X Bieg św. Huberta - 15km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Myśliwy Leśnik DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 345 SZEWCZENKO SERGIJ M 1 M 0-29 KRYWYI RIG 15km 0:49:50 18.06 [km/h] 11:19 [min/km]
2 248 MUSIIATCHENKO DMYTRO M 2 M 0-29 KREMENCZUK 15km 0:50:16 17.90 [km/h] 11:21 [min/km]
3 413 ZBLEWSKI TADEUSZ M 3 M 30-39 BYTÓW LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 15km 0:50:35 17.79 [km/h] 11:22 [min/km]
4 169 KLEDZIK ZBIGNIEW M 4 M 0-29 1 CHOMIĄŻA SZLACHECKA PAŁUKI RUNNING TEAM 15km 0:52:41 17.08 [km/h] 11:31 [min/km]
5 136 JARANOWSKI ANDRZEJ M 5 M 0-29 2 BRODNICA GKS FABIANKI 15km 0:52:48 17.05 [km/h] 11:31 [min/km]
6 347 SZPECIŃSKI PRZEMEK M 6 M 0-29 3 RYMAŃ GMINA RYMAŃ 15km 0:54:47 16.43 [km/h] 11:39 [min/km]
7 62 CHOJNICKI DAMIAN M 7 M 0-29 4 GŁOGOWO GKS FABIANKI 15km 0:55:12 16.30 [km/h] 11:41 [min/km]
8 296 RATAJCZYK PRZEMYSŁAW M 8 M 0-29 5 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 0:56:43 15.87 [km/h] 11:47 [min/km]
9 269 ORCHOLSKI WITOLD M 9 M 40-49 1 TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 0:56:55 15.81 [km/h] 11:48 [min/km]
10 61 CHMIELARZ SEBASTIAN M 10 M 30-39 1 KRUSZWICA CHMIELARZ TEAM 15km 0:57:15 15.72 [km/h] 11:49 [min/km]
11 352 SZWARC RAFAŁ M 11 M 30-39 2 TUCHOLA TUCHOLANKA TUCHOLA MYŚLIWY 15km 0:57:23 15.68 [km/h] 11:50 [min/km]
12 192 KRAIŃSKI MICHAŁ M 12 M 30-39 3 ŚLIWICE 15km 0:57:36 15.63 [km/h] 11:50 [min/km]
13 229 MAĆKOWSKI MACIEJ M 13 M 30-39 4 ŻNIN 15km 0:57:42 15.60 [km/h] 11:51 [min/km]
14 85 DZIEDZIC PIOTR M 14 M 40-49 2 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 0:57:53 15.55 [km/h] 11:52 [min/km]
15 393 WILIGALSKI BARTOSZ M 15 M 30-39 5 PIGŻA T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 0:58:12 15.46 [km/h] 11:53 [min/km]
16 95 GAPIŃSKI ŁUKASZ M 16 M 30-39 6 WĄBRZEŹNO BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM 15km 0:58:48 15.31 [km/h] 11:55 [min/km]
17 246 MOKRZYCKI RAFAŁ M 17 M 40-49 3 INOWROCŁAW T.G. SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 0:58:50 15.30 [km/h] 11:55 [min/km]
18 284 PIERNIKOWSKI DAMIAN M 18 M 30-39 7 WŁOCŁAWEK GKS FABIANKI 15km 0:59:04 15.24 [km/h] 11:56 [min/km]
19 60 CHMIELARZ KRZYSZTOF M 19 M 0-29 6 KRUSZWICA 15km 0:59:07 15.22 [km/h] 11:56 [min/km]
20 161 KEMUŚ JAROSŁAW M 20 M 40-49 4 CHOJNICE NADLEŚNICTWO LUTÓWKO; KBL LEŚNIK 15km 0:59:12 15.20 [km/h] 11:57 [min/km]
21 81 DUDEK MARIUSZ M 21 M 50-59 1 WĄBRZEŹNO 15km 0:59:14 15.19 [km/h] 11:57 [min/km]
22 130 JAGIEŁA JAROSŁAW M 22 M 40-49 5 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 0:59:17 15.18 [km/h] 11:57 [min/km]
23 243 MIKA OSKAR M 23 M 40-49 6 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 15km 0:59:55 15.02 [km/h] 11:00 [min/km]
24 221 ŁAZ KAMIL M 24 M 30-39 8 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 15km 0:59:59 15.00 [km/h] 11:00 [min/km]
25 128 HOŁTYN PATRYK M 25 M 30-39 9 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:00:12 14.95 [km/h] 11:01 [min/km]
26 255 NEMCZENKO MARYNA K 1 K 0-29 CHARKIW 15km 1:00:30 14.88 [km/h] 11:02 [min/km]
27 202 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF M 26 M 30-39 10 BYDGOSZCZ RUN PASJA 15km 1:00:35 14.86 [km/h] 11:02 [min/km]
28 319 SENGER MICHAŁ M 27 M 30-39 11 GĄSAWA 15km 1:00:56 14.77 [km/h] 11:04 [min/km]
29 271 OSOWSKI MICHAŁ M 28 M 0-29 7 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 15km 1:01:33 14.62 [km/h] 11:06 [min/km]
30 354 SZWEDA MIROSŁAWA K 2 K 30-39 TORUŃ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:01:59 14.52 [km/h] 11:08 [min/km]
31 282 PERKOWSKI RAFAŁ M 29 M 30-39 12 KIKÓŁ GKS FABIANKI 15km 1:01:59 14.52 [km/h] 11:08 [min/km]
32 437 WOLNY PIOTR M 30 M 50-59 2 BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ BIEGA 15km 1:02:05 14.50 [km/h] 11:08 [min/km]
33 140 JERECZEK MICHAŁ M 31 M 0-29 8 TORUŃ AGROLOK SPORT TEAM 15km 1:02:13 14.47 [km/h] 11:09 [min/km]
34 29 ARSENIUK ANNA K 3 K 30-39 GÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKA T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 1:02:18 14.45 [km/h] 11:09 [min/km]
35 104 GLISZCZYŃSKI MICHAŁ M 32 M 0-29 9 SOSZYCA NADLEŚNICTWO BYTÓW LEŚNIK 15km 1:02:24 14.42 [km/h] 11:10 [min/km]
36 78 DRAPIEWSKI MIROSŁAW M 33 M 30-39 13 TORUŃ BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃ 15km 1:02:29 14.40 [km/h] 11:10 [min/km]
37 350 SZTOLCMAN PIOTR M 34 M 0-29 10 WLOCLAWEK GKS FABIANKI 15km 1:02:30 14.40 [km/h] 11:10 [min/km]
38 426 SLIWA MAREK M 35 M 50-59 3 KRAPLEWICE MYŚLIWY 15km 1:02:53 14.31 [km/h] 11:12 [min/km]
39 173 KMIECIAK ROBERT M 36 M 30-39 14 TORUŃ T.S.OPATRUNKI TORUŃ 15km 1:02:58 14.29 [km/h] 11:12 [min/km]
40 116 GRABOWSKI MAREK M 37 M 30-39 15 POLUBICZE KŁ NR 51 SZARAK W WISZNICACH MYŚLIWY 15km 1:03:00 14.29 [km/h] 11:12 [min/km]
41 320 SHUMIK ALENA K 4 K 30-39 1 BELARUS 15km 1:03:02 14.28 [km/h] 11:12 [min/km]
42 252 NARLOCH WOJCIECH M 38 M 30-39 16 PAWŁÓWKO FLORIAN CHOJNICE 15km 1:03:10 14.25 [km/h] 11:13 [min/km]
43 11 ROŻYK KRZYSZTOF M 39 M 40-49 7 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL/OKNOBUR 15km 1:03:22 14.20 [km/h] 11:13 [min/km]
44 305 RUBAJ PIOTR M 40 M 30-39 17 ŚWIECIE 15km 1:03:37 14.15 [km/h] 11:14 [min/km]
45 324 SKWIERAWSKI WIESŁAW M 41 M 50-59 4 OSTROWITE FLORIAN CHOJNICE 15km 1:03:45 14.12 [km/h] 11:15 [min/km]
46 272 OSTROWSKI RAFAŁ M 42 M 30-39 18 LIPUSZ LIPUSZ 15km 1:03:49 14.10 [km/h] 11:15 [min/km]
47 68 CYRON BOGUMIŁ M 43 M 50-59 5 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 15km 1:03:50 14.10 [km/h] 11:15 [min/km]
48 129 JABŁOŃSKI JAROSŁAW M 44 M 40-49 8 CIECHOCINEK GKS FABIANKI 15km 1:04:25 13.97 [km/h] 11:18 [min/km]
49 286 PIERZCHAŁA SŁAWOMIR M 45 M 50-59 6 GOLUB-DOBRZYŃ 15km 1:04:29 13.96 [km/h] 11:18 [min/km]
50 349 SZRAJBER TOMASZ M 46 M 30-39 19 BYDGOSZCZ 15km 1:04:38 13.92 [km/h] 11:19 [min/km]
51 197 KUBIAK TOMASZ M 47 M 40-49 9 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:04:48 13.89 [km/h] 11:19 [min/km]
52 102 GIOLDA PAWEŁ M 48 M 30-39 20 BYDGOSZCZ 15km 1:04:55 13.86 [km/h] 11:20 [min/km]
53 98 GARSKI KRYSPIN M 49 M 40-49 10 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 15km 1:05:04 13.83 [km/h] 11:20 [min/km]
54 265 OGORZAŁEK ŁUKASZ M 50 M 40-49 11 WĄBRZEŹNO 15km 1:05:28 13.75 [km/h] 11:22 [min/km]
55 431 STACHOWSKI JAROSŁAW M 51 M 40-49 12 WĄBRZEŹNO MIASTOAKTYWNI.PL 15km 1:05:28 13.75 [km/h] 11:22 [min/km]
56 223 ŁOŻYŃSKI JACEK M 52 M 40-49 13 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 15km 1:06:27 13.54 [km/h] 11:26 [min/km]
57 135 JANUS DAWID M 53 M 30-39 21 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 15km 1:06:42 13.49 [km/h] 11:27 [min/km]
58 127 HINZ BARTOSZ M 54 M 0-29 11 WĄBRZEŹNO 15km 1:06:49 13.47 [km/h] 11:27 [min/km]
59 15 SZWANKOWSKI HUBERT M 55 M 40-49 14 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 15km 1:07:01 13.43 [km/h] 11:28 [min/km]
60 146 JEŻOWSKI GRZEGORZ M 56 M 40-49 15 GRUDZIADZ 15km 1:07:12 13.39 [km/h] 11:29 [min/km]
61 251 NADOLNY PIOTR M 57 M 40-49 16 TORUŃ KUJAWY POMORZE 15km 1:07:22 13.36 [km/h] 11:29 [min/km]
62 424 OSTROWSKI MARIAN M 58 M 60-69 1 ZŁOCIENIEC 15km 1:07:43 13.29 [km/h] 11:31 [min/km]
63 184 KOPACZ ADRIAN M 59 M 30-39 22 BYSŁAW 15km 1:08:00 13.24 [km/h] 11:32 [min/km]
64 278 PALIGA ANTONI M 60 M 50-59 7 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 15km 1:08:00 13.24 [km/h] 11:32 [min/km]
65 56 CETNAROWSKI KAMIL M 61 M 40-49 17 WROCŁAW WKŁ 499 SOKÓŁ WROCŁAW MYŚLIWY 15km 1:08:04 13.22 [km/h] 11:32 [min/km]
66 71 CZUK MAREK M 62 M 60-69 2 TORUŃ 15km 1:08:07 13.21 [km/h] 11:32 [min/km]
67 329 SOCHA ROBERT M 63 M 30-39 23 SIEDLISZCZE NADLEŚNICTWO CHEŁM MYŚLIWY LEŚNIK 15km 1:08:09 13.21 [km/h] 11:33 [min/km]
68 432 PAPROCKI RAFAŁ M 64 M 30-39 24 BYDGOSZCZ SLK POLONIA BYDGOSZCZ 15km 1:08:12 13.20 [km/h] 11:33 [min/km]
69 287 PIETRUSZKA MIKOŁAJ M 65 M 40-49 18 KOSZALIN TĘCZA RUN 15km 1:08:21 13.17 [km/h] 11:33 [min/km]
70 196 KUBARSKI JULIAN M 66 M 40-49 19 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:08:23 13.16 [km/h] 11:34 [min/km]
71 355 SZYMANDERA PAWEŁ M 67 M 40-49 20 TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 1:08:25 13.15 [km/h] 11:34 [min/km]
72 171 KŁOSOWSKI MARCIN M 68 M 40-49 21 BYDGOSZCZ GRUPA BANKIETOWA SPECJAL 15km 1:08:29 13.14 [km/h] 11:34 [min/km]
73 44 BODNAR JAN M 69 M 60-69 3 TORUN MYŚLIWY 15km 1:08:41 13.10 [km/h] 11:35 [min/km]
74 379 WALCZAK TOMASZ M 70 M 40-49 22 ŚWIECIE 15km 1:08:43 13.10 [km/h] 11:35 [min/km]
75 233 MALENDOWICZ ROBERT M 71 M 40-49 23 TUCHOLA 15km 1:08:46 13.09 [km/h] 11:35 [min/km]
76 392 WIERZBOWSKI PIOTR M 72 M 40-49 24 BRZOZÓWKA TEAM KOPEĆ 15km 1:08:46 13.09 [km/h] 11:35 [min/km]
77 213 LEWANDOWSKI MIROSŁAW M 73 M 30-39 25 BYDGOSZCZ 15km 1:08:51 13.07 [km/h] 11:35 [min/km]
78 28 ARENDT MICHAŁ M 74 M 30-39 26 GDYNIA 15km 1:08:56 13.06 [km/h] 11:36 [min/km]
79 152 KACZYŃSKI DANIEL M 75 M 30-39 27 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO RUN TEAM 15km 1:08:56 13.06 [km/h] 11:36 [min/km]
80 302 ROK-SZPALA SYLWIA K 5 K 30-39 2 LUBICZ GÓRNY PARKRUN TORUŃ 15km 1:08:58 13.05 [km/h] 11:36 [min/km]
81 172 KMIECIAK KRZYSZTOF M 76 M 30-39 28 KRĄPLEWICE MCŚTEAM 15km 1:09:11 13.01 [km/h] 11:37 [min/km]
82 376 UCIEKLAK WALDEMAR M 77 M 50-59 8 CZĘSTOCHOWA PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 15km 1:09:21 12.98 [km/h] 11:37 [min/km]
83 149 JURKIEWICZ HUBERT M 78 M 0-29 12 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 15km 1:09:27 12.96 [km/h] 11:38 [min/km]
84 317 SANKOWSKI ZBIGNIEW M 79 M 40-49 25 CHOJNICZKI 15km 1:09:39 12.92 [km/h] 11:39 [min/km]
85 66 CHUDECKI ROBERT M 80 M 40-49 26 GRÓDEK 15km 1:09:50 12.89 [km/h] 11:39 [min/km]
86 294 PRZYBYLSKA DOMINIKA K 6 K 0-29 1 STOBNO STOBNO 15km 1:09:50 12.89 [km/h] 11:39 [min/km]
87 154 KAMIŃSKI ANTONI M 81 M 60-69 4 TRZEBIATÓW WKŁ MYŚLIWY 15km 1:09:53 12.88 [km/h] 11:40 [min/km]
88 371 TOMKIEL PIOTR M 82 M 30-39 29 GDAŃSK 15km 1:09:56 12.87 [km/h] 11:40 [min/km]
89 137 JAROCKA BEATA K 7 K 40-49 1 DĄBROWA CHEŁMIŃSKA 15km 1:10:00 12.86 [km/h] 11:40 [min/km]
90 92 GACKA ARKADIUSZ M 83 M 40-49 27 WIĘCBORK 15km 1:10:11 12.82 [km/h] 11:41 [min/km]
91 328 SOBCZAK WOJCIECH M 84 M 50-59 9 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 15km 1:10:12 12.82 [km/h] 11:41 [min/km]
92 35 BARAŃSKA ALEKSANDRA K 8 K 0-29 2 WROCŁAW NOA 15km 1:10:13 12.82 [km/h] 11:41 [min/km]
93 409 WYSOCKI PATRYK M 85 M 0-29 13 TUCHOLA 15km 1:10:18 12.80 [km/h] 11:41 [min/km]
94 389 WERNER KRZYSZTOF M 86 M 40-49 28 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 15km 1:10:26 12.78 [km/h] 11:42 [min/km]
95 279 PALIGA MATEUSZ M 87 M 0-29 14 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 15km 1:10:29 12.77 [km/h] 11:42 [min/km]
96 374 TWARDY ADAM M 88 M 30-39 30 LUTÓWKO 15km 1:10:34 12.75 [km/h] 11:42 [min/km]
97 254 NELKE ALEKSANDER M 89 M 40-49 29 KAMIENICA 0 0 15km 1:10:38 12.74 [km/h] 11:43 [min/km]
98 19 WOJTAS MAREK M 90 M 40-49 30 TUCHOLA TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 1:10:46 12.72 [km/h] 11:43 [min/km]
99 90 FUMINKOWSKI ARKADIUSZ M 91 M 40-49 31 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI GRUPA BIEGOWA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 15km 1:10:50 12.71 [km/h] 11:43 [min/km]
100 63 CHORĄŻAK SŁAWEK M 92 M 40-49 32 UNISŁAW 15km 1:10:57 12.68 [km/h] 11:44 [min/km]
101 77 DOBROWOLSKA AGNIESZKA K 9 K 40-49 2 ŚWIECIE HEROBOX 15km 1:11:04 12.66 [km/h] 11:44 [min/km]
102 295 RANDAK PIOTR M 93 M 30-39 31 GAJĘCICE NADLEŚNICTWO RADOMSKO LEŚNIK 15km 1:11:16 12.63 [km/h] 11:45 [min/km]
103 402 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN M 94 M 40-49 33 SZLACHTA DRZEWIARZ SZLACHTA 15km 1:11:21 12.61 [km/h] 11:45 [min/km]
104 280 PARADA MARCIN M 95 M 40-49 34 RADOMSKO NADLEŚNICTWO RADOMSKO LEŚNIK 15km 1:11:33 12.58 [km/h] 11:46 [min/km]
105 203 KUNICKI TOMASZ M 96 M 30-39 32 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 15km 1:11:39 12.56 [km/h] 11:47 [min/km]
106 311 SADOWSKI JAROSŁAW M 97 M 40-49 35 TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 1:11:43 12.55 [km/h] 11:47 [min/km]
107 5 KENSIK ŁUKASZ M 98 M 0-29 15 TUCHOLA MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 1:11:46 12.54 [km/h] 11:47 [min/km]
108 17 WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ M 99 M 30-39 33 TUCHOLA MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 1:11:47 12.54 [km/h] 11:47 [min/km]
109 159 KARWASZ PAULINA K 10 K 0-29 3 LUBIEWO CHMIELARZ TEAM 15km 1:11:51 12.53 [km/h] 11:47 [min/km]
110 166 KLATECKI ADAM M 100 M 30-39 34 PRUSZCZ 15km 1:11:56 12.51 [km/h] 11:48 [min/km]
111 299 RESZKOWSKI SEBASTIAN M 101 M 30-39 35 SIEMIROWICE JW 4653 15km 1:11:57 12.51 [km/h] 11:48 [min/km]
112 164 KĘSKA RAFAŁ M 102 M 0-29 16 ŚWIECIE NADLEŚNICTWO DĄBROWA LEŚNIK 15km 1:12:00 12.50 [km/h] 11:48 [min/km]
113 224 ŁUCKA ANNA K 11 K 40-49 3 GRUDZIĄDZ 15km 1:12:03 12.49 [km/h] 11:48 [min/km]
114 12 RUDNIK JERZY M 103 M 60-69 5 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 15km 1:12:11 12.47 [km/h] 11:49 [min/km]
115 156 KAMIŃSKI SŁAWOMIR M 104 M 30-39 36 TRZEBIATÓW KMP ŚWINOUJŚCIE 15km 1:12:12 12.47 [km/h] 11:49 [min/km]
116 69 CZAYKOWSKI WOJCIECH M 105 M 30-39 37 GDYNIA MAMY TO! / WOJTO_SPORT_STORY 15km 1:12:14 12.46 [km/h] 11:49 [min/km]
117 416 ZIELIŃSKI TOMASZ M 106 M 40-49 36 TUCHOLA 15km 1:12:16 12.45 [km/h] 11:49 [min/km]
118 385 WEISMAN IZABELA K 12 K 40-49 4 ŻORY MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 15km 1:12:17 12.45 [km/h] 11:49 [min/km]
119 189 KOWALKOWSKI JAROSŁAW M 107 M 30-39 38 BRODNICA JEZUS CHRYSTUS TEAM 15km 1:12:21 12.44 [km/h] 11:49 [min/km]
120 226 MACIASZEK KRZYSZTOF M 108 M 30-39 39 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 15km 1:12:25 12.43 [km/h] 11:50 [min/km]
121 399 WIŚNIEWSKI (Toruń) KRZYSZTOF M 109 M 40-49 37 TORUŃ 15km 1:12:27 12.42 [km/h] 11:50 [min/km]
122 150 JURKIEWICZ SŁAWEK M 110 M 30-39 40 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 15km 1:12:32 12.41 [km/h] 11:50 [min/km]
123 234 MARASZEK MIROSŁAW M 111 M 40-49 38 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 15km 1:12:32 12.41 [km/h] 11:50 [min/km]
124 241 MICHALIK JOANNA K 13 K 30-39 3 BYDGOSZCZ PB SLA 15km 1:12:38 12.39 [km/h] 11:51 [min/km]
125 419 ŻMIJA DARIUSZ M 112 M 40-49 39 CHARZYKOWY TRIPAKA PRZECHLEWO 15km 1:12:43 12.38 [km/h] 11:51 [min/km]
126 147 JONATOWSKI GRZEGORZ M 113 M 30-39 41 SILNO GREGORTECH 15km 1:12:48 12.36 [km/h] 11:51 [min/km]
127 367 TOMASIK PIOTR M 114 M 30-39 42 TORUŃ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:12:49 12.36 [km/h] 11:51 [min/km]
128 398 WIŚNIEWSKI DAMIAN M 115 M 30-39 43 TORUŃ KUJAWSKO - POMORSKIE 15km 1:12:51 12.35 [km/h] 11:51 [min/km]
129 325 SŁAWSKI KRZYSZTOF M 116 M 40-49 40 BYTÓW 15km 1:12:56 12.34 [km/h] 11:52 [min/km]
130 316 SANKIEWICZ KAROLINA K 14 K 0-29 4 WĄBRZEŹNO BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM 15km 1:13:00 12.33 [km/h] 11:52 [min/km]
131 225 ŁYCZYWEK JAN M 117 M 40-49 41 CHOJNICE JOHNY LATAWIEC 15km 1:13:04 12.32 [km/h] 11:52 [min/km]
132 357 ŚNIEŻKO MAREK M 118 M 40-49 42 RZECZENICA 15km 1:13:07 12.31 [km/h] 11:52 [min/km]
133 180 KOŁODZIEJCZYK HENRYK M 119 M 50-59 10 ZBLEWO KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA 15km 1:13:14 12.29 [km/h] 11:53 [min/km]
134 304 ROSZAK ZBIGNIEW M 120 M 30-39 44 GNIEWKOWO BIEGAM DLA ZDROWIA 15km 1:13:29 12.25 [km/h] 11:54 [min/km]
135 267 OLSZEWSKI ADAM M 121 M 50-59 11 RYPIN KB LECH RYPIN 15km 1:13:36 12.23 [km/h] 11:54 [min/km]
136 327 SMOLEŃ ADRIAN M 122 M 0-29 17 SOLEC KUJAWSKI LEŚNIK 15km 1:13:46 12.20 [km/h] 11:55 [min/km]
137 194 KRYGOWSKI TOMASZ M 123 M 40-49 43 TUCHOLA 15km 1:13:47 12.20 [km/h] 11:55 [min/km]
138 86 FIERKA TOMASZ M 124 M 30-39 45 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK 15km 1:13:49 12.19 [km/h] 11:55 [min/km]
139 170 KLUCZYK MIKOŁAJ M 125 M 30-39 46 BYDGOSZCZ 15km 1:13:52 12.18 [km/h] 11:55 [min/km]
140 206 KUŚNIEREK BARTOSZ M 126 M 30-39 47 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 15km 1:13:52 12.18 [km/h] 11:55 [min/km]
141 227 MACIEJEWSKA KAMILA K 15 K 30-39 4 BARCIN 15km 1:13:53 12.18 [km/h] 11:56 [min/km]
142 7 KWAŚNIEWSKI ROMAN M 127 M 50-59 12 STAROGARD GDAŃSKI K K B STAROGARD GDAŃSKI 15km 1:13:56 12.17 [km/h] 11:56 [min/km]
143 381 WARACZEWSKI TOMASZ M 128 M 0-29 18 GNIEZNO HARPAGAN GNIEZNO 15km 1:13:58 12.17 [km/h] 11:56 [min/km]
144 291 POPEK MACIEJ M 129 M 40-49 44 WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM - ANETA TEAM 15km 1:14:03 12.15 [km/h] 11:56 [min/km]
145 126 GWÓŹDŹ KAMIL M 130 M 30-39 48 WIĘCBORK WITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA 15km 1:14:30 12.08 [km/h] 11:58 [min/km]
146 332 STANIASZEK JAROSŁAW M 131 M 30-39 49 CHROSNO LEŚNIK 15km 1:14:31 12.08 [km/h] 11:58 [min/km]
147 245 MISZKE KAZIMIERZ M 132 M 60-69 6 CZERSK FLORIAN CHOJNICE 15km 1:14:32 12.08 [km/h] 11:58 [min/km]
148 236 MAZERSKI JAROSŁAW M 133 M 30-39 50 TORUŃ 15km 1:14:33 12.07 [km/h] 11:58 [min/km]
149 268 OLSZEWSKI RAFAŁ M 134 M 30-39 51 GNIEWKOWO T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:14:39 12.06 [km/h] 11:59 [min/km]
150 39 BEREBECKI ROMAN M 135 M 60-69 7 RYPIN 15km 1:14:39 12.06 [km/h] 11:59 [min/km]
151 134 JANOWSKI PIOTR M 136 M 50-59 13 NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA TKKF CHEŁMNO 15km 1:14:45 12.04 [km/h] 11:59 [min/km]
152 247 MÓL RAFAŁ M 137 M 40-49 45 CHOJNICE KARAT CHOJNICE 15km 1:14:51 12.02 [km/h] 11:59 [min/km]
153 53 BUS KRYSTIAN M 138 M 0-29 19 GNIEWKOWO TL TUCHOLA LEŚNIK 15km 1:14:57 12.01 [km/h] 11:00 [min/km]
154 318 SCHRÖDER MARCIN M 139 M 40-49 46 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 15km 1:15:02 11.99 [km/h] 11:00 [min/km]
155 372 TROJANOWSKI SŁAWOMIR M 140 M 40-49 47 ŚWIECIE 15km 1:15:07 11.98 [km/h] 11:00 [min/km]
156 368 TOMCZAK DOMINIK M 141 M 40-49 48 SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK 15km 1:15:08 11.98 [km/h] 11:01 [min/km]
157 25 ANDRZEJEWSKI JACEK M 142 M 40-49 49 NIEMCZ 15km 1:15:11 11.97 [km/h] 11:01 [min/km]
158 43 BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA K 16 K 40-49 5 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 15km 1:15:12 11.97 [km/h] 11:01 [min/km]
159 353 SZWARC WALDEMAR M 143 M 40-49 50 LNIANO 15km 1:15:15 11.96 [km/h] 11:01 [min/km]
160 260 NOWAKOWSKI JERZY M 144 M 40-49 51 TORUŃ ANIRO RUN TEAM 15km 1:15:18 11.95 [km/h] 11:01 [min/km]
161 103 GLAMA REMIGIUSZ M 145 M 30-39 52 LNIANO DIABELSKIE PIORUNY 15km 1:15:23 11.94 [km/h] 11:02 [min/km]
162 326 SŁUNIECKI TOMASZ M 146 M 40-49 52 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 15km 1:15:35 11.91 [km/h] 11:02 [min/km]
163 359 ŚWIETLIK TOMASZ M 147 M 50-59 14 KOSZALIN 15km 1:15:36 11.90 [km/h] 11:02 [min/km]
164 187 KOSIOROWSKI ANDRZEJ M 148 M 50-59 15 KWIDZYN IP KWIDZYN TEAM 15km 1:15:38 11.90 [km/h] 11:03 [min/km]
165 143 JETTER PIOTR M 149 M 40-49 53 CYPRIANKA UKS CYPRIANKA 15km 1:15:41 11.89 [km/h] 11:03 [min/km]
166 293 PRYKANOWSKI MARCIN M 150 M 40-49 54 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 15km 1:15:46 11.88 [km/h] 11:03 [min/km]
167 370 TOMCZAK ZBIGNIEW M 151 M 60-69 8 GNIEZNO 15km 1:15:49 11.87 [km/h] 11:03 [min/km]
168 162 KĘPCZYŃSKA MARLENA K 17 K 40-49 6 BRODNICA BRODNICA BIEGA 15km 1:15:59 11.84 [km/h] 11:04 [min/km]
169 404 WOJTAS MAGDALENA K 18 K 0-29 5 TUCHOLA MLKS TUCHOLANKA 15km 1:16:13 11.81 [km/h] 11:05 [min/km]
170 303 ROMPALSKI JAKUB M 152 M 0-29 20 TUCHOLA MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 1:16:14 11.81 [km/h] 11:05 [min/km]
171 439 JAŁOZA IRENEUSZ M 153 M 40-49 55 TORUŃ LEŚNIK 15km 1:16:16 11.80 [km/h] 11:05 [min/km]
172 55 CAP TOMASZ M 154 M 40-49 56 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 15km 1:16:17 11.80 [km/h] 11:05 [min/km]
173 80 DUBIELA HALINA K 19 K 50-59 1 TCZEW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:16:22 11.79 [km/h] 11:05 [min/km]
174 256 NOWACKA ANNA K 20 K 30-39 5 BOBROWNIKI GKS FABIANKI 15km 1:16:26 11.77 [km/h] 11:06 [min/km]
175 41 BIERNAT MAGDALENA K 21 K 30-39 6 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:16:32 11.76 [km/h] 11:06 [min/km]
176 387 WELEROWICZ ARTUR M 155 M 40-49 57 IŁAWA JESSIE3 15km 1:16:34 11.75 [km/h] 11:06 [min/km]
177 178 KOLSKI RADEK M 156 M 40-49 58 BYDGOSZCZ VAUPE TEAM 15km 1:16:41 11.74 [km/h] 11:07 [min/km]
178 290 PODBIELSKA ALINA K 22 K 50-59 2 TORUŃ KM UMK TORUŃ 15km 1:16:49 11.72 [km/h] 11:07 [min/km]
179 418 ZURA PIOTR M 157 M 40-49 59 DOLNA GRUPA 15km 1:16:49 11.72 [km/h] 11:07 [min/km]
180 145 JEŻEWSKI ŁUKASZ M 158 M 30-39 53 KOBYŁY 15km 1:16:59 11.69 [km/h] 11:08 [min/km]
181 144 JEŻEWSKA EDYTA K 23 K 0-29 6 PAPARZYN 15km 1:17:00 11.69 [km/h] 11:08 [min/km]
182 231 MAJER JANUSZ M 159 M 30-39 54 GNIEWKOWO 15km 1:17:02 11.68 [km/h] 11:08 [min/km]
183 273 OŚCIK KRZYSZTOF M 160 M 30-39 55 WOLBÓRZ 15km 1:17:09 11.67 [km/h] 11:09 [min/km]
184 289 PIWOŃSKI ROBERT M 161 M 40-49 60 TORUŃ PARAFIALNY KLUB BIEGACZA TORUŃ - KASZCZOREK 15km 1:17:24 11.63 [km/h] 11:10 [min/km]
185 188 KOSMALSKA ANNA K 24 K 40-49 7 CHARZYKOWY TRITUR CHOJNICE 15km 1:17:25 11.63 [km/h] 11:10 [min/km]
186 331 STACHOWICZ KAROLINA K 25 K 30-39 7 SKÓRCZ SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD 15km 1:17:25 11.63 [km/h] 11:10 [min/km]
187 8 LIS JANUSZ M 162 M 50-59 16 GRUDZIĄDZ TKKF CHEŁMNO 15km 1:17:35 11.60 [km/h] 11:10 [min/km]
188 219 LUZAK MAGDALENA K 26 K 0-29 7 BYDGOSZCZ 15km 1:17:41 11.59 [km/h] 11:11 [min/km]
189 346 SZLYK MACIEJ M 163 M 40-49 61 INOWROCLAW SPORT4LIFE 15km 1:17:41 11.59 [km/h] 11:11 [min/km]
190 348 SZRAJBER MALWINA K 27 K 0-29 8 BYSŁAW 0 0 15km 1:17:42 11.58 [km/h] 11:11 [min/km]
191 113 GÓRSKI MARIAN M 164 M 60-69 9 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 15km 1:17:56 11.55 [km/h] 11:12 [min/km]
192 132 JANIK ROMAN M 165 M 60-69 10 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 15km 1:17:59 11.54 [km/h] 11:12 [min/km]
193 4 KARAŚ MAREK M 166 M 50-59 17 TORUŃ PODGÓRZ TORUŃ 15km 1:18:03 11.53 [km/h] 11:12 [min/km]
194 182 KONIECZKA MICHAŁ M 167 M 30-39 56 OSIE OSP OSIE 15km 1:18:09 11.52 [km/h] 11:13 [min/km]
195 74 DEPKA PRADZINSKI STANISLAW M 168 M 50-59 18 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 0 15km 1:18:10 11.51 [km/h] 11:13 [min/km]
196 228 MACIEJEWSKI ZBIGNIEW M 169 M 50-59 19 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:18:13 11.51 [km/h] 11:13 [min/km]
197 133 JANKE DAMIAN M 170 M 30-39 57 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 15km 1:18:18 11.49 [km/h] 11:13 [min/km]
198 429 TOMYS RYSZARD M 171 M 70+ 1 PRZETOCZYMO MYŚLIWY 0 15km 1:18:21 11.49 [km/h] 11:13 [min/km]
199 193 KRUSZYNA ADAM M 172 M 50-59 20 BYDGOSZCZ 15km 1:18:23 11.48 [km/h] 11:14 [min/km]
200 250 NACHYŁA TADEUSZ M 173 M 60-69 11 CZŁUCHÓW 15km 1:18:25 11.48 [km/h] 11:14 [min/km]
201 23 ADAMCZYK KAROL M 174 M 0-29 21 BRZUŚCE BIEGAJĄCY TCZEW 15km 1:18:28 11.47 [km/h] 11:14 [min/km]
202 337 STYKAŁA ADRIANNA K 28 K 0-29 9 BUKOWIEC 15km 1:18:38 11.45 [km/h] 11:15 [min/km]
203 373 TROKA TOMASZ M 175 M 40-49 62 CHOJNICE 15km 1:18:47 11.42 [km/h] 11:15 [min/km]
204 214 LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW M 176 M 60-69 12 INOWROCŁAW DECATHLON TEAM INOWROCŁAW 15km 1:18:47 11.42 [km/h] 11:15 [min/km]
205 333 STANIASZEK MARCIN M 177 M 0-29 22 WOLBÓRZ 15km 1:18:56 11.40 [km/h] 11:16 [min/km]
206 390 WIECZOREK JUSTYNA K 29 K 40-49 8 INOWROCLAW BBL INOWROCŁAW 15km 1:19:01 11.39 [km/h] 11:16 [min/km]
207 301 ROBACZEWSKI MARCIN M 178 M 40-49 63 SZEMBEKOWO 15km 1:19:06 11.38 [km/h] 11:16 [min/km]
208 26 ANDRZEJEWSKI RYSZARD M 179 M 70+ 2 BYDGOSZCZ WZGÓRZE WOLNOŚCI 15km 1:19:06 11.38 [km/h] 11:16 [min/km]
209 425 PALMA MIROSŁAW M 180 M 60-69 13 TORUŃ PODGÓRZ TORUŃ 15km 1:19:09 11.37 [km/h] 11:17 [min/km]
210 403 WOJEWÓDZKI PIOTR M 181 M 40-49 64 BYDGOSZCZ 15km 1:19:09 11.37 [km/h] 11:17 [min/km]
211 407 WRÒBLEWSKA DAGMARA K 30 K 30-39 8 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:19:10 11.37 [km/h] 11:17 [min/km]
212 244 MILAS MARIUSZ M 182 M 60-69 14 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 15km 1:19:11 11.37 [km/h] 11:17 [min/km]
213 377 ULOWSKA KATARZYNA K 31 K 0-29 10 WATOROWO CHMIELARZ TEAM 15km 1:19:13 11.36 [km/h] 11:17 [min/km]
214 3 HASS ADAM M 183 M 30-39 58 BYDGOSZCZ 15km 1:19:21 11.34 [km/h] 11:17 [min/km]
215 430 LUZAK MIROSŁAW M 184 M 50-59 21 BYDGOSZCZ 15km 1:19:23 11.34 [km/h] 11:18 [min/km]
216 119 GREFKA STEFAN M 185 M 50-59 22 ŁĄG ABCZERSK 15km 1:19:27 11.33 [km/h] 11:18 [min/km]
217 338 STYKAŁA MAGDALENA K 32 K 40-49 9 BUKOWIEC 15km 1:19:30 11.32 [km/h] 11:18 [min/km]
218 148 JURKIEWICZ ALDONA K 33 K 30-39 9 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 15km 1:19:32 11.32 [km/h] 11:18 [min/km]
219 82 DYCZKO ADAM M 186 M 50-59 23 BRĄCHNOWO 15km 1:19:34 11.31 [km/h] 11:18 [min/km]
220 414 ZGLIŃSKA ANNA K 34 K 30-39 10 UNISŁAW NIEZRZESZONA MYŚLIWY 15km 1:19:48 11.28 [km/h] 11:19 [min/km]
221 51 BRZOZOWSKA IWONA K 35 K 50-59 3 UNISŁAW 15km 1:19:54 11.26 [km/h] 11:20 [min/km]
222 1 ADAMCZYK ZBIGNIEW M 187 M 40-49 65 PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 15km 1:20:01 11.25 [km/h] 11:20 [min/km]
223 174 KOGUT MIROSŁAW M 188 M 50-59 24 SUCHORĄCZEK 15km 1:20:07 11.23 [km/h] 11:20 [min/km]
224 18 WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW M 189 M 70+ 3 CHOJNICE CHOJNICE 15km 1:20:34 11.17 [km/h] 11:22 [min/km]
225 87 FRĄCKOWSKI PATRYK M 190 M 0-29 23 TUCHOLA BIEGAJĄCE ŚLIWICE 15km 1:20:35 11.17 [km/h] 11:22 [min/km]
226 397 WIŚNIEWSKI ADAM M 191 M 40-49 66 CHOJNICE 15km 1:20:35 11.17 [km/h] 11:22 [min/km]
227 89 FUŁAT KAROL M 192 M 50-59 25 CEKCYN TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:20:44 11.15 [km/h] 11:23 [min/km]
228 309 RZEPA JAKUB M 193 M 0-29 24 LUZINO TECHNIKUM LEŚNE W TUCHOLI LEŚNIK 15km 1:20:46 11.14 [km/h] 11:23 [min/km]
229 363 TELEŃCZUK TOMASZ M 194 M 40-49 67 WROCŁAW SZYBKIE STOPY 15km 1:20:47 11.14 [km/h] 11:23 [min/km]
230 322 SIUDA SEBASTIAN M 195 M 40-49 68 BYDGOSZCZ 15km 1:20:54 11.12 [km/h] 11:24 [min/km]
231 369 TOMCZAK SEBASTIAN M 196 M 40-49 69 USTKA USTKA 15km 1:21:03 11.10 [km/h] 11:24 [min/km]
232 242 MICHAŁOWSKI ARKADIUSZ M 197 M 40-49 70 ŚWIECIE 15km 1:21:07 11.10 [km/h] 11:24 [min/km]
233 16 TOCHA ZBIGNIEW M 198 M 60-69 15 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 15km 1:21:09 11.09 [km/h] 11:25 [min/km]
234 436 LOREK MARCIN M 199 M 40-49 71 TORUŃ 15km 1:21:10 11.09 [km/h] 11:25 [min/km]
235 177 KOLASSA RYSZARD M 200 M 50-59 26 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 15km 1:21:11 11.09 [km/h] 11:25 [min/km]
236 253 NAWROCKI DARIUSZ M 201 M 50-59 27 BYDGOSZCZ VAUPE TEAM 15km 1:21:13 11.08 [km/h] 11:25 [min/km]
237 48 BRATEK ANDRZEJ M 202 M 60-69 16 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:21:23 11.06 [km/h] 11:26 [min/km]
238 212 LEWANDOWSKI ANDRZEJ M 203 M 40-49 72 KRUSZWICA ROZBIEGANA KRUSZWICA 15km 1:21:26 11.05 [km/h] 11:26 [min/km]
239 37 BĄCZYK AGNIESZKA K 36 K 40-49 10 PLEWISKA 15km 1:21:29 11.05 [km/h] 11:26 [min/km]
240 237 MAZERSKI KACPER M 204 M 0-29 25 ŁYSOMICE 15km 1:21:35 11.03 [km/h] 11:26 [min/km]
241 168 KLAWKIKOWSKI DAWID M 205 M 30-39 59 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:21:46 11.01 [km/h] 11:27 [min/km]
242 49 BRZOSZCZYK MIECZYSŁAW M 206 M 50-59 28 TUCHOLA 15km 1:21:50 11.00 [km/h] 11:27 [min/km]
243 262 NOWOGÓRSKI MARIUSZ M 207 M 30-39 60 KORONOWO 15km 1:21:51 11.00 [km/h] 11:27 [min/km]
244 200 KULA ADAM M 208 M 30-39 61 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 15km 1:21:54 10.99 [km/h] 11:28 [min/km]
245 59 CHMIELARZ JUSTYNA K 37 K 30-39 11 KRUSZWICA CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA 15km 1:21:54 10.99 [km/h] 11:28 [min/km]
246 91 GABRYEL WOJCIECH M 209 M 40-49 73 TUCHOLA 15km 1:22:07 10.96 [km/h] 11:28 [min/km]
247 167 KLAWIKOWSKA JULITA K 38 K 30-39 12 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:22:11 10.95 [km/h] 11:29 [min/km]
248 210 LEWANDOWSKA MAŁGORZATA K 39 K 50-59 4 LIPIE T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:22:19 10.93 [km/h] 11:29 [min/km]
249 195 KRZOSKA DOROTA K 40 K 40-49 11 BRUSY 15km 1:22:27 10.92 [km/h] 11:30 [min/km]
250 117 GRADOWSKI PIOTR M 210 M 30-39 62 ŚLIWICE 15km 1:22:37 10.89 [km/h] 11:30 [min/km]
251 264 OELRICH HENRYK M 211 M 50-59 29 TUCHOLA 15km 1:22:55 10.85 [km/h] 11:32 [min/km]
252 378 VAN TOL KARIN K 41 K 60+ 1 SWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 15km 1:23:10 10.82 [km/h] 11:33 [min/km]
253 340 SUCHOMSKA BEATA K 42 K 40-49 12 ŚWIEKATOWO 15km 1:23:11 10.82 [km/h] 11:33 [min/km]
254 108 GNIOT BOŻENA K 43 K 30-39 13 MINIKOWO 15km 1:23:11 10.82 [km/h] 11:33 [min/km]
255 334 STAWICKI ŁUKASZ M 212 M 40-49 74 BYDGOSZCZ 15km 1:23:21 10.80 [km/h] 11:33 [min/km]
256 394 WILK ARTUR M 213 M 40-49 75 LICHNOWY TOTALNIE BIEGNIĘCI 15km 1:23:21 10.80 [km/h] 11:33 [min/km]
257 131 JANCZEWSKA AGNIESZKA K 44 K 40-49 13 PAWŁÓWEK 15km 1:23:25 10.79 [km/h] 11:34 [min/km]
258 406 WOJTCZAK MACIEJ M 214 M 30-39 63 GDAŃSK KAIZEN 15km 1:23:27 10.78 [km/h] 11:34 [min/km]
259 2 BOGUCKI MARIAN M 215 M 60-69 17 BRODNICA BRODNICA BIEGA 15km 1:23:32 10.77 [km/h] 11:34 [min/km]
260 435 BŁASZCZYK MACIEJ M 216 M 30-39 64 CHEŁMNO 15km 1:23:36 10.77 [km/h] 11:34 [min/km]
261 165 KLAJBOR MARIUSZ M 217 M 40-49 76 JEŻEWO TERENOWY 15km 1:23:46 10.74 [km/h] 11:35 [min/km]
262 123 GRYCNER PAWEŁ M 218 M 30-39 65 WARSZAWA CZAJA TRAINING SYSTEM 15km 1:23:47 10.74 [km/h] 11:35 [min/km]
263 83 DYCZKO ALICJA K 45 K 0-29 11 BRĄCHNOWO 15km 1:23:57 10.72 [km/h] 11:36 [min/km]
264 239 MELER JAKUB M 219 M 30-39 66 KRUSZWICA KŁ 53 NADGOPLAŃSKIE W KRUSZWICY MYŚLIWY 15km 1:24:07 10.70 [km/h] 11:36 [min/km]
265 313 SAJDAK MARCIN M 220 M 30-39 67 ZIELONKA PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 15km 1:24:14 10.68 [km/h] 11:37 [min/km]
266 344 SZEFFS ALINA K 46 K 40-49 14 TUCHOLA 15km 1:24:19 10.67 [km/h] 11:37 [min/km]
267 216 LIPIŃSKI SŁAWOMIR M 221 M 40-49 77 RUMIA 15km 1:24:26 10.66 [km/h] 11:38 [min/km]
268 67 CIERŻNICKI ZBIGNIEW M 222 M 50-59 30 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:24:32 10.65 [km/h] 11:38 [min/km]
269 160 KAWKA DOROTA K 47 K 40-49 15 LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 15km 1:24:36 10.64 [km/h] 11:38 [min/km]
270 209 LESZEK PAWEŁ M 223 M 30-39 68 LASECZNO MAŁE 82A 15km 1:24:37 10.64 [km/h] 11:38 [min/km]
271 22 ADAMCZYK BOŻENA K 48 K 40-49 16 PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 15km 1:24:57 10.59 [km/h] 11:40 [min/km]
272 14 SICIŃSKI DARIUSZ M 224 M 50-59 31 TUCHOLA KS GÓRNIK WAŁBRZYCH 15km 1:25:14 10.56 [km/h] 11:41 [min/km]
273 109 GODZIUK ROMAN M 225 M 50-59 32 TORUŃ 15km 1:25:15 10.56 [km/h] 11:41 [min/km]
274 283 PERLIK GRZEGORZ M 226 M 60-69 18 BYDGOSZCZ 15km 1:25:16 10.56 [km/h] 11:41 [min/km]
275 220 ŁANGOWSKI KRZYSZTOF M 227 M 50-59 33 TUCHOLA 15km 1:25:37 10.51 [km/h] 11:42 [min/km]
276 342 SZADKOWSKA ANNA K 49 K 60+ 2 INOWROCŁAW 15km 1:26:04 10.46 [km/h] 11:44 [min/km]
277 139 JAWORSKI MARCIN M 228 M 40-49 78 SOLEC KUJAWSKI 15km 1:26:05 10.45 [km/h] 11:44 [min/km]
278 99 GDANIEC ANNA K 50 K 40-49 17 STAROGARD GDAŃSKI 15km 1:26:31 10.40 [km/h] 11:46 [min/km]
279 175 KOHNKE TOMASZ M 229 M 50-59 34 GDAŃSK LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!/ BBL AWFIS GDAŃSK 15km 1:26:43 10.38 [km/h] 11:47 [min/km]
280 75 DŁONIAK EDMUND M 230 M 70+ 4 GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:26:50 10.36 [km/h] 11:47 [min/km]
281 285 PIERUCKI BARTOSZ M 231 M 40-49 79 BYDGOSZCZ 15km 1:26:50 10.36 [km/h] 11:47 [min/km]
282 112 GÓRAK MARCIN M 232 M 40-49 80 SADKI 15km 1:27:00 10.34 [km/h] 11:48 [min/km]
283 198 KUBOWICZ PIOTR M 233 M 50-59 35 BYDGOSZCZ PEGAZ 15km 1:27:07 10.33 [km/h] 11:48 [min/km]
284 118 GRAPATYN PIOTR M 234 M 40-49 81 BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ NA START 15km 1:27:09 10.33 [km/h] 11:49 [min/km]
285 106 GŁADYSZ KRZYSZTOF M 235 M 40-49 82 ŚWIECIE GŁADZIORKI 15km 1:27:35 10.28 [km/h] 11:50 [min/km]
286 155 KAMIŃSKI PAWEŁ M 236 M 40-49 83 MUROWANIEC 15km 1:27:36 10.27 [km/h] 11:50 [min/km]
287 218 LULIŃSKA BOŻENA K 51 K 40-49 18 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 15km 1:27:38 10.27 [km/h] 11:51 [min/km]
288 84 DYWEL BOGDAN M 237 M 50-59 36 ŁĄG ABCZERSK 15km 1:27:40 10.27 [km/h] 11:51 [min/km]
289 50 BRZOSZCZYK WERONIKA K 52 K 30-39 14 WARSZAWA 15km 1:27:40 10.27 [km/h] 11:51 [min/km]
290 6 KRÓLIKOWSKI ANDRZEJ M 238 M 50-59 37 LIPKA 15km 1:27:45 10.26 [km/h] 11:51 [min/km]
291 411 ZANIEWSKI GRZEGORZ M 239 M 40-49 84 KOBYLNICA 15km 1:27:46 10.25 [km/h] 11:51 [min/km]
292 307 RUMOCKI JÓZEK M 240 M 60-69 19 GRUDZIĄDZ SPORT I REKREACJA DELFIN 15km 1:27:49 10.25 [km/h] 11:51 [min/km]
293 240 MELER-LEWANDOWSKA KATARZYNA K 53 K 30-39 15 KRUSZWICA 15km 1:27:59 10.23 [km/h] 11:52 [min/km]
294 40 BIAŁOUS KRZYSZTOF M 241 M 50-59 38 BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY 15km 1:28:18 10.19 [km/h] 11:53 [min/km]
295 395 WILK JOLANTA K 54 K 40-49 19 LICHNOWY TOTALNIE BIEGNIĘCI 15km 1:28:30 10.17 [km/h] 11:54 [min/km]
296 300 ROB VAN TOL M 242 M 60-69 20 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 15km 1:28:41 10.15 [km/h] 11:55 [min/km]
297 380 WARACZEWSKI ANDRZEJ M 243 M 50-59 39 GNIEZNO HARPAGAN GNIEZNO 15km 1:28:47 10.14 [km/h] 11:55 [min/km]
298 315 SALITA LECH M 244 M 50-59 40 GNIEZNO ALTOM GNIEZNO 15km 1:28:47 10.14 [km/h] 11:55 [min/km]
299 120 GRONKOWSKI SEBASTIAN M 245 M 30-39 69 CHOJNICE VIKING 15km 1:28:56 10.12 [km/h] 11:56 [min/km]
300 364 TOBOLSKA ANNA K 55 K 40-49 20 GRUDZIĄDZ FLORIAN GRUDZIĄDZ 15km 1:29:00 10.11 [km/h] 11:56 [min/km]
301 384 WAŻYŃSKI ŁUKASZ M 246 M 30-39 70 BYDGOSZCZ 15km 1:29:20 10.07 [km/h] 11:57 [min/km]
302 288 PIKULIK JERZY M 247 M 60-69 21 WIĘCBORK TKKF WODNIK WIĘCBORK 15km 1:29:21 10.07 [km/h] 11:57 [min/km]
303 138 JASIŃSKI TOMASZ M 248 M 30-39 71 ZALESIE 15km 1:29:22 10.07 [km/h] 11:57 [min/km]
304 427 GOSTOMSKI ARKADIUSZ M 249 M 40-49 85 TUCHOLA TL TUCHOLA , MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 1:29:30 10.06 [km/h] 11:58 [min/km]
305 111 GOSTOMSKA ANITA K 56 K 30-39 16 TUCHOLA 15km 1:29:30 10.06 [km/h] 11:58 [min/km]
306 45 BRAC GRAŻYNA K 57 K 60+ 3 GRUDZIĄDZ 15km 1:29:45 10.03 [km/h] 11:59 [min/km]
307 64 CHRZANOWSKA CECYLIA K 58 K 60+ 4 LISEWO AKTYWNE LISEWO 15km 1:29:59 10.00 [km/h] 11:00 [min/km]
308 314 SAJUR SYLWIA K 59 K 0-29 12 BYDGOSZCZ 15km 1:30:01 10.00 [km/h] 11:00 [min/km]
309 408 WROŃSKA DOROTA K 60 K 40-49 21 LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ #WAWRZYNTEAM 15km 1:30:06 9.99 [km/h] 11:00 [min/km]
310 54 CAP DOROTA K 61 K 40-49 22 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 15km 1:30:06 9.99 [km/h] 11:00 [min/km]
311 382 WARCHOŁ RYSZARD M 250 M 50-59 41 ŚWIECIE CAŁY TWÓJ 15km 1:30:10 9.98 [km/h] 11:01 [min/km]
312 215 LICHS JAROSŁAW M 251 M 40-49 86 GDAŃSK 15km 1:30:21 9.96 [km/h] 11:01 [min/km]
313 222 ŁOBODA PIOTR M 252 M 40-49 87 WAŁCZ MYŚLIWY 15km 1:30:23 9.96 [km/h] 11:02 [min/km]
314 274 OTT JOANNA K 62 K 0-29 13 RACIĄŻ 15km 1:30:42 9.92 [km/h] 11:03 [min/km]
315 275 OTT MAŁGORZATA K 63 K 0-29 14 RACIĄŻ 15km 1:30:42 9.92 [km/h] 11:03 [min/km]
316 361 ŚWITAŁA ROMAN M 253 M 60-69 22 KWIDZYN AMATOR 15km 1:30:51 9.91 [km/h] 11:03 [min/km]
317 183 KONIECZNY KRZYSZTOF M 254 M 30-39 72 CHOJNICE 15km 1:31:00 9.89 [km/h] 11:04 [min/km]
318 105 GŁADYSZ EDYTA K 64 K 40-49 23 ŚWIECIE GŁADZIORKI 15km 1:31:00 9.89 [km/h] 11:04 [min/km]
319 34 BARAN ZDZISŁAW M 255 M 60-69 23 BARTNICZKA MYŚLIWY 15km 1:31:03 9.88 [km/h] 11:04 [min/km]
320 142 JESZKA DARIUSZ M 256 M 40-49 88 POWAŁKI 15km 1:31:29 9.84 [km/h] 11:06 [min/km]
321 351 SZULC TOMASZ M 257 M 50-59 42 GDAŃSK TEDE RUN 15km 1:31:49 9.80 [km/h] 11:07 [min/km]
322 386 WEISMAN WIKTORIA K 65 K 0-29 15 ŻORY 15km 1:32:08 9.77 [km/h] 11:09 [min/km]
323 417 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW M 258 M 50-59 43 JANIKOWO DECATHLON TEAM INOWROCŁAW 15km 1:32:09 9.77 [km/h] 11:09 [min/km]
324 321 SIKORA ARTUR M 259 M 40-49 89 BYDGOSZCZ 15km 1:32:14 9.76 [km/h] 11:09 [min/km]
325 428 ŁĘSIK MIECZYSŁAW M 260 M 70+ 5 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 15km 1:32:24 9.74 [km/h] 11:10 [min/km]
326 257 NOWAK JANUSZ M 261 M 60-69 24 KOLINCZ 15km 1:32:36 9.72 [km/h] 11:10 [min/km]
327 97 GARDYZA LIDIA K 66 K 40-49 24 NAKŁO NAD NOTECIĄ 15km 1:32:42 9.71 [km/h] 11:11 [min/km]
328 201 KULA KATARZYNA K 67 K 40-49 25 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 15km 1:32:53 9.69 [km/h] 11:12 [min/km]
329 122 GROTT BARTŁOMIEJ M 262 M 40-49 90 BYDGOSZCZ 15km 1:32:58 9.68 [km/h] 11:12 [min/km]
330 73 DANIELAK RADOSŁAW M 263 M 40-49 91 NIESZAWA BIEGAM DLA RODZINY 0 15km 1:33:04 9.67 [km/h] 11:12 [min/km]
331 13 SEROCKA DANUTA K 68 K 40-49 26 GRUDZIĄDZ PARKRUN GRUDZIĄDZ 15km 1:33:56 9.58 [km/h] 11:16 [min/km]
332 335 STOLARSKA DANUTA K 69 K 60+ 5 WŁOCŁAWEK ANETA TEAM 15km 1:34:00 9.57 [km/h] 11:16 [min/km]
333 310 SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA K 70 K 40-49 27 UNISŁAW 15km 1:34:28 9.53 [km/h] 11:18 [min/km]
334 438 KLIN PAULINA K 71 K 30-39 17 CZERSK 15km 1:34:31 9.52 [km/h] 11:18 [min/km]
335 141 JESZKA ADRIANNA K 72 K 0-29 16 CHOJNICE 15km 1:34:41 9.51 [km/h] 11:19 [min/km]
336 124 GRYCNER PIOTR M 264 M 60-69 25 STAROGARD GDAŃSKI ROCOCO 15km 1:34:49 9.49 [km/h] 11:19 [min/km]
337 391 WIENCONEK IWONA K 73 K 50-59 5 TORUŃ BIEGAM BO LUBIĘ 15km 1:34:52 9.49 [km/h] 11:19 [min/km]
338 207 KWASIGROCH KRZYSZTOF M 265 M 50-59 44 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:35:25 9.43 [km/h] 11:22 [min/km]
339 24 ANDRZEJCZAK SŁAWOMIR M 266 M 40-49 92 LĘDOWO-OSIEDLE GRZESŁAW USTKA 15km 1:35:53 9.39 [km/h] 11:24 [min/km]
340 153 KALINOWSKI WOJCIECH M 267 M 50-59 45 TORUŃ 0 15km 1:36:05 9.37 [km/h] 11:24 [min/km]
341 208 LENC JANUSZ M 268 M 60-69 26 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:36:06 9.37 [km/h] 11:24 [min/km]
342 58 CHABROS-ALEKSANDER KINGA K 74 K 30-39 18 INOWROCŁAW 15km 1:36:13 9.35 [km/h] 11:25 [min/km]
343 57 CHABROS TERESA K 75 K 50-59 6 ŚWIECIE 15km 1:36:13 9.35 [km/h] 11:25 [min/km]
344 323 SKOPOWSKI KRZYSZTOF M 269 M 40-49 93 BYDGOSZCZ 15km 1:36:32 9.32 [km/h] 11:26 [min/km]
345 176 KOLASSA PAULINA K 76 K 0-29 17 GDAŃSK 15km 1:36:40 9.31 [km/h] 11:27 [min/km]
346 266 OLSZEWSKA EWA K 77 K 40-49 28 GNIEWKOWO T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:37:01 9.28 [km/h] 11:28 [min/km]
347 249 MUSZYŃSKI JACEK M 270 M 60-69 27 SŁUPSK ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 15km 1:37:03 9.27 [km/h] 11:28 [min/km]
348 232 MAJKOWSKI STANISŁAW M 271 M 60-69 28 BYTÓW KB GOCH BYTÓW 15km 1:37:15 9.25 [km/h] 11:29 [min/km]
349 46 BRAC MARIAN M 272 M 60-69 29 GRUDZIĄDZ 15km 1:37:23 9.24 [km/h] 11:30 [min/km]
350 36 BARAŃSKI GRZEGORZ M 273 M 60-69 30 BYDGOSZCZ 15km 1:37:44 9.21 [km/h] 11:31 [min/km]
351 38 BĄKOWSKI MAREK M 274 M 50-59 46 WIĘCBORK 15km 1:38:11 9.17 [km/h] 11:33 [min/km]
352 421 ŻUKOWSKA JOANNA K 78 K 30-39 19 LUBIEWO 15km 1:38:39 9.12 [km/h] 11:35 [min/km]
353 42 BŁASZCZAK STANISŁAW M 275 M 70+ 6 SKĘPE WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 15km 1:39:02 9.09 [km/h] 11:36 [min/km]
354 93 GAJZLER JERZY M 276 M 60-69 31 BYDGOSZCZ 15km 1:39:16 9.07 [km/h] 11:37 [min/km]
355 434 KOLASSA JAROSŁAW M 277 M 40-49 94 SKOWARCZ 15km 1:40:08 8.99 [km/h] 11:41 [min/km]
356 375 TYBUSZEWSKI JANUSZ M 278 M 60-69 32 TORUŃ TS OPATRUNKI TORUŃ 15km 1:41:00 8.91 [km/h] 11:44 [min/km]
357 181 KOMAJDA JAROSŁAW M 279 M 50-59 47 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 15km 1:41:05 8.90 [km/h] 11:44 [min/km]
358 30 AWIZEN ANTONI M 280 M 70+ 7 BYDGOSZCZ KOLO LOWIECKIE NR143 ,,BORUS,, MYŚLIWY 15km 1:41:31 8.87 [km/h] 11:46 [min/km]
359 410 ZAGRABSKI KAZIK M 281 M 60-69 33 TORUN 15km 1:42:42 8.76 [km/h] 11:51 [min/km]
360 47 BRAC PAWEŁ M 282 M 30-39 73 GRUDZIĄDZ 15km 1:43:11 8.72 [km/h] 11:53 [min/km]
361 65 CHUDECKA BEATA K 79 K 40-49 29 GRÓDEK 15km 1:44:51 8.58 [km/h] 11:59 [min/km]
362 261 NOWICKA TATIANA K 80 K 40-49 30 ŚWIECIE 15km 1:44:51 8.58 [km/h] 11:59 [min/km]
363 343 SZCZĘSNY TADEUSZ M 283 M 60-69 34 GDAŃSK 15km 1:45:17 8.55 [km/h] 11:01 [min/km]
364 100 GERKA KRZYSZTOF M 284 M 0-29 26 RYPIN KB LECH RYPIN 15km 1:47:12 8.40 [km/h] 11:09 [min/km]
365 125 GRZYBOWSKA REGINA K 81 K 0-29 18 LOCHOWO 15km 1:48:44 8.28 [km/h] 11:15 [min/km]
366 21 ZIELIŃSKI ROMAN M 285 M 60-69 35 TORUŃ 15km 1:50:32 8.14 [km/h] 11:22 [min/km]
367 110 GOLA GRZEGORZ M 286 M 40-49 95 MARKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:51:21 8.08 [km/h] 11:25 [min/km]
368 365 TOBOLSKA GRAŻYNA K 82 K 60+ 6 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 15km 1:53:54 7.90 [km/h] 11:36 [min/km]
369 9 NIELEK PIOTR M 287 M 0-29 27 TUCHOLA MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 1:54:43 7.85 [km/h] 11:39 [min/km]
370 27 ANGIEL WŁADYSŁAW M 288 M 70+ 8 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:57:22 7.67 [km/h] 11:49 [min/km]
371 420 ŻUCHOWSKI PAWEŁ M 289 M 30-39 74 TORUŃ 15km 1:58:06 7.62 [km/h] 11:52 [min/km]
372 186 KORALEWSKA IRENA K 83 K 50-59 7 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 15km 2:02:13 7.36 [km/h] 11:09 [min/km]
373 217 LUBOCKA PATRYCJA K 84 K 0-29 19 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 15km 2:21:12 6.37 [km/h] 11:25 [min/km]
- 10 NOWAK WOJCIECH M - M 60-69 - GRÓDEK KLUB BIEGACZA PRZY P K A GDYNIA 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 20 WOLNY PIOTR M - M 50-59 - BYDGOSZCZ BRZOZA BIEGA 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 31 BAKALUK ZDZISŁAW M - M 50-59 - IŁAWA (POW. IŁAWSKI) 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 32 BANACH TOMASZ M - M 30-39 - GRUDZIĄDZ 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 33 BAŃKA JAN M - M 70+ - CZĘSTOCHOWA NIEZRZESZONY 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 52 BUCZKO PIOTR M - M 30-39 - BRANIEWO BIEGAM DLA ISKIERKI „JULIA BUCZKO FB”, 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 70 CZEKALSKA BEATA K - K 30-39 - BYDGOSZCZ 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 72 DAHM BEATA K - K 40-49 - TYMAWA 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 76 DŁONIAK EDMUND M - M 70+ - GNIEWKOWO T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 79 DREWEK SŁAWOMIR M - M 0-29 - CEKCYN 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 88 FRUKACZ EMILIA K - K 0-29 - UNISŁAW DIANY TORUŃSKIEJ ORGANIZACJI ŁOWIECKIEJ MYŚLIWY 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 94 GAŁUSZKA DOROTA K - K 40-49 - GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 96 GARDYZA JACEK M - M 40-49 - NAKŁO NAD NOTECIĄ LUKS START NAKŁO 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 101 GIERSZ KRZYSZTOF M - M 50-59 - BYDGOSZCZ 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 107 GŁOGOWSKI MATEUSZ M - M 30-39 - BYDGOSZCZ SELEKCJA NATURALNA 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 114 GRABKOWSKI ANDRZEJ M - M 70+ - IŁAWA 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 115 GRABOWSKI KAMIL M - M 40-49 - TUCHOLA 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 121 GROTA ARTUR M - M 40-49 - SOLEC KUJAWSKI ------------ 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 151 KACZERZEWSKI SEBASTIAN M - M 30-39 - TORUŃ AQUAAGA CENTRUM NURKOWE 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 157 KAMIŃSKI STEFAN M - M 70+ - TORUŃ REKREACJA TORUŃ 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 158 KANIECKI MIROSŁAW M - M 60-69 - IŁAWA 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 163 KĘPINSKA JOANNA K - K 30-39 - DOLNA GRUPA 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 179 KOŁAKOWSKI PIOTR M - M 40-49 - KOSZALIN 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 185 KOPISZKA PIOTR M - M 30-39 - CHOJNICZKI 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 190 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K - K 50-59 - KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 191 KOZŁOWSKI KRZYSZTOF M - M 50-59 - ŚLIWICE 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 199 KUJAWA MATEUSZ M - M 30-39 - BYDGOSZCZ SELEKCJA NATURALNA 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 204 KUNZ MIECZYSŁAW M - M 40-49 - TORUŃ 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 205 KURPET PATRYK M - M 0-29 - ŁĘCZYN TECHNIKUM LEŚNE W TUCHOLI LEŚNIK 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 211 LEWANDOWSKA MARLENA K - K 40-49 - TORUŃ PODGÓRZ TORUŃ 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 230 MAGDZIARZ MICHAŁ M - M 40-49 - WARSZAWA MYŚLIWY 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 235 MARKOWSKI MIKOŁAJ M - M 30-39 - CHOJNICZKI 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 238 MEJGIER KAROL M - M 40-49 - WIĘCBORK TKKF WODNIK WIĘCBORK 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 258 NOWAK WIESŁAW M - M 70+ - SZCZECIN 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 259 NOWAKOWSKI CZESLAW M - M 70+ - WARSZAWA 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 263 OCHAL PAWEL M - M 30-39 - BYDGOSZCZ TEAMOCHAL 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 270 OSIŃSKI MICHAŁ M - M 30-39 - TORUŃ PARKRUN TORUŃ 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 276 OTWOROWSKA BARBARA K - K 30-39 - PIŁA MYŚLIWY 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 277 PALACZ WIOLETTA K - K 40-49 - BYDGOSZCZ PB SLA 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 281 PAWLAK MAGDALENA K - K 30-39 - GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 292 POSADZY KAROL M - M 40-49 - GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 297 RATKOWSKA MAŁGORZATA K - K 40-49 - ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 298 RATOWSKI RAFAŁ M - M 40-49 - TORUŃ PARKRUN TORUŃ 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 306 RUCZKO SŁAWOMIR M - M 40-49 - GDYNIA USAA RUCZKO 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 308 RYŁKO MARCIN M - M 40-49 - BYDGOSZCZ ASSECO ACTIVE TEAM 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 312 SADOWSKI KONRAD M - M 30-39 - CHOJNICE 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 330 SORGOWICKA CELINA K - K 30-39 - KRZYŻ WIELKOPOLSKI 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 336 STOLARSKI JANUSZ M - M 60-69 - WŁOCŁAWEK ANETA TEAM 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 339 STYKAŁA SEBASTIAN M - M 40-49 - BUKOWIEC MYŚLIWY LEŚNIK 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 341 SUDZIŃSKI MARCIN M - M 40-49 - TORUŃ 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 356 ŚLĘCZEK MICHAŁ M - M 40-49 - NEKLA 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 358 ŚWIDEREK WOJCIECH M - M 30-39 - GŁOGOWO T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 360 ŚWITAŁA JOLANTA K - K 50-59 - KWIDZYN AMATOR 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 362 TARKOWSKI MARIUSZ M - M 40-49 - PIOTRKÓW KUJAWSKI 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 366 TOBOLSKI MAREK M - M 40-49 - GRUDZIĄDZ FLORIAN GRUDZIĄDZ 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 383 WASZAK AGNIESZKA K - K 40-49 - TORUŃ 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 388 WENTA ELŻBIETA K - K 50-59 - GDYNIA KS PIDRINA GDYNIA 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 396 WIŚNIEWSKA LUCYNA K - K 50-59 - BYDGOSZCZ TRISPACE/TREK 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 400 WIŚNIEWSKI (BYDGOSZCZ) KRZYSZTOF M - M 50-59 - BYDGOSZCZ TRISPACE/TREK 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 401 WŁOCH DARIUSZ M - M 40-49 - NOWE 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 405 WOJTCZAK JANUSZ M - M 60-69 - GDAŃSK KAIZEN 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 412 ZAWIASIŃSKI BARTŁOMIEJ M - M 0-29 - UNISŁAW UNISŁAW BIEGA 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]
- 415 ZIELIŃSKA MARZENA K - K 40-49 - SŁUPSK DECATHLON POWER SŁUPSK 15km 0:00:00 - [km/h] 11:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ