Wyścig rowerowy - Dąbrowa - impr. tow. Pucharowi Gdyni
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Antkowiak Tosia Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek
2 Bączkowski Filip Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
3 Badohal Gniewosz Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) Aqq Montessori
4 Banaśkiewicz Maja Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Szkoła podstawowa nr 45 Gdynia
5 Bartkowska Zuzanna Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
6 Bartkowski Antoni Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
7 Beyer-Wróblewski Andrzej Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) MEWA Gdynia/ SP 12 Gdynia
8 Bizewski Jakub Żukowo Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
9 Bizewski Kacper Żukowo Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
10 Broniszewski Jaś Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
11 Brzeski Kazimierz Reda Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
12 Ciechorska Zoja GDYNIA Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) SP 45 Gdynia
13 Czajkowska Julia Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) BCT Team Gdynia
14 Czajkowska Maja Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
15 Czajkowska Pola Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) BCT Team Gdynia
16 Dokrzewska Julia Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole nr 54
17 Dokrzewska Marta Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Przedszkole nr 54
18 Dokrzewski Adam Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Szkoła Podstawowa nr 42
19 Dokrzewski Michał Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) Szkoła Podstawowa nr 42
20 Dryja Dominika Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
21 Drywa Bartosz Gdynia Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) SP 43 Gdynia
22 Drywa Michał Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) SP 43 Gdynia
23 Dunajewski Bartosz Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09)
24 Dutczyn Wiktor Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
25 Ellwart Bartłomiej Sopot Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
26 Elmanowska Joanna Reda Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
27 Elmanowska Natalia Reda Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
28 Frydrychowicz Franek Gdańsk Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) XTrack.com
29 Frydrychowicz Rita Gdańsk Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) XTrack.com
30 Gajewski-Gajek Jan Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Sp 45 Gdynia
31 Gardzielewski Igor Gdańsk Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Belta Team Gdańsk
32 Gardzielewski Kacper Gdańsk Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) Belta Team Gdańsk
33 Geraszek Julia Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) SP 34 Gdynia
34 Gleń Gabrysia Gdynia Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05)
35 Gleń Wojtek Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
36 Gosławska Michalina Straszyn Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Belta Team Gdańsk
37 Gosławski Antoni Straszyn Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Belta Team Gdańsk
38 Gołębiowska Zoja Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) SP 37 Gdynia
39 Grobelna Wiktoria Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
40 Grzmil Agata Kuksy Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09)
41 Grzmil Tymon Kuksy Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) Przedszkole teczowe
42 Grzymała Hana Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) SP 47 Gdynia Dąbrowa
43 Hellich Kacper Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) Szkoła Podstawowa nr 42
44 Hellich Kajetan Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole 44
45 Irek Ola Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) SP 47 Gdynia Dąbrowa
46 Jakubowska Izabela Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
47 jankowska lena gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
48 Jasionowska Paulina Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) SP 16 Gdynia
49 kandzora SEBASTIAN Gdynia Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05)
50 kandzora TOMASZ Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07)
51 Karbowski Jan Borkowo Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) Belta Team Gdańsk
52 Karbowski Leon Borkowo Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
53 Karbowski Tomasz Borkowo Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Belta Team Gdańsk
54 Kasprzak Hubert Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole nr 50 Gdynia
55 Kass Igor Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi)
56 Kędzia Dagmara Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) SP28
57 Kędzia Kasia Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) MDK
58 Kierska Anastazja Bolszewo Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
59 Kierski Marcel Bolszewo Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
60 Kierszka Ignacy Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
61 Komkowski Wiktor Pogórze Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) SP w Pogórzu
62 Kołodziej Mateusz Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
63 Kruszewski Adam Gdańsk Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
64 Kruszewski Dawid Gdańsk Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Belta Team Gdańsk
65 Krynicki Wojciech Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Belta Team Gdańsk
66 Kukla Kasia Gdynia Wyścig 17-18 lat (rocznik 2002-01)
67 Lewicki Andrzej Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Przedszkole Morska Przygoda
68 Maramorosz Dominika Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
69 Matyka Witold Borkowo Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) GTS Borkowo
70 Mikołajczak Rafał Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) SP 47 Gdynia Dąbrowa
71 Mikucki Dominik Gdynia Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) GSS
72 Misztal Oskar Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) LKS ZORZA GDYNIA/SP34 GDYNIA
73 Mokłowicz Eliza Wejherowo Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) Znikajace punkty
74 Mokłowicz Klara Wejherowo Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) Znikajace punkty
75 Moszczyński Karol Gdynia Wyścig 13-14 lat (rocznik 2006-05) GENETIX Team
76 NIŻYŃSKA DARIA GDYNIA Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
77 NIŻYŃSKA KARINA GDYNIA Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) SP 9 SOPOT
78 Nowopolski dominik Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) SP 48 Gdynia
79 Oleksak Mateusz Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) Szkola Podstawowa nr53
80 Ożarowski-Golewski Dawid Rumia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
81 Pawelec Magdalena Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07)
82 Piechowski Jakub Sopot Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) SP9 SOPOT
83 Pietrzak Mikolaj Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
84 Pluskota Szymon Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) SP 47 Gdynia Dąbrowa
85 Polus Jakub Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11)
86 Polus Kacper Gdynia Baby race – do 4 lat (rocznik 2015 i młodsi) Przedszkole nr 50 Gdynia
87 Pouch MARTYNA Reda Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) SP. 3 Reda
88 Richert Filip Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07)
89 Romanek Grzegorz Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) SP 37 Gdynia
90 Rutkowska Lilianna Chwaszczyno Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
91 Rutkowski Filip Chwaszczyno Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09)
92 Rybacki Kacper Reda Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13)
93 Ścibiorska Maja Borkowo Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) GTS Borkowo
94 Sikorska Iwo Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) SP 37 Gdynia
95 Sioma Nicole Gdynia Wyścig 11-12 lat (rocznik 2008-07) Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia
96 Skowronek Amelia Borkowo Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) SP Borkowo
97 Skowronek Bartosz Borkowo Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) SP Borkowo
98 Skrzypkowska Maja Gdynia Wyścig 7-8 lat (rocznik 2012-11) LUMPEK.pl
99 Skrzypkowski Dominik Gdynia Wyścig 9-10 lat (rocznik 2010-09) LUMPEK.pl
100 Skwierawska Agata Gdynia Wyścig 5-6 lat (rocznik 2014-13) sopockie przedszkole niepubliczne


Wyświetleń: 3240

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ