Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wiligalski Bartosz Pigża Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
2 Zawiasiński Bartłomiej Unisław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Unisław Biega opłacono on-line
3 posadzy karol posadzy Gniewkowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
4 Arseniuk Anna Górsk, Zławieś Wielka Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
5 Jabłoński Jarosław Ciechocinek Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) GKS FABIANKI opłacono on-line
6 Kmieciak Robert Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.S.Opatrunki Toruń opłacono
7 Brzoszczyk Mieczysław Tuchola Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
8 Brzoszczyk Weronika Warszawa Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono
9 Kubiak Tomasz Inowrocław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
10 TOMASIK PIOTR TOMASIK TORUŃ Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TG Sokół Gniewkowo opłacono on-line
11 OLSZEWSKA EWA GNIEWKOWO Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
12 OLSZEWSKI RAFAŁ OLSZEWSKI GNIEWKOWO Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
13 Olszewski Adam Rypin Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) KB Lech Rypin opłacono
14 bodnar jan torun Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
15 Sobkowiak Olgierd Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Kujawsko-Pomorskie
16 Wierzbowski Piotr Brzozówka Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TEAM KOPEĆ opłacono
17 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Born to Run - Chojnicki Team opłacono on-line
18 TYBUSZEWSKI Janusz Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TS OPATRUNKI TORUŃ opłacono
19 Orcholski Witold Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
20 Hołtyn Patryk Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
21 Berebecki Roman Rypin Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
22 Maciejewski Zbigniew Inowrocław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
23 Dyczko Adam Brąchnowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
24 Jetter Piotr Cyprianka Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) UKS Cyprianka opłacono on-line
25 Roszak Zbigniew Gniewkowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Biegam dla Zdrowia opłacono on-line
26 Banach Tomasz Grudziądz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
27 Lewandowski Władysław Inowrocław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Decathlon Team Inowrocław opłacono on-line
28 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Decathlon Team Inowrocław opłacono on-line
29 Kunicki Tomasz Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Parkrun Toruń opłacono on-line
30 Czuk Marek Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
31 Gola Grzegorz markowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) tg sokół gniewkowo opłacono on-line
32 mokrzycki rafał inowrocław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.G. Sokół Gniewkowo opłacono
33 Grapatyn Piotr Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Bydgoszcz na Start opłacono on-line
34 Drapiewski Mirosław Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Biegoholicy / Marmel Toruń opłacono on-line
35 Podbielska Alina Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) KM UMK Toruń opłacono on-line
36 Piwoński Robert Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek opłacono on-line
37 Senger Michał Gąsawa Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
38 Lewandowska Małgorzata Lipie Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
39 Nowakowski Jerzy Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) ANIRO RUN TEAM opłacono on-line
40 Stolarski Janusz Włocławek Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) ANETA TEAM opłacono on-line
41 Stolarska Danuta Włocławek Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) ANETA TEAM opłacono on-line
42 POPEK MACIEJ WŁOCŁAWEK Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM - ANETA TEAM opłacono on-line
43 Godziuk Roman Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
44 Jagieła Jarosław Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
45 Góralski Krzysztof Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.S. Opatrunki Toruń


Wyświetleń: 22875

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ