TERMIN i MIEJSCE ZAWODÓW06.2019 R. GDYNIA
Pływanie - Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni,  ul. Stawna 4/6.
Bieg -  GCS, Ośrodek Treningowy SI Arka Gdynia, ul. Nauczycielska 9.

PRZEPISY TECHNICZNE I ORGANIZACYJNE
Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZPNow.
Zawody rozgrywane są jednego dnia w następującej kolejności: pływanie, przerwa, bieg.
Pływanie : 50m stylem dowolnym,
Bieg : 600m.
Klasyfikacja końcowa: 3 x czas pływania + czas biegu (pomiar w sekundach z dokładnością do 0.1sek.)

NAGRODY (PODZIAŁ NA DZ. / CHŁ.)
Klasyfikacja indywidualna:
– rocznik 2007, miejsca 1-3 medale, miejsca 1-6 dyplomy
– rocznik 2008, miejsca 1-3 medale, miejsca 1-6 dyplomy
– rocznik 2009 i młodsi, miejsca 1-3 medale, miejsca 1-6 dyplomy

Zawodnicy posiadający licencje Polskiego Związku Pięcioboju Nowoczesnego, klasyfikacja OPEN w MMM, punkty dla klubów zgodnie z regulaminem współzawodnictwa PZPnow na 2019 r. Klasyfikacja drużynowa szkół – miejsca 1-3 puchary.

ORIENTACYJNY PROGRAM MINUTOWY ZAWODÓW: 

PIĄTEK 07.06.2019 r.

09.30 – odprawa techniczna,
09.30 – 09.50 – rozgrzewka do pływania dziewcząt i chłopców,

09.50 – otwarcie zawodów,
10.00 – start I serii do pływania dziewcząt, kolejne serie dziewcząt będą rozpoczynać się po zakończeniu serii poprzednich,

11:30 - rozgrzewka do biegania dziewcząt i chłopców (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników, jeżeli pływanie zakończy się wcześniej start konkurencji biegowych może ulec przyspieszeniu).
12.00 – start konkurencji biegowej w klasyfikacji indywidualnej na dystansie 600 m – I seria dziewcząt kolejne serie dziewcząt oraz serie chłopców będą rozpoczynać się po zakończeniu serii poprzedniej.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, pamiątkowe zdjęcie, nastąpi 20 minut po zakończeniu ostatniej serii biegu.

 

Wyświetleń: 512

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ