Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kubiak Małgorzata | Inowrocław | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
2 | Błaszyk Maciej | Chełmno | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
3 | Ważyński Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
4 | Drewek Sławomir | Cekcyn | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
5 | Sajur Sylwia | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
6 | Śnieżko Marek | Rzeczenica | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
7 | Ościk Krzysztof | Wolbórz | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
8 | Muszyński Jacek | Słupsk | Polska | Bieg 15 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
9 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg 15 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
10 | Arendt Michał | Gdynia | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
11 | Szewczenko Sergij | Krywyi Rig | Ukraina | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
12 | Nemczenko Maryna | Charkiw | Ukraina | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
13 | Musiiatchenko Dmytro Musiiatchenko | Kremenczuk | Ukraina | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
14 | Staniaszek Marcin | Wolbórz | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
15 | Michałowski Arkadiusz | Świecie | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
16 | Łangowski Krzysztof | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
17 | Mika Oskar | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | Bydgoskie Okonie | opłacono on-line |
18 | Ochal Pawel | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | TEAMOCHAL | opłacono on-line |
19 | Waraczewski Tomasz | Gniezno | Polska | Bieg 15 km | Harpagan Gniezno | opłacono on-line |
20 | Lichs Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
21 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Polska | Bieg 15 km | Kociewski klub biegacza | opłacono on-line |
22 | Zblewski Tadeusz | Bytów | Polska | Bieg 15 km | LKB im. Braci Petk Lębork | opłacono |
23 | Adamczyk Bożena | Pasłęk | Polska | Bieg 15 km | KB BiegamBoLubię Pasłęk | opłacono on-line |
24 | Fierka Tomasz | Lębork | Polska | Bieg 15 km | Klub 42,2 Lębork | opłacono on-line |
25 | Robaczewski Marcin | Szembekowo | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
26 | Wiśniewski Damian | Toruń | Polska | Bieg 15 km | Kujawsko - Pomorskie | opłacono |
27 | Randak Piotr | Gajęcice | Polska | Bieg 15 km | Nadleśnictwo Radomsko | opłacono on-line |
28 | Parada Marcin | Radomsko | Polska | Bieg 15 km | Nadleśnictwo Radomsko | opłacono on-line |
29 | Piernikowski Damian | Włocławek | Polska | Bieg 15 km | GKS Fabianki | opłacono on-line |
30 | Grabowski Kamil Grabowski | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
31 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
32 | Lorek Marcin | Torun | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
33 | Ostrowski Rafał | Lipusz | Polska | Bieg 15 km | Lipusz | opłacono on-line |
34 | Malendowicz Robert | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
35 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
36 | Szulc Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg 15 km | TeDe RUN | opłacono on-line |
37 | Gradowski Piotr | Śliwice | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
38 | WELEROWICZ Artur | Iława | Polska | Bieg 15 km | JESSIE3 | opłacono on-line |
39 | Gostomska Anita | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
40 | Mazerski Kacper | Łysomice | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
41 | Szrajber Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
42 | Bąkowski Marek | Więcbork | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
43 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
44 | Skopowski Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
45 | Shumik Alena | Belarus | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
46 | Łoboda Piotr | Wałcz | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
47 | Wojtczak Janusz | Gdańsk | Polska | Bieg 15 km | KAIZEN | opłacono on-line |
48 | Sławski Krzysztof | Bytów | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
49 | Kula Katarzyna | Chojnice | Polska | Bieg 15 km | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
50 | Kula Adam | Chojnice | Polska | Bieg 15 km | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
51 | RATKOWSKA MAŁGORZATA | ŚWIECIE | Polska | Bieg 15 km | THE RUNNERS ŚWIECIE | opłacono on-line |
52 | Kemuś Jarosław Kemuś | Chojnice | Polska | Bieg 15 km | Nadleśnictwo Lutówko; KBL | opłacono |
53 | Janus Dawid | Świecie | Polska | Bieg 15 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
54 | Szeffs Alina | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
55 | Barańska Aleksandra | Wrocław | Polska | Bieg 15 km | NOA | opłacono |
56 | Barański Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
57 | Zieliński Tomasz | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
58 | Lubocka Patrycja | Toruń | Polska | Bieg 15 km | parkrun Toruń | opłacono |
59 | Rzepa Jakub | Luzino | Polska | Bieg 15 km | Technikum leśne w Tucholi | opłacono |
60 | Frąckowski Patryk | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
61 | Gerka Krzysztof | Rypin | Polska | Bieg 15 km | KB Lech Rypin | opłacono on-line |
62 | Pikulik Jerzy | Więcbork | Polska | Bieg 15 km | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
63 | Kłosowski Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | Grupa Bankietowa Specjal | opłacono on-line |
64 | Depka Pradzinski Stanislaw | Chojnice | Polska | Bieg 15 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
65 | Szwarc Waldemar | Lniano | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
66 | Nelke Aleksander | Kamienica | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
67 | Kurpet Patryk | Łęczyn | Polska | Bieg 15 km | Technikum leśne w Tucholi | opłacono |
68 | Sankiewicz Karolina | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 15 km | Born to Run - Chojnicki Team | opłacono on-line |
69 | Błażejak Krzysztofa | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | RUN BYDGOSZCZ | opłacono |
70 | Łaz Kamil | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | Bydgoskie Okonie | opłacono on-line |
71 | Lewandowski andrzej | Kruszwica | Polska | Bieg 15 km | Rozbiegana Kruszwica | opłacono on-line |
72 | Gwóźdź Kamil | Więcbork | Polska | Bieg 15 km | WITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA | opłacono on-line |
73 | Skwierawski Wiesław | Ostrowite | Polska | Bieg 15 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
74 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
75 | Żukowska Joanna | Lubiewo | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
76 | Dobrowolska Agnieszka | Świecie | Polska | Bieg 15 km | Herobox | opłacono on-line |
77 | Majkowski Stanisław | Bytów | Polska | Bieg 15 km | KB GOCH Bytów | opłacono |
78 | TOBOLSKI MAREK | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg 15 km | Florian Grudziądz | opłacono on-line |
79 | Żmija Dariusz | Charzykowy | Polska | Bieg 15 km | Tripaka Przechlewo | opłacono on-line |
80 | TOBOLSKA ANNA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg 15 km | Florian Grudziądz | opłacono on-line |
81 | Wrońska Dorota | Lubawa | Polska | Bieg 15 km | Lubawa Kocha Biegać #Wawrzynteam | opłacono on-line |
82 | Kawka Dorota | Lubawa | Polska | Bieg 15 km | Lubawa Kocha Biegać | opłacono on-line |
83 | Kułakowski Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | RUN PASJA | opłacono on-line |
84 | Twardy Adam | Lutówko | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
85 | Mól Rafał | Chojnice | Polska | Bieg 15 km | KARAT CHOJNICE | opłacono on-line |
86 | Jarocka Beata | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
87 | Wojciechowski Sebastian | Szlachta | Polska | Bieg 15 km | Drzewiarz Szlachta | opłacono on-line |
88 | Kluczyk Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
89 | Jasiński Tomasz | Zalesie | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
90 | Tarkowski Mariusz | Piotrków Kujawski | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
91 | Waraczewski Andrzej | Gniezno | Polska | Bieg 15 km | Harpagan Gniezno | opłacono on-line |
92 | Jereczek Michał | Toruń | Polska | Bieg 15 km | Agrolok Sport Team | opłacono on-line |
93 | Grota Artur | Solec Kujawski | Polska | Bieg 15 km | ------------ | opłacono on-line |
94 | Leszek Paweł | Laseczno Małe 82a | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
95 | Lewandowski Mirosław | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
96 | Kaczerzewski Sebastian | Toruń | Polska | Bieg 15 km | AquaAga Centrum Nurkowe | opłacono on-line |
97 | Kubowicz Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | PEGAZ | opłacono on-line |
98 | ROK-SZPALA SYLWIA ROK-SZPALA | Lubicz Górny | Polska | Bieg 15 km | Parkrun Toruń | opłacono on-line |
99 | Kopacz Adrian | Bysław | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
100 | Hinz Bartosz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 15 km | opłacono |
Wyświetleń: 35389