Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Wojciechowski Sebastian Szlachta Bieg 15 km Drzewiarz Szlachta opłacono on-line
102 Kluczyk Mikołaj Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
103 Jasiński Tomasz Zalesie Bieg 15 km opłacono on-line
104 Tarkowski Mariusz Piotrków Kujawski Bieg 15 km opłacono on-line
105 Waraczewski Andrzej Gniezno Bieg 15 km Harpagan Gniezno opłacono on-line
106 SADOWSKI Jarosław Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
107 Przybysz Marcin Sepolno Krajenskie Bieg 15 km
108 Kmieciak Robert Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.S.Opatrunki Toruń opłacono
109 Jereczek Michał Toruń Bieg 15 km Agrolok Sport Team opłacono on-line
110 Grota Artur Solec Kujawski Bieg 15 km ------------ opłacono on-line
111 Leszek Paweł Laseczno Małe 82a Bieg 15 km opłacono on-line
112 Lewandowski Mirosław Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
113 Kaczerzewski Sebastian Toruń Bieg 15 km AquaAga Centrum Nurkowe opłacono on-line
114 Kubowicz Piotr Bydgoszcz Bieg 15 km PEGAZ opłacono on-line
115 Tomczak Agnieszka Bydgoszcz Bieg 15 km
116 ROK-SZPALA SYLWIA ROK-SZPALA Lubicz Górny Bieg 15 km Parkrun Toruń opłacono on-line
117 Świderek Wojciech Głogowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
118 Kopacz Adrian Bysław Bieg 15 km opłacono on-line
119 Hinz Bartosz Wąbrzeźno Bieg 15 km opłacono
120 Brac Paweł Grudziądz Bieg 15 km opłacono on-line
121 Brac Marian Grudziądz Bieg 15 km opłacono on-line
122 Baran Zdzisław Bartniczka Bieg 15 km opłacono on-line
123 Struczyński Michał Tczew Bieg 15 km
124 Maraszek Mirosław Susz Bieg 15 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
125 Paliga Antoni Sępólno Krajeńskie Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
126 Paliga Mateusz Sępólno Krajeńskie Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
127 Rubaj Piotr Świecie Bieg 15 km opłacono on-line
128 Janke Damian Sępólno Krajeńskie Bieg 15 km RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
129 Górski Marian Solec Kujawski Bieg 15 km Soleccy biegacze opłacono on-line
130 Komajda Jarosław Solec Kujawski Bieg 15 km Soleccy biegacze opłacono on-line
131 Wiśniewski Adam Chojnice Bieg 15 km opłacono on-line
132 Brzoszczyk Mieczysław Tuchola Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
133 sankowski zbigniew sankowski Chojniczki Bieg 15 km opłacono
134 Brzoszczyk Weronika Warszawa Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono
135 Nowak Janusz Kolincz Bieg 15 km opłacono
136 Ott Joanna Raciąż Bieg 15 km opłacono on-line
137 Ott Małgorzata Raciąż Bieg 15 km opłacono on-line
138 Gronkowski Sebastian Chojnice Bieg 15 km Viking opłacono on-line
139 Krzoska Dorota Brusy Bieg 15 km opłacono
140 Jonatowski Grzegorz Silno Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) GREGORTECH opłacono on-line
141 Rompalski Jakub Tuchola Bieg 15 km MLKS Tucholanka Tuchola opłacono on-line
142 Chojnicki Damian Głogowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) GKS FABIANKI opłacono
143 Górak Marcin Sadki Bieg 15 km opłacono on-line
144 Chabros Teresa Świecie Bieg 15 km opłacono on-line
145 Chabros-Aleksander Kinga Inowrocław Bieg 15 km opłacono on-line
146 Jeszka Adrianna Chojnice Bieg 15 km opłacono on-line
147 Jeszka Dariusz Powałki Bieg 15 km opłacono on-line
148 Suliński Darek Susz Bieg 15 km rozbiegany susz
149 Schröder Marcin Świecie Bieg 15 km MTB Eldar Świecie opłacono on-line
150 Oelrich Henryk Tuchola Bieg 15 km opłacono on-line
151 Kosmalska Anna Charzykowy Bieg 15 km TriTur Chojnice opłacono on-line
152 Grzybowska Regina Lochowo Bieg 15 km opłacono
153 Stawicki Łukasz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
154 Janczewska Agnieszka Pawłówek Bieg 15 km opłacono on-line
155 Łyczywek Jan Chojnice Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Johny Latawiec opłacono
156 Tomkiel Piotr Gdańsk Bieg 15 km opłacono on-line
157 Giolda Paweł Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono
158 Ratajczyk Przemysław Bydgoszcz Bieg 15 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
159 Biernat Magdalena Inowrocław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
160 Kubiak Tomasz Inowrocław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
161 Włoch Dariusz Nowe Bieg 15 km opłacono on-line
162 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg 15 km (osoby 70 +) opłacono
163 Kuśnierek Bartosz Żnin Bieg 15 km Pałuki Running Team opłacono on-line
164 Maciaszek Krzysztof Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Kujawsko-Pomorskie opłacono
165 Grycner Paweł Warszawa Bieg 15 km Czaja Training System opłacono on-line
166 Jaworski Marcin solec kujawski Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
167 Angiel Władysław Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby 70 +) TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
168 LENC JANUSZ Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
169 Nowosielski Piotr Sztum Bieg 15 km LKS ,,Zantyr'' Sztum
170 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI BYDGOSZCZ Bieg 15 km TRISPACE/TREK opłacono on-line
171 WIŚNIEWSKA LUCYNA BYDGOSZCZ Bieg 15 km TRISPACE/TREK opłacono on-line
172 Trojanowski Sławomir Świecie Bieg 15 km opłacono on-line
173 Rob Van Tol Świecie Bieg 15 km The Runners Świecie opłacono
174 Grycner Piotr Starogard Gdański Bieg 15 km ROCOCO opłacono on-line
175 Majer Janusz GNIEWKOWO Bieg 15 km opłacono on-line
176 Gardyza Lidia Nakło nad Notecią Bieg 15 km opłacono on-line
177 Gardyza Jacek Nakło nad Notecią Bieg 15 km LUKS START NAKŁO opłacono on-line
178 van Tol Karin Swiecie Bieg 15 km The Runners Świecie opłacono on-line
179 Wiśniewski Zbigniew Chojnice Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) Chojnice opłacono
180 Sztolcman Piotr Wloclawek Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) GKS FABIANKI opłacono
181 WIENCONEK IWONA TORUŃ Bieg 15 km BIEGAM BO LUBIĘ opłacono on-line
182 Konieczka Michał Osie Bieg 15 km OSP OSIE opłacono
183 Pietruszka Mikołaj Koszalin Bieg 15 km Tęcza Run opłacono on-line
184 Wojtczak Maciej Gdańsk Bieg 15 km KAIZEN opłacono on-line
185 Kolassa Jarosław Skowarcz Bieg 15 km
186 Kolassa Paulina Kolassa Gdańsk Bieg 15 km opłacono
187 TOMASIK PIOTR TOMASIK TORUŃ Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TG Sokół Gniewkowo opłacono on-line
188 Bakaluk Zdzisław Iława (pow. iławski) Bieg 15 km opłacono on-line
189 Zach Adrian Więcbork Bieg 15 km TKKF Wodnik Więcbork
190 Zach Ewelina Więcbork Bieg 15 km TKKF Wodnik Więcbork
191 Zagrabski kazik torun Bieg 15 km opłacono
192 Maćkowski Maciej Żnin Bieg 15 km opłacono on-line
193 Świetlik Tomasz Koszalin Bieg 15 km opłacono on-line
194 Siuda Sebastian Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
195 Wiśniewski Arkadiusz Tuchola Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) MLKS Tucholanka Tuchola opłacono
196 Cyron Bogumił Śliwice Bieg 15 km Biegające Śliwice opłacono on-line
197 Łożyński Jacek Chojnice Bieg 15 km Florian Chojnice opłacono
198 szlyk maciej inowroclaw Bieg 15 km sport4life opłacono on-line
199 Krygowski Tomasz Tuchola Bieg 15 km opłacono on-line
200 Adamczyk Karol Brzuśce Bieg 15 km Biegający Tczew opłacono on-line


Wyświetleń: 21306

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ