Wyścig rowerowy - Dąbrowa - impr. tow. Pucharowi Gdyni
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Wawrzyniak Igor Gdynia Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) SP 18 Gdynia
102 Gardzielewski Kacper Gdańsk Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) Belta Team Gdańsk
103 Gardzielewski Igor Gdańsk Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Belta Team Gdańsk
104 Ożarowski-Golewski Dawid Rumia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
105 Strachowicz Łukasz Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Przedszkole 28
106 Komkowski Wiktor Pogórze Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) SP w Pogórzu
107 Dokrzewski Michał Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) Szkoła Podstawowa nr 42
108 Sikorska Iwo Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) SP 37 Gdynia
109 Dokrzewski Adam Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Szkoła Podstawowa nr 42
110 Grobelna Wiktoria Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
111 Trusiewicz Lilia Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia
112 Ciechorska Zoja GDYNIA Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) SP 45 Gdynia
113 Dutczyn Wiktor Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
114 Broniszewski Jaś Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
115 Witkowska Zuzanna Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
116 WLAZŁOWSKA Nadia GDYNIA Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) SP17
117 Matyka Witold Borkowo Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) GTS Borkowo
118 Ścibiorska Maja Borkowo Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) GTS Borkowo
119 Teska Martyna Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
120 Teska Patrycja Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07)
121 Gleń Gabrysia Gdynia Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05)
122 Gleń Wojtek Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
123 Pouch MARTYNA Reda Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) SP. 3 Reda
124 Drywa Michał Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) SP 43 Gdynia
125 Drywa Bartosz Gdynia Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) SP 43 Gdynia
126 Dokrzewska Marta Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Przedszkole nr 54
127 Dokrzewska Julia Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole nr 54
128 jankowska lena gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
129 Śmiełowski Konrad Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
130 Śmiełowski Leszek Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
131 Skowronek Bartosz Borkowo Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) SP Borkowo
132 Skowronek Amelia Borkowo Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) SP Borkowo
133 Kasprzak Hubert Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole nr 50 Gdynia
134 Jasionowska Paulina Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) SP 16 Gdynia
135 Dryja Dominika Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
136 Bizewski Jakub Żukowo Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
137 Bizewski Kacper Żukowo Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
138 Lewicki Andrzej Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Przedszkole Morska Przygoda
139 Grzmil Tymon Kuksy Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) Przedszkole teczowe
140 Antkowiak Tosia Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek
141 Grzmil Agata Kuksy Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09)
142 Warchol Frania Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Przedszkole Mały Einstein


Wyświetleń: 2617

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ