Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kubiak Małgorzata Inowrocław Bieg 15 km opłacono
2 Błaszyk Maciej Chełmno Bieg 15 km opłacono on-line
3 Ważyński Łukasz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
4 Drewek Sławomir Cekcyn Bieg 15 km opłacono on-line
5 Sajur Sylwia Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
6 Śnieżko Marek Rzeczenica Bieg 15 km opłacono
7 Ościk Krzysztof Wolbórz Bieg 15 km opłacono on-line
8 Muszyński Jacek Słupsk Bieg 15 km Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
9 Garski Kryspin Bytów Bieg 15 km Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
10 Arendt Michał Gdynia Bieg 15 km opłacono on-line
11 Szewczenko Sergij Krywyi Rig Bieg 15 km opłacono on-line
12 Nemczenko Maryna Charkiw Bieg 15 km opłacono on-line
13 Musiiatchenko Dmytro Musiiatchenko Kremenczuk Bieg 15 km opłacono on-line
14 Staniaszek Marcin Wolbórz Bieg 15 km opłacono on-line
15 Michałowski Arkadiusz Świecie Bieg 15 km opłacono
16 Łangowski Krzysztof Tuchola Bieg 15 km opłacono
17 Mika Oskar Bydgoszcz Bieg 15 km Bydgoskie Okonie opłacono on-line
18 Ochal Pawel Bydgoszcz Bieg 15 km TEAMOCHAL opłacono on-line
19 Waraczewski Tomasz Gniezno Bieg 15 km Harpagan Gniezno opłacono on-line
20 Lichs Jarosław Gdańsk Bieg 15 km opłacono on-line
21 Kołodziejczyk Henryk Zblewo Bieg 15 km Kociewski klub biegacza opłacono on-line
22 Zblewski Tadeusz Bytów Bieg 15 km LKB im. Braci Petk Lębork opłacono
23 Adamczyk Bożena Pasłęk Bieg 15 km KB BiegamBoLubię Pasłęk opłacono on-line
24 Fierka Tomasz Lębork Bieg 15 km Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
25 Robaczewski Marcin Szembekowo Bieg 15 km opłacono on-line
26 Wiśniewski Damian Toruń Bieg 15 km Kujawsko - Pomorskie opłacono
27 Randak Piotr Gajęcice Bieg 15 km Nadleśnictwo Radomsko opłacono on-line
28 Parada Marcin Radomsko Bieg 15 km Nadleśnictwo Radomsko opłacono on-line
29 Piernikowski Damian Włocławek Bieg 15 km GKS Fabianki opłacono on-line
30 Klin Paulina Czersk Bieg 15 km
31 Grabowski Kamil Grabowski Tuchola Bieg 15 km opłacono on-line
32 Łucka Anna Grudziądz Bieg 15 km opłacono on-line
33 Lorek Marcin Torun Bieg 15 km opłacono on-line
34 Ostrowski Rafał Lipusz Bieg 15 km Lipusz opłacono on-line
35 Malendowicz Robert Tuchola Bieg 15 km opłacono on-line
36 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg 15 km opłacono on-line
37 Szulc Tomasz Gdańsk Bieg 15 km TeDe RUN opłacono on-line
38 Gradowski Piotr Śliwice Bieg 15 km opłacono on-line
39 Chrzanowska Cecylia Lisewo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Aktywne Lisewo opłacono on-line
40 WELEROWICZ Artur Iława Bieg 15 km JESSIE3 opłacono on-line
41 Gostomska Anita Tuchola Bieg 15 km opłacono
42 Mazerski Kacper Łysomice Bieg 15 km opłacono on-line
43 Szrajber Tomasz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
44 Bąkowski Marek Więcbork Bieg 15 km opłacono on-line
45 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Bieg 15 km opłacono on-line
46 Skopowski Krzysztof Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
47 Shumik Alena Belarus Bieg 15 km opłacono on-line
48 Łoboda Piotr Wałcz Bieg 15 km opłacono on-line
49 Wojtczak Janusz Gdańsk Bieg 15 km KAIZEN opłacono on-line
50 Sławski Krzysztof Bytów Bieg 15 km opłacono on-line
51 Grzesik Eugeniusz Grzesik Koszalin Bieg 15 km TKKF KOSZALIN
52 Kula Katarzyna Chojnice Bieg 15 km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
53 Kula Adam Chojnice Bieg 15 km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
54 Wiligalski Bartosz Pigża Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
55 RATKOWSKA MAŁGORZATA ŚWIECIE Bieg 15 km THE RUNNERS ŚWIECIE opłacono on-line
56 Kemuś Jarosław Kemuś Chojnice Bieg 15 km Nadleśnictwo Lutówko; KBL opłacono
57 Janus Dawid Świecie Bieg 15 km The Runners Świecie opłacono on-line
58 Szeffs Alina Tuchola Bieg 15 km opłacono on-line
59 Barańska Aleksandra Wrocław Bieg 15 km NOA opłacono
60 Barański Grzegorz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono
61 Zawiasiński Bartłomiej Unisław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Unisław Biega opłacono on-line
62 Zieliński Tomasz Tuchola Bieg 15 km opłacono on-line
63 Grabkowski Andrzej Iława Bieg 15 km (osoby 70 +)
64 Lubocka Patrycja Toruń Bieg 15 km parkrun Toruń opłacono
65 Rzepa Jakub Luzino Bieg 15 km Technikum leśne w Tucholi opłacono
66 Frąckowski Patryk Tuchola Bieg 15 km Biegające Śliwice opłacono on-line
67 Gerka Krzysztof Rypin Bieg 15 km KB Lech Rypin opłacono on-line
68 Pikulik Jerzy Więcbork Bieg 15 km TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
69 Kłosowski Marcin Bydgoszcz Bieg 15 km Grupa Bankietowa Specjal opłacono on-line
70 Garsztka Marek Rogalin Bieg 15 km
71 Depka Pradzinski Stanislaw Chojnice Bieg 15 km Florian Chojnice opłacono on-line
72 Szwarc Waldemar Lniano Bieg 15 km opłacono
73 Nelke Aleksander Kamienica Bieg 15 km opłacono on-line
74 Kurpet Patryk Łęczyn Bieg 15 km Technikum leśne w Tucholi opłacono
75 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno Bieg 15 km Born to Run - Chojnicki Team opłacono on-line
76 posadzy karol posadzy Gniewkowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
77 Błażejak Krzysztofa Bydgoszcz Bieg 15 km RUN BYDGOSZCZ opłacono
78 Łaz Kamil Bydgoszcz Bieg 15 km Bydgoskie Okonie opłacono on-line
79 Lewandowski andrzej Kruszwica Bieg 15 km Rozbiegana Kruszwica opłacono on-line
80 Gwóźdź Kamil Więcbork Bieg 15 km WITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA opłacono on-line
81 Skwierawski Wiesław Ostrowite Bieg 15 km Florian Chojnice opłacono on-line
82 Milas Mariusz Susz Bieg 15 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
83 Żukowska Joanna Lubiewo Bieg 15 km opłacono on-line
84 Dobrowolska Agnieszka Świecie Bieg 15 km Herobox opłacono on-line
85 OSTROWSKI MARIAN ZŁOCIENIEC Bieg 15 km
86 Majkowski Stanisław Bytów Bieg 15 km KB GOCH Bytów opłacono
87 TOBOLSKI MAREK GRUDZIĄDZ Bieg 15 km Florian Grudziądz opłacono on-line
88 Żmija Dariusz Charzykowy Bieg 15 km Tripaka Przechlewo opłacono on-line
89 TOBOLSKA ANNA GRUDZIĄDZ Bieg 15 km Florian Grudziądz opłacono on-line
90 Arseniuk Anna Górsk, Zławieś Wielka Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
91 Wrońska Dorota Lubawa Bieg 15 km Lubawa Kocha Biegać #Wawrzynteam opłacono on-line
92 Kawka Dorota Lubawa Bieg 15 km Lubawa Kocha Biegać opłacono on-line
93 Kułakowski Krzysztof Bydgoszcz Bieg 15 km RUN PASJA opłacono on-line
94 Hałka ARKADIUSZ Łobez Bieg 15 km LŁKB ,,Trucht'' Łobez
95 Hałka Justyna Łobez Bieg 15 km LŁKB ,,Trucht'' Łobez
96 Twardy Adam Lutówko Bieg 15 km opłacono on-line
97 Jabłoński Jarosław Ciechocinek Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) GKS FABIANKI opłacono on-line
98 Mól Rafał Chojnice Bieg 15 km KARAT CHOJNICE opłacono on-line
99 Jarocka Beata Dąbrowa Chełmińska Bieg 15 km opłacono on-line
100 Szymandera Paweł Szymandera Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono


Wyświetleń: 16639

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ