III Siedlecki Maraton na Raty
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Karasińska Alicja SIEDLCE 42 195 1970 opłacono
2 Bonat Mirosław Siedlce 42 195 Drużyna MWM 1972
3 Domagała Daniel Siedlce 42 195 Drużyna MWM 1999
4 Kucio Andrzej Siedlce 42 195 Drużyna MWM 1998
5 Biernacka Marta Siedlce 42 195 Drużyna MWM 1981
6 Wierzbicka Iwona Nowe Iganie 42 195 Triathlon Siedlce Club 1978
7 Świderski Marcin Siedlce 42 195 Biegam bo lubię 1978
8 Czarnocka Małgorzata Skórzec 42 195 Grupa biegaczy Skórzec biega 1979
9 Czarnocki Paweł Skórzec 42 195 Grupa biegaczy Skórzec biega 1980
10 Jastrzębski Paweł Siedlce 42 195 1975
11 Księżopolska Małgorzata Siedlce 42 195 1973 opłacono
12 Czyzewska Agata Siedlce 42 195 1967
13 Kulik Paweł Siedlce 42 195 Leniwce.pl 1973
14 Kokoszka Wojciech Siedlce 42 195 1975
15 Kołtun Radosław Podnieśno 42 195 1971 opłacono
16 Stachowicz Joanna Stok Lacki 42 195 1981 opłacono
17 Skóra Aldona Skórzec 42 195 Grupa biegaczy Skórzec biega 1980 opłacono
18 Gotowicki Seweryn SIEDLCE 42 195 1980 opłacono
19 Krzyziński Paweł Siedlce 42 195 DZIKIE GRUBASY SZATANA 1985
20 Strzałkowski Michał Siedlce 42 195 Yulo Run Team Siedlce 1949
21 Korzeniowski Michal Siedlce 42 195 1980
22 Pawlak Zbigniew Siedlce 42 195 1977
23 Jóźwiak Krzysztof Siedlce 42 195 Yulo Run Team Siedlce 1977
24 Jóźwiak Barbara Siedlce 42 195 Yulo Run Team Siedlce 1980
25 Kuźma Karol Siedlce 42 195 YULO RUN TEAM SIEDLCE 1975
26 Okniński Andrzej Siedlce 42 195 Yulo Run Team Siedlce 1966
27 Skolimowski Adam Żabokliki 42 195 EuRoPol GAZ SA 1969
28 Skolimowska Katarzyna Żabokliki 42 195 Yulo Run Team Siedlce 1974
29 Gruda Mariusz Siedlce 42 195 Yulo Run Team Siedlce 1971 opłacono
30 Ziółkowski Juliusz Siedlce 42 195 Yulo Run Team Siedlce 1967
31 Nowosielska Wioleta Siedlce 42 195 1983 opłacono
32 Nowosielski Hubert Siedlce 42 195 M3 Siedlce 1980 opłacono
33 Kupiec Beata Stary Młyn 42 195 1971 opłacono
34 Witczuk Łukasz Siedlce 42 195 Luki Team Siedlce 1982
35 Truszczyńska Katarzyna Mińsk Mazowiecki 42 195 MKB Dreptak 1987 opłacono
36 Skorupka Leszek Nowe Iganie 42 195 M3 Siedlce 1980 opłacono
37 Ryżkowski Mariusz Siedlce 42 195 www.naostatniejprostej.com 1979 opłacono
38 Skóra Tomek Skórzec 42 195 Grupa Biegaczy Skórzec Biega 1976 opłacono
39 Kosiorek Adam Mokobody 42 195 BSaC Mokobody 1970
40 Kulik Karol Siedlce 42 195 1976 opłacono
41 Chachaj Piotr Krosno 42 195 Nowy Styl Group Running Team 1988 opłacono
42 Wakuła Marek Siedlce 42 195 Triathlon Siedlce Club 1974 opłacono
43 Marciszewska Julia Siedlce 42 195 MKS Pogoń Siedlce 1999
44 Hołubiec Agnieszka Siedlce 42 195 1977
45 Wetoszka Piotr Wetoszka Biala Podlaska 42 195 Kb Biała Biega 1986 opłacono
46 Siwińska Marta Siedlce 42 195 1974 opłacono
47 Olszewski Kamil Skórzec 42 195 Grupa biegaczy Skórzec BIEGA 1995 opłacono


Wyświetleń: 3944

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ