Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chrzanowska Cecylia Lisewo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Aktywne Lisewo opłacono on-line
2 Szymandera Paweł Szymandera Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
3 SADOWSKI Jarosław Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
4 Świderek Wojciech Głogowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
5 Paliga Antoni Sępólno Krajeńskie Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
6 Paliga Mateusz Sępólno Krajeńskie Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
7 Jonatowski Grzegorz Silno Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) GREGORTECH opłacono on-line
8 Chojnicki Damian Głogowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) GKS FABIANKI opłacono
9 Łyczywek Jan Chojnice Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Johny Latawiec opłacono
10 Biernat Magdalena Inowrocław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
11 Maciaszek Krzysztof Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Kujawsko-Pomorskie opłacono
12 Jaworski Marcin solec kujawski Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
13 LENC JANUSZ Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
14 Sztolcman Piotr Wloclawek Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) GKS FABIANKI opłacono
15 Siuda Sebastian Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
16 Perkowski Rafał Perkowski Kikół Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) GKS FABIANKI opłacono
17 Kaniecki Mirosław Iława Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
18 lewandowska marlena Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) PODGÓRZ TORUŃ opłacono on-line
19 Gajzler Jerzy Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
20 BRATEK ANDRZEJ BYDGOSZCZ Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
21 SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA UNISŁAW Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono
22 CHORĄŻAK Sławek UNISŁAW Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono
23 Szpeciński Przemek Rymań Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Gmina Rymań opłacono
24 Andrzejewski Jacek Niemcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
25 Sudziński Marcin Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
26 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF Chełmno opłacono on-line
27 Wròblewska Dagmara BYDGOSZCZ Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
28 Ratowski Rafał Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Parkrun Toruń opłacono on-line
29 Kledzik Zbigniew Chomiąża Szlachecka Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Pałuki Running Team opłacono on-line
30 Jeżewska Edyta Paparzyn Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono
31 Jeżewski Łukasz Kobyły Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono
32 Gałuszka Dorota Grudziądz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Wtorkowy Trening opłacono on-line
33 Klatecki Adam Pruszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
34 Kubarski Julian Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
35 Mazerski Jarosław Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
36 Chmielarz SEBASTIAN Kruszwica Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Chmielarz Team opłacono on-line
37 Luzak Magdalena Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono
38 Chmielarz Justyna Kruszwica Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA opłacono on-line
39 Nadolny Piotr Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Kujawy Pomorze opłacono
40 Szadkowska Anna Inowrocław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
41 Gacka Arkadiusz Więcbork Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
42 wieczorek justyna inowroclaw Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) BBL INOWROCŁAW opłacono on-line
43 Słuniecki Tomasz Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Parkrun Toruń opłacono on-line
44 Dubiela Halina Tczew Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line


Wyświetleń: 23077

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ