Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
------------
1 Grota Artur Solec Kujawski Bieg 15 km ------------ opłacono on-line
ABCzersk
2 Dywel Bogdan Łąg Bieg 15 km ABCzersk opłacono on-line
3 Grefka Stefan Łąg Bieg 15 km ABCzersk opłacono on-line
ALTOM GNIEZNO
4 SALITA LECH GNIEZNO Bieg 15 km ALTOM GNIEZNO opłacono on-line
AMATOR
5 ŚWITAŁA JOLANTA KWIDZYN Bieg 15 km AMATOR opłacono on-line
6 Świtała Roman Kwidzyn Bieg 15 km AMATOR opłacono on-line
ANETA TEAM
7 Stolarski Janusz Włocławek Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) ANETA TEAM opłacono on-line
8 Stolarska Danuta Włocławek Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) ANETA TEAM opłacono on-line
ANIRO RUN TEAM
9 Nowakowski Jerzy Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) ANIRO RUN TEAM opłacono on-line
Agrolok Sport Team
10 Jereczek Michał Toruń Bieg 15 km Agrolok Sport Team opłacono on-line
Akademia Biegania Grudziądz
11 Tobolska Grażyna Grudziądz Bieg 15 km Akademia Biegania Grudziądz opłacono
Aktywne Lisewo
12 Chrzanowska Cecylia Lisewo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Aktywne Lisewo opłacono on-line
Aktywni Kociewiacy
13 Kolassa Ryszard Skórcz Bieg 15 km Aktywni Kociewiacy opłacono
14 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) Aktywni Kociewiacy opłacono
AquaAga Centrum Nurkowe
15 Kaczerzewski Sebastian Toruń Bieg 15 km AquaAga Centrum Nurkowe opłacono on-line
Asseco Active Team
16 Ryłko Marcin Bydgoszcz Bieg 15 km Asseco Active Team opłacono on-line
BBL INOWROCŁAW
17 wieczorek justyna inowroclaw Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) BBL INOWROCŁAW opłacono on-line
BIEGAM BO LUBIĘ
18 WIENCONEK IWONA TORUŃ Bieg 15 km BIEGAM BO LUBIĘ opłacono on-line
Biegające Śliwice
19 Frąckowski Patryk Tuchola Bieg 15 km Biegające Śliwice opłacono on-line
20 Cyron Bogumił Śliwice Bieg 15 km Biegające Śliwice opłacono on-line
Biegający Tczew
21 Adamczyk Karol Brzuśce Bieg 15 km Biegający Tczew opłacono on-line
Biegam dla Rodziny
22 Danielak Radosław Nieszawa Bieg 15 km Biegam dla Rodziny opłacono
Biegam dla Zdrowia
23 Roszak Zbigniew Gniewkowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Biegam dla Zdrowia opłacono on-line
Biegamyrazem.pl/Oknobur
24 Rożyk Krzysztof Gdynia Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) Biegamyrazem.pl/Oknobur opłacono
Biegoholicy / Marmel Toruń
25 Drapiewski Mirosław Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Biegoholicy / Marmel Toruń opłacono on-line
Born to Run - Chojnicki Team
26 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno Bieg 15 km Born to Run - Chojnicki Team opłacono on-line
27 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Born to Run - Chojnicki Team opłacono on-line
Brodnica Biega
28 Kępczyńska Marlena Brodnica Bieg 15 km Brodnica Biega opłacono on-line
29 Bogucki Marian Brodnica Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) Brodnica Biega opłacono
Brzoza Biega
30 wolny piotr bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) Brzoza Biega opłacono
Bydgoskie Okonie
31 Mika Oskar Bydgoszcz Bieg 15 km Bydgoskie Okonie opłacono on-line
32 Łaz Kamil Bydgoszcz Bieg 15 km Bydgoskie Okonie opłacono on-line
Bydgoszcz na Start
33 Grapatyn Piotr Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Bydgoszcz na Start opłacono on-line
CHMIELARZ TEAM
34 Ulowska Katarzyna Watorowo Bieg 15 km CHMIELARZ TEAM opłacono on-line
CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA
35 Chmielarz Justyna Kruszwica Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA opłacono on-line
Cały Twój
36 Warchoł Ryszard Świecie Bieg 15 km Cały Twój opłacono on-line
Chmielarz Team
37 Chmielarz SEBASTIAN Kruszwica Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Chmielarz Team opłacono on-line
38 Karwasz Paulina Lubiewo Bieg 15 km Chmielarz Team opłacono on-line
Chojnice
39 Wiśniewski Zbigniew Chojnice Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) Chojnice opłacono
Czaja Training System
40 Grycner Paweł Warszawa Bieg 15 km Czaja Training System opłacono on-line
Decathlon Team Inowrocław
41 Lewandowski Władysław Inowrocław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Decathlon Team Inowrocław opłacono on-line
42 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Decathlon Team Inowrocław opłacono on-line
Decathlon power Słupsk
43 Zielińska Marzena Słupsk Bieg 15 km Decathlon power Słupsk opłacono
Diabelskie Pioruny
44 Glama Remigiusz Glama Lniano Bieg 15 km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
Diany Toruńskiej Organizacji Łowieckiej
45 Frukacz Emilia Frukacz Unisław Bieg 15 km Diany Toruńskiej Organizacji Łowieckiej opłacono on-line
Drzewiarz Szlachta
46 Wojciechowski Sebastian Szlachta Bieg 15 km Drzewiarz Szlachta opłacono on-line
FLORIAN CHOJNICE
47 Szwankowski Hubert Chojnice Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) FLORIAN CHOJNICE opłacono
Florian Chojnice
48 Depka Pradzinski Stanislaw Chojnice Bieg 15 km Florian Chojnice opłacono on-line
49 Skwierawski Wiesław Ostrowite Bieg 15 km Florian Chojnice opłacono on-line
50 Łożyński Jacek Chojnice Bieg 15 km Florian Chojnice opłacono
51 Osowski Michał Chojnice Bieg 15 km Florian Chojnice opłacono on-line
52 Sobczak Wojciech Chojnice Bieg 15 km Florian Chojnice opłacono on-line
53 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Bieg 15 km Florian Chojnice opłacono on-line
54 Miszke Kazimierz Czersk Bieg 15 km Florian Chojnice opłacono on-line
Florian Grudziądz
55 TOBOLSKI MAREK GRUDZIĄDZ Bieg 15 km Florian Grudziądz opłacono on-line
56 TOBOLSKA ANNA GRUDZIĄDZ Bieg 15 km Florian Grudziądz opłacono on-line
GKS FABIANKI
57 Jabłoński Jarosław Ciechocinek Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) GKS FABIANKI opłacono on-line
58 Chojnicki Damian Głogowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) GKS FABIANKI opłacono
59 Sztolcman Piotr Wloclawek Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) GKS FABIANKI opłacono
60 Jaranowski Andrzej Brodnica Bieg 15 km GKS FABIANKI opłacono
61 Perkowski Rafał Perkowski Kikół Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) GKS FABIANKI opłacono
62 Nowacka Anna BOBROWNIKI Bieg 15 km GKS FABIANKI opłacono
GKS Fabianki
63 Piernikowski Damian Włocławek Bieg 15 km GKS Fabianki opłacono on-line
GREGORTECH
64 Jonatowski Grzegorz Silno Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) GREGORTECH opłacono on-line
GRZESŁAW USTKA
65 Andrzejczak Sławomir Lędowo-Osiedle Bieg 15 km GRZESŁAW USTKA opłacono on-line
Giro di Zawada
66 Krajewski Wojciech Piła Bieg 15 km Giro di Zawada
Gmina Rymań
67 Szpeciński Przemek Rymań Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Gmina Rymań opłacono
Grupa Bankietowa Specjal
68 Kłosowski Marcin Bydgoszcz Bieg 15 km Grupa Bankietowa Specjal opłacono on-line
Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski
69 Fuminkowski Arkadiusz Aleksandrów Kujawski Bieg 15 km Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski opłacono
GŁADZIORKI
70 GŁADYSZ EDYTA ŚWIECIE Bieg 15 km GŁADZIORKI opłacono
71 GŁADYSZ KRZYSZTOF ŚWIECIE Bieg 15 km GŁADZIORKI opłacono
Harpagan Gniezno
72 Waraczewski Tomasz Gniezno Bieg 15 km Harpagan Gniezno opłacono on-line
73 Waraczewski Andrzej Gniezno Bieg 15 km Harpagan Gniezno opłacono on-line
Herobox
74 Dobrowolska Agnieszka Świecie Bieg 15 km Herobox opłacono on-line
IP Kwidzyn Team
75 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 15 km IP Kwidzyn Team opłacono on-line
JESSIE3
76 WELEROWICZ Artur Iława Bieg 15 km JESSIE3 opłacono on-line
JW 4653
77 RESZKOWSKI Sebastian siemirowice Bieg 15 km JW 4653 opłacono on-line
Jezus Chrystus Team
78 Kowalkowski Jarosław Brodnica Bieg 15 km Jezus Chrystus Team opłacono
Johny Latawiec
79 Łyczywek Jan Chojnice Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Johny Latawiec opłacono
KAIZEN
80 Wojtczak Janusz Gdańsk Bieg 15 km KAIZEN opłacono on-line
81 Wojtczak Maciej Gdańsk Bieg 15 km KAIZEN opłacono on-line
KARAT CHOJNICE
82 Mól Rafał Chojnice Bieg 15 km KARAT CHOJNICE opłacono on-line
KB BiegamBoLubię Pasłęk
83 Adamczyk Bożena Pasłęk Bieg 15 km KB BiegamBoLubię Pasłęk opłacono on-line
84 Adamczyk Zbigniew Pasłęk Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) KB BiegamBoLubię Pasłęk opłacono
KB GOCH Bytów
85 Majkowski Stanisław Bytów Bieg 15 km KB GOCH Bytów opłacono
KB Lech Rypin
86 Gerka Krzysztof Rypin Bieg 15 km KB Lech Rypin opłacono on-line
87 Olszewski Adam Rypin Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) KB Lech Rypin opłacono
K K B STAROGARD GDAŃSKI
88 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) K K B STAROGARD GDAŃSKI opłacono
KMP Świnoujście
89 Kamiński Sławomir Trzebiatów Bieg 15 km KMP Świnoujście opłacono on-line
KM UMK Toruń
90 Podbielska Alina Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) KM UMK Toruń opłacono on-line
KS Górnik Wałbrzych
91 Siciński Dariusz Tuchola Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) KS Górnik Wałbrzych opłacono
KS PIDRINA Gdynia
92 Wenta Elżbieta Gdynia Bieg 15 km KS PIDRINA Gdynia opłacono on-line
KWIDZYN BIEGA
93 JANIK Roman KWIDZYN Bieg 15 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
Klub 42,2 Lębork
94 Fierka Tomasz Lębork Bieg 15 km Klub 42,2 Lębork opłacono on-line
Kociewski klub biegacza
95 Kołodziejczyk Henryk Zblewo Bieg 15 km Kociewski klub biegacza opłacono on-line
Kolo Lowieckie Nr143 ,,Borus,,
96 Awizen Antoni Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby 70 +) Kolo Lowieckie Nr143 ,,Borus,, opłacono
Kujawsko - Pomorskie
97 Wiśniewski Damian Toruń Bieg 15 km Kujawsko - Pomorskie opłacono
98 Pilarski Krzysztof Toruń Bieg 15 km Kujawsko - Pomorskie
99 Przybylski Patryk Toruń Bieg 15 km Kujawsko - Pomorskie
Kujawsko-Pomorskie
100 Maciaszek Krzysztof Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Kujawsko-Pomorskie opłacono
101 prykanowski marcin Toruń Bieg 15 km Kujawsko-Pomorskie opłacono
102 Sobkowiak Olgierd Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Kujawsko-Pomorskie
Kujawy Pomorze
103 Nadolny Piotr Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Kujawy Pomorze opłacono
KŁ 53 Nadgoplańskie w Kruszwicy
104 Meler Jakub Kruszwica Bieg 15 km KŁ 53 Nadgoplańskie w Kruszwicy opłacono on-line
KŁ Nr 51 SZARAK w Wisznicach
105 Grabowski Marek Polubicze Bieg 15 km KŁ Nr 51 SZARAK w Wisznicach opłacono
LKB im. Braci Petk Lębork
106 Zblewski Tadeusz Bytów Bieg 15 km LKB im. Braci Petk Lębork opłacono
LKS ,,Zantyr'' Sztum
107 Nowosielski Piotr Sztum Bieg 15 km LKS ,,Zantyr'' Sztum
LUKS START NAKŁO
108 Gardyza Jacek Nakło nad Notecią Bieg 15 km LUKS START NAKŁO opłacono on-line
Lipusz
109 Ostrowski Rafał Lipusz Bieg 15 km Lipusz opłacono on-line
Lubawa Kocha Biegać
110 Kawka Dorota Lubawa Bieg 15 km Lubawa Kocha Biegać opłacono on-line
Lubawa Kocha Biegać #Wawrzynteam
111 Wrońska Dorota Lubawa Bieg 15 km Lubawa Kocha Biegać #Wawrzynteam opłacono on-line
Lufthansa Systems Poland Active!/ BBL AWFiS Gdańsk
112 Kohnke Tomasz Gdańsk Bieg 15 km Lufthansa Systems Poland Active!/ BBL AWFiS Gdańsk opłacono on-line
LŁKB ,,Trucht'' Łobez
113 Hałka ARKADIUSZ Łobez Bieg 15 km LŁKB ,,Trucht'' Łobez
114 Hałka Justyna Łobez Bieg 15 km LŁKB ,,Trucht'' Łobez
MCŚTEAM
115 Kmieciak Krzysztof Krąplewice Bieg 15 km MCŚTEAM opłacono on-line
MLKS Tucholanka
116 Wojtas Magdalena Tuchola Bieg 15 km MLKS Tucholanka opłacono on-line
MLKS Tucholanka Tuchola
117 Rompalski Jakub Tuchola Bieg 15 km MLKS Tucholanka Tuchola opłacono on-line
118 Wiśniewski Arkadiusz Tuchola Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) MLKS Tucholanka Tuchola opłacono
119 Kensik Łukasz Tuchola Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) MLKS Tucholanka Tuchola opłacono
120 Nielek Piotr Tuchola Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) MLKS Tucholanka Tuchola opłacono
MTB Eldar Świecie
121 Schröder Marcin Świecie Bieg 15 km MTB Eldar Świecie opłacono on-line
Mamy to! / Wojto_Sport_Story
122 Czaykowski Wojciech Gdynia Bieg 15 km Mamy to! / Wojto_Sport_Story opłacono on-line
MaratonyPolskie.PL TEAM
123 Weisman Izabela Żory Bieg 15 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
Morsy Zblewo Run Team
124 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Bieg 15 km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
NOA
125 Barańska Aleksandra Wrocław Bieg 15 km NOA opłacono
Nadleśnictwo Bytów
126 Gliszczyński Michał Soszyca Bieg 15 km Nadleśnictwo Bytów opłacono
Nadleśnictwo Chełm
127 Socha Robert Siedliszcze Bieg 15 km Nadleśnictwo Chełm opłacono on-line
Nadleśnictwo Dąbrowa
128 Kęska Rafał Świecie Bieg 15 km Nadleśnictwo Dąbrowa opłacono on-line
Nadleśnictwo Lutówko; KBL
129 Kemuś Jarosław Kemuś Chojnice Bieg 15 km Nadleśnictwo Lutówko; KBL opłacono
Nadleśnictwo Radomsko
130 Randak Piotr Gajęcice Bieg 15 km Nadleśnictwo Radomsko opłacono on-line
131 Parada Marcin Radomsko Bieg 15 km Nadleśnictwo Radomsko opłacono on-line
Niepołomice Biegają
132 Telec Slawek Niepołomice Bieg 15 km Niepołomice Biegają
Niezrzeszona
133 Zglińska Anna Unisław Bieg 15 km Niezrzeszona opłacono on-line
Niezrzeszony
134 Białous Krzysztof Bydgoszcz Bieg 15 km Niezrzeszony opłacono
Night Runners Słupsk
135 Tomczak Dominik Słupsk Bieg 15 km Night Runners Słupsk opłacono
OSP OSIE
136 Konieczka Michał Osie Bieg 15 km OSP OSIE opłacono
PB SLA
137 Michalik Joanna BYDGOSZCZ Bieg 15 km PB SLA opłacono
138 Palacz Wioletta Bydgoszcz Bieg 15 km PB SLA opłacono on-line
PEGAZ
139 Kubowicz Piotr Bydgoszcz Bieg 15 km PEGAZ opłacono on-line
PODGÓRZ TORUŃ
140 lewandowska marlena Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) PODGÓRZ TORUŃ opłacono on-line
141 KARAŚ Marek TORUŃ Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) PODGÓRZ TORUŃ opłacono
Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek
142 Piwoński Robert Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek opłacono on-line
Parkrun Grudziądz
143 Serocka Danuta Grudziądz Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) Parkrun Grudziądz opłacono
Parkrun Toruń
144 ROK-SZPALA SYLWIA ROK-SZPALA Lubicz Górny Bieg 15 km Parkrun Toruń opłacono on-line
145 Ratowski Rafał Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Parkrun Toruń opłacono on-line
146 Osiński Michał Toruń Bieg 15 km Parkrun Toruń opłacono on-line
147 Kunicki Tomasz Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Parkrun Toruń opłacono on-line
148 Słuniecki Tomasz Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Parkrun Toruń opłacono on-line
Pałuki Running Team
149 Kuśnierek Bartosz Żnin Bieg 15 km Pałuki Running Team opłacono on-line
150 Kledzik Zbigniew Chomiąża Szlachecka Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Pałuki Running Team opłacono on-line
Pszczółkowski Team
151 Ucieklak Waldemar Częstochowa Bieg 15 km Pszczółkowski Team opłacono
Pędzące Żółwie
152 Sajdak Marcin Zielonka Bieg 15 km Pędzące Żółwie opłacono
ROCOCO
153 Grycner Piotr Starogard Gdański Bieg 15 km ROCOCO opłacono on-line
RUN BYDGOSZCZ
154 Błażejak Krzysztofa Bydgoszcz Bieg 15 km RUN BYDGOSZCZ opłacono
RUN PASJA
155 Kułakowski Krzysztof Bydgoszcz Bieg 15 km RUN PASJA opłacono on-line
RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
156 Paliga Antoni Sępólno Krajeńskie Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
157 Paliga Mateusz Sępólno Krajeńskie Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
158 Janke Damian Sępólno Krajeńskie Bieg 15 km RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
Rekreacja Toruń
159 Kamiński Stefan Toruń Bieg 15 km (osoby 70 +) Rekreacja Toruń opłacono
Rozbiegana Kruszwica
160 Lewandowski andrzej Kruszwica Bieg 15 km Rozbiegana Kruszwica opłacono on-line
Rozbiegany Susz
161 Milas Mariusz Susz Bieg 15 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
162 Maraszek Mirosław Susz Bieg 15 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
163 Lulińska Bożena Susz Bieg 15 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
164 Cap Dorota Susz Bieg 15 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
165 Cap Tomasz Susz Bieg 15 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
166 Jurkiewicz Hubert Susz Bieg 15 km Rozbiegany Susz opłacono
167 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg 15 km Rozbiegany Susz opłacono
168 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg 15 km Rozbiegany Susz opłacono
SKL Filippides/BBL Starogard Gd
169 Stachowicz Karolina Skórcz Bieg 15 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono on-line
SPORT I REKREACJA DELFIN
170 Rumocki Józek Grudziądz Bieg 15 km SPORT I REKREACJA DELFIN opłacono on-line
STOBNO
171 Przybylska Dominika STOBNO Bieg 15 km STOBNO opłacono
Sailing Team Ferajna
172 Nowak Bartłomiej Piła Bieg 15 km Sailing Team Ferajna
Selekcja Naturalna
173 Głogowski Mateusz Bydgoszcz Bieg 15 km Selekcja Naturalna opłacono
Soleccy biegacze
174 Górski Marian Solec Kujawski Bieg 15 km Soleccy biegacze opłacono on-line
175 Komajda Jarosław Solec Kujawski Bieg 15 km Soleccy biegacze opłacono on-line
Szybkie Stopy
176 Teleńczuk Tomasz Wrocław Bieg 15 km Szybkie Stopy opłacono on-line
T.G. Sokół Gniewkowo
177 mokrzycki rafał inowrocław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.G. Sokół Gniewkowo opłacono
T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO
178 OLSZEWSKA EWA GNIEWKOWO Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
179 OLSZEWSKI RAFAŁ OLSZEWSKI GNIEWKOWO Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
180 Dłoniak Edmund Gniewkowo Bieg 15 km (osoby 70 +) T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
181 Lewandowska Małgorzata Lipie Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
T.S.Opatrunki Toruń
182 Kmieciak Robert Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.S.Opatrunki Toruń opłacono
T.S. Opatrunki Toruń
183 Wiligalski Bartosz Pigża Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
184 Arseniuk Anna Górsk, Zławieś Wielka Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
185 Szymandera Paweł Szymandera Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
186 SADOWSKI Jarosław Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
187 Świderek Wojciech Głogowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
188 Orcholski Witold Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
189 Góralski Krzysztof Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) T.S. Opatrunki Toruń
TEAM KOPEĆ
190 Wierzbowski Piotr Brzozówka Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TEAM KOPEĆ opłacono
TEAMOCHAL
191 Ochal Pawel Bydgoszcz Bieg 15 km TEAMOCHAL opłacono on-line
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
192 posadzy karol posadzy Gniewkowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
193 Biernat Magdalena Inowrocław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
194 Kubiak Tomasz Inowrocław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
195 dziedzic piotr inowrocław Bieg 15 km TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
196 Maciejewski Zbigniew Inowrocław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
TG Sokół Gniewkowo
197 TOMASIK PIOTR TOMASIK TORUŃ Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TG Sokół Gniewkowo opłacono on-line
THE RUNNERS ŚWIECIE
198 RATKOWSKA MAŁGORZATA ŚWIECIE Bieg 15 km THE RUNNERS ŚWIECIE opłacono on-line
TKKF Chełmno
199 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF Chełmno opłacono on-line
TKKF Chełmno
200 Lis Janusz Grudziądz Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) TKKF Chełmno opłacono
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
201 BRATEK ANDRZEJ BYDGOSZCZ Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
202 Wròblewska Dagmara BYDGOSZCZ Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
203 KLAWKIKOWSKI DAWID BYDGOSZCZ Bieg 15 km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
204 Kubarski Julian Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
205 Dubiela Halina Tczew Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
TKKF KOSZALIN
206 Grzesik Eugeniusz Grzesik Koszalin Bieg 15 km TKKF KOSZALIN
TKKF Kolejarz Bydgoszcz
207 Ratajczyk Przemysław Bydgoszcz Bieg 15 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
208 Angiel Władysław Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby 70 +) TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
209 LENC JANUSZ Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
210 Cierżnicki Zbigniew Bydgoszcz Bieg 15 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
211 Kwasigroch Krzysztof Bydgoszcz Bieg 15 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
212 Fułat Karol Cekcyn Bieg 15 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
213 Hołtyn Patryk Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
214 Klawikowska Julita Bydgoszcz Bieg 15 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
215 Szweda Mirosława Toruń Bieg 15 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
216 Jagieła Jarosław Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono
TKKF Wodnik Więcbork
217 Pikulik Jerzy Więcbork Bieg 15 km TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
218 Zach Adrian Więcbork Bieg 15 km TKKF Wodnik Więcbork
219 Zach Ewelina Więcbork Bieg 15 km TKKF Wodnik Więcbork
220 Mejgier Karol Mejgier Więcbork Bieg 15 km TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
TL Tuchola
221 Bus Krystian Gniewkowo Bieg 15 km TL Tuchola opłacono
TL Tuchola , MLKS Tucholanka Tuchola
222 Gostomski Arkadiusz Tuchola Bieg 15 km TL Tuchola , MLKS Tucholanka Tuchola opłacono on-line
TRISPACE/TREK
223 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI BYDGOSZCZ Bieg 15 km TRISPACE/TREK opłacono on-line
224 WIŚNIEWSKA LUCYNA BYDGOSZCZ Bieg 15 km TRISPACE/TREK opłacono on-line
TS OPATRUNKI TORUŃ
225 TYBUSZEWSKI Janusz Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) TS OPATRUNKI TORUŃ opłacono
TeDe RUN
226 Szulc Tomasz Gdańsk Bieg 15 km TeDe RUN opłacono on-line
Technikum leśne w Tucholi
227 Rzepa Jakub Luzino Bieg 15 km Technikum leśne w Tucholi opłacono
228 Kurpet Patryk Łęczyn Bieg 15 km Technikum leśne w Tucholi opłacono
Terenowy
229 Klajbor Mariusz Jeżewo Bieg 15 km Terenowy opłacono on-line
The Runners Świecie
230 Janus Dawid Świecie Bieg 15 km The Runners Świecie opłacono on-line
231 Rob Van Tol Świecie Bieg 15 km The Runners Świecie opłacono
232 van Tol Karin Swiecie Bieg 15 km The Runners Świecie opłacono on-line
Totalnie Biegnięci
233 Kula Katarzyna Chojnice Bieg 15 km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
234 Kula Adam Chojnice Bieg 15 km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
235 Wilk Artur Lichnowy Bieg 15 km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
236 WILK JOLANTA LICHNOWY Bieg 15 km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
237 Werner Krzysztof Chojnice Bieg 15 km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
Traktor team gmina Kwidzyn
238 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 15 km Traktor team gmina Kwidzyn opłacono
TriTur Chojnice
239 Kosmalska Anna Charzykowy Bieg 15 km TriTur Chojnice opłacono on-line
Tripaka Przechlewo
240 Żmija Dariusz Charzykowy Bieg 15 km Tripaka Przechlewo opłacono on-line
Tucholanka Tuchola
241 Wojtas Marek Tuchola Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) Tucholanka Tuchola opłacono
242 Szwarc Rafał Tuchola Bieg 15 km Tucholanka Tuchola opłacono on-line
Tęcza Run
243 Pietruszka Mikołaj Koszalin Bieg 15 km Tęcza Run opłacono on-line
UKS Cyprianka
244 Jetter Piotr Cyprianka Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) UKS Cyprianka opłacono on-line
USAA Ruczko
245 Ruczko Sławomir Gdynia Bieg 15 km USAA Ruczko opłacono
Unisław Biega
246 Zawiasiński Bartłomiej Unisław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) Unisław Biega opłacono on-line
Ustka
247 TOMCZAK Sebastian Ustka Bieg 15 km Ustka opłacono
VauPe Team
248 Kolski Radek Bydgoszcz Bieg 15 km VauPe Team opłacono on-line
249 Nawrocki Dariusz Bydgoszcz Bieg 15 km VauPe Team opłacono on-line
Viking
250 Gronkowski Sebastian Chojnice Bieg 15 km Viking opłacono on-line
WITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA
251 Gwóźdź Kamil Więcbork Bieg 15 km WITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA opłacono on-line
WKB Maratończyk Włocławek
252 Błaszczak Stanisław Skępe Bieg 15 km (osoby 70 +) WKB Maratończyk Włocławek opłacono
WKŁ
253 Kamiński Antoni TRZEBIATÓW Bieg 15 km WKŁ opłacono
WKŁ 499 SOKÓŁ WROCŁAW
254 Cetnarowski Kamil Wrocław Bieg 15 km WKŁ 499 SOKÓŁ WROCŁAW opłacono on-line
Wtorkowy Trening
255 Gałuszka Dorota Grudziądz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) Wtorkowy Trening opłacono on-line
Wtorkowy Trening Grudziądz
256 Pawlak Magdalena Grudziądz Bieg 15 km Wtorkowy Trening Grudziądz opłacono on-line
Wzgórze Wolności
257 Andrzejewski Ryszard Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby 70 +) Wzgórze Wolności opłacono
WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM - ANETA TEAM
258 POPEK MACIEJ WŁOCŁAWEK Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM - ANETA TEAM opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
259 Kubiak Małgorzata Inowrocław Bieg 15 km opłacono
260 Błaszyk Maciej Chełmno Bieg 15 km opłacono on-line
261 Ważyński Łukasz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
262 Drewek Sławomir Cekcyn Bieg 15 km opłacono on-line
263 Sajur Sylwia Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
264 Śnieżko Marek Rzeczenica Bieg 15 km opłacono
265 Ościk Krzysztof Wolbórz Bieg 15 km opłacono on-line
266 Arendt Michał Gdynia Bieg 15 km opłacono on-line
267 Szewczenko Sergij Krywyi Rig Bieg 15 km opłacono on-line
268 Nemczenko Maryna Charkiw Bieg 15 km opłacono on-line
269 Musiiatchenko Dmytro Musiiatchenko Kremenczuk Bieg 15 km opłacono on-line
270 Staniaszek Marcin Wolbórz Bieg 15 km opłacono on-line
271 Michałowski Arkadiusz Świecie Bieg 15 km opłacono
272 Łangowski Krzysztof Tuchola Bieg 15 km opłacono
273 Lichs Jarosław Gdańsk Bieg 15 km opłacono on-line
274 Robaczewski Marcin Szembekowo Bieg 15 km opłacono on-line
275 Klin Paulina Czersk Bieg 15 km
276 Grabowski Kamil Grabowski Tuchola Bieg 15 km opłacono on-line
277 Łucka Anna Grudziądz Bieg 15 km opłacono on-line
278 Lorek Marcin Torun Bieg 15 km opłacono on-line
279 Malendowicz Robert Tuchola Bieg 15 km opłacono on-line
280 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg 15 km opłacono on-line
281 Gradowski Piotr Śliwice Bieg 15 km opłacono on-line
282 Gostomska Anita Tuchola Bieg 15 km opłacono
283 Mazerski Kacper Łysomice Bieg 15 km opłacono on-line
284 Szrajber Tomasz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
285 Bąkowski Marek Więcbork Bieg 15 km opłacono on-line
286 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Bieg 15 km opłacono on-line
287 Skopowski Krzysztof Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
288 Shumik Alena Belarus Bieg 15 km opłacono on-line
289 Łoboda Piotr Wałcz Bieg 15 km opłacono on-line
290 Sławski Krzysztof Bytów Bieg 15 km opłacono on-line
291 Szeffs Alina Tuchola Bieg 15 km opłacono on-line
292 Barański Grzegorz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono
293 Zieliński Tomasz Tuchola Bieg 15 km opłacono on-line
294 Grabkowski Andrzej Iława Bieg 15 km (osoby 70 +)
295 Garsztka Marek Rogalin Bieg 15 km
296 Szwarc Waldemar Lniano Bieg 15 km opłacono
297 Nelke Aleksander Kamienica Bieg 15 km opłacono on-line
298 Żukowska Joanna Lubiewo Bieg 15 km opłacono on-line
299 OSTROWSKI MARIAN ZŁOCIENIEC Bieg 15 km
300 Twardy Adam Lutówko Bieg 15 km opłacono on-line
301 Jarocka Beata Dąbrowa Chełmińska Bieg 15 km opłacono on-line
302 Kluczyk Mikołaj Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
303 Jasiński Tomasz Zalesie Bieg 15 km opłacono on-line
304 Tarkowski Mariusz Piotrków Kujawski Bieg 15 km opłacono on-line
305 Przybysz Marcin Sepolno Krajenskie Bieg 15 km
306 Leszek Paweł Laseczno Małe 82a Bieg 15 km opłacono on-line
307 Lewandowski Mirosław Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
308 Tomczak Agnieszka Bydgoszcz Bieg 15 km
309 Kopacz Adrian Bysław Bieg 15 km opłacono on-line
310 Hinz Bartosz Wąbrzeźno Bieg 15 km opłacono
311 Brac Paweł Grudziądz Bieg 15 km opłacono on-line
312 Brac Marian Grudziądz Bieg 15 km opłacono on-line
313 Baran Zdzisław Bartniczka Bieg 15 km opłacono on-line
314 Struczyński Michał Tczew Bieg 15 km
315 Rubaj Piotr Świecie Bieg 15 km opłacono on-line
316 Wiśniewski Adam Chojnice Bieg 15 km opłacono on-line
317 Brzoszczyk Mieczysław Tuchola Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
318 sankowski zbigniew sankowski Chojniczki Bieg 15 km opłacono
319 Brzoszczyk Weronika Warszawa Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono
320 Nowak Janusz Kolincz Bieg 15 km opłacono
321 Ott Joanna Raciąż Bieg 15 km opłacono on-line
322 Ott Małgorzata Raciąż Bieg 15 km opłacono on-line
323 Krzoska Dorota Brusy Bieg 15 km opłacono
324 Górak Marcin Sadki Bieg 15 km opłacono on-line
325 Chabros Teresa Świecie Bieg 15 km opłacono on-line
326 Chabros-Aleksander Kinga Inowrocław Bieg 15 km opłacono on-line
327 Jeszka Adrianna Chojnice Bieg 15 km opłacono on-line
328 Jeszka Dariusz Powałki Bieg 15 km opłacono on-line
329 Oelrich Henryk Tuchola Bieg 15 km opłacono on-line
330 Grzybowska Regina Lochowo Bieg 15 km opłacono
331 Stawicki Łukasz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
332 Janczewska Agnieszka Pawłówek Bieg 15 km opłacono on-line
333 Tomkiel Piotr Gdańsk Bieg 15 km opłacono on-line
334 Giolda Paweł Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono
335 Włoch Dariusz Nowe Bieg 15 km opłacono on-line
336 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg 15 km (osoby 70 +) opłacono
337 Jaworski Marcin solec kujawski Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
338 Trojanowski Sławomir Świecie Bieg 15 km opłacono on-line
339 Majer Janusz GNIEWKOWO Bieg 15 km opłacono on-line
340 Gardyza Lidia Nakło nad Notecią Bieg 15 km opłacono on-line
341 Kolassa Jarosław Skowarcz Bieg 15 km
342 Kolassa Paulina Kolassa Gdańsk Bieg 15 km opłacono
343 Bakaluk Zdzisław Iława (pow. iławski) Bieg 15 km opłacono on-line
344 Zagrabski kazik torun Bieg 15 km opłacono
345 Maćkowski Maciej Żnin Bieg 15 km opłacono on-line
346 Świetlik Tomasz Koszalin Bieg 15 km opłacono on-line
347 Siuda Sebastian Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
348 Krygowski Tomasz Tuchola Bieg 15 km opłacono on-line
349 Grott Bartłomiej Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
350 Pierucki Bartosz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
351 Meler-Lewandowska Katarzyna Kruszwica Bieg 15 km opłacono on-line
352 Tomczak Zbigniew Gniezno Bieg 15 km opłacono on-line
353 Ślęczek Michał Nekla Bieg 15 km opłacono on-line
354 Kaniecki Mirosław Iława Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
355 Ogorzałek Łukasz Wąbrzeźno Bieg 15 km opłacono on-line
356 Smoleń Adrian Solec Kujawski Bieg 15 km opłacono on-line
357 Wojewódzki Piotr Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
358 Gajzler Jerzy Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
359 Kołakowski Piotr Koszalin Bieg 15 km opłacono
360 Nowak Wiesław Szczecin Bieg 15 km (osoby 70 +) opłacono
361 Jeżowski Grzegorz Grudziadz Bieg 15 km opłacono on-line
362 Weisman Wiktoria Żory Bieg 15 km opłacono
363 Dekowska Monika Wętfie Bieg 15 km
364 Nowogórski Mariusz Koronowo Bieg 15 km opłacono
365 SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA UNISŁAW Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono
366 CHORĄŻAK Sławek UNISŁAW Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono
367 Zaniewski Grzegorz Kobylnica Bieg 15 km opłacono
368 Maciejewska Kamila Barcin Bieg 15 km opłacono
369 Andrzejewski Jacek Niemcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
370 Santarek Wojciech Szczecin Bieg 15 km
371 Sudziński Marcin Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
372 Bączyk Agnieszka Plewiska Bieg 15 km opłacono
373 Brac Grażyna Grudziądz Bieg 15 km opłacono on-line
374 Gawin Rafał kościerzyna Bieg 15 km
375 Giersz Krzysztof Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
376 Nachyła Tadeusz Człuchów Bieg 15 km opłacono on-line
377 bodnar jan torun Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
378 Kozłowski Krzysztof Śliwice Bieg 15 km opłacono on-line
379 Kogut Mirosław Suchorączek Bieg 15 km opłacono on-line
380 Konieczny Krzysztof Chojnice Bieg 15 km opłacono
381 Szrajber Malwina Bysław Bieg 15 km opłacono on-line
382 Sikora Artur Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
383 Hass Adam Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) opłacono
384 Kraiński Michał Śliwice Bieg 15 km opłacono on-line
385 Wysocki Patryk Tuchola Bieg 15 km opłacono on-line
386 Królikowski Andrzej lipka Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) opłacono
387 Zdeb Bogumił Bydgoszcz Bieg 15 km
388 Żuchowski Paweł Toruń Bieg 15 km opłacono on-line
389 Berebecki Roman Rypin Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
390 Staniaszek Jarosław Chrosno Bieg 15 km opłacono on-line
391 Lipiński Sławomir Rumia Bieg 15 km opłacono on-line
392 Gabryel Wojciech Tuchola Bieg 15 km opłacono on-line
393 Jeżewska Edyta Paparzyn Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono
394 Jeżewski Łukasz Kobyły Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono
395 Kunz Mieczysław Toruń Bieg 15 km opłacono on-line
396 Gniot Bożena Minikowo Bieg 15 km opłacono on-line
397 Kamiński Paweł Murowaniec Bieg 15 km opłacono
398 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Bieg 15 km opłacono on-line
399 Klatecki Adam Pruszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
400 Dyczko Alicja Brąchnowo Bieg 15 km opłacono on-line
401 Dyczko Adam Brąchnowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
402 Chmielarz Krzysztof Kruszwica Bieg 15 km opłacono on-line
403 Banach Tomasz Grudziądz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
404 Zieliński Roman Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta)
405 STYKAŁA ADRIANNA BUKOWIEC Bieg 15 km opłacono
406 Stykała Sebastian Bukowiec Bieg 15 km opłacono
407 Stykała Magdalena Bukowiec Bieg 15 km opłacono
408 Czuk Marek Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
409 Mazerski Jarosław Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
410 WASZAK AGNIESZKA Toruń Bieg 15 km opłacono on-line
411 Wiśniewski Krzysztof Toruń Bieg 15 km opłacono on-line
412 Magdziarz Michał Warszawa Bieg 15 km opłacono on-line
413 Dahm Beata Tymawa Bieg 15 km opłacono
414 Kruszyna Adam Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono
415 Luzak Magdalena Bydgoszcz Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono
416 Markowski Mikołaj Chojniczki Bieg 15 km opłacono
417 Senger Michał Gąsawa Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
418 Suchomska Beata Świekatowo Bieg 15 km opłacono
419 pierzchała sławomir GOLUB-DOBRZYŃ Bieg 15 km opłacono
420 Szadkowska Anna Inowrocław Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
421 Olejnik Radosław Bydgoszcz Bieg 15 km
422 Gacka Arkadiusz Więcbork Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 lub 2018) opłacono on-line
423 Perlik Grzegorz Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono
424 Sadowski Konrad Chojnice Bieg 15 km opłacono on-line
425 KĘPINSKA JOANNA DOLNA GRUPA Bieg 15 km opłacono on-line
426 ZURA PIOTR DOLNA GRUPA Bieg 15 km opłacono on-line
427 Czekalska BEATA Bydgoszcz Bieg 15 km opłacono on-line
428 Godziuk Roman Toruń Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) opłacono on-line
429 Tobolska Małgorzata Bydgoszcz Bieg 15 km
430 Troka Tomasz Chojnice Bieg 15 km opłacono on-line
431 Otworowska Barbara Piła Bieg 15 km opłacono on-line
432 Sorgowicka Celina Krzyż Wielkopolski Bieg 15 km opłacono on-line
433 Kopiszka Piotr Chojniczki Bieg 15 km opłacono
434 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg 15 km
435 Chudecki Robert Gródek Bieg 15 km opłacono on-line
436 Chudecka Beata Gródek Bieg 15 km opłacono on-line
437 walczak tomasz Świecie Bieg 15 km opłacono on-line
438 Nowicka Tatiana Świecie Bieg 15 km opłacono
439 sliwa marek kraplewice Bieg 15 km
440 Kalinowski Wojciech Toruń Bieg 15 km opłacono
441 Brzozowska Iwona Unisław Bieg 15 km opłacono
drużyna szpiku
442 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg 15 km drużyna szpiku opłacono on-line
florian chojnice
443 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg 15 km (osoby które ukończyły wszystkie dotychczasowe edycje Biegu św. Huberta) florian chojnice opłacono
niezrzeszony
444 Bańka Jan Częstochowa Bieg 15 km (osoby 70 +) niezrzeszony opłacono
parkrun Toruń
445 Lubocka Patrycja Toruń Bieg 15 km parkrun Toruń opłacono
rozbiegany susz
446 Suliński Darek Susz Bieg 15 km rozbiegany susz
selekcja naturalna
447 Kujawa Mateusz Bydgoszcz Bieg 15 km selekcja naturalna opłacono
sport4life
448 szlyk maciej inowroclaw Bieg 15 km sport4life opłacono on-line
tg sokół gniewkowo
449 DŁONIAK Edmund Gniewkowo Bieg 15 km (osoby 70 +) tg sokół gniewkowo opłacono
450 Gola Grzegorz markowo Bieg 15 km (osoby które ukończyły cykl GP w 2017 i 2018) tg sokół gniewkowo opłacono on-line
Świat Płytek u Kryspina
451 Muszyński Jacek Słupsk Bieg 15 km Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
452 Garski Kryspin Bytów Bieg 15 km Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line


Wyświetleń: 29760

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ