Wyścig rowerowy - Dąbrowa - impr. tow. Pucharowi Gdyni
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gleń Wojtek Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
2 Gleń Gabrysia Gdynia Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05)
3 Toczek Jakub GDYNIA Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
4 Polus Jakub Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
5 Pawelec Magdalena Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07)
6 Śmiełowski Leszek Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
7 Śmiełowski Konrad Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
8 Wądołowski Benjamin Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
9 Kass Igor Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
10 Dutczyn Wiktor Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
11 Stacharska Wiktoria Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
12 Stacharska Weronika Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09)
13 Kołodziej Mateusz Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
14 Kukla Kasia Gdynia Wyścig 17-18 lat (rocznik 2002-01)
15 Kierszka Ignacy Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
16 Grzmil Agata Kuksy Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09)
17 jankowska lena gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
18 Broniszewski Jaś Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
19 Rybacki Kacper Reda Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
20 Richert Filip Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07)
21 Brzeski Kazimierz Reda Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
22 Ellwart Bartłomiej Sopot Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
23 Bizewski Kacper Żukowo Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
24 Elmanowska Joanna Reda Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
25 Bizewski Jakub Żukowo Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
26 Elmanowska Natalia Reda Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
27 Maramorosz Dominika Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
28 Dunajewski Bartosz Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09)
29 Grobelna Wiktoria Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
30 Dryja Dominika Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
31 Rutkowski Filip Chwaszczyno Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09)
32 Rutkowska Lilianna Chwaszczyno Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
33 Bączkowski Filip Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
34 Kierska Anastazja Bolszewo Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
35 Kierski Marcel Bolszewo Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
36 Zeszutek Ziemowit Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
37 Żeglarska Maria Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09)
38 Żeglarski Jan Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
39 Żeglarski Piotr Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
40 Karbowski Leon Borkowo Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
41 NIŻYŃSKA DARIA GDYNIA Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
42 Tokarska Laura Gdynia Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05)
43 Jakubowska Izabela Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
44 Tokarska Wiktoria Gdynia Wyścig 15-16 lat (rocznik 2004-03)
45 Ożarowski-Golewski Dawid Rumia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
46 Teska Patrycja Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07)
47 Teska Martyna Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
48 Bartkowski Antoni Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
49 Bartkowska Zuzanna Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
50 Świeczkowski Mikołaj Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
51 Pietrzak Mikolaj Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
52 Świeczkowski Nikodem Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
53 Świeczkowski Aleksander Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
54 Kruszewski Adam Gdańsk Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
55 Witkowska Zuzanna Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
56 kandzora TOMASZ Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07)
57 kandzora SEBASTIAN Gdynia Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05)
58 Badohal Gniewosz Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) Aqq Montessori
59 Czajkowska Julia Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) BCT Team Gdynia
60 Czajkowska Pola Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) BCT Team Gdynia
61 Świetlicki Borys Gdańsk Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Belta Team Gdańsk
62 Świetlicki Aleksander Gdańsk Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Belta Team Gdańsk
63 Krynicki Wojciech Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Belta Team Gdańsk
64 Wydarty Jan Gdańsk Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) Belta Team Gdańsk
65 Gosławska Michalina Straszyn Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Belta Team Gdańsk
66 Gosławski Antoni Straszyn Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Belta Team Gdańsk
67 Karbowski Tomasz Borkowo Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Belta Team Gdańsk
68 Karbowski Jan Borkowo Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) Belta Team Gdańsk
69 Gardzielewski Igor Gdańsk Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Belta Team Gdańsk
70 Gardzielewski Kacper Gdańsk Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) Belta Team Gdańsk
71 Kruszewski Dawid Gdańsk Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Belta Team Gdańsk
72 Tomaszewska Michalina Gowino Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) FTI RACING TEAM
73 Moszczyński Karol Gdynia Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) GENETIX Team
74 Mikucki Dominik Gdynia Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) GSS
75 Ścibiorska Maja Borkowo Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) GTS Borkowo
76 Matyka Witold Borkowo Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) GTS Borkowo
77 Zieliński Krzysztof Gdynia Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) LKS ZORZA GDYNIA/SP26 GDYNIA
78 Misztal Oskar Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) LKS ZORZA GDYNIA/SP34 GDYNIA
79 Skrzypkowska Maja Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) LUMPEK.pl
80 Skrzypkowski Dominik Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) LUMPEK.pl
81 Kędzia Kasia Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) MDK
82 Beyer-Wróblewski Andrzej Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) MEWA Gdynia/ SP 12 Gdynia
83 Zarzycki Jan Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Przedszkole 19
84 Strachowicz Łukasz Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Przedszkole 28
85 Hellich Kajetan Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole 44
86 Zakrzewska Paulina Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Przedszkole Jaś i Małgosia
87 Warchol Frania Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Przedszkole Mały Einstein
88 Lewicki Andrzej Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Przedszkole Morska Przygoda
89 Polus Kacper Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole nr 50 Gdynia
90 WICZLING JAN GDYNIA Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole nr 50 Gdynia
91 Kasprzak Hubert Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole nr 50 Gdynia
92 Dokrzewska Julia Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole nr 54
93 Dokrzewska Marta Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Przedszkole nr 54
94 Toczek Tymon GDYNIA Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Przedszkole nr 56
95 Antkowiak Tosia Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek
96 Grzmil Tymon Kuksy Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) Przedszkole teczowe
97 Skwierawska Agata Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) sopockie przedszkole niepubliczne
98 Skwierawski Krzysztof Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) SP 16 Gdynia
99 Jasionowska Paulina Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) SP 16 Gdynia
100 Wawrzyniak Igor Gdynia Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) SP 18 Gdynia


Wyświetleń: 1385

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ