Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Żmija Dariusz | Charzykowy | Polska | Bieg 15 km | Tripaka Przechlewo | opłacono on-line |
302 | TOBOLSKI MAREK | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg 15 km | Florian Grudziądz | opłacono on-line |
303 | Majkowski Stanisław | Bytów | Polska | Bieg 15 km | KB GOCH Bytów | opłacono |
304 | OSTROWSKI MARIAN | ZŁOCIENIEC | Polska | Bieg 15 km | ||
305 | Dobrowolska Agnieszka | Świecie | Polska | Bieg 15 km | Herobox | opłacono on-line |
306 | Żukowska Joanna | Lubiewo | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
307 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
308 | Skwierawski Wiesław | Ostrowite | Polska | Bieg 15 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
309 | Gwóźdź Kamil | Więcbork | Polska | Bieg 15 km | WITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA | opłacono on-line |
310 | Lewandowski andrzej | Kruszwica | Polska | Bieg 15 km | Rozbiegana Kruszwica | opłacono on-line |
311 | Łaz Kamil | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | Bydgoskie Okonie | opłacono on-line |
312 | Błażejak Krzysztofa | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | RUN BYDGOSZCZ | opłacono |
313 | Sankiewicz Karolina | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 15 km | Born to Run - Chojnicki Team | opłacono on-line |
314 | Kurpet Patryk | Łęczyn | Polska | Bieg 15 km | Technikum leśne w Tucholi | opłacono |
315 | Nelke Aleksander | Kamienica | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
316 | Szwarc Waldemar | Lniano | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
317 | Depka Pradzinski Stanislaw | Chojnice | Polska | Bieg 15 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
318 | Garsztka Marek | Rogalin | Polska | Bieg 15 km | ||
319 | Kłosowski Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | Grupa Bankietowa Specjal | opłacono on-line |
320 | Pikulik Jerzy | Więcbork | Polska | Bieg 15 km | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
321 | Gerka Krzysztof | Rypin | Polska | Bieg 15 km | KB Lech Rypin | opłacono on-line |
322 | Frąckowski Patryk | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
323 | Rzepa Jakub | Luzino | Polska | Bieg 15 km | Technikum leśne w Tucholi | opłacono |
324 | Lubocka Patrycja | Toruń | Polska | Bieg 15 km | parkrun Toruń | opłacono |
325 | Zieliński Tomasz | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
326 | Barański Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
327 | Barańska Aleksandra | Wrocław | Polska | Bieg 15 km | NOA | opłacono |
328 | Szeffs Alina | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
329 | Janus Dawid | Świecie | Polska | Bieg 15 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
330 | Kemuś Jarosław Kemuś | Chojnice | Polska | Bieg 15 km | Nadleśnictwo Lutówko; KBL | opłacono |
331 | RATKOWSKA MAŁGORZATA | ŚWIECIE | Polska | Bieg 15 km | THE RUNNERS ŚWIECIE | opłacono on-line |
332 | Kula Adam | Chojnice | Polska | Bieg 15 km | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
333 | Nowak Wiesław | Szczecin | Polska | Bieg 15 km (osoby 70 +) | opłacono | |
334 | Angiel Władysław | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km (osoby 70 +) | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono |
335 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | Bieg 15 km (osoby 70 +) | opłacono | |
336 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | Bieg 15 km (osoby 70 +) | ||
337 | Bańka Jan | Częstochowa | Polska | Bieg 15 km (osoby 70 +) | niezrzeszony | opłacono |
338 | Kamiński Stefan | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby 70 +) | Rekreacja Toruń | opłacono |
339 | Awizen Antoni | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km (osoby 70 +) | Kolo Lowieckie Nr143 ,,Borus,, | opłacono |
340 | Błaszczak Stanisław | Skępe | Polska | Bieg 15 km (osoby 70 +) | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
341 | DŁONIAK Edmund | Gniewkowo | Polska | Bieg 15 km (osoby 70 +) | tg sokół gniewkowo | opłacono |
342 | Dłoniak Edmund | Gniewkowo | Polska | Bieg 15 km (osoby 70 +) | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
343 | Andrzejewski Ryszard | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km (osoby 70 +) | Wzgórze Wolności | opłacono |
344 | Góralski Krzysztof | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | |
345 | Jagieła Jarosław | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono |
346 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |
347 | POPEK MACIEJ | WŁOCŁAWEK | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM - ANETA TEAM | opłacono on-line |
348 | Stolarska Danuta | Włocławek | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | ANETA TEAM | opłacono on-line |
349 | Stolarski Janusz | Włocławek | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | ANETA TEAM | opłacono on-line |
350 | Nowakowski Jerzy | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | ANIRO RUN TEAM | opłacono on-line |
351 | Lewandowska Małgorzata | Lipie | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
352 | Senger Michał | Gąsawa | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |
353 | Piwoński Robert | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek | opłacono on-line |
354 | Podbielska Alina | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | KM UMK Toruń | opłacono on-line |
355 | Drapiewski Mirosław | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Biegoholicy / Marmel Toruń | opłacono on-line |
356 | Grapatyn Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Bydgoszcz na Start | opłacono on-line |
357 | mokrzycki rafał | inowrocław | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.G. Sokół Gniewkowo | opłacono |
358 | Gola Grzegorz | markowo | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | tg sokół gniewkowo | opłacono on-line |
359 | Czuk Marek | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |
360 | Kunicki Tomasz | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Parkrun Toruń | opłacono on-line |
361 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Decathlon Team Inowrocław | opłacono on-line |
362 | Lewandowski Władysław | Inowrocław | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Decathlon Team Inowrocław | opłacono on-line |
363 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |
364 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Biegam dla Zdrowia | opłacono on-line |
365 | Jetter Piotr | Cyprianka | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | UKS Cyprianka | opłacono on-line |
366 | Dyczko Adam | Brąchnowo | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |
367 | Maciejewski Zbigniew | Inowrocław | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line |
368 | Berebecki Roman | Rypin | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |
369 | Hołtyn Patryk | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
370 | Orcholski Witold | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono |
371 | TYBUSZEWSKI Janusz | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TS OPATRUNKI TORUŃ | opłacono |
372 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Born to Run - Chojnicki Team | opłacono on-line |
373 | Wierzbowski Piotr | Brzozówka | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TEAM KOPEĆ | opłacono |
374 | Sobkowiak Olgierd | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Kujawsko-Pomorskie | |
375 | bodnar jan | torun | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |
376 | Olszewski Adam | Rypin | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | KB Lech Rypin | opłacono |
377 | OLSZEWSKI RAFAŁ OLSZEWSKI | GNIEWKOWO | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line |
378 | OLSZEWSKA EWA | GNIEWKOWO | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line |
379 | TOMASIK PIOTR TOMASIK | TORUŃ | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TG Sokół Gniewkowo | opłacono on-line |
380 | Kubiak Tomasz | Inowrocław | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line |
381 | Brzoszczyk Weronika | Warszawa | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono | |
382 | Brzoszczyk Mieczysław | Tuchola | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |
383 | Kmieciak Robert | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.S.Opatrunki Toruń | opłacono |
384 | Jabłoński Jarosław | Ciechocinek | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | GKS FABIANKI | opłacono on-line |
385 | Arseniuk Anna | Górsk, Zławieś Wielka | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono |
386 | posadzy karol posadzy | Gniewkowo | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line |
387 | Zawiasiński Bartłomiej | Unisław | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Unisław Biega | opłacono on-line |
388 | Wiligalski Bartosz | Pigża | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono |
389 | Andrzejewski Jacek | Niemcz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
390 | Szpeciński Przemek | Rymań | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Gmina Rymań | opłacono |
391 | CHORĄŻAK Sławek | UNISŁAW | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono | |
392 | SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA | UNISŁAW | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono | |
393 | BRATEK ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
394 | Gajzler Jerzy | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
395 | lewandowska marlena | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | PODGÓRZ TORUŃ | opłacono on-line |
396 | Kaniecki Mirosław | Iława | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
397 | Perkowski Rafał Perkowski | Kikół | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | GKS FABIANKI | opłacono |
398 | Siuda Sebastian | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
399 | Sztolcman Piotr | Wloclawek | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | GKS FABIANKI | opłacono |
400 | LENC JANUSZ | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
Wyświetleń: 35411