Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grzmil Agata | Kuksy | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | |||
2 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | SP Borkowo | |
3 | Drywa Michał | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | SP 43 Gdynia | |
4 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | GTS Borkowo | |
5 | Matyka Witold | Borkowo | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | GTS Borkowo | |
6 | Trusiewicz Lilia | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia | |
7 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | Szkoła Podstawowa nr 42 | |
8 | Komkowski Wiktor | Pogórze | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | SP w Pogórzu | |
9 | Gardzielewski Igor | Gdańsk | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | Belta Team Gdańsk | |
10 | Świetlicki Borys | Gdańsk | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | Belta Team Gdańsk | |
11 | Pluskota Szymon | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | SP 47 Gdynia Dąbrowa | |
12 | Skrzypkowski Dominik | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | LUMPEK.pl | |
13 | Piechowski Jakub | Sopot | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | SP9 SOPOT | |
14 | Dunajewski Bartosz | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | ||
15 | Beyer-Wróblewski Andrzej | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | MEWA Gdynia/ SP 12 Gdynia | |
16 | Oleksak Mateusz | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | Szkola Podstawowa nr53 | |
17 | Kruszewski Dawid | Gdańsk | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | Belta Team Gdańsk | |
18 | Zarzycki Franciszek | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | SP 26 Gdynia | |
19 | Stacharska Weronika | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | ||
20 | Romanek Grzegorz | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | SP 37 Gdynia | |
21 | Geraszek Julia | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | SP 34 Gdynia | |
22 | Czajkowska Maja | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 | |
23 | Kędzia Dagmara | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | SP28 | |
24 | Żeglarska Maria | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | ||
25 | Nowopolski dominik | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | SP 48 Gdynia | |
26 | Banaśkiewicz Maja | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | Szkoła podstawowa nr 45 Gdynia | |
27 | Gajewski-Gajek Jan | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | Sp 45 Gdynia | |
28 | Krynicki Wojciech | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | Belta Team Gdańsk | |
29 | Gosławski Antoni | Straszyn | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | Belta Team Gdańsk | |
30 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | ||
31 | Czajkowska Julia | Gdynia | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | BCT Team Gdynia | |
32 | NIŻYŃSKA KARINA | GDYNIA | Polska | Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) | SP 9 SOPOT | |
33 | Grzmil Tymon | Kuksy | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | Przedszkole teczowe | |
34 | Bizewski Kacper | Żukowo | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
35 | Dryja Dominika | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
36 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | SP Borkowo | |
37 | Śmiełowski Konrad | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
38 | Witkowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
39 | Ciechorska Zoja | GDYNIA | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | SP 45 Gdynia | |
40 | Grobelna Wiktoria | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
41 | Hellich Kacper | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | Szkoła Podstawowa nr 42 | |
42 | Świeczkowski Mikołaj | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
43 | Skrzypkowska Maja | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | LUMPEK.pl | |
44 | Ellwart Bartłomiej | Sopot | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
45 | Karbowski Jan | Borkowo | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | Belta Team Gdańsk | |
46 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
47 | Wydarty Jan | Gdańsk | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | Belta Team Gdańsk | |
48 | Misztal Oskar | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | LKS ZORZA GDYNIA/SP34 GDYNIA | |
49 | Kierski Marcel | Bolszewo | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
50 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | Znikajace punkty | |
51 | Kruszewski Adam | Gdańsk | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
52 | Gołębiowska Zoja | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | SP 37 Gdynia | |
53 | Pietrzak Mikolaj | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
54 | Stacharska Wiktoria | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
55 | Bartkowski Antoni | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
56 | Mikołajczak Rafał | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | SP 47 Gdynia Dąbrowa | |
57 | Kołodziej Mateusz | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
58 | Zakrzewski Piotr | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | Szkoła Podstawowa Nr 40 | |
59 | Żeglarski Jan | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
60 | Wesołowski Adam | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | Szkoła podstawowa nr 45 Gdynia | |
61 | Polus Jakub | Gdynia | Polska | Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) | ||
62 | Warchol Frania | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Przedszkole Mały Einstein | |
63 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
64 | Lewicki Andrzej | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Przedszkole Morska Przygoda | |
65 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
66 | jankowska lena | gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
67 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Przedszkole nr 54 | |
68 | Gleń Wojtek | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
69 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
70 | Strachowicz Łukasz | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Przedszkole 28 | |
71 | Ożarowski-Golewski Dawid | Rumia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
72 | Świetlicki Aleksander | Gdańsk | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Belta Team Gdańsk | |
73 | Karbowski Tomasz | Borkowo | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Belta Team Gdańsk | |
74 | Ziomek Igor | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Wake.pl | |
75 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | XTrack.com | |
76 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
77 | Brzeski Kazimierz | Reda | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
78 | Skwierawska Agata | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | sopockie przedszkole niepubliczne | |
79 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Znikajace punkty | |
80 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
81 | Zarzycki Jan | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Przedszkole 19 | |
82 | Rybacki Kacper | Reda | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
83 | Jakubowska Izabela | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
84 | Kędzia Kasia | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | MDK | |
85 | Toczek Tymon | GDYNIA | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Przedszkole nr 56 | |
86 | Zakrzewska Paulina | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Przedszkole Jaś i Małgosia | |
87 | Maramorosz Dominika | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
88 | Grzymała Hana | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | SP 47 Gdynia Dąbrowa | |
89 | Bączkowski Filip | Gdynia | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
90 | Gosławska Michalina | Straszyn | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | Belta Team Gdańsk | |
91 | Rutkowska Lilianna | Chwaszczyno | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
92 | NIŻYŃSKA DARIA | GDYNIA | Polska | Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) | ||
93 | Kukla Kasia | Gdynia | Polska | Wyścig 17-18 lat (rocznik 2002-01) | ||
94 | Tobjasz Tymon | Gdynia | Polska | Wyścig 15-16 lat (rocznik 2004-03) | SP 48 Gdynia | |
95 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Wyścig 15-16 lat (rocznik 2004-03) | ||
96 | Drywa Bartosz | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) | SP 43 Gdynia | |
97 | Gleń Gabrysia | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) | ||
98 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) | SP 18 Gdynia | |
99 | kandzora SEBASTIAN | Gdynia | Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) | |||
100 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) |
Wyświetleń: 15881