Wyścig rowerowy - Dąbrowa - impr. tow. Pucharowi Gdyni

Baby race - do 4 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 165 KOWALSKA IZABELLA K GDYNIA Baby race – do 4 lat
2 5 DOKRZEWSKA JULIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 54 Baby race – do 4 lat
3 157 FRANKOWSKA KAJA K GDAŃSK Baby race – do 4 lat
4 7 ELMANOWSKA NATALIA K REDA Baby race – do 4 lat
5 143 BANASZEK MARIA K GDYNIA RUGBY CLUB ARKA GDYNIA Baby race – do 4 lat

Baby race - do 4 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 11 KASPRZAK HUBERT M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 50 GDYNIA Baby race – do 4 lat
2 19 WICZLING JAN M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 50 GDYNIA Baby race – do 4 lat
3 20 ZESZUTEK ZIEMOWIT M GDYNIA Baby race – do 4 lat
4 9 HELLICH KAJETAN M GDYNIA PRZEDSZKOLE 44 Baby race – do 4 lat
5 150 FLORCZAK IWO M KOWALE BALTATEAM Baby race – do 4 lat
6 158 FENC MARCEL M GDYNIA PRZEDSZKOLE Baby race – do 4 lat
7 18 WĄDOŁOWSKI BENJAMIN M GDYNIA Baby race – do 4 lat
8 21 ZIOMEK ANTONI M GDYNIA WAKE.PL Baby race – do 4 lat
9 3 BRONISZEWSKI JAŚ M GDYNIA Baby race – do 4 lat
10 17 TOCZEK JAKUB M GDYNIA Baby race – do 4 lat
11 148 URBAŃSKI TYMON M GDAŃSK Baby race – do 4 lat
12 1 GNIEWOSZ BADOHAL M GDYNIA AQQ MONTESSORI Baby race – do 4 lat
13 154 PASTWA FILIP M GDYNIA SP 29 Baby race – do 4 lat
14 175 BRZESKI PRZEMYSŁAW M GDYNIA Baby race – do 4 lat
15 14 ŚMIEŁOWSKI LESZEK M GDYNIA Baby race – do 4 lat
16 16 ŚWIECZKOWSKI NIKODEM M GDYNIA Baby race – do 4 lat
17 15 ŚWIECZKOWSKI ALEKSANDER M GDYNIA Baby race – do 4 lat
18 6 DUTCZYN WIKTOR M GDYNIA Baby race – do 4 lat
19 152 ZŁONKIEWICZ OSKAR M GDYNIA Baby race – do 4 lat
20 160 BOGUSZEWSKI ADAŚ M GDYNIA Baby race – do 4 lat

5-6 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 147 HERBA LENA K GDYNIA ZSP NR3 Wyścig 5-6 lat
2 172 GRUSZKA ALICJA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 1 Wyścig 5-6 lat
3 50 WARCHOL FRANIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE MAŁY EINSTEIN Wyścig 5-6 lat
4 34 JANKOWSKA LENA K GDYNIA Wyścig 5-6 lat
5 27 DOKRZEWSKA MARTA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 54 Wyścig 5-6 lat
6 39 MARAMOROSZ DOMINIKA K GDYNIA Wyścig 5-6 lat
7 31 GOSŁAWSKA MICHALINA K STRASZYN BELTA TEAM GDAŃSK Wyścig 5-6 lat
8 48 TESKA MARTYNA K GDYNIA Wyścig 5-6 lat
9 32 GRZYMAŁA HANA K GDYNIA SP 47 GDYNIA DĄBROWA Wyścig 5-6 lat
10 159 BOGUSZEWSKA KALINA K GDYNIA Wyścig 5-6 lat
11 51 ZAKRZEWSKA PAULINA K GDYNIA PRZEDSZKOLE JAŚ I MAŁGOSIA Wyścig 5-6 lat
12 28 ELMANOWSKA JOANNA K REDA Wyścig 5-6 lat
13 163 ŚLIPY KALINA K GDYNIA SP 47 Wyścig 5-6 lat
14 144 BANASZEK ZOFIA K GDYNIA RUGBY CLUB ARKA GDYNIA Wyścig 5-6 lat

chlopcy-5-6-lat.xlsx

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 42 OŻAROWSKI-GOLEWSKI DAWID M RUMIA Wyścig 5-6 lat
2 24 BĄCZKOWSKI FILIP M GDYNIA Wyścig 5-6 lat
3 30 GLEŃ WOJTEK M GDYNIA Wyścig 5-6 lat
4 52 ZARZYCKI JAN M GDYNIA PRZEDSZKOLE 19 Wyścig 5-6 lat
5 49 TOCZEK TYMON M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 56 Wyścig 5-6 lat
6 53 ZIOMEK IGOR M GDYNIA WAKE.PL Wyścig 5-6 lat
7 35 KARBOWSKI TOMASZ M BORKOWO BELTA TEAM GDAŃSK Wyścig 5-6 lat
8 162 PIERNIK JAKUB M GDYNIA Wyścig 5-6 lat
9 149 KANTOWSKI JAKUB M GDYNIA Wyścig 5-6 lat
10 178 KRUSZYŃSKI MAKSYMMILIAN M GDYNIA ZSP3 Wyścig 5-6 lat
11 47 ŚWIETLICKI ALEKSANDER M GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK Wyścig 5-6 lat
12 168 STUDZIŃSKI PAWEŁ M GDYNIA Wyścig 5-6 lat
13 167 JANKOWSKI SZYMON M GDYNIA Wyścig 5-6 lat
14 26 BRZESKI KAZIMIERZ M REDA Wyścig 5-6 lat
15 169 SIENKIEWICZ FRANCISZEK M GDYNIA Wyścig 5-6 lat
PK 164 WANGLER PATRYK M GDYNIA Wyścig 7-8 lat
PK 161 FRANKOWSKI NATAN M GDAŃSK SP39 Wyścig 7-8 lat

7-8 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 73 SKOWRONEK AMELIA K BORKOWO SP BORKOWO Wyścig 7-8 lat
2 57 DRYJA DOMINIKA K GDYNIA Wyścig 7-8 lat
3 145 PODSIADŁO ZOFIA K GDYNIA SP 18 GDYNIA Wyścig 7-8 lat
4 60 GROBELNA WIKTORIA K GDYNIA Wyścig 7-8 lat
5 180 DROZD KLARA K GDYNIA Wyścig 7-8 lat
6 156 PASTWA DIANA K GDYNIA SP 29 Wyścig 7-8 lat
7 74 SKRZYPKOWSKA MAJA K GDYNIA LUMPEK.PL Wyścig 7-8 lat
8 183 KALETA HELENA K GDYNIA SP NR2 Wyścig 7-8 lat
9 59 GOŁĘBIOWSKA ZOJA K GDYNIA SP 37 GDYNIA Wyścig 7-8 lat

7-8 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 76 ŚMIEŁOWSKI KONRAD M GDYNIA Wyścig 7-8 lat
2 63 KARBOWSKI JAN M BORKOWO BELTA TEAM GDAŃSK Wyścig 7-8 lat
3 80 WYDARTY JAN M GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK Wyścig 7-8 lat
4 64 KIERSKI MARCEL M BOLSZEWO Wyścig 7-8 lat
5 65 KIERSZKA IGNACY M GDYNIA Wyścig 7-8 lat
6 71 PIETRZAK MIKOLAJ M GDYNIA Wyścig 7-8 lat
7 66 KOŁODZIEJ MATEUSZ M GDYNIA Wyścig 7-8 lat
8 62 HELLICH KACPER M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42 Wyścig 7-8 lat
9 77 ŚWIECZKOWSKI MIKOŁAJ M GDYNIA Wyścig 7-8 lat
10 69 MISZTAL OSKAR M GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA/SP34 GDYNIA Wyścig 7-8 lat
11 170 STUDZIŃSKI TOBIASZ M GDYNIA Wyścig 7-8 lat
12 68 MIKOŁAJCZAK RAFAŁ M GDYNIA SP 47 GDYNIA DĄBROWA Wyścig 7-8 lat
13 81 ZAKRZEWSKI PIOTR M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 Wyścig 7-8 lat
14 58 ELLWART BARTŁOMIEJ M SOPOT Wyścig 7-8 lat
15 82 ŻEGLARSKI JAN M GDYNIA Wyścig 7-8 lat
16 171 SIENKIEWICZ KAROL M GDYNIA Wyścig 7-8 lat
PK 173 GRUSZKA FILIP M GDYNIA SP37 Wyścig 9-10 lat
PK 165 KOWALSKA IZABELLA K GDYNIA Baby race – do 4 lat

9-10 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 151 FLORCZAK LENA K KOWALE BALTATEAM Wyścig 9-10 lat
2 186 PRZYBEK OLIWIA K GDYNIA Wyścig 9-10 lat
3 184 CZAJKOWSKA MAJA K GDYNIA Wyścig 9-10 lat
4 92 GERASZEK JULIA K GDYNIA SP 34 GDYNIA Wyścig 9-10 lat
5 110 ŚCIBIORSKA MAJA K BORKOWO GTS BORKOWO Wyścig 9-10 lat
6 114 ŻEGLARSKA MARIA K GDYNIA Wyścig 9-10 lat
7 185 TRUSIEWICZ LILIA K GDYNIA SP NR 35 Wyścig 9-10 lat
8 83 BANAŚKIEWICZ MAJA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 GDYNIA Wyścig 9-10 lat

9-10 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 101 NOWOPOLSKI DOMINIK M GDYNIA SP 48 GDYNIA Wyścig 9-10 lat
2 111 ŚWIETLICKI BORYS M GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK Wyścig 9-10 lat
3 146 CYGAN JEREMIASZ M GDYNIA SP45 Wyścig 9-10 lat
4 105 ROMANEK GRZEGORZ M GDYNIA SP 37 GDYNIA Wyścig 9-10 lat
5 176 GARDZIELEWSKI IGOR M GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK Wyścig 9-10 lat
6 93 GOSŁAWSKI ANTONI M STRASZYN BELTA TEAM GDAŃSK Wyścig 9-10 lat
7 113 ZARZYCKI FRANCISZEK M GDYNIA SP 26 GDYNIA Wyścig 9-10 lat
8 98 KRYNICKI WOJCIECH M GDYNIA BELTA TEAM GDAŃSK Wyścig 9-10 lat
9 84 BEYER-WRÓBLEWSKI ANDRZEJ M GDYNIA MEWA GDYNIA/ SP 12 GDYNIA Wyścig 9-10 lat
10 87 DOKRZEWSKI ADAM M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42 Wyścig 9-10 lat
11 88 DRYWA MICHAŁ M GDYNIA SP 43 GDYNIA Wyścig 9-10 lat
12 107 SKOWRONEK BARTOSZ M BORKOWO SP BORKOWO Wyścig 9-10 lat
13 106 RUTKOWSKI FILIP M CHWASZCZYNO Wyścig 9-10 lat
14 89 DUNAJEWSKI BARTOSZ M GDYNIA Wyścig 9-10 lat
15 155 PASTWA JAKUB M GDYNIA SP 29 Wyścig 9-10 lat
16 187 STAROST PATRYK M GDYNIA SP 29 Wyścig 9-10 lat
PK 174 GRUSZKA HUBERT M GDYNIA SP37 Wyścig 11-12 lat

11-12 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 128 TESKA PATRYCJA K GDYNIA Wyścig 11-12 lat
2 153 NEUFELD EMILIA K GDYNIA Wyścig 11-12 lat
3 121 POUCH MARTYNA K REDA SP. 3 REDA Wyścig 11-12 lat
4 124 SIOMA NICOLE K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 GDYNIA Wyścig 11-12 lat
5 130 WLAZŁOWSKA NADIA K GDYNIA SP17 Wyścig 11-12 lat
6 120 PAWELEC MAGDALENA K GDYNIA Wyścig 11-12 lat
7 129 TOMASZEWSKA MICHALINA K GOWINO FTI RACING TEAM Wyścig 11-12 lat
8 188 SZENCEL JULIA K GDYNIA SP 35 Wyścig 11-12 lat

11-12 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 177 GARDZIELEWSKI KACPER M GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK Wyścig 11-12 lat
2 122 RICHERT FILIP M GDYNIA Wyścig 11-12 lat
3 119 KANDZORA TOMASZ M GDYNIA Wyścig 11-12 lat
4 179 KRUSZYŃSKI FRANCISZEK M GDYNIA SP20 Wyścig 11-12 lat
5 115 DOKRZEWSKI MICHAŁ M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42 Wyścig 11-12 lat
6 126 SOBICZEWSKI PAWEŁ M GDYNIA ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 Wyścig 11-12 lat

13-14 lat - dziewczęta i chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce wg kategorii Miejscowość Klub Dystans
1 138 WAWRZYNIAK IGOR M 1 GDYNIA SP 18 GDYNIA Wyścig 13-14 lat
2 132 DRYWA BARTOSZ M 2 GDYNIA SP 43 GDYNIA Wyścig 13-14 lat
3 136 MOSZCZYŃSKI KAROL M 3 GDYNIA GENETIX TEAM Wyścig 13-14 lat
4 133 GLEŃ GABRYSIA K 1 GDYNIA Wyścig 13-14 lat
5 137 TOKARSKA LAURA K 2 GDYNIA Wyścig 13-14 lat
6 181 DROZD NADIA K 3 GDYNIA Wyścig 13-14 lat

15-18 lat - dziewczęta i chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Dystans Msc kat Miejscowość Klub
1 182 ICKOWSKI TOMASZ M Wyścig 17-18 lat 1 GDYNIA ZSCHIE
2 189 KRUSZYŃSKI BARTLOMIEJ M Wyścig 15-16 lat 1 GDYNIA
3 140 TOBJASZ TYMON M Wyścig 15-16 lat 2 GDYNIA SP 48 GDYNIA
4 141 TOKARSKA WIKTORIA K Wyścig 15-16 lat 1 GDYNIA
5 142 KUKLA KASIA K Wyścig 17-18 lat 1 GDYNIA

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ