANDRA K 2 K 0-39 2 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 10km 0:51:28 0:00:01
12 119 TABAKA WALDEMAR M 10 M 40-59 7 NOWA WIEŚ LĘBORSKA 10km 0:51:29 0:00:01
13 108 KANKOWSKA DOMINIKA K 3 K 0-39 3 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO KANKOWSCY 10km 0:51:40 0:00:01
14 109 KANKOWSKA JUSTYNA K 4 K 0-39 4 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO KANKOWSCY 10km 0:52:25 0:00:01
15 103 BABIŃSKA JOANNA K 5 K 0-39 5 ŁEBA BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE 10km 0:55:04 0:00:01
16 113 KOWALSKI KRZYSZTOF M 11 M 60+ 1 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 10km 0:56:32 0:00:03
17 105 GERTNER ANNA K 6 K 40-59 1 ŁEBA BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE 10km 0:57:08 0:00:01
18 118 SZYMAŃSKA HANNA K 7 K 40-59 2 SKÓRKA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM 10km 0:57:57 0:00:01
19 123 MEGGER AGATA K 8 K 40-59 3 SIEMIANICE 10km 1:01:25 0:00:02
20 104 BUDZYŃSKA ELŻBIETA K 9 K 40-59 4 SŁUPSK 10km 1:09:39 0:00:02

5km Rekreacja

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS STARTU
1 403 KOWALSKA LONGINA K 1 K OPEN 1 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5km Rekreacja 0:49:12 6.10 [km/h] 0:09:50 [min/km] 0:11:07
2 407 SUGIER DOROTA K 2 K OPEN 2 KALISKA KOŚCIERSKIE 5km Rekreacja 0:49:44 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km] 0:11:26
3 406 MAŃSKA BOGUSŁAWA K 3 K OPEN 3 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km Rekreacja 0:49:45 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km] 0:11:26
4 405 LENKIEWICZ MARIA K 4 K OPEN 4 SŁUPSK 5km Rekreacja 0:53:18 5.63 [km/h] 0:10:40 [min/km] 0:10:51
5 408 SZCZĘSNA RENATA K 5 K OPEN 5 SŁUPSK 5km Rekreacja 0:53:21 5.62 [km/h] 0:10:40 [min/km] 0:10:49
6 404 KUŻMA TADEUSZ M 1 M OPEN 1 GOLENÓW UTW GOLENIÓW 5km Rekreacja 1:04:11 4.67 [km/h] 0:12:50 [min/km] 0:10:41
7 402 GRZEGOREK ZOFIA K 6 K OPEN 6 GOLENÓW UTW GOLENIÓW 5km Rekreacja 1:04:14 4.67 [km/h] 0:12:51 [min/km] 0:10:39

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ