Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Weisman Izabela | Żory | Polska | Bieg 15 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
302 | Kmieciak Krzysztof | Krąplewice | Polska | Bieg 15 km | MCŚTEAM | opłacono on-line |
303 | Wojtas Magdalena | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | MLKS Tucholanka | opłacono on-line |
304 | Nielek Piotr | Tuchola | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | MLKS Tucholanka Tuchola | opłacono |
305 | Kensik Łukasz | Tuchola | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | MLKS Tucholanka Tuchola | opłacono |
306 | Wiśniewski Arkadiusz | Tuchola | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | MLKS Tucholanka Tuchola | opłacono |
307 | Rompalski Jakub | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | MLKS Tucholanka Tuchola | opłacono on-line |
308 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg 15 km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
309 | Schröder Marcin | Świecie | Polska | Bieg 15 km | MTB Eldar Świecie | opłacono on-line |
310 | Gliszczyński Michał | Soszyca | Polska | Bieg 15 km | Nadleśnictwo Bytów | opłacono |
311 | Socha Robert | Siedliszcze | Polska | Bieg 15 km | Nadleśnictwo Chełm | opłacono on-line |
312 | Kęska Rafał | Świecie | Polska | Bieg 15 km | Nadleśnictwo Dąbrowa | opłacono on-line |
313 | Kemuś Jarosław Kemuś | Chojnice | Polska | Bieg 15 km | Nadleśnictwo Lutówko; KBL | opłacono |
314 | Randak Piotr | Gajęcice | Polska | Bieg 15 km | Nadleśnictwo Radomsko | opłacono on-line |
315 | Parada Marcin | Radomsko | Polska | Bieg 15 km | Nadleśnictwo Radomsko | opłacono on-line |
316 | Telec Slawek | Niepołomice | Polska | Bieg 15 km | Niepołomice Biegają | |
317 | Zglińska Anna | Unisław | Polska | Bieg 15 km | Niezrzeszona | opłacono on-line |
318 | Bańka Jan | Częstochowa | Polska | Bieg 15 km (osoby 70 +) | niezrzeszony | opłacono |
319 | Białous Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | Niezrzeszony | opłacono |
320 | Tomczak Dominik | Słupsk | Polska | Bieg 15 km | Night Runners Słupsk | opłacono |
321 | Barańska Aleksandra | Wrocław | Polska | Bieg 15 km | NOA | opłacono |
322 | Konieczka Michał | Osie | Polska | Bieg 15 km | OSP OSIE | opłacono |
323 | Kuśnierek Bartosz | Żnin | Polska | Bieg 15 km | Pałuki Running Team | opłacono on-line |
324 | Kledzik Zbigniew | Chomiąża Szlachecka | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Pałuki Running Team | opłacono on-line |
325 | Piwoński Robert | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek | opłacono on-line |
326 | Serocka Danuta | Grudziądz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | Parkrun Grudziądz | opłacono |
327 | Słuniecki Tomasz | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Parkrun Toruń | opłacono on-line |
328 | Kunicki Tomasz | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Parkrun Toruń | opłacono on-line |
329 | Osiński Michał | Toruń | Polska | Bieg 15 km | Parkrun Toruń | opłacono on-line |
330 | Ratowski Rafał | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Parkrun Toruń | opłacono on-line |
331 | ROK-SZPALA SYLWIA ROK-SZPALA | Lubicz Górny | Polska | Bieg 15 km | Parkrun Toruń | opłacono on-line |
332 | Lubocka Patrycja | Toruń | Polska | Bieg 15 km | parkrun Toruń | opłacono |
333 | Palacz Wioletta | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | PB SLA | opłacono on-line |
334 | Michalik Joanna | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg 15 km | PB SLA | opłacono |
335 | Kubowicz Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | PEGAZ | opłacono on-line |
336 | Sajdak Marcin | Zielonka | Polska | Bieg 15 km | Pędzące Żółwie | opłacono |
337 | lewandowska marlena | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | PODGÓRZ TORUŃ | opłacono on-line |
338 | KARAŚ Marek | TORUŃ | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | PODGÓRZ TORUŃ | opłacono |
339 | Ucieklak Waldemar | Częstochowa | Polska | Bieg 15 km | Pszczółkowski Team | opłacono |
340 | Kamiński Stefan | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby 70 +) | Rekreacja Toruń | opłacono |
341 | Grycner Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg 15 km | ROCOCO | opłacono on-line |
342 | Lewandowski andrzej | Kruszwica | Polska | Bieg 15 km | Rozbiegana Kruszwica | opłacono on-line |
343 | Suliński Darek | Susz | Polska | Bieg 15 km | rozbiegany susz | |
344 | Maraszek Mirosław | Susz | Polska | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
345 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
346 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Polska | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono |
347 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Polska | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono |
348 | Jurkiewicz Hubert | Susz | Polska | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono |
349 | Cap Tomasz | Susz | Polska | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
350 | Cap Dorota | Susz | Polska | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
351 | Lulińska Bożena | Susz | Polska | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
352 | Błażejak Krzysztofa | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | RUN BYDGOSZCZ | opłacono |
353 | Kułakowski Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | RUN PASJA | opłacono on-line |
354 | Janke Damian | Sępólno Krajeńskie | Polska | Bieg 15 km | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | opłacono on-line |
355 | Paliga Mateusz | Sępólno Krajeńskie | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | opłacono on-line |
356 | Paliga Antoni | Sępólno Krajeńskie | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | opłacono on-line |
357 | Nowak Bartłomiej | Piła | Polska | Bieg 15 km | Sailing Team Ferajna | |
358 | Kujawa Mateusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | selekcja naturalna | opłacono |
359 | Głogowski Mateusz | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | Selekcja Naturalna | opłacono |
360 | Stachowicz Karolina | Skórcz | Polska | Bieg 15 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line |
361 | Komajda Jarosław | Solec Kujawski | Polska | Bieg 15 km | Soleccy biegacze | opłacono on-line |
362 | Górski Marian | Solec Kujawski | Polska | Bieg 15 km | Soleccy biegacze | opłacono on-line |
363 | Rumocki Józek | Grudziądz | Polska | Bieg 15 km | SPORT I REKREACJA DELFIN | opłacono on-line |
364 | szlyk maciej | inowroclaw | Polska | Bieg 15 km | sport4life | opłacono on-line |
365 | Przybylska Dominika | STOBNO | Polska | Bieg 15 km | STOBNO | opłacono |
366 | Teleńczuk Tomasz | Wrocław | Polska | Bieg 15 km | Szybkie Stopy | opłacono on-line |
367 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg 15 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
368 | Muszyński Jacek | Słupsk | Polska | Bieg 15 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
369 | OLSZEWSKI RAFAŁ OLSZEWSKI | GNIEWKOWO | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line |
370 | OLSZEWSKA EWA | GNIEWKOWO | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line |
371 | Lewandowska Małgorzata | Lipie | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
372 | Dłoniak Edmund | Gniewkowo | Polska | Bieg 15 km (osoby 70 +) | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
373 | mokrzycki rafał | inowrocław | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.G. Sokół Gniewkowo | opłacono |
374 | Góralski Krzysztof | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | |
375 | Orcholski Witold | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono |
376 | Świderek Wojciech | Głogowo | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono |
377 | SADOWSKI Jarosław | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono |
378 | Szymandera Paweł Szymandera | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono |
379 | Arseniuk Anna | Górsk, Zławieś Wielka | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono |
380 | Wiligalski Bartosz | Pigża | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono |
381 | Kmieciak Robert | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.S.Opatrunki Toruń | opłacono |
382 | Wierzbowski Piotr | Brzozówka | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TEAM KOPEĆ | opłacono |
383 | Ochal Pawel | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | TEAMOCHAL | opłacono on-line |
384 | Kurpet Patryk | Łęczyn | Polska | Bieg 15 km | Technikum leśne w Tucholi | opłacono |
385 | Rzepa Jakub | Luzino | Polska | Bieg 15 km | Technikum leśne w Tucholi | opłacono |
386 | Szulc Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg 15 km | TeDe RUN | opłacono on-line |
387 | Klajbor Mariusz | Jeżewo | Polska | Bieg 15 km | Terenowy | opłacono on-line |
388 | Pietruszka Mikołaj | Koszalin | Polska | Bieg 15 km | Tęcza Run | opłacono on-line |
389 | TOMASIK PIOTR TOMASIK | TORUŃ | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TG Sokół Gniewkowo | opłacono on-line |
390 | Kubiak Tomasz | Inowrocław | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line |
391 | Biernat Magdalena | Inowrocław | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line |
392 | posadzy karol posadzy | Gniewkowo | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line |
393 | Gola Grzegorz | markowo | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | tg sokół gniewkowo | opłacono on-line |
394 | DŁONIAK Edmund | Gniewkowo | Polska | Bieg 15 km (osoby 70 +) | tg sokół gniewkowo | opłacono |
395 | Maciejewski Zbigniew | Inowrocław | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line |
396 | dziedzic piotr | inowrocław | Polska | Bieg 15 km | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line |
397 | van Tol Karin | Swiecie | Polska | Bieg 15 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
398 | Rob Van Tol | Świecie | Polska | Bieg 15 km | The Runners Świecie | opłacono |
399 | Janus Dawid | Świecie | Polska | Bieg 15 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
400 | RATKOWSKA MAŁGORZATA | ŚWIECIE | Polska | Bieg 15 km | THE RUNNERS ŚWIECIE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 35403