Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
------------ | |||||||||
1 | Grota Artur | Solec Kujawski | Bieg 15 km | ------------ | opłacono on-line | ||||
ABCzersk | |||||||||
2 | Dywel Bogdan | Łąg | Bieg 15 km | ABCzersk | opłacono on-line | ||||
3 | Grefka Stefan | Łąg | Bieg 15 km | ABCzersk | opłacono on-line | ||||
ALTOM GNIEZNO | |||||||||
4 | SALITA LECH | GNIEZNO | Bieg 15 km | ALTOM GNIEZNO | opłacono on-line | ||||
AMATOR | |||||||||
5 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Bieg 15 km | AMATOR | opłacono on-line | ||||
6 | Świtała Roman | Kwidzyn | Bieg 15 km | AMATOR | opłacono on-line | ||||
ANETA TEAM | |||||||||
7 | Stolarski Janusz | Włocławek | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | ANETA TEAM | opłacono on-line | ||||
8 | Stolarska Danuta | Włocławek | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | ANETA TEAM | opłacono on-line | ||||
ANIRO RUN TEAM | |||||||||
9 | Nowakowski Jerzy | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | ANIRO RUN TEAM | opłacono on-line | ||||
Agrolok Sport Team | |||||||||
10 | Jereczek Michał | Toruń | Bieg 15 km | Agrolok Sport Team | opłacono on-line | ||||
Akademia Biegania Grudziądz | |||||||||
11 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Bieg 15 km | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono | ||||
Aktywne Lisewo | |||||||||
12 | Chrzanowska Cecylia | Lisewo | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Aktywne Lisewo | opłacono on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
13 | Kolassa Ryszard | Skórcz | Bieg 15 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
14 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
AquaAga Centrum Nurkowe | |||||||||
15 | Kaczerzewski Sebastian | Toruń | Bieg 15 km | AquaAga Centrum Nurkowe | opłacono on-line | ||||
Asseco Active Team | |||||||||
16 | Ryłko Marcin | Bydgoszcz | Bieg 15 km | Asseco Active Team | opłacono on-line | ||||
BBL INOWROCŁAW | |||||||||
17 | wieczorek justyna | inowroclaw | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | BBL INOWROCŁAW | opłacono on-line | ||||
BIEGAM BO LUBIĘ | |||||||||
18 | WIENCONEK IWONA | TORUŃ | Bieg 15 km | BIEGAM BO LUBIĘ | opłacono on-line | ||||
Biegające Śliwice | |||||||||
19 | Frąckowski Patryk | Tuchola | Bieg 15 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
20 | Cyron Bogumił | Śliwice | Bieg 15 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
21 | Adamczyk Karol | Brzuśce | Bieg 15 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegam dla Rodziny | |||||||||
22 | Danielak Radosław | Nieszawa | Bieg 15 km | Biegam dla Rodziny | opłacono | ||||
Biegam dla Zdrowia | |||||||||
23 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Biegam dla Zdrowia | opłacono on-line | ||||
Biegamyrazem.pl/Oknobur | |||||||||
24 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | Biegamyrazem.pl/Oknobur | opłacono | ||||
Biegoholicy / Marmel Toruń | |||||||||
25 | Drapiewski Mirosław | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Biegoholicy / Marmel Toruń | opłacono on-line | ||||
Born to Run - Chojnicki Team | |||||||||
26 | Sankiewicz Karolina | Wąbrzeźno | Bieg 15 km | Born to Run - Chojnicki Team | opłacono on-line | ||||
27 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Born to Run - Chojnicki Team | opłacono on-line | ||||
Brodnica Biega | |||||||||
28 | Kępczyńska Marlena | Brodnica | Bieg 15 km | Brodnica Biega | opłacono on-line | ||||
29 | Bogucki Marian | Brodnica | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | Brodnica Biega | opłacono | ||||
Brzoza Biega | |||||||||
30 | wolny piotr | bydgoszcz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | Brzoza Biega | opłacono | ||||
Bydgoskie Okonie | |||||||||
31 | Mika Oskar | Bydgoszcz | Bieg 15 km | Bydgoskie Okonie | opłacono on-line | ||||
32 | Łaz Kamil | Bydgoszcz | Bieg 15 km | Bydgoskie Okonie | opłacono on-line | ||||
Bydgoszcz na Start | |||||||||
33 | Grapatyn Piotr | Bydgoszcz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Bydgoszcz na Start | opłacono on-line | ||||
CHMIELARZ TEAM | |||||||||
34 | Ulowska Katarzyna | Watorowo | Bieg 15 km | CHMIELARZ TEAM | opłacono on-line | ||||
CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA | |||||||||
35 | Chmielarz Justyna | Kruszwica | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA | opłacono on-line | ||||
Cały Twój | |||||||||
36 | Warchoł Ryszard | Świecie | Bieg 15 km | Cały Twój | opłacono on-line | ||||
Chmielarz Team | |||||||||
37 | Chmielarz SEBASTIAN | Kruszwica | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Chmielarz Team | opłacono on-line | ||||
38 | Karwasz Paulina | Lubiewo | Bieg 15 km | Chmielarz Team | opłacono on-line | ||||
Chojnice | |||||||||
39 | Wiśniewski Zbigniew | Chojnice | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | Chojnice | opłacono | ||||
Czaja Training System | |||||||||
40 | Grycner Paweł | Warszawa | Bieg 15 km | Czaja Training System | opłacono on-line | ||||
Decathlon Team Inowrocław | |||||||||
41 | Lewandowski Władysław | Inowrocław | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Decathlon Team Inowrocław | opłacono on-line | ||||
42 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Decathlon Team Inowrocław | opłacono on-line | ||||
Decathlon power Słupsk | |||||||||
43 | Zielińska Marzena | Słupsk | Bieg 15 km | Decathlon power Słupsk | opłacono | ||||
Diabelskie Pioruny | |||||||||
44 | Glama Remigiusz Glama | Lniano | Bieg 15 km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line | ||||
Diany Toruńskiej Organizacji Łowieckiej | |||||||||
45 | Frukacz Emilia Frukacz | Unisław | Bieg 15 km | Diany Toruńskiej Organizacji Łowieckiej | opłacono on-line | ||||
Drzewiarz Szlachta | |||||||||
46 | Wojciechowski Sebastian | Szlachta | Bieg 15 km | Drzewiarz Szlachta | opłacono on-line | ||||
FLORIAN CHOJNICE | |||||||||
47 | Szwankowski Hubert | Chojnice | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | FLORIAN CHOJNICE | opłacono | ||||
Florian Chojnice | |||||||||
48 | Depka Pradzinski Stanislaw | Chojnice | Bieg 15 km | Florian Chojnice | opłacono on-line | ||||
49 | Skwierawski Wiesław | Ostrowite | Bieg 15 km | Florian Chojnice | opłacono on-line | ||||
50 | Łożyński Jacek | Chojnice | Bieg 15 km | Florian Chojnice | opłacono | ||||
51 | Osowski Michał | Chojnice | Bieg 15 km | Florian Chojnice | opłacono on-line | ||||
52 | Sobczak Wojciech | Chojnice | Bieg 15 km | Florian Chojnice | opłacono on-line | ||||
53 | NARLOCH WOJCIECH | Pawłówko | Bieg 15 km | Florian Chojnice | opłacono on-line | ||||
54 | Miszke Kazimierz | Czersk | Bieg 15 km | Florian Chojnice | opłacono on-line | ||||
Florian Grudziądz | |||||||||
55 | TOBOLSKI MAREK | GRUDZIĄDZ | Bieg 15 km | Florian Grudziądz | opłacono on-line | ||||
56 | TOBOLSKA ANNA | GRUDZIĄDZ | Bieg 15 km | Florian Grudziądz | opłacono on-line | ||||
GKS FABIANKI | |||||||||
57 | Jabłoński Jarosław | Ciechocinek | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | GKS FABIANKI | opłacono on-line | ||||
58 | Chojnicki Damian | Głogowo | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | GKS FABIANKI | opłacono | ||||
59 | Sztolcman Piotr | Wloclawek | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | GKS FABIANKI | opłacono | ||||
60 | Jaranowski Andrzej | Brodnica | Bieg 15 km | GKS FABIANKI | opłacono | ||||
61 | Perkowski Rafał Perkowski | Kikół | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | GKS FABIANKI | opłacono | ||||
62 | Nowacka Anna | BOBROWNIKI | Bieg 15 km | GKS FABIANKI | opłacono | ||||
GKS Fabianki | |||||||||
63 | Piernikowski Damian | Włocławek | Bieg 15 km | GKS Fabianki | opłacono on-line | ||||
GREGORTECH | |||||||||
64 | Jonatowski Grzegorz | Silno | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | GREGORTECH | opłacono on-line | ||||
GRZESŁAW USTKA | |||||||||
65 | Andrzejczak Sławomir | Lędowo-Osiedle | Bieg 15 km | GRZESŁAW USTKA | opłacono on-line | ||||
Giro di Zawada | |||||||||
66 | Krajewski Wojciech | Piła | Bieg 15 km | Giro di Zawada | |||||
Gmina Rymań | |||||||||
67 | Szpeciński Przemek | Rymań | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Gmina Rymań | opłacono | ||||
Grupa Bankietowa Specjal | |||||||||
68 | Kłosowski Marcin | Bydgoszcz | Bieg 15 km | Grupa Bankietowa Specjal | opłacono on-line | ||||
Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski | |||||||||
69 | Fuminkowski Arkadiusz | Aleksandrów Kujawski | Bieg 15 km | Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski | opłacono | ||||
GŁADZIORKI | |||||||||
70 | GŁADYSZ EDYTA | ŚWIECIE | Bieg 15 km | GŁADZIORKI | opłacono | ||||
71 | GŁADYSZ KRZYSZTOF | ŚWIECIE | Bieg 15 km | GŁADZIORKI | opłacono | ||||
Harpagan Gniezno | |||||||||
72 | Waraczewski Tomasz | Gniezno | Bieg 15 km | Harpagan Gniezno | opłacono on-line | ||||
73 | Waraczewski Andrzej | Gniezno | Bieg 15 km | Harpagan Gniezno | opłacono on-line | ||||
Herobox | |||||||||
74 | Dobrowolska Agnieszka | Świecie | Bieg 15 km | Herobox | opłacono on-line | ||||
IP Kwidzyn Team | |||||||||
75 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Bieg 15 km | IP Kwidzyn Team | opłacono on-line | ||||
JESSIE3 | |||||||||
76 | WELEROWICZ Artur | Iława | Bieg 15 km | JESSIE3 | opłacono on-line | ||||
JW 4653 | |||||||||
77 | RESZKOWSKI Sebastian | siemirowice | Bieg 15 km | JW 4653 | opłacono on-line | ||||
Jezus Chrystus Team | |||||||||
78 | Kowalkowski Jarosław | Brodnica | Bieg 15 km | Jezus Chrystus Team | opłacono | ||||
Johny Latawiec | |||||||||
79 | Łyczywek Jan | Chojnice | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Johny Latawiec | opłacono | ||||
KAIZEN | |||||||||
80 | Wojtczak Janusz | Gdańsk | Bieg 15 km | KAIZEN | opłacono on-line | ||||
81 | Wojtczak Maciej | Gdańsk | Bieg 15 km | KAIZEN | opłacono on-line | ||||
KARAT CHOJNICE | |||||||||
82 | Mól Rafał | Chojnice | Bieg 15 km | KARAT CHOJNICE | opłacono on-line | ||||
KB BiegamBoLubię Pasłęk | |||||||||
83 | Adamczyk Bożena | Pasłęk | Bieg 15 km | KB BiegamBoLubię Pasłęk | opłacono on-line | ||||
84 | Adamczyk Zbigniew | Pasłęk | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | KB BiegamBoLubię Pasłęk | opłacono | ||||
KB GOCH Bytów | |||||||||
85 | Majkowski Stanisław | Bytów | Bieg 15 km | KB GOCH Bytów | opłacono | ||||
KB Lech Rypin | |||||||||
86 | Gerka Krzysztof | Rypin | Bieg 15 km | KB Lech Rypin | opłacono on-line | ||||
87 | Olszewski Adam | Rypin | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | KB Lech Rypin | opłacono | ||||
K K B STAROGARD GDAŃSKI | |||||||||
88 | Kwaśniewski Roman | Starogard Gdański | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | K K B STAROGARD GDAŃSKI | opłacono | ||||
KMP Świnoujście | |||||||||
89 | Kamiński Sławomir | Trzebiatów | Bieg 15 km | KMP Świnoujście | opłacono on-line | ||||
KM UMK Toruń | |||||||||
90 | Podbielska Alina | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | KM UMK Toruń | opłacono on-line | ||||
KS Górnik Wałbrzych | |||||||||
91 | Siciński Dariusz | Tuchola | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | KS Górnik Wałbrzych | opłacono | ||||
KS PIDRINA Gdynia | |||||||||
92 | Wenta Elżbieta | Gdynia | Bieg 15 km | KS PIDRINA Gdynia | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
93 | JANIK Roman | KWIDZYN | Bieg 15 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
Klub 42,2 Lębork | |||||||||
94 | Fierka Tomasz | Lębork | Bieg 15 km | Klub 42,2 Lębork | opłacono on-line | ||||
Kociewski klub biegacza | |||||||||
95 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Bieg 15 km | Kociewski klub biegacza | opłacono on-line | ||||
Kolo Lowieckie Nr143 ,,Borus,, | |||||||||
96 | Awizen Antoni | Bydgoszcz | Bieg 15 km (osoby 70 +) | Kolo Lowieckie Nr143 ,,Borus,, | opłacono | ||||
Kujawsko - Pomorskie | |||||||||
97 | Wiśniewski Damian | Toruń | Bieg 15 km | Kujawsko - Pomorskie | opłacono | ||||
98 | Pilarski Krzysztof | Toruń | Bieg 15 km | Kujawsko - Pomorskie | |||||
99 | Przybylski Patryk | Toruń | Bieg 15 km | Kujawsko - Pomorskie | |||||
Kujawsko-Pomorskie | |||||||||
100 | Maciaszek Krzysztof | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Kujawsko-Pomorskie | opłacono | ||||
101 | prykanowski marcin | Toruń | Bieg 15 km | Kujawsko-Pomorskie | opłacono | ||||
102 | Sobkowiak Olgierd | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Kujawsko-Pomorskie | |||||
Kujawy Pomorze | |||||||||
103 | Nadolny Piotr | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Kujawy Pomorze | opłacono | ||||
KŁ 53 Nadgoplańskie w Kruszwicy | |||||||||
104 | Meler Jakub | Kruszwica | Bieg 15 km | KŁ 53 Nadgoplańskie w Kruszwicy | opłacono on-line | ||||
KŁ Nr 51 SZARAK w Wisznicach | |||||||||
105 | Grabowski Marek | Polubicze | Bieg 15 km | KŁ Nr 51 SZARAK w Wisznicach | opłacono | ||||
LKB im. Braci Petk Lębork | |||||||||
106 | Zblewski Tadeusz | Bytów | Bieg 15 km | LKB im. Braci Petk Lębork | opłacono | ||||
LKS ,,Zantyr'' Sztum | |||||||||
107 | Nowosielski Piotr | Sztum | Bieg 15 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | |||||
LUKS START NAKŁO | |||||||||
108 | Gardyza Jacek | Nakło nad Notecią | Bieg 15 km | LUKS START NAKŁO | opłacono on-line | ||||
Lipusz | |||||||||
109 | Ostrowski Rafał | Lipusz | Bieg 15 km | Lipusz | opłacono on-line | ||||
Lubawa Kocha Biegać | |||||||||
110 | Kawka Dorota | Lubawa | Bieg 15 km | Lubawa Kocha Biegać | opłacono on-line | ||||
Lubawa Kocha Biegać #Wawrzynteam | |||||||||
111 | Wrońska Dorota | Lubawa | Bieg 15 km | Lubawa Kocha Biegać #Wawrzynteam | opłacono on-line | ||||
Lufthansa Systems Poland Active!/ BBL AWFiS Gdańsk | |||||||||
112 | Kohnke Tomasz | Gdańsk | Bieg 15 km | Lufthansa Systems Poland Active!/ BBL AWFiS Gdańsk | opłacono on-line | ||||
LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||||||
113 | Hałka ARKADIUSZ | Łobez | Bieg 15 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||
114 | Hałka Justyna | Łobez | Bieg 15 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||
MCŚTEAM | |||||||||
115 | Kmieciak Krzysztof | Krąplewice | Bieg 15 km | MCŚTEAM | opłacono on-line | ||||
MLKS Tucholanka | |||||||||
116 | Wojtas Magdalena | Tuchola | Bieg 15 km | MLKS Tucholanka | opłacono on-line | ||||
MLKS Tucholanka Tuchola | |||||||||
117 | Rompalski Jakub | Tuchola | Bieg 15 km | MLKS Tucholanka Tuchola | opłacono on-line | ||||
118 | Wiśniewski Arkadiusz | Tuchola | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | MLKS Tucholanka Tuchola | opłacono | ||||
119 | Kensik Łukasz | Tuchola | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | MLKS Tucholanka Tuchola | opłacono | ||||
120 | Nielek Piotr | Tuchola | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | MLKS Tucholanka Tuchola | opłacono | ||||
MTB Eldar Świecie | |||||||||
121 | Schröder Marcin | Świecie | Bieg 15 km | MTB Eldar Świecie | opłacono on-line | ||||
Mamy to! / Wojto_Sport_Story | |||||||||
122 | Czaykowski Wojciech | Gdynia | Bieg 15 km | Mamy to! / Wojto_Sport_Story | opłacono on-line | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
123 | Weisman Izabela | Żory | Bieg 15 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
124 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Bieg 15 km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
NOA | |||||||||
125 | Barańska Aleksandra | Wrocław | Bieg 15 km | NOA | opłacono | ||||
Nadleśnictwo Bytów | |||||||||
126 | Gliszczyński Michał | Soszyca | Bieg 15 km | Nadleśnictwo Bytów | opłacono | ||||
Nadleśnictwo Chełm | |||||||||
127 | Socha Robert | Siedliszcze | Bieg 15 km | Nadleśnictwo Chełm | opłacono on-line | ||||
Nadleśnictwo Dąbrowa | |||||||||
128 | Kęska Rafał | Świecie | Bieg 15 km | Nadleśnictwo Dąbrowa | opłacono on-line | ||||
Nadleśnictwo Lutówko; KBL | |||||||||
129 | Kemuś Jarosław Kemuś | Chojnice | Bieg 15 km | Nadleśnictwo Lutówko; KBL | opłacono | ||||
Nadleśnictwo Radomsko | |||||||||
130 | Randak Piotr | Gajęcice | Bieg 15 km | Nadleśnictwo Radomsko | opłacono on-line | ||||
131 | Parada Marcin | Radomsko | Bieg 15 km | Nadleśnictwo Radomsko | opłacono on-line | ||||
Niepołomice Biegają | |||||||||
132 | Telec Slawek | Niepołomice | Bieg 15 km | Niepołomice Biegają | |||||
Niezrzeszona | |||||||||
133 | Zglińska Anna | Unisław | Bieg 15 km | Niezrzeszona | opłacono on-line | ||||
Niezrzeszony | |||||||||
134 | Białous Krzysztof | Bydgoszcz | Bieg 15 km | Niezrzeszony | opłacono | ||||
Night Runners Słupsk | |||||||||
135 | Tomczak Dominik | Słupsk | Bieg 15 km | Night Runners Słupsk | opłacono | ||||
OSP OSIE | |||||||||
136 | Konieczka Michał | Osie | Bieg 15 km | OSP OSIE | opłacono | ||||
PB SLA | |||||||||
137 | Michalik Joanna | BYDGOSZCZ | Bieg 15 km | PB SLA | opłacono | ||||
138 | Palacz Wioletta | Bydgoszcz | Bieg 15 km | PB SLA | opłacono on-line | ||||
PEGAZ | |||||||||
139 | Kubowicz Piotr | Bydgoszcz | Bieg 15 km | PEGAZ | opłacono on-line | ||||
PODGÓRZ TORUŃ | |||||||||
140 | lewandowska marlena | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | PODGÓRZ TORUŃ | opłacono on-line | ||||
141 | KARAŚ Marek | TORUŃ | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | PODGÓRZ TORUŃ | opłacono | ||||
Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek | |||||||||
142 | Piwoński Robert | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek | opłacono on-line | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
143 | Serocka Danuta | Grudziądz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
Parkrun Toruń | |||||||||
144 | ROK-SZPALA SYLWIA ROK-SZPALA | Lubicz Górny | Bieg 15 km | Parkrun Toruń | opłacono on-line | ||||
145 | Ratowski Rafał | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Parkrun Toruń | opłacono on-line | ||||
146 | Osiński Michał | Toruń | Bieg 15 km | Parkrun Toruń | opłacono on-line | ||||
147 | Kunicki Tomasz | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Parkrun Toruń | opłacono on-line | ||||
148 | Słuniecki Tomasz | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Parkrun Toruń | opłacono on-line | ||||
Pałuki Running Team | |||||||||
149 | Kuśnierek Bartosz | Żnin | Bieg 15 km | Pałuki Running Team | opłacono on-line | ||||
150 | Kledzik Zbigniew | Chomiąża Szlachecka | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Pałuki Running Team | opłacono on-line | ||||
Pszczółkowski Team | |||||||||
151 | Ucieklak Waldemar | Częstochowa | Bieg 15 km | Pszczółkowski Team | opłacono | ||||
Pędzące Żółwie | |||||||||
152 | Sajdak Marcin | Zielonka | Bieg 15 km | Pędzące Żółwie | opłacono | ||||
ROCOCO | |||||||||
153 | Grycner Piotr | Starogard Gdański | Bieg 15 km | ROCOCO | opłacono on-line | ||||
RUN BYDGOSZCZ | |||||||||
154 | Błażejak Krzysztofa | Bydgoszcz | Bieg 15 km | RUN BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
RUN PASJA | |||||||||
155 | Kułakowski Krzysztof | Bydgoszcz | Bieg 15 km | RUN PASJA | opłacono on-line | ||||
RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | |||||||||
156 | Paliga Antoni | Sępólno Krajeńskie | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | opłacono on-line | ||||
157 | Paliga Mateusz | Sępólno Krajeńskie | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | opłacono on-line | ||||
158 | Janke Damian | Sępólno Krajeńskie | Bieg 15 km | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | opłacono on-line | ||||
Rekreacja Toruń | |||||||||
159 | Kamiński Stefan | Toruń | Bieg 15 km (osoby 70 +) | Rekreacja Toruń | opłacono | ||||
Rozbiegana Kruszwica | |||||||||
160 | Lewandowski andrzej | Kruszwica | Bieg 15 km | Rozbiegana Kruszwica | opłacono on-line | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
161 | Milas Mariusz | Susz | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
162 | Maraszek Mirosław | Susz | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
163 | Lulińska Bożena | Susz | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
164 | Cap Dorota | Susz | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
165 | Cap Tomasz | Susz | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
166 | Jurkiewicz Hubert | Susz | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono | ||||
167 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono | ||||
168 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Bieg 15 km | Rozbiegany Susz | opłacono | ||||
SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |||||||||
169 | Stachowicz Karolina | Skórcz | Bieg 15 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line | ||||
SPORT I REKREACJA DELFIN | |||||||||
170 | Rumocki Józek | Grudziądz | Bieg 15 km | SPORT I REKREACJA DELFIN | opłacono on-line | ||||
STOBNO | |||||||||
171 | Przybylska Dominika | STOBNO | Bieg 15 km | STOBNO | opłacono | ||||
Sailing Team Ferajna | |||||||||
172 | Nowak Bartłomiej | Piła | Bieg 15 km | Sailing Team Ferajna | |||||
Selekcja Naturalna | |||||||||
173 | Głogowski Mateusz | Bydgoszcz | Bieg 15 km | Selekcja Naturalna | opłacono | ||||
Soleccy biegacze | |||||||||
174 | Górski Marian | Solec Kujawski | Bieg 15 km | Soleccy biegacze | opłacono on-line | ||||
175 | Komajda Jarosław | Solec Kujawski | Bieg 15 km | Soleccy biegacze | opłacono on-line | ||||
Szybkie Stopy | |||||||||
176 | Teleńczuk Tomasz | Wrocław | Bieg 15 km | Szybkie Stopy | opłacono on-line | ||||
T.G. Sokół Gniewkowo | |||||||||
177 | mokrzycki rafał | inowrocław | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.G. Sokół Gniewkowo | opłacono | ||||
T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | |||||||||
178 | OLSZEWSKA EWA | GNIEWKOWO | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line | ||||
179 | OLSZEWSKI RAFAŁ OLSZEWSKI | GNIEWKOWO | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line | ||||
180 | Dłoniak Edmund | Gniewkowo | Bieg 15 km (osoby 70 +) | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono | ||||
181 | Lewandowska Małgorzata | Lipie | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono | ||||
T.S.Opatrunki Toruń | |||||||||
182 | Kmieciak Robert | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.S.Opatrunki Toruń | opłacono | ||||
T.S. Opatrunki Toruń | |||||||||
183 | Wiligalski Bartosz | Pigża | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono | ||||
184 | Arseniuk Anna | Górsk, Zławieś Wielka | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono | ||||
185 | Szymandera Paweł Szymandera | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono | ||||
186 | SADOWSKI Jarosław | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono | ||||
187 | Świderek Wojciech | Głogowo | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono | ||||
188 | Orcholski Witold | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono | ||||
189 | Góralski Krzysztof | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | T.S. Opatrunki Toruń | |||||
TEAM KOPEĆ | |||||||||
190 | Wierzbowski Piotr | Brzozówka | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TEAM KOPEĆ | opłacono | ||||
TEAMOCHAL | |||||||||
191 | Ochal Pawel | Bydgoszcz | Bieg 15 km | TEAMOCHAL | opłacono on-line | ||||
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | |||||||||
192 | posadzy karol posadzy | Gniewkowo | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line | ||||
193 | Biernat Magdalena | Inowrocław | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line | ||||
194 | Kubiak Tomasz | Inowrocław | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line | ||||
195 | dziedzic piotr | inowrocław | Bieg 15 km | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line | ||||
196 | Maciejewski Zbigniew | Inowrocław | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line | ||||
TG Sokół Gniewkowo | |||||||||
197 | TOMASIK PIOTR TOMASIK | TORUŃ | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TG Sokół Gniewkowo | opłacono on-line | ||||
THE RUNNERS ŚWIECIE | |||||||||
198 | RATKOWSKA MAŁGORZATA | ŚWIECIE | Bieg 15 km | THE RUNNERS ŚWIECIE | opłacono on-line | ||||
TKKF Chełmno | |||||||||
199 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TKKF Chełmno | opłacono on-line | ||||
TKKF Chełmno | |||||||||
200 | Lis Janusz | Grudziądz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | TKKF Chełmno | opłacono | ||||
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | |||||||||
201 | BRATEK ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line | ||||
202 | Wròblewska Dagmara | BYDGOSZCZ | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line | ||||
203 | KLAWKIKOWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | Bieg 15 km | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line | ||||
204 | Kubarski Julian | Bydgoszcz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono | ||||
205 | Dubiela Halina | Tczew | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line | ||||
TKKF KOSZALIN | |||||||||
206 | Grzesik Eugeniusz Grzesik | Koszalin | Bieg 15 km | TKKF KOSZALIN | |||||
TKKF Kolejarz Bydgoszcz | |||||||||
207 | Ratajczyk Przemysław | Bydgoszcz | Bieg 15 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
208 | Angiel Władysław | Bydgoszcz | Bieg 15 km (osoby 70 +) | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono | ||||
209 | LENC JANUSZ | Bydgoszcz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
210 | Cierżnicki Zbigniew | Bydgoszcz | Bieg 15 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
211 | Kwasigroch Krzysztof | Bydgoszcz | Bieg 15 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
212 | Fułat Karol | Cekcyn | Bieg 15 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
213 | Hołtyn Patryk | Bydgoszcz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
214 | Klawikowska Julita | Bydgoszcz | Bieg 15 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
215 | Szweda Mirosława | Toruń | Bieg 15 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line | ||||
216 | Jagieła Jarosław | Bydgoszcz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono | ||||
TKKF Wodnik Więcbork | |||||||||
217 | Pikulik Jerzy | Więcbork | Bieg 15 km | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line | ||||
218 | Zach Adrian | Więcbork | Bieg 15 km | TKKF Wodnik Więcbork | |||||
219 | Zach Ewelina | Więcbork | Bieg 15 km | TKKF Wodnik Więcbork | |||||
220 | Mejgier Karol Mejgier | Więcbork | Bieg 15 km | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line | ||||
TL Tuchola | |||||||||
221 | Bus Krystian | Gniewkowo | Bieg 15 km | TL Tuchola | opłacono | ||||
TL Tuchola , MLKS Tucholanka Tuchola | |||||||||
222 | Gostomski Arkadiusz | Tuchola | Bieg 15 km | TL Tuchola , MLKS Tucholanka Tuchola | opłacono on-line | ||||
TRISPACE/TREK | |||||||||
223 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI | BYDGOSZCZ | Bieg 15 km | TRISPACE/TREK | opłacono on-line | ||||
224 | WIŚNIEWSKA LUCYNA | BYDGOSZCZ | Bieg 15 km | TRISPACE/TREK | opłacono on-line | ||||
TS OPATRUNKI TORUŃ | |||||||||
225 | TYBUSZEWSKI Janusz | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | TS OPATRUNKI TORUŃ | opłacono | ||||
TeDe RUN | |||||||||
226 | Szulc Tomasz | Gdańsk | Bieg 15 km | TeDe RUN | opłacono on-line | ||||
Technikum leśne w Tucholi | |||||||||
227 | Rzepa Jakub | Luzino | Bieg 15 km | Technikum leśne w Tucholi | opłacono | ||||
228 | Kurpet Patryk | Łęczyn | Bieg 15 km | Technikum leśne w Tucholi | opłacono | ||||
Terenowy | |||||||||
229 | Klajbor Mariusz | Jeżewo | Bieg 15 km | Terenowy | opłacono on-line | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
230 | Janus Dawid | Świecie | Bieg 15 km | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
231 | Rob Van Tol | Świecie | Bieg 15 km | The Runners Świecie | opłacono | ||||
232 | van Tol Karin | Swiecie | Bieg 15 km | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
Totalnie Biegnięci | |||||||||
233 | Kula Katarzyna | Chojnice | Bieg 15 km | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line | ||||
234 | Kula Adam | Chojnice | Bieg 15 km | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line | ||||
235 | Wilk Artur | Lichnowy | Bieg 15 km | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line | ||||
236 | WILK JOLANTA | LICHNOWY | Bieg 15 km | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line | ||||
237 | Werner Krzysztof | Chojnice | Bieg 15 km | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line | ||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
238 | Koralewska Irena | Sadlinki | Bieg 15 km | Traktor team gmina Kwidzyn | opłacono | ||||
TriTur Chojnice | |||||||||
239 | Kosmalska Anna | Charzykowy | Bieg 15 km | TriTur Chojnice | opłacono on-line | ||||
Tripaka Przechlewo | |||||||||
240 | Żmija Dariusz | Charzykowy | Bieg 15 km | Tripaka Przechlewo | opłacono on-line | ||||
Tucholanka Tuchola | |||||||||
241 | Wojtas Marek | Tuchola | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | Tucholanka Tuchola | opłacono | ||||
242 | Szwarc Rafał | Tuchola | Bieg 15 km | Tucholanka Tuchola | opłacono on-line | ||||
Tęcza Run | |||||||||
243 | Pietruszka Mikołaj | Koszalin | Bieg 15 km | Tęcza Run | opłacono on-line | ||||
UKS Cyprianka | |||||||||
244 | Jetter Piotr | Cyprianka | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | UKS Cyprianka | opłacono on-line | ||||
USAA Ruczko | |||||||||
245 | Ruczko Sławomir | Gdynia | Bieg 15 km | USAA Ruczko | opłacono | ||||
Unisław Biega | |||||||||
246 | Zawiasiński Bartłomiej | Unisław | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | Unisław Biega | opłacono on-line | ||||
Ustka | |||||||||
247 | TOMCZAK Sebastian | Ustka | Bieg 15 km | Ustka | opłacono | ||||
VauPe Team | |||||||||
248 | Kolski Radek | Bydgoszcz | Bieg 15 km | VauPe Team | opłacono on-line | ||||
249 | Nawrocki Dariusz | Bydgoszcz | Bieg 15 km | VauPe Team | opłacono on-line | ||||
Viking | |||||||||
250 | Gronkowski Sebastian | Chojnice | Bieg 15 km | Viking | opłacono on-line | ||||
WITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA | |||||||||
251 | Gwóźdź Kamil | Więcbork | Bieg 15 km | WITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA | opłacono on-line | ||||
WKB Maratończyk Włocławek | |||||||||
252 | Błaszczak Stanisław | Skępe | Bieg 15 km (osoby 70 +) | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
WKŁ | |||||||||
253 | Kamiński Antoni | TRZEBIATÓW | Bieg 15 km | WKŁ | opłacono | ||||
WKŁ 499 SOKÓŁ WROCŁAW | |||||||||
254 | Cetnarowski Kamil | Wrocław | Bieg 15 km | WKŁ 499 SOKÓŁ WROCŁAW | opłacono on-line | ||||
Wtorkowy Trening | |||||||||
255 | Gałuszka Dorota | Grudziądz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | Wtorkowy Trening | opłacono on-line | ||||
Wtorkowy Trening Grudziądz | |||||||||
256 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Bieg 15 km | Wtorkowy Trening Grudziądz | opłacono on-line | ||||
Wzgórze Wolności | |||||||||
257 | Andrzejewski Ryszard | Bydgoszcz | Bieg 15 km (osoby 70 +) | Wzgórze Wolności | opłacono | ||||
WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM - ANETA TEAM | |||||||||
258 | POPEK MACIEJ | WŁOCŁAWEK | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM - ANETA TEAM | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
259 | Kubiak Małgorzata | Inowrocław | Bieg 15 km | opłacono | |||||
260 | Błaszyk Maciej | Chełmno | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
261 | Ważyński Łukasz | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
262 | Drewek Sławomir | Cekcyn | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
263 | Sajur Sylwia | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
264 | Śnieżko Marek | Rzeczenica | Bieg 15 km | opłacono | |||||
265 | Ościk Krzysztof | Wolbórz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
266 | Arendt Michał | Gdynia | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
267 | Szewczenko Sergij | Krywyi Rig | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
268 | Nemczenko Maryna | Charkiw | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
269 | Musiiatchenko Dmytro Musiiatchenko | Kremenczuk | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
270 | Staniaszek Marcin | Wolbórz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
271 | Michałowski Arkadiusz | Świecie | Bieg 15 km | opłacono | |||||
272 | Łangowski Krzysztof | Tuchola | Bieg 15 km | opłacono | |||||
273 | Lichs Jarosław | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
274 | Robaczewski Marcin | Szembekowo | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
275 | Klin Paulina | Czersk | Bieg 15 km | ||||||
276 | Grabowski Kamil Grabowski | Tuchola | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
277 | Łucka Anna | Grudziądz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
278 | Lorek Marcin | Torun | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
279 | Malendowicz Robert | Tuchola | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
280 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
281 | Gradowski Piotr | Śliwice | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
282 | Gostomska Anita | Tuchola | Bieg 15 km | opłacono | |||||
283 | Mazerski Kacper | Łysomice | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
284 | Szrajber Tomasz | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
285 | Bąkowski Marek | Więcbork | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
286 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
287 | Skopowski Krzysztof | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
288 | Shumik Alena | Belarus | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
289 | Łoboda Piotr | Wałcz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
290 | Sławski Krzysztof | Bytów | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
291 | Szeffs Alina | Tuchola | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
292 | Barański Grzegorz | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono | |||||
293 | Zieliński Tomasz | Tuchola | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
294 | Grabkowski Andrzej | Iława | Bieg 15 km (osoby 70 +) | ||||||
295 | Garsztka Marek | Rogalin | Bieg 15 km | ||||||
296 | Szwarc Waldemar | Lniano | Bieg 15 km | opłacono | |||||
297 | Nelke Aleksander | Kamienica | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
298 | Żukowska Joanna | Lubiewo | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
299 | OSTROWSKI MARIAN | ZŁOCIENIEC | Bieg 15 km | ||||||
300 | Twardy Adam | Lutówko | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
301 | Jarocka Beata | Dąbrowa Chełmińska | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
302 | Kluczyk Mikołaj | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
303 | Jasiński Tomasz | Zalesie | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
304 | Tarkowski Mariusz | Piotrków Kujawski | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
305 | Przybysz Marcin | Sepolno Krajenskie | Bieg 15 km | ||||||
306 | Leszek Paweł | Laseczno Małe 82a | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
307 | Lewandowski Mirosław | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
308 | Tomczak Agnieszka | Bydgoszcz | Bieg 15 km | ||||||
309 | Kopacz Adrian | Bysław | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
310 | Hinz Bartosz | Wąbrzeźno | Bieg 15 km | opłacono | |||||
311 | Brac Paweł | Grudziądz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
312 | Brac Marian | Grudziądz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
313 | Baran Zdzisław | Bartniczka | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
314 | Struczyński Michał | Tczew | Bieg 15 km | ||||||
315 | Rubaj Piotr | Świecie | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
316 | Wiśniewski Adam | Chojnice | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
317 | Brzoszczyk Mieczysław | Tuchola | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |||||
318 | sankowski zbigniew sankowski | Chojniczki | Bieg 15 km | opłacono | |||||
319 | Brzoszczyk Weronika | Warszawa | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono | |||||
320 | Nowak Janusz | Kolincz | Bieg 15 km | opłacono | |||||
321 | Ott Joanna | Raciąż | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
322 | Ott Małgorzata | Raciąż | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
323 | Krzoska Dorota | Brusy | Bieg 15 km | opłacono | |||||
324 | Górak Marcin | Sadki | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
325 | Chabros Teresa | Świecie | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
326 | Chabros-Aleksander Kinga | Inowrocław | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
327 | Jeszka Adrianna | Chojnice | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
328 | Jeszka Dariusz | Powałki | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
329 | Oelrich Henryk | Tuchola | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
330 | Grzybowska Regina | Lochowo | Bieg 15 km | opłacono | |||||
331 | Stawicki Łukasz | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
332 | Janczewska Agnieszka | Pawłówek | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
333 | Tomkiel Piotr | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
334 | Giolda Paweł | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono | |||||
335 | Włoch Dariusz | Nowe | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
336 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Bieg 15 km (osoby 70 +) | opłacono | |||||
337 | Jaworski Marcin | solec kujawski | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |||||
338 | Trojanowski Sławomir | Świecie | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
339 | Majer Janusz | GNIEWKOWO | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
340 | Gardyza Lidia | Nakło nad Notecią | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
341 | Kolassa Jarosław | Skowarcz | Bieg 15 km | ||||||
342 | Kolassa Paulina Kolassa | Gdańsk | Bieg 15 km | opłacono | |||||
343 | Bakaluk Zdzisław | Iława (pow. iławski) | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
344 | Zagrabski kazik | torun | Bieg 15 km | opłacono | |||||
345 | Maćkowski Maciej | Żnin | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
346 | Świetlik Tomasz | Koszalin | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
347 | Siuda Sebastian | Bydgoszcz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |||||
348 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
349 | Grott Bartłomiej | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
350 | Pierucki Bartosz | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
351 | Meler-Lewandowska Katarzyna | Kruszwica | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
352 | Tomczak Zbigniew | Gniezno | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
353 | Ślęczek Michał | Nekla | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
354 | Kaniecki Mirosław | Iława | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |||||
355 | Ogorzałek Łukasz | Wąbrzeźno | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
356 | Smoleń Adrian | Solec Kujawski | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
357 | Wojewódzki Piotr | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
358 | Gajzler Jerzy | Bydgoszcz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |||||
359 | Kołakowski Piotr | Koszalin | Bieg 15 km | opłacono | |||||
360 | Nowak Wiesław | Szczecin | Bieg 15 km (osoby 70 +) | opłacono | |||||
361 | Jeżowski Grzegorz | Grudziadz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
362 | Weisman Wiktoria | Żory | Bieg 15 km | opłacono | |||||
363 | Dekowska Monika | Wętfie | Bieg 15 km | ||||||
364 | Nowogórski Mariusz | Koronowo | Bieg 15 km | opłacono | |||||
365 | SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA | UNISŁAW | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono | |||||
366 | CHORĄŻAK Sławek | UNISŁAW | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono | |||||
367 | Zaniewski Grzegorz | Kobylnica | Bieg 15 km | opłacono | |||||
368 | Maciejewska Kamila | Barcin | Bieg 15 km | opłacono | |||||
369 | Andrzejewski Jacek | Niemcz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |||||
370 | Santarek Wojciech | Szczecin | Bieg 15 km | ||||||
371 | Sudziński Marcin | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |||||
372 | Bączyk Agnieszka | Plewiska | Bieg 15 km | opłacono | |||||
373 | Brac Grażyna | Grudziądz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
374 | Gawin Rafał | kościerzyna | Bieg 15 km | ||||||
375 | Giersz Krzysztof | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
376 | Nachyła Tadeusz | Człuchów | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
377 | bodnar jan | torun | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |||||
378 | Kozłowski Krzysztof | Śliwice | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
379 | Kogut Mirosław | Suchorączek | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
380 | Konieczny Krzysztof | Chojnice | Bieg 15 km | opłacono | |||||
381 | Szrajber Malwina | Bysław | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
382 | Sikora Artur | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
383 | Hass Adam | Bydgoszcz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | opłacono | |||||
384 | Kraiński Michał | Śliwice | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
385 | Wysocki Patryk | Tuchola | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
386 | Królikowski Andrzej | lipka | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | opłacono | |||||
387 | Zdeb Bogumił | Bydgoszcz | Bieg 15 km | ||||||
388 | Żuchowski Paweł | Toruń | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
389 | Berebecki Roman | Rypin | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |||||
390 | Staniaszek Jarosław | Chrosno | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
391 | Lipiński Sławomir | Rumia | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
392 | Gabryel Wojciech | Tuchola | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
393 | Jeżewska Edyta | Paparzyn | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono | |||||
394 | Jeżewski Łukasz | Kobyły | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono | |||||
395 | Kunz Mieczysław | Toruń | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
396 | Gniot Bożena | Minikowo | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
397 | Kamiński Paweł | Murowaniec | Bieg 15 km | opłacono | |||||
398 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
399 | Klatecki Adam | Pruszcz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |||||
400 | Dyczko Alicja | Brąchnowo | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
401 | Dyczko Adam | Brąchnowo | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |||||
402 | Chmielarz Krzysztof | Kruszwica | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
403 | Banach Tomasz | Grudziądz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |||||
404 | Zieliński Roman | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | ||||||
405 | STYKAŁA ADRIANNA | BUKOWIEC | Bieg 15 km | opłacono | |||||
406 | Stykała Sebastian | Bukowiec | Bieg 15 km | opłacono | |||||
407 | Stykała Magdalena | Bukowiec | Bieg 15 km | opłacono | |||||
408 | Czuk Marek | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |||||
409 | Mazerski Jarosław | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |||||
410 | WASZAK AGNIESZKA | Toruń | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
411 | Wiśniewski Krzysztof | Toruń | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
412 | Magdziarz Michał | Warszawa | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
413 | Dahm Beata | Tymawa | Bieg 15 km | opłacono | |||||
414 | Kruszyna Adam | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono | |||||
415 | Luzak Magdalena | Bydgoszcz | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono | |||||
416 | Markowski Mikołaj | Chojniczki | Bieg 15 km | opłacono | |||||
417 | Senger Michał | Gąsawa | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |||||
418 | Suchomska Beata | Świekatowo | Bieg 15 km | opłacono | |||||
419 | pierzchała sławomir | GOLUB-DOBRZYŃ | Bieg 15 km | opłacono | |||||
420 | Szadkowska Anna | Inowrocław | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |||||
421 | Olejnik Radosław | Bydgoszcz | Bieg 15 km | ||||||
422 | Gacka Arkadiusz | Więcbork | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) | opłacono on-line | |||||
423 | Perlik Grzegorz | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono | |||||
424 | Sadowski Konrad | Chojnice | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
425 | KĘPINSKA JOANNA | DOLNA GRUPA | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
426 | ZURA PIOTR | DOLNA GRUPA | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
427 | Czekalska BEATA | Bydgoszcz | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
428 | Godziuk Roman | Toruń | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | opłacono on-line | |||||
429 | Tobolska Małgorzata | Bydgoszcz | Bieg 15 km | ||||||
430 | Troka Tomasz | Chojnice | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
431 | Otworowska Barbara | Piła | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
432 | Sorgowicka Celina | Krzyż Wielkopolski | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
433 | Kopiszka Piotr | Chojniczki | Bieg 15 km | opłacono | |||||
434 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Bieg 15 km | ||||||
435 | Chudecki Robert | Gródek | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
436 | Chudecka Beata | Gródek | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
437 | walczak tomasz | Świecie | Bieg 15 km | opłacono on-line | |||||
438 | Nowicka Tatiana | Świecie | Bieg 15 km | opłacono | |||||
439 | sliwa marek | kraplewice | Bieg 15 km | ||||||
440 | Kalinowski Wojciech | Toruń | Bieg 15 km | opłacono | |||||
441 | Brzozowska Iwona | Unisław | Bieg 15 km | opłacono | |||||
drużyna szpiku | |||||||||
442 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Bieg 15 km | drużyna szpiku | opłacono on-line | ||||
florian chojnice | |||||||||
443 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) | florian chojnice | opłacono | ||||
niezrzeszony | |||||||||
444 | Bańka Jan | Częstochowa | Bieg 15 km (osoby 70 +) | niezrzeszony | opłacono | ||||
parkrun Toruń | |||||||||
445 | Lubocka Patrycja | Toruń | Bieg 15 km | parkrun Toruń | opłacono | ||||
rozbiegany susz | |||||||||
446 | Suliński Darek | Susz | Bieg 15 km | rozbiegany susz | |||||
selekcja naturalna | |||||||||
447 | Kujawa Mateusz | Bydgoszcz | Bieg 15 km | selekcja naturalna | opłacono | ||||
sport4life | |||||||||
448 | szlyk maciej | inowroclaw | Bieg 15 km | sport4life | opłacono on-line | ||||
tg sokół gniewkowo | |||||||||
449 | DŁONIAK Edmund | Gniewkowo | Bieg 15 km (osoby 70 +) | tg sokół gniewkowo | opłacono | ||||
450 | Gola Grzegorz | markowo | Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) | tg sokół gniewkowo | opłacono on-line | ||||
Świat Płytek u Kryspina | |||||||||
451 | Muszyński Jacek | Słupsk | Bieg 15 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line | ||||
452 | Garski Kryspin | Bytów | Bieg 15 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
Wyświetleń: 35408