Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczyk Bożena Pasłęk Bieg 15 km KB BiegamBoLubię Pasłęk opłacono on-line
2 Adamczyk Karol Brzuśce Bieg 15 km Biegający Tczew opłacono on-line
3 Adamczyk Zbigniew Pasłęk Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) KB BiegamBoLubię Pasłęk opłacono
4 Andrzejczak Sławomir Lędowo-Osiedle Bieg 15 km GRZESŁAW USTKA opłacono on-line
5 Andrzejewski Jacek Niemcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
6 Andrzejewski Ryszard Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby 70 +) Wzgórze Wolności opłacono
7 Angiel Władysław Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby 70 +) TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
8 Arendt Michał Gdynia Bieg 15 km opłacono on-line
9 Arseniuk Anna Górsk, Zławieś Wielka Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
10 Awizen Antoni Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby 70 +) Kolo Lowieckie Nr143 ,,Borus,, opłacono
11 Bączyk Agnieszka Plewiska Bieg 15 km opłacono
12 Bakaluk Zdzisław Iława (pow. iławski) Bieg 15 km opłacono on-line
13 Bąkowski Marek Więcbork Bieg 15 km opłacono on-line
14 Banach Tomasz Grudziądz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
15 Bańka Jan Częstochowa Bieg 15 km (osoby 70 +) niezrzeszony opłacono
16 Baran Zdzisław Bartniczka Bieg 15 km opłacono on-line
17 Barańska Aleksandra Wrocław Bieg 15 km NOA opłacono
18 Barański Grzegorz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono
19 Berebecki Roman Rypin Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
20 Białous Krzysztof Bydgoszcz Bieg 15 km Niezrzeszony opłacono
21 Biernat Magdalena Inowrocław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
22 bodnar jan torun Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
23 Bogucki Marian Brodnica Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) Brodnica Biega opłacono
24 Brac Grażyna Grudziądz Bieg 15 km opłacono on-line
25 Brac Marian Grudziądz Bieg 15 km opłacono on-line
26 Brac Paweł Grudziądz Bieg 15 km opłacono on-line
27 BRATEK ANDRZEJ BYDGOSZCZ Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
28 Brzoszczyk Mieczysław Tuchola Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
29 Brzoszczyk Weronika Warszawa Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono
30 Brzozowska Iwona Unisław Bieg 15 km opłacono
31 Bus Krystian Gniewkowo Bieg 15 km TL Tuchola opłacono
32 Błaszczak Stanisław Skępe Bieg 15 km (osoby 70 +) WKB Maratończyk Włocławek opłacono
33 Błaszyk Maciej Chełmno Bieg 15 km opłacono on-line
34 Błażejak Krzysztofa Bydgoszcz Bieg 15 km RUN BYDGOSZCZ opłacono
35 Cap Dorota Susz Bieg 15 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
36 Cap Tomasz Susz Bieg 15 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
37 Cetnarowski Kamil Wrocław Bieg 15 km WKŁ 499 SOKÓŁ WROCŁAW opłacono on-line
38 Chabros Teresa Świecie Bieg 15 km opłacono on-line
39 Chabros-Aleksander Kinga Inowrocław Bieg 15 km opłacono on-line
40 Chmielarz Justyna Kruszwica Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA opłacono on-line
41 Chmielarz Krzysztof Kruszwica Bieg 15 km opłacono on-line
42 Chmielarz SEBASTIAN Kruszwica Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Chmielarz Team opłacono on-line
43 Chojnicki Damian Głogowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) GKS FABIANKI opłacono
44 CHORĄŻAK Sławek UNISŁAW Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono
45 Chrzanowska Cecylia Lisewo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Aktywne Lisewo opłacono on-line
46 Chudecka Beata Gródek Bieg 15 km opłacono on-line
47 Chudecki Robert Gródek Bieg 15 km opłacono on-line
48 Cierżnicki Zbigniew Bydgoszcz Bieg 15 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
49 Cyron Bogumił Śliwice Bieg 15 km Biegające Śliwice opłacono on-line
50 Czaykowski Wojciech Gdynia Bieg 15 km Mamy to! / Wojto_Sport_Story opłacono on-line
51 Czekalska BEATA Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
52 Czuk Marek Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
53 Dahm Beata Tymawa Bieg 15 km opłacono
54 Danielak Radosław Nieszawa Bieg 15 km Biegam dla Rodziny opłacono
55 Dekowska Monika Wętfie Bieg 15 km
56 Depka Pradzinski Stanislaw Chojnice Bieg 15 km Florian Chojnice opłacono on-line
57 Dobrowolska Agnieszka Świecie Bieg 15 km Herobox opłacono on-line
58 Drapiewski Mirosław Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Biegoholicy / Marmel Toruń opłacono on-line
59 Drewek Sławomir Cekcyn Bieg 15 km opłacono on-line
60 Dubiela Halina Tczew Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
61 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Bieg 15 km opłacono on-line
62 Dyczko Adam Brąchnowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
63 Dyczko Alicja Brąchnowo Bieg 15 km opłacono on-line
64 Dywel Bogdan Łąg Bieg 15 km ABCzersk opłacono on-line
65 dziedzic piotr inowrocław Bieg 15 km TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
66 DŁONIAK Edmund Gniewkowo Bieg 15 km (osoby 70 +) tg sokół gniewkowo opłacono
67 Dłoniak Edmund Gniewkowo Bieg 15 km (osoby 70 +) T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
68 Fierka Tomasz Lębork Bieg 15 km Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
69 Frąckowski Patryk Tuchola Bieg 15 km Biegające Śliwice opłacono on-line
70 Frukacz Emilia Frukacz Unisław Bieg 15 km Diany Toruńskiej Organizacji Łowieckiej opłacono on-line
71 Fuminkowski Arkadiusz Aleksandrów Kujawski Bieg 15 km Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski opłacono
72 Fułat Karol Cekcyn Bieg 15 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
73 Gabryel Wojciech Tuchola Bieg 15 km opłacono on-line
74 Gacka Arkadiusz Więcbork Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
75 Gajzler Jerzy Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
76 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Born to Run - Chojnicki Team opłacono on-line
77 Gardyza Jacek Nakło nad Notecią Bieg 15 km LUKS START NAKŁO opłacono on-line
78 Gardyza Lidia Nakło nad Notecią Bieg 15 km opłacono on-line
79 Garski Kryspin Bytów Bieg 15 km Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
80 Garsztka Marek Rogalin Bieg 15 km
81 Gawin Rafał kościerzyna Bieg 15 km
82 Gałuszka Dorota Grudziądz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Wtorkowy Trening opłacono on-line
83 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg 15 km opłacono on-line
84 Gerka Krzysztof Rypin Bieg 15 km KB Lech Rypin opłacono on-line
85 Giersz Krzysztof Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
86 Giolda Paweł Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono
87 Glama Remigiusz Glama Lniano Bieg 15 km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
88 Gliszczyński Michał Soszyca Bieg 15 km Nadleśnictwo Bytów opłacono
89 Gniot Bożena Minikowo Bieg 15 km opłacono on-line
90 Godziuk Roman Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
91 Gola Grzegorz markowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) tg sokół gniewkowo opłacono on-line
92 Górak Marcin Sadki Bieg 15 km opłacono on-line
93 Góralski Krzysztof Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.S. Opatrunki Toruń
94 Górski Marian Solec Kujawski Bieg 15 km Soleccy biegacze opłacono on-line
95 Gostomska Anita Tuchola Bieg 15 km opłacono
96 Gostomski Arkadiusz Tuchola Bieg 15 km TL Tuchola , MLKS Tucholanka Tuchola opłacono on-line
97 Grabkowski Andrzej Iława Bieg 15 km (osoby 70 +)
98 Grabowski Kamil Grabowski Tuchola Bieg 15 km opłacono on-line
99 Grabowski Marek Polubicze Bieg 15 km KŁ Nr 51 SZARAK w Wisznicach opłacono
100 Gradowski Piotr Śliwice Bieg 15 km opłacono on-line


Wyświetleń: 21309

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ