Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żukowska Joanna | Lubiewo | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
2 | Żuchowski Paweł | Toruń | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
3 | Żmija Dariusz | Charzykowy | Polska | Bieg 15 km | Tripaka Przechlewo | opłacono on-line |
4 | ZURA PIOTR | DOLNA GRUPA | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
5 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Decathlon Team Inowrocław | opłacono on-line |
6 | Zieliński Tomasz | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
7 | Zieliński Roman | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | ||
8 | Zielińska Marzena | Słupsk | Polska | Bieg 15 km | Decathlon power Słupsk | opłacono |
9 | Zglińska Anna | Unisław | Polska | Bieg 15 km | Niezrzeszona | opłacono on-line |
10 | Zdeb Bogumił | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | ||
11 | Zblewski Tadeusz | Bytów | Polska | Bieg 15 km | LKB im. Braci Petk Lębork | opłacono |
12 | Zawiasiński Bartłomiej | Unisław | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Unisław Biega | opłacono on-line |
13 | Zaniewski Grzegorz | Kobylnica | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
14 | Zagrabski kazik | torun | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
15 | Zach Ewelina | Więcbork | Polska | Bieg 15 km | TKKF Wodnik Więcbork | |
16 | Zach Adrian | Więcbork | Polska | Bieg 15 km | TKKF Wodnik Więcbork | |
17 | Wysocki Patryk | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
18 | Wrońska Dorota | Lubawa | Polska | Bieg 15 km | Lubawa Kocha Biegać #Wawrzynteam | opłacono on-line |
19 | Wròblewska Dagmara | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
20 | wolny piotr | bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | Brzoza Biega | opłacono |
21 | Wojtczak Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg 15 km | KAIZEN | opłacono on-line |
22 | Wojtczak Janusz | Gdańsk | Polska | Bieg 15 km | KAIZEN | opłacono on-line |
23 | Wojtas Marek | Tuchola | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | Tucholanka Tuchola | opłacono |
24 | Wojtas Magdalena | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | MLKS Tucholanka | opłacono on-line |
25 | Wojewódzki Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
26 | Wojciechowski Sebastian | Szlachta | Polska | Bieg 15 km | Drzewiarz Szlachta | opłacono on-line |
27 | Włoch Dariusz | Nowe | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
28 | Wiśniewski Zbigniew | Chojnice | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | Chojnice | opłacono |
29 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg 15 km | TRISPACE/TREK | opłacono on-line |
30 | Wiśniewski Krzysztof | Toruń | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
31 | Wiśniewski Damian | Toruń | Polska | Bieg 15 km | Kujawsko - Pomorskie | opłacono |
32 | Wiśniewski Arkadiusz | Tuchola | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | MLKS Tucholanka Tuchola | opłacono |
33 | Wiśniewski Adam | Chojnice | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
34 | WIŚNIEWSKA LUCYNA | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg 15 km | TRISPACE/TREK | opłacono on-line |
35 | WILK JOLANTA | LICHNOWY | Polska | Bieg 15 km | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
36 | Wilk Artur | Lichnowy | Polska | Bieg 15 km | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
37 | Wiligalski Bartosz | Pigża | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono |
38 | Wierzbowski Piotr | Brzozówka | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TEAM KOPEĆ | opłacono |
39 | WIENCONEK IWONA | TORUŃ | Polska | Bieg 15 km | BIEGAM BO LUBIĘ | opłacono on-line |
40 | wieczorek justyna | inowroclaw | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | BBL INOWROCŁAW | opłacono on-line |
41 | Werner Krzysztof | Chojnice | Polska | Bieg 15 km | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
42 | Wenta Elżbieta | Gdynia | Polska | Bieg 15 km | KS PIDRINA Gdynia | opłacono on-line |
43 | WELEROWICZ Artur | Iława | Polska | Bieg 15 km | JESSIE3 | opłacono on-line |
44 | Weisman Wiktoria | Żory | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
45 | Weisman Izabela | Żory | Polska | Bieg 15 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
46 | Ważyński Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
47 | WASZAK AGNIESZKA | Toruń | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
48 | Warchoł Ryszard | Świecie | Polska | Bieg 15 km | Cały Twój | opłacono on-line |
49 | Waraczewski Tomasz | Gniezno | Polska | Bieg 15 km | Harpagan Gniezno | opłacono on-line |
50 | Waraczewski Andrzej | Gniezno | Polska | Bieg 15 km | Harpagan Gniezno | opłacono on-line |
51 | walczak tomasz | Świecie | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
52 | van Tol Karin | Swiecie | Polska | Bieg 15 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
53 | Ulowska Katarzyna | Watorowo | Polska | Bieg 15 km | CHMIELARZ TEAM | opłacono on-line |
54 | Ucieklak Waldemar | Częstochowa | Polska | Bieg 15 km | Pszczółkowski Team | opłacono |
55 | TYBUSZEWSKI Janusz | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TS OPATRUNKI TORUŃ | opłacono |
56 | Twardy Adam | Lutówko | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
57 | Troka Tomasz | Chojnice | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
58 | Trojanowski Sławomir | Świecie | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
59 | Tomkiel Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
60 | Tomczak Zbigniew | Gniezno | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
61 | TOMCZAK Sebastian | Ustka | Polska | Bieg 15 km | Ustka | opłacono |
62 | Tomczak Dominik | Słupsk | Polska | Bieg 15 km | Night Runners Słupsk | opłacono |
63 | Tomczak Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | ||
64 | TOMASIK PIOTR TOMASIK | TORUŃ | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TG Sokół Gniewkowo | opłacono on-line |
65 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
66 | TOBOLSKI MAREK | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg 15 km | Florian Grudziądz | opłacono on-line |
67 | Tobolska Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | ||
68 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg 15 km | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono |
69 | TOBOLSKA ANNA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg 15 km | Florian Grudziądz | opłacono on-line |
70 | Teleńczuk Tomasz | Wrocław | Polska | Bieg 15 km | Szybkie Stopy | opłacono on-line |
71 | Telec Slawek | Niepołomice | Polska | Bieg 15 km | Niepołomice Biegają | |
72 | Tarkowski Mariusz | Piotrków Kujawski | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
73 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg 15 km | AMATOR | opłacono on-line |
74 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Polska | Bieg 15 km | AMATOR | opłacono on-line |
75 | Świetlik Tomasz | Koszalin | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
76 | Świderek Wojciech | Głogowo | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono |
77 | Śnieżko Marek | Rzeczenica | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
78 | Ślęczek Michał | Nekla | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
79 | Szymandera Paweł Szymandera | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono |
80 | Szweda Mirosława | Toruń | Polska | Bieg 15 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
81 | Szwarc Waldemar | Lniano | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
82 | Szwarc Rafał | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | Tucholanka Tuchola | opłacono on-line |
83 | Szwankowski Hubert | Chojnice | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | FLORIAN CHOJNICE | opłacono |
84 | Szulc Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg 15 km | TeDe RUN | opłacono on-line |
85 | Sztolcman Piotr | Wloclawek | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | GKS FABIANKI | opłacono |
86 | Szrajber Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
87 | Szrajber Malwina | Bysław | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
88 | Szpeciński Przemek | Rymań | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Gmina Rymań | opłacono |
89 | szlyk maciej | inowroclaw | Polska | Bieg 15 km | sport4life | opłacono on-line |
90 | Szewczenko Sergij | Krywyi Rig | Ukraina | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
91 | Szeffs Alina | Tuchola | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
92 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | Polska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |
93 | Szadkowska Anna | Inowrocław | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
94 | Suliński Darek | Susz | Polska | Bieg 15 km | rozbiegany susz | |
95 | Sudziński Marcin | Toruń | Polska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |
96 | Suchomska Beata | Świekatowo | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
97 | Stykała Sebastian | Bukowiec | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
98 | Stykała Magdalena | Bukowiec | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
99 | STYKAŁA ADRIANNA | BUKOWIEC | Polska | Bieg 15 km | opłacono | |
100 | Struczyński Michał | Tczew | Polska | Bieg 15 km |
Wyświetleń: 35406