Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Rompalski Jakub | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | MLKS Tucholanka Tuchola | opłacono on-line |
402 | Brzoszczyk Mieczysław | Tuchola | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |
403 | Frąckowski Patryk | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
404 | Zieliński Tomasz | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
405 | Szeffs Alina | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
406 | Gostomska Anita | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
407 | Malendowicz Robert | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
408 | Dahm Beata | Tymawa | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
409 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
410 | Zglińska Anna | Unisław | Polska | Bieg 15 km | Niezrzeszona | opłacono on-line |
411 | Frukacz Emilia Frukacz | Unisław | Polska | Bieg 15 km | Diany Toruńskiej Organizacji Łowieckiej | opłacono on-line |
412 | CHORĄŻAK Sławek | UNISŁAW | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono | |
413 | SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA | UNISŁAW | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono | |
414 | Zawiasiński Bartłomiej | Unisław | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Unisław Biega | opłacono on-line |
415 | TOMCZAK Sebastian | Ustka | Polska | Bieg 15 km | Ustka | opłacono |
416 | Łoboda Piotr | Wałcz | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
417 | Grycner Paweł | Warszawa | Polska | Bieg 15 km | Czaja Training System | opłacono on-line |
418 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | Bieg 15 km (osoby 70 +) | opłacono | |
419 | Brzoszczyk Weronika | Warszawa | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono | |
420 | Magdziarz Michał | Warszawa | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
421 | Ulowska Katarzyna | Watorowo | Polska | Bieg 15 km | CHMIELARZ TEAM | opłacono on-line |
422 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
423 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Born to Run - Chojnicki Team | opłacono on-line |
424 | Ogorzałek Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
425 | Hinz Bartosz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
426 | Sankiewicz Karolina | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 15 km | Born to Run - Chojnicki Team | opłacono on-line |
427 | Dekowska Monika | Wętfie | Polska | Bieg 15 km | ||
428 | Zach Ewelina | Więcbork | Polska | Bieg 15 km | TKKF Wodnik Więcbork | |
429 | Zach Adrian | Więcbork | Polska | Bieg 15 km | TKKF Wodnik Więcbork | |
430 | Gwóźdź Kamil | Więcbork | Polska | Bieg 15 km | WITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA | opłacono on-line |
431 | Pikulik Jerzy | Więcbork | Polska | Bieg 15 km | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
432 | Bąkowski Marek | Więcbork | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
433 | Gacka Arkadiusz | Więcbork | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
434 | Mejgier Karol Mejgier | Więcbork | Polska | Bieg 15 km | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
435 | Sztolcman Piotr | Wloclawek | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | GKS FABIANKI | opłacono |
436 | POPEK MACIEJ | WŁOCŁAWEK | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM - ANETA TEAM | opłacono on-line |
437 | Stolarska Danuta | Włocławek | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | ANETA TEAM | opłacono on-line |
438 | Stolarski Janusz | Włocławek | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | ANETA TEAM | opłacono on-line |
439 | Piernikowski Damian | Włocławek | Polska | Bieg 15 km | GKS Fabianki | opłacono on-line |
440 | Staniaszek Marcin | Wolbórz | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
441 | Ościk Krzysztof | Wolbórz | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
442 | Barańska Aleksandra | Wrocław | Polska | Bieg 15 km | NOA | opłacono |
443 | Cetnarowski Kamil | Wrocław | Polska | Bieg 15 km | WKŁ 499 SOKÓŁ WROCŁAW | opłacono on-line |
444 | Teleńczuk Tomasz | Wrocław | Polska | Bieg 15 km | Szybkie Stopy | opłacono on-line |
445 | Jasiński Tomasz | Zalesie | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
446 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Polska | Bieg 15 km | Kociewski klub biegacza | opłacono on-line |
447 | Sajdak Marcin | Zielonka | Polska | Bieg 15 km | Pędzące Żółwie | opłacono |
448 | OSTROWSKI MARIAN | ZŁOCIENIEC | Polska | Bieg 15 km | ||
449 | Maćkowski Maciej | Żnin | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
450 | Kuśnierek Bartosz | Żnin | Polska | Bieg 15 km | Pałuki Running Team | opłacono on-line |
451 | Weisman Izabela | Żory | Polska | Bieg 15 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
452 | Weisman Wiktoria | Żory | Polska | Bieg 15 km | opłacono |
Wyświetleń: 35382