Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kasprzak Hubert | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole nr 50 Gdynia | |
2 | Śmiełowski Leszek | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | ||
3 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole nr 54 | |
4 | Broniszewski Jaś | Gdynia | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | |||
5 | Dutczyn Wiktor | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | ||
6 | Hellich Kajetan | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole 44 | |
7 | Świeczkowski Nikodem | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | ||
8 | Świeczkowski Aleksander | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | ||
9 | Karbowski Leon | Borkowo | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | ||
10 | Ziomek Antoni | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | WAKE.PL | |
11 | Frydrychowicz Rita | Gdańsk | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | XTrack.com | |
12 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | ||
13 | Badohal Gniewosz | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | Aqq Montessori | |
14 | Wądołowski Benjamin | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | ||
15 | Bartkowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | ||
16 | Toczek Jakub | GDYNIA | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | ||
17 | WICZLING JAN | GDYNIA | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole nr 50 Gdynia | |
18 | Żeglarski Piotr | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | ||
19 | Zeszutek Ziemowit | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | ||
20 | Polus Kacper | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole nr 50 Gdynia | |
21 | Kass Igor | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | ||
22 | Czajkowska Pola | Gdynia | Polska | Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) | BCT Team Gdynia | |
23 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | SP 16 Gdynia | |
24 | Pouch MARTYNA | Reda | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | SP. 3 Reda | |
25 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | ||
26 | WLAZŁOWSKA Nadia | GDYNIA | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | SP17 | |
27 | Sikorska Iwo | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | SP 37 Gdynia | |
28 | Dokrzewski Michał | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | Szkoła Podstawowa nr 42 | |
29 | Gardzielewski Kacper | Gdańsk | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | Belta Team Gdańsk | |
30 | kandzora TOMASZ | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | ||
31 | Sobiczewski Paweł | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 | |
32 | Woźniak Martyna | Pogórze | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | Szkoła Pogórze | |
33 | Sioma Nicole | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia | |
34 | Skwierawski Krzysztof | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | SP 16 Gdynia | |
35 | Szornak Tymoteusz | REWA | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | Zespół Szkół Katolickich w Gdyni | |
36 | Pawelec Magdalena | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | ||
37 | Irek Ola | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | SP 47 Gdynia Dąbrowa | |
38 | Tomaszewska Michalina | Gowino | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | FTI RACING TEAM | |
39 | Richert Filip | Gdynia | Polska | Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) | ||
40 | Drywa Bartosz | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) | SP 43 Gdynia | |
41 | Gleń Gabrysia | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) | ||
42 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) | SP 18 Gdynia | |
43 | kandzora SEBASTIAN | Gdynia | Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) | |||
44 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) | ||
45 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) | LKS ZORZA GDYNIA/SP26 GDYNIA | |
46 | Moszczyński Karol | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) | GENETIX Team | |
47 | Mikucki Dominik | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) | GSS | |
48 | Tobjasz Tymon | Gdynia | Polska | Wyścig 15-16 lat (rocznik 2004-03) | SP 48 Gdynia | |
49 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Wyścig 15-16 lat (rocznik 2004-03) | ||
50 | Kukla Kasia | Gdynia | Polska | Wyścig 17-18 lat (rocznik 2002-01) | ||
51 | Warchol Frania | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Przedszkole Mały Einstein | |
52 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
53 | Lewicki Andrzej | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Przedszkole Morska Przygoda | |
54 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
55 | jankowska lena | gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
56 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Przedszkole nr 54 | |
57 | Gleń Wojtek | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
58 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
59 | Strachowicz Łukasz | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Przedszkole 28 | |
60 | Ożarowski-Golewski Dawid | Rumia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
61 | Świetlicki Aleksander | Gdańsk | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Belta Team Gdańsk | |
62 | Karbowski Tomasz | Borkowo | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Belta Team Gdańsk | |
63 | Ziomek Igor | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Wake.pl | |
64 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | XTrack.com | |
65 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
66 | Brzeski Kazimierz | Reda | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
67 | Skwierawska Agata | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | sopockie przedszkole niepubliczne | |
68 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Znikajace punkty | |
69 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
70 | Zarzycki Jan | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Przedszkole 19 | |
71 | Rybacki Kacper | Reda | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
72 | Jakubowska Izabela | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
73 | Kędzia Kasia | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | MDK | |
74 | Toczek Tymon | GDYNIA | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Przedszkole nr 56 | |
75 | Zakrzewska Paulina | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Przedszkole Jaś i Małgosia | |
76 | Maramorosz Dominika | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
77 | Grzymała Hana | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | SP 47 Gdynia Dąbrowa | |
78 | Bączkowski Filip | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
79 | Gosławska Michalina | Straszyn | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Belta Team Gdańsk | |
80 | Rutkowska Lilianna | Chwaszczyno | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
81 | NIŻYŃSKA DARIA | GDYNIA | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
82 | Grzmil Tymon | Kuksy | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | Przedszkole teczowe | |
83 | Bizewski Kacper | Żukowo | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
84 | Dryja Dominika | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
85 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | SP Borkowo | |
86 | Śmiełowski Konrad | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
87 | Witkowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
88 | Ciechorska Zoja | GDYNIA | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | SP 45 Gdynia | |
89 | Grobelna Wiktoria | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
90 | Hellich Kacper | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | Szkoła Podstawowa nr 42 | |
91 | Świeczkowski Mikołaj | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
92 | Skrzypkowska Maja | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | LUMPEK.pl | |
93 | Ellwart Bartłomiej | Sopot | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
94 | Karbowski Jan | Borkowo | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | Belta Team Gdańsk | |
95 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
96 | Wydarty Jan | Gdańsk | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | Belta Team Gdańsk | |
97 | Misztal Oskar | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | LKS ZORZA GDYNIA/SP34 GDYNIA | |
98 | Kierski Marcel | Bolszewo | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
99 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | Znikajace punkty | |
100 | Kruszewski Adam | Gdańsk | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) |
Wyświetleń: 15882