Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chrzanowska Cecylia | Lisewo | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
2 | Szymandera Paweł Szymandera | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono |
3 | SADOWSKI Jarosław | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono |
4 | Świderek Wojciech | Głogowo | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono |
5 | Paliga Antoni | Sępólno Krajeńskie | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | opłacono on-line |
6 | Paliga Mateusz | Sępólno Krajeńskie | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | opłacono on-line |
7 | Jonatowski Grzegorz | Silno | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | GREGORTECH | opłacono on-line |
8 | Chojnicki Damian | Głogowo | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | GKS FABIANKI | opłacono |
9 | Łyczywek Jan | Chojnice | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Johny Latawiec | opłacono |
10 | Biernat Magdalena | Inowrocław | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line |
11 | Maciaszek Krzysztof | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Kujawsko-Pomorskie | opłacono |
12 | Jaworski Marcin | solec kujawski | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
13 | LENC JANUSZ | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
14 | Sztolcman Piotr | Wloclawek | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | GKS FABIANKI | opłacono |
15 | Siuda Sebastian | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
16 | Perkowski Rafał Perkowski | Kikół | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | GKS FABIANKI | opłacono |
17 | Kaniecki Mirosław | Iława | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
18 | lewandowska marlena | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | PODGÓRZ TORUŃ | opłacono on-line |
19 | Gajzler Jerzy | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
20 | BRATEK ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
21 | SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA | UNISŁAW | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono | |
22 | CHORĄŻAK Sławek | UNISŁAW | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono | |
23 | Szpeciński Przemek | Rymań | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Gmina Rymań | opłacono |
24 | Andrzejewski Jacek | Niemcz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
25 | Sudziński Marcin | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
26 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TKKF Chełmno | opłacono on-line |
27 | Wròblewska Dagmara | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
28 | Ratowski Rafał | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Parkrun Toruń | opłacono on-line |
29 | Kledzik Zbigniew | Chomiąża Szlachecka | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Pałuki Running Team | opłacono on-line |
30 | Jeżewska Edyta | Paparzyn | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono | |
31 | Jeżewski Łukasz | Kobyły | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono | |
32 | Gałuszka Dorota | Grudziądz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Wtorkowy Trening | opłacono on-line |
33 | Klatecki Adam | Pruszcz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
34 | Kubarski Julian | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono |
35 | Mazerski Jarosław | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
36 | Chmielarz SEBASTIAN | Kruszwica | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Chmielarz Team | opłacono on-line |
37 | Luzak Magdalena | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono | |
38 | Chmielarz Justyna | Kruszwica | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA | opłacono on-line |
39 | Nadolny Piotr | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Kujawy Pomorze | opłacono |
40 | Szadkowska Anna | Inowrocław | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
41 | Gacka Arkadiusz | Więcbork | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
42 | wieczorek justyna | inowroclaw | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | BBL INOWROCŁAW | opłacono on-line |
43 | Słuniecki Tomasz | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Parkrun Toruń | opłacono on-line |
44 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
Wyświetleń: 35387